Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13262
  • Návštěvy: 58/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5426
    Týden:
    58
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Velvary - Tuchlovice 6:0 (3:0)
    So 25.08. 13:00 Loděnice - Sn Kladno 2:2 (1:2)
    Ne 26.08. 10:15 Baník Švermov - Pavlíkov 11:1 (5:0)
    Ne 26.08. 11:00 Zichovec - Mníšek 1:9 (1:5)
    Ne 26.08. 11:15 Klíčany - Kralupy 1901 3:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:15 Kročehlavy - Novo Kladno 8:1 (4:1)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 Novo Kladno - Kralupy 1901 4:10 (1:6)
    So 01.09. 10:15 Klecany - Velvary 13:0 (8:0)
    So 01.09. 10:15 Sn Kladno - Zichovec 2:2 (0:0)
    So 01.09. 13:30 Pavlíkov - Loděnice 3:1 (1:0)
    Ne 02.09. 10:15 Tuchlovice - Klíčany 3:9 (2:3)
    Ne 02.09. 10:15 Kročehlavy - Baník Švermov 1:5 (1:3)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Velvary - Mníšek 5:4 (2:1)
    So 08.09. 13:00 Loděnice - Kročehlavy 0:3 (0:0)
    Ne 09.09. 10:15 Baník Švermov - Novo Kladno 6:2 (4:0)
    Ne 09.09. 10:15 Kralupy 1901 - Tuchlovice 8:1 (6:0)
    Ne 09.09. 11:00 Zichovec - Pavlíkov 1:2 ( 0:2)
    Ne 09.09. 11:15 Klíčany - Klecany 2:4 (1:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 Novo Kladno - Tuchlovice 6:0 (4:0)
    So 15.09. 10:15 Klecany - Kralupy 1901 4:3 (2:1)
    Ne 16.09. 10:00 Mníšek - Klíčany 5:1 (1:1)
    Ne 16.09. 10:15 Baník Švermov - Loděnice 10:2 (5:1)
    Ne 16.09. 14:00 Kročehlavy - Zichovec 7:0 (4:0)
    St 26.09. 17:30 Sn Kladno - Velvary 3:3 (2:1)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Velvary - Pavlíkov 3:2 (2:1)
    So 22.09. 13:00 Loděnice - Novo Kladno 5:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:15 Tuchlovice - Klecany 0:11 (0:5)
    Ne 23.09. 11:00 Zichovec - Baník Švermov 1:10 (1:7)
    Ne 23.09. 11:15 Klíčany - Sn Kladno 3:6 (3:1)
    So 10.11. 10:15 Kralupy 1901 - Mníšek 9:1 (5:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:15 Novo Kladno - Klecany 0:9 (0:3)
    So 29.09. 10:15 Sn Kladno - Kralupy 1901 1:2 (0:1)
    So 29.09. 13:00 Loděnice - Zichovec 8:2 (6:1)
    So 29.09. 13:30 Pavlíkov - Klíčany 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:00 Mníšek - Tuchlovice 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 10:15 Kročehlavy - Velvary 4:0 (3:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Velvary - Baník Švermov 0:10 (0:3)
    So 06.10. 10:15 Klecany - Mníšek 10:1 (4:1)
    Ne 07.10. 10:15 Kralupy 1901 - Pavlíkov 9:1 (5:0)
    Ne 07.10. 10:15 Tuchlovice - Sn Kladno 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 11:00 Zichovec - Novo Kladno 1:5 (0:3)
    Ne 07.10. 11:15 Klíčany - Kročehlavy 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 Novo Kladno - Mníšek 3:3 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Sn Kladno - Klecany 1:4 (0:4)
    So 13.10. 13:00 Loděnice - Velvary 4:4 (2:1)
    Ne 14.10. 10:00 Pavlíkov - Tuchlovice 5:2 (1:2)
    Ne 14.10. 10:15 Kročehlavy - Kralupy 1901 6:1 (3:1)
    Ne 14.10. 10:15 Baník Švermov - Klíčany 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Velvary - Zichovec 10:0 (5:0)
    So 20.10. 10:15 Klecany - Pavlíkov 10:0 (3:0)
    Ne 21.10. 10:00 Mníšek - Sn Kladno 1:3 (0:2)
    Ne 21.10. 10:15 Kralupy 1901 - Baník Švermov 0:4 (0:3)
    Ne 21.10. 10:15 Tuchlovice - Kročehlavy 1:6 (0:3)
    Ne 21.10. 11:15 Klíčany - Loděnice 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 Novo Kladno - Sn Kladno 0:3 (0:0)
    So 27.10. 13:00 Loděnice - Kralupy 1901 1:5 (0:2)
    So 27.10. 13:30 Pavlíkov - Mníšek 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Kročehlavy - Klecany 1:1 (0:1)
    Ne 28.10. 10:15 Baník Švermov - Tuchlovice 13:1 (4:1)
    Ne 28.10. 11:00 Zichovec - Klíčany 0:2 (0:2)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Velvary - Novo Kladno 3:2 (2:1)
    So 03.11. 10:15 Klecany - Baník Švermov 2:1 (0:1)
    So 03.11. 10:15 Sn Kladno - Pavlíkov 2:3 (1:3)
    Ne 04.11. 10:00 Mníšek - Kročehlavy 1:10 (0:4)
    Ne 04.11. 10:15 Kralupy 1901 - Zichovec 4:0 (4:0)
    Ne 04.11. 10:15 Tuchlovice - Loděnice 1:4 (1:0)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 Novo Kladno - Pavlíkov 1:2 (0:1)
    So 10.11. 13:00 Loděnice - Klecany 1:6 (1:4)
    Ne 11.11. 10:15 Kročehlavy - Sn Kladno 5:2 (2:1)
    Ne 11.11. 10:15 Baník Švermov - Mníšek 9:0 (4:0)
    Ne 11.11. 11:00 Zichovec - Tuchlovice 1:2 (0:1)
    So 16.03. 10:15 Velvary - Klíčany 7:1 (1:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Klecany - Zichovec 10:1 (5:0)
    So 17.11. 10:15 Sn Kladno - Baník Švermov 0:5 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Pavlíkov - Kročehlavy 0:6 (0:3)
    Ne 18.11. 10:00 Klíčany - Novo Kladno 3:1 (2:0)
    Ne 18.11. 10:00 Mníšek - Loděnice 2:2 (1:1)
    Ne 18.11. 10:15 Kralupy 1901 - Velvary 7:1 (4:0)

    14.kolo

    So 23.03. 10:15 Novo Kladno - Kročehlavy 0:2 (0:0)
    So 23.03. 10:15 Sn Kladno - Loděnice 3:1 (1:0)
    So 23.03. 13:30 Pavlíkov - Baník Švermov 0:6 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Mníšek - Zichovec 6:1 (2:0)
    Ne 24.03. 10:15 Tuchlovice - Velvary 3:6 (2:4)
    Ne 24.03. 10:15 Kralupy 1901 - Klíčany 8:0 (3:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Velvary - Klecany 1:4 (0:0)
    So 30.03. 13:00 Loděnice - Pavlíkov 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:15 Kralupy 1901 - Novo Kladno 2:2 (0:2)
    Ne 31.03. 10:15 Baník Švermov - Kročehlavy 4:1 (2:1)
    Ne 31.03. 11:00 Zichovec - Sn Kladno 1:3 (1:2)
    Ne 31.03. 11:15 Klíčany - Tuchlovice 1:2 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 Novo Kladno - Baník Švermov 2:12 (2:7)
    So 06.04. 13:30 Pavlíkov - Zichovec 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Mníšek - Velvary 4:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:15 Kročehlavy - Loděnice 6:1 (2:0)
    Ne 07.04. 10:15 Tuchlovice - Kralupy 1901 4:5 (2:3)
    St 24.04. 17:30 Klecany - Klíčany 9:0 (5:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Velvary - Sn Kladno 3:5 (3:1)
    So 13.04. 13:00 Loděnice - Baník Švermov 0:13 (0:4)
    Ne 14.04. 10:15 Tuchlovice - Novo Kladno 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:15 Kralupy 1901 - Klecany 0:3 (0:0)
    Ne 14.04. 11:00 Zichovec - Kročehlavy 0:4 (0:2)
    Ne 14.04. 13:15 Klíčany - Mníšek 2:6 (1:4)

    18.kolo

    19.04. 14:00 Mníšek - Kralupy 1901 4:1 (1:1)
    So 20.04. 10:15 Novo Kladno - Loděnice 1:8 (0:2)
    So 20.04. 10:15 Sn Kladno - Klíčany 4:0 (1:0)
    So 20.04. 10:15 Klecany - Tuchlovice 7:0 (3:0)
    So 20.04. 13:30 Pavlíkov - Velvary 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:15 Baník Švermov - Zichovec 11:1 (8:1)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Klecany - Novo Kladno 8:0 (5:0)
    So 27.04. 10:15 Velvary - Kročehlavy 3:3 (0:2)
    Ne 28.04. 10:15 Tuchlovice - Mníšek 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 10:15 Kralupy 1901 - Sn Kladno 3:2 (1:1)
    Ne 28.04. 11:00 Zichovec - Loděnice 2:2 (2:1)
    Ne 28.04. 11:15 Klíčany - Pavlíkov 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 04.05. 10:15 Novo Kladno - Zichovec 1:5 (1:1)
    So 04.05. 10:15 Sn Kladno - Tuchlovice 5:0 (2:0)
    So 04.05. 13:30 Pavlíkov - Kralupy 1901 0:4 (0:0)
    Ne 05.05. 10:00 Mníšek - Klecany 0:3 (0:1)
    Ne 05.05. 10:15 Baník Švermov - Velvary 6:1 (2:1)
    Ne 05.05. 10:15 Kročehlavy - Klíčany 7:0 (3:0)

    21.kolo

    St 08.05. 11:00 Klíčany - Baník Švermov 0:7 (0:3)
    So 11.05. 10:15 Klecany - Sn Kladno 3:0 (1:0)
    So 11.05. 10:15 Velvary - Loděnice 4:3 (3:1)
    Ne 12.05. 10:00 Mníšek - Novo Kladno 5:1 (4:0)
    Ne 12.05. 10:15 Tuchlovice - Pavlíkov 5:1 (2:0)
    Ne 12.05. 10:15 Kralupy 1901 - Kročehlavy 2:2 (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Sn Kladno - Mníšek 0:1 (0:0)
    So 18.05. 13:00 Loděnice - Klíčany 5:4 (2:3)
    So 18.05. 13:30 Pavlíkov - Klecany 0:11 (0:5)
    Ne 19.05. 10:15 Baník Švermov - Kralupy 1901 8:1 (4:1)
    Ne 19.05. 10:15 Kročehlavy - Tuchlovice 9:0 (2:0)
    Ne 19.05. 11:00 Zichovec - Velvary 3:4 (1:3)

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Sn Kladno - Novo Kladno 3:3 (0:1)
    So 25.05. 10:15 Klecany - Kročehlavy 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 10:00 Mníšek - Pavlíkov 7:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Tuchlovice - Baník Švermov 1:7 (1:2)
    Ne 26.05. 10:15 Kralupy 1901 - Loděnice 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 11:15 Klíčany - Zichovec 5:2 (3:1)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 Novo Kladno - Velvary 1:0 (0:0)
    So 01.06. 13:00 Loděnice - Tuchlovice 5:3 (2:3)
    Ne 02.06. 10:15 Baník Švermov - Klecany 0k:3
    Ne 02.06. 10:15 Kročehlavy - Mníšek 3:4 (1:3)
    Ne 02.06. 10:15 Pavlíkov - Sn Kladno 3:3 (1:2)
    Ne 02.06. 11:00 Zichovec - Kralupy 1901 0:5 (0:1)

    25.kolo

    So 08.06. 10:15 Sn Kladno - Kročehlavy 0:6 (0:3)
    So 08.06. 10:15 Klecany - Loděnice 12:0 (8:0)
    So 08.06. 13:30 Pavlíkov - Novo Kladno 0:5 (0:2)
    Ne 09.06. 10:00 Mníšek - Baník Švermov 1:3 (0:2)
    Ne 09.06. 10:15 Tuchlovice - Zichovec 4:4 (3:1)
    Ne 09.06. 11:15 Klíčany - Velvary 0:1 (0:1)

    26.kolo

    St 05.06. 18:00 Loděnice - Mníšek 2:4 (1:4)
    So 15.06. 10:15 Novo Kladno - Klíčany 4:0 (2:0)
    So 15.06. 10:15 Velvary - Kralupy 1901 2:4 (1:1)
    Ne 16.06. 10:15 Baník Švermov - Sn Kladno 6:1 (3:1)
    Ne 16.06. 10:15 Kročehlavy - Pavlíkov 11:0 (5:0)
    Ne 16.06. 11:00 Zichovec - Klecany 0:15 (0:8)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 23 1 0 164:13 70
    2. 24 22 0 2 171:22 66
    3. 24 17 3 4 115:28 54
    4. 24 14 2 8 96:57 44
    5. 24 12 3 9 73:73 39
    6. 24 10 3 11 69:89 33
    7. 24 8 5 11 54:62 29
    8. 24 8 4 12 63:96 28
    9. 24 9 1 14 34:105 28
    10. 24 7 0 17 41:93 21
    11. 24 5 3 16 47:101 18
    12. 24 5 2 17 40:124 17
    13. 24 1 3 20 30:134 6