Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. dubna 2020
svátek má Darja.
Hlavní menu
  • ID: 13251
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10124
    Týden:
    57
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 K. Žehrovice - Hřebeč B 2:4 (2:2)
    So 25.08. 14:00 SK Běleč - Slavoj Kladno 2:1 (0:0)
    So 25.08. 14:00 Sparta Kladno - Svinařov 3:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Stochov - Bratronice 6:1 (3:0)
    Ne 26.08. 17:00 Tuchlovice B - Velká Dobrá B 7:1 (3:0)
    Ne 26.08. 17:00 Lhota B - Kačice 1:3 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Libušín B - Slovan Dubí 5:2 (2:1)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 K. Žehrovice - Tuchlovice B 4:3 (3:2)
    So 01.09. 14:00 Svinařov - Stochov 1:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Slovan Dubí - SK Běleč 5:3 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Kačice - Libušín B 2:4 (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Slavoj Kladno - Sparta Kladno 2:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Hřebeč B - Bratronice 8:0 (5:0)
    Ne 02.09. 17:00 Velká Dobrá B - Lhota B 1:2 np (1:1)

    3.kolo

    So 08.09. 14:00 Sparta Kladno - Slovan Dubí 3:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 SK Běleč - Kačice 4:2 (2:2)
    So 08.09. 17:00 Stochov - Slavoj Kladno 5:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Bratronice - Svinařov 4:3 (3:1)
    Ne 09.09. 14:00 Lhota B - K. Žehrovice 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Tuchlovice B - Hřebeč B 3:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Libušín B - Velká Dobrá B 4:2 (1:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 K. Žehrovice - Libušín B 1:2 (0:2)
    So 15.09. 13:30 Slovan Dubí - Stochov 5:1 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Kačice - Sparta Kladno 4:3 np (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Hřebeč B - Svinařov 4:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Slavoj Kladno - Bratronice 5:4 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 Velká Dobrá B - SK Běleč 0:5 (0:3)
    Ne 16.09. 16:30 Tuchlovice B - Lhota B 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 22.09. 13:30 Sparta Kladno - Velká Dobrá B 3:2 np (2:1)
    So 22.09. 13:30 Stochov - Kačice 1:0 np (0:0)
    So 22.09. 16:30 SK Běleč - K. Žehrovice 3:1 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Bratronice - Slovan Dubí 1:4 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Svinařov - Slavoj Kladno 2:4 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Lhota B - Hřebeč B 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Libušín B - Tuchlovice B 5:0 (4:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:15 K. Žehrovice - Sparta Kladno 3:4 np (1:2)
    So 29.09. 13:30 Kačice - Bratronice 6:1 (3:0)
    So 29.09. 16:30 Slovan Dubí - Svinařov 4:3 np (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Hřebeč B - Slavoj Kladno 2:3 (2:2)
    Ne 30.09. 16:30 Velká Dobrá B - Stochov 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Tuchlovice B - SK Běleč 1:3 (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Lhota B - Libušín B 2:5 (0:4)

    7.kolo

    So 06.10. 13:00 Sparta Kladno - Tuchlovice B 5:2 (3:2)
    So 06.10. 16:00 SK Běleč - Lhota B 0:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Stochov - K. Žehrovice 2:3 (2:2)
    So 06.10. 16:00 Bratronice - Velká Dobrá B 4:3 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Svinařov - Kačice 4:3 np (0:2)
    Ne 07.10. 13:00 Libušín B - Hřebeč B 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Slavoj Kladno - Slovan Dubí 2:4 (1:2)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 K. Žehrovice - Bratronice 2:3 np (1:2)
    So 13.10. 16:00 Kačice - Slavoj Kladno 3:2 (2:0)
    Ne 14.10. 13:00 Velká Dobrá B - Svinařov 3:0 (3:0)
    Ne 14.10. 16:00 Hřebeč B - Slovan Dubí 3:1 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Tuchlovice B - Stochov 3:2 np (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Lhota B - Sparta Kladno 4:0 (3:0)
    Ne 14.10. 16:00 Libušín B - SK Běleč 4:2 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 12:30 Sparta Kladno - Libušín B 3:2 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 SK Běleč - Hřebeč B 8:2 (5:2)
    So 20.10. 15:30 Stochov - Lhota B 2:3 (2:3)
    So 20.10. 15:30 Bratronice - Tuchlovice B 2:3 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Svinařov - K. Žehrovice 3:4 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Slovan Dubí - Kačice 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Slavoj Kladno - Velká Dobrá B 3:5 (2:2)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 K. Žehrovice - Slavoj Kladno 4:3 np (1:1)
    So 27.10. 14:30 SK Běleč - Sparta Kladno 3:2 np (1:1)
    Ne 28.10. 11:30 Tuchlovice B - Svinařov 5:4 (4:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hřebeč B - Kačice 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Velká Dobrá B - Slovan Dubí 4:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Lhota B - Bratronice 5:2 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Stochov - Libušín B 0:3 (1:0)

    11.kolo

    So 03.11. 11:00 Sparta Kladno - Hřebeč B 2:4 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Stochov - SK Běleč 1:2 np (0:1)
    So 03.11. 14:00 Bratronice - Libušín B 3:2 np (0:1)
    So 03.11. 14:00 Svinařov - Lhota B 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Slovan Dubí - K. Žehrovice 2:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Kačice - Velká Dobrá B 4:3 (2:1)
    Ne 04.11. 11:00 Slavoj Kladno - Tuchlovice B 5:1 (2:1)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 K. Žehrovice - Kačice 3:4 np (2:0)
    So 10.11. 11:00 Sparta Kladno - Stochov 1:2 (1:0)
    So 10.11. 14:00 SK Běleč - Bratronice 2:1 np (1:1)
    Ne 11.11. 11:00 Hřebeč B - Velká Dobrá B 3:4 (1:2)
    Ne 11.11. 14:00 Tuchlovice B - Slovan Dubí 2:0 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Lhota B - Slavoj Kladno 9:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Libušín B - Svinařov 1:0 (0:0)

    13.kolo

    16.11. 17:30 Velká Dobrá B - K. Žehrovice 2:3 np (1:2)
    So 17.11. 10:30 Bratronice - Sparta Kladno 1:0 np (0:0)
    So 17.11. 13:30 Stochov - Hřebeč B 8:1 (5:0)
    So 17.11. 13:30 Svinařov - SK Běleč 0:3 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Slovan Dubí - Lhota B 0:3 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Kačice - Tuchlovice B 3:4 (2:2)
    Ne 18.11. 13:30 Slavoj Kladno - Libušín B 1:2 np (1:1)

    14.kolo

    So 23.03. 12:00 Slovan Dubí - Libušín B 1:0 np (0:0)
    So 23.03. 15:00 Kačice - Lhota B 0:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Svinařov - Sparta Kladno 0:4 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Bratronice - Stochov 4:2 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Hřebeč B - K. Žehrovice 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Velká Dobrá B - Tuchlovice B 1:5 (1:4)
    Ne 24.03. 15:00 Slavoj Kladno - SK Běleč 3:2 np (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 12:00 Bratronice - Hřebeč B 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Stochov - Svinařov 3:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 SK Běleč - Slovan Dubí 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 13:30 Slavoj Kladno - Sparta Kladno 2:3 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Libušín B - Kačice 5:3 (1:2)
    Ne 31.03. 15:00 Lhota B - Velká Dobrá B 7:1 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Tuchlovice B - K. Žehrovice 5:3 (1:1)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Kačice - SK Běleč 1:2 np (0:1)
    So 06.04. 16:30 Slovan Dubí - Sparta Kladno 2:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Svinařov - Bratronice 3:4 (1:1)
    Ne 07.04. 13:30 Hřebeč B - Tuchlovice B 0:1 np (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 K. Žehrovice - Lhota B 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Velká Dobrá B - Libušín B 2:3 np (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Slavoj Kladno - Stochov 6:3 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 13:30 Sparta Kladno - Kačice 3:1 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Svinařov - Hřebeč B 2:3 np (1:2)
    So 13.04. 16:30 Bratronice - Slavoj Kladno 2:3 (2:2)
    So 13.04. 16:30 Stochov - Slovan Dubí 3:6 (1:4)
    So 13.04. 16:30 SK Běleč - Velká Dobrá B 5:3 (3:2)
    Ne 14.04. 16:00 Libušín B - K. Žehrovice 1:6 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Lhota B - Tuchlovice B 1:2 np (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Kačice - Stochov 6:5 np (3:5)
    So 20.04. 17:00 Slovan Dubí - Bratronice 4:2 (0:1)
    Ne 21.04. 14:00 Slavoj Kladno - Svinařov 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Hřebeč B - Lhota B 1:3 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Tuchlovice B - Libušín B 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 K. Žehrovice - SK Běleč 2:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Velká Dobrá B - Sparta Kladno 6:2 (4:0)

    19.kolo

    So 27.04. 14:00 Svinařov - Slovan Dubí 4:1 (2:1)
    So 27.04. 14:00 Sparta Kladno - K. Žehrovice 2:5 (2:3)
    So 27.04. 17:00 Bratronice - Kačice 1:3 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Stochov - Velká Dobrá B 2:3 (2:2)
    So 27.04. 17:00 SK Běleč - Tuchlovice B 3:4 np (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Slavoj Kladno - Hřebeč B 2:7 (2:2)
    Ne 28.04. 17:00 Libušín B - Lhota B 1:5 (0:2)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Kačice - Svinařov 2:3 np (0:1)
    So 04.05. 17:00 Slovan Dubí - Slavoj Kladno 5:0 (2:0)
    Ne 05.05. 14:00 Tuchlovice B - Sparta Kladno 4:3 np (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Hřebeč B - Libušín B 7:2 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Lhota B - SK Běleč 1:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 K. Žehrovice - Stochov 6:2 (3:2)
    Ne 05.05. 17:00 Velká Dobrá B - Bratronice 6:2 (3:0)

    21.kolo

    So 11.05. 14:00 Sparta Kladno - Lhota B 3:5 (1:3)
    So 11.05. 14:00 SK Běleč - Libušín B 1:2 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Slovan Dubí - Hřebeč B 5:3 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Svinařov - Velká Dobrá B 3:2 np (2:0)
    So 11.05. 17:00 Bratronice - K. Žehrovice 2:1 np (1:1)
    So 11.05. 17:00 Stochov - Tuchlovice B 1:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Slavoj Kladno - Kačice 3:2 (0:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Kačice - Slovan Dubí 2:1 np (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Hřebeč B - SK Běleč 4:2 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Libušín B - Sparta Kladno 4:2 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Lhota B - Stochov 4:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Tuchlovice B - Bratronice 3:1 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 K. Žehrovice - Svinařov 4:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Velká Dobrá B - Slavoj Kladno 8:0 (3:0)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Kačice - Hřebeč B 4:2 (2:1)
    So 25.05. 14:00 Sparta Kladno - SK Běleč 2:5 (2:2)
    So 25.05. 17:00 Slovan Dubí - Velká Dobrá B 3:2 np (1:1)
    So 25.05. 17:00 Svinařov - Tuchlovice B 3:4 (1:4)
    So 25.05. 17:00 Bratronice - Lhota B 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Slavoj Kladno - K. Žehrovice 4:6 (1:4)
    Ne 26.05. 17:00 Libušín B - Stochov 3:0

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 SK Běleč - Stochov 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 14:00 Lhota B - Svinařov 9:1 (5:1)
    Ne 02.06. 17:00 Hřebeč B - Sparta Kladno 1:2 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Libušín B - Bratronice 6:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Tuchlovice B - Slavoj Kladno 3:1 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 K. Žehrovice - Slovan Dubí 2:3 np (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Velká Dobrá B - Kačice 8:4 (5:1)

    25.kolo

    So 08.06. 14:00 Sparta Kladno - Stochov 4:5 (4:1)
    So 08.06. 17:00 Kačice - K. Žehrovice 2:6 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Slovan Dubí - Tuchlovice B 1:2 np (0:0)
    So 08.06. 17:00 Svinařov - Libušín B 9:3 (4:2)
    So 08.06. 17:00 Bratronice - SK Běleč 0:5 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Velká Dobrá B - Hřebeč B 5:4 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Slavoj Kladno - Lhota B 0:8 (0:3)

    26.kolo

    So 15.06. 09:30 Tuchlovice B - Kačice 4:0 (1:0)
    So 15.06. 10:15 K. Žehrovice - Velká Dobrá B 3:1 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Sparta Kladno - Bratronice 7:1 (4:1)
    So 15.06. 14:00 Lhota B - Slovan Dubí 9:0 (4:0)
    So 15.06. 17:00 SK Běleč - Svinařov 11:1 (6:1)
    Ne 16.06. 10:15 Libušín B - Slavoj Kladno 3:2 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Hřebeč B - Stochov 4:1 (4:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 1 2 3 96:26 64
    2. 26 17 2 3 4 75:53 58
    3. 26 14 4 2 6 79:43 52
    4. 26 12 8 0 6 69:56 52
    5. 26 11 3 5 7 74:57 44
    6. 26 11 4 2 9 58:60 43
    7. 26 11 0 6 9 81:76 39
    8. 26 10 1 2 13 71:70 34
    9. 26 8 3 4 11 65:68 34
    10. 26 9 1 2 14 60:94 31
    11. 26 6 4 4 12 61:75 30
    12. 26 7 1 3 15 59:77 26
    13. 26 4 5 2 15 43:93 24
    14. 26 2 3 3 18 49:92 15