Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 13258
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1453
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    9.kolo

    31.08. 18:00 Starý Plzenec B - Touškov B 1:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 VS Plzeň - Vochov B 5:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Slovan Plzeň B - Union B 5:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Prazdroj Plzeň B - Malesice B 4:3 np (1:3)
    Ne 04.11. 14:00 Letná - Košutka B 0:1 (0:1)

    1.kolo

    Ne 09.09. 13:00 Malesice B - Letná 0:7 (0:4)
    Ne 09.09. 15:00 Starý Plzenec B - VS Plzeň 3:2 np (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Vochov B - Slovan Plzeň B 5:6 np (2:4)
    Ne 09.09. 17:00 Košutka B - Touškov B 6:0 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Union B - Prazdroj Plzeň B 2:3 (2:2)

    2.kolo

    Ne 16.09. 16:30 Touškov B - VS Plzeň 1:8 (0:5)
    Ne 16.09. 16:30 Slovan Plzeň B - Starý Plzenec B 4:5 np (3:2)
    Ne 16.09. 16:30 Prazdroj Plzeň B - Vochov B 2:4 (2:2)
    Ne 16.09. 16:30 Letná - Union B 3:2 np (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Košutka B - Malesice B 8:0 (5:0)

    3.kolo

    So 22.09. 16:30 VS Plzeň - Slovan Plzeň B 4:0 (3:0)
    Ne 23.09. 13:00 Malesice B - Touškov B 9:5 (5:2)
    Ne 23.09. 15:00 Starý Plzenec B - Prazdroj Plzeň B 6:0 (4:0)
    Ne 23.09. 16:00 Vochov B - Letná 4:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Union B - Košutka B 1:3 (1:3)

    4.kolo

    So 29.09. 16:00 Letná - Starý Plzenec B 2:1 np (1:1)
    Ne 30.09. 13:00 Malesice B - Union B 5:6 (5:1)
    Ne 30.09. 16:00 Touškov B - Slovan Plzeň B 7:3 (4:3)
    Ne 30.09. 16:00 Prazdroj Plzeň B - VS Plzeň 4:7 (2:1)
    Ne 30.09. 16:00 Košutka B - Vochov B 8:1 (5:1)

    5.kolo

    So 06.10. 16:00 VS Plzeň - Letná 3:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Starý Plzenec B - Košutka B 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Union B - Touškov B 5:9 (2:5)
    Ne 07.10. 16:00 Vochov B - Malesice B 7:5 (3:3)
    Ne 07.10. 16:00 Slovan Plzeň B - Prazdroj Plzeň B 2:3 np (2:0)

    6.kolo

    So 13.10. 13:00 Letná - Slovan Plzeň B 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 12:30 Malesice B - Starý Plzenec B 6:5 np (4:2)
    Ne 14.10. 15:30 Touškov B - Prazdroj Plzeň B 9:2 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Košutka B - VS Plzeň 3:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Union B - Vochov B 5:8 (2:4)

    7.kolo

    So 20.10. 15:30 VS Plzeň - Malesice B 4:1 (3:0)
    Ne 21.10. 15:00 Starý Plzenec B - Union B 11:2 (7:2)
    Ne 21.10. 15:30 Vochov B - Touškov B 3:2 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Slovan Plzeň B - Košutka B 1:3 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Prazdroj Plzeň B - Letná 1:4 (0:1)

    8.kolo

    Ne 28.10. 11:30 Malesice B - Slovan Plzeň B 6:2 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Touškov B - Letná 1:3 (0:3)
    Ne 28.10. 14:30 Union B - VS Plzeň 0:4 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Vochov B - Starý Plzenec B 7:4 (3:1)
    Ne 11.11. 14:00 Košutka B - Prazdroj Plzeň B 8:3 (3:2)

    10.kolo

    So 20.04. 17:00 Letná - Malesice B 3:2 np (0:2)
    So 20.04. 17:00 VS Plzeň - Starý Plzenec B 3:0 (3:0)
    Ne 21.04. 17:00 Touškov B - Košutka B 2:7 (2:4)
    Ne 21.04. 17:00 Prazdroj Plzeň B - Union B 2:3 np (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Slovan Plzeň B - Vochov B 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 27.04. 17:00 VS Plzeň - Touškov B 16:2 (10:0)
    Ne 28.04. 13:00 Malesice B - Košutka B 1:5 (0:2)
    Ne 28.04. 15:00 Starý Plzenec B - Slovan Plzeň B 3:0 (3:0)
    Ne 28.04. 16:00 Vochov B - Prazdroj Plzeň B 1:4 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Union B - Letná 1:6 (1:2)

    12.kolo

    Ne 05.05. 16:00 Letná - Vochov B 4:3 (1:3)
    Ne 05.05. 16:00 Slovan Plzeň B - VS Plzeň 1:5 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Touškov B - Malesice B 3:8 (1:2)
    Ne 05.05. 17:00 Košutka B - Union B 3:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Prazdroj Plzeň B - Starý Plzenec B 0:7 (0:4)

    13.kolo

    So 11.05. 17:00 VS Plzeň - Prazdroj Plzeň B 5:3 (1:3)
    Ne 12.05. 15:00 Starý Plzenec B - Letná 2:3 (1:2)
    Ne 12.05. 16:00 Vochov B - Košutka B 1:3 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Slovan Plzeň B - Touškov B 10:0 (3:0)
    Ne 12.05. 17:00 Union B - Malesice B 4:5 np (3:4)

    14.kolo

    Ne 19.05. 13:00 Malesice B - Vochov B 5:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Touškov B - Union B 2:4 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Košutka B - Starý Plzenec B 7:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Letná - VS Plzeň 3:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Prazdroj Plzeň B - Slovan Plzeň B 0:7 (0:3)

    15.kolo

    So 25.05. 17:00 VS Plzeň - Košutka B 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 15:00 Starý Plzenec B - Malesice B 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:00 Vochov B - Union B 6:2 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Prazdroj Plzeň B - Touškov B 4:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Slovan Plzeň B - Letná 2:1 (0:1)

    16.kolo

    31.05. 18:00 Letná - Prazdroj Plzeň B 5:1 (2:0)
    Ne 02.06. 13:00 Malesice B - VS Plzeň 3:2 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Touškov B - Vochov B 1:5 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Union B - Starý Plzenec B 3:2 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Košutka B - Slovan Plzeň B 5:1 (3:0)

    17.kolo

    So 08.06. 17:00 VS Plzeň - Union B 5:2 (1:1)
    So 08.06. 18:00 Letná - Touškov B 3:0k
    Ne 09.06. 15:00 Starý Plzenec B - Vochov B 7:1 (4:1)
    Ne 09.06. 17:00 Prazdroj Plzeň B - Košutka B 0:3 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Slovan Plzeň B - Malesice B 3:1 (0:1)

    18.kolo

    Čt 13.06. 17:30 Union B - Slovan Plzeň B 2:1 (1:1)
    So 15.06. 13:00 Malesice B - Prazdroj Plzeň B 3:2 (3:1)
    So 15.06. 14:00 Vochov B - VS Plzeň 0k:9
    Ne 16.06. 17:00 Touškov B - Starý Plzenec B 1:4 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Košutka B - Letná 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 17 0 0 1 77:18 51
    2. 18 13 0 1 4 84:29 40
    3. 18 10 3 0 5 48:28 36
    4. 18 8 2 2 6 64:43 30
    5. 18 8 0 1 9 61:74 25
    6. 18 6 2 2 8 61:71 24
    7. 18 6 1 2 9 50:51 22
    8. 18 4 1 2 11 44:81 16
    9. 18 3 2 1 12 36:79 14
    10. 18 4 0 0 14 50:101 12