Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 13268
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomouc  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12052
    Týden:
    65
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 16:30 Horka n.M. - Přáslavice 4:1 (0:1)
    Ne 05.08. 15:30 Drahanovice - Újezd u Uničova 1:3 (1:0)
    Ne 05.08. 16:30 Příkazy - FC Lužice 2:3 np (2:1)
    Ne 05.08. 16:30 Šumvald - Náklo 0:1 np (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Hodolany - Dlouhá Loučka 11:2 (2:1)

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Dlouhá Loučka - Drahanovice 2:1 (2:1)
    So 11.08. 16:30 Červenka - Příkazy 1:4 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Přáslavice - Újezd u Uničova 3:2 np (2:2)
    So 11.08. 17:00 Sokol Blatec - Hodolany 4:1 (3:1)
    So 11.08. 17:00 FC Lužice - Šumvald 5:1 (3:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Příkazy - Horka n.M. 0:2 (0:2)
    Ne 19.08. 15:30 Drahanovice - Sokol Blatec 2:3 np (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Šumvald - Červenka 0:8 (0:5)
    Ne 19.08. 16:30 Hodolany - Náklo 3:1 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Újezd u Uničova - Dlouhá Loučka 4:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Přáslavice - Dlouhá Loučka 1:0 np (0:0)
    So 25.08. 16:30 Sokol Blatec - Újezd u Uničova 1:2 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Náklo - Drahanovice 6:2 (4:1)
    So 25.08. 16:30 Horka n.M. - Šumvald 8:1 (4:1)
    Ne 26.08. 16:30 FC Lužice - Hodolany 3:2 np (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Příkazy - Přáslavice 6:1 (3:0)
    So 01.09. 16:00 Dlouhá Loučka - Sokol Blatec 1:5 (1:2)
    Ne 02.09. 15:30 Drahanovice - FC Lužice 3:4 (2:4)
    Ne 02.09. 16:00 Hodolany - Červenka 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Újezd u Uničova - Náklo 3:2 (2:0)

    6.kolo

    So 08.09. 09:30 Náklo - Dlouhá Loučka 7:1 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Přáslavice - Sokol Blatec 0:1 (0:1)
    So 08.09. 16:00 FC Lužice - Újezd u Uničova 0:3 (0:2)
    So 08.09. 16:00 Červenka - Drahanovice 3:4 np (2:1)
    So 08.09. 16:00 Horka n.M. - Hodolany 1:2 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Příkazy - Šumvald 5:1 (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Dlouhá Loučka - FC Lužice 1:2 np (1:1)
    So 15.09. 15:30 Sokol Blatec - Náklo 3:4 (2:1)
    Ne 16.09. 15:30 Šumvald - Přáslavice 2:4 (1:1)
    Ne 16.09. 15:30 Drahanovice - Horka n.M. 0:7 (0:2)
    Ne 16.09. 15:30 Újezd u Uničova - Červenka 1:3 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Přáslavice - Náklo 2:4 (0:2)
    So 22.09. 15:30 FC Lužice - Sokol Blatec 2:3 np (0:2)
    So 22.09. 15:30 Červenka - Dlouhá Loučka 1:0 np (0:0)
    So 22.09. 15:30 Horka n.M. - Újezd u Uničova 1:3 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Příkazy - Hodolany 3:1 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Dlouhá Loučka - Horka n.M. 3:4 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Sokol Blatec - Červenka 1:2 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Náklo - FC Lužice 4:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Hodolany - Šumvald 6:0 (4:0)
    Ne 30.09. 15:30 Drahanovice - Příkazy 0:4 (0:2)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Přáslavice - FC Lužice 3:2 (1:2)
    So 06.10. 15:00 Červenka - Náklo 2:3 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Horka n.M. - Sokol Blatec 2:3 np (1:1)
    So 06.10. 15:00 Příkazy - Újezd u Uničova 2:3 np (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Šumvald - Drahanovice 1:3 (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Dlouhá Loučka - Příkazy 1:6 (0:4)
    So 13.10. 15:00 Náklo - Horka n.M. 1:0 np (0:0)
    So 13.10. 15:00 FC Lužice - Červenka 2:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Hodolany - Přáslavice 3:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Újezd u Uničova - Šumvald 7:0 (4:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Přáslavice - Červenka 3:1 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Horka n.M. - FC Lužice 5:3 (4:1)
    So 20.10. 14:30 Příkazy - Sokol Blatec 4:2 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Šumvald - Dlouhá Loučka 0:3 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Hodolany - Drahanovice 4:3 (2:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Sokol Blatec - Šumvald 17:1 (10:1)
    So 27.10. 14:30 Náklo - Příkazy 4:3 np (1:1)
    So 27.10. 14:30 Červenka - Horka n.M. 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Drahanovice - Přáslavice 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Újezd u Uničova - Hodolany 2:3 (2:1)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Přáslavice - Horka n.M. 2:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 FC Lužice - Příkazy 2:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Náklo - Šumvald 7:0 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Dlouhá Loučka - Hodolany 1:2 np (1:0)
    So 03.11. 14:00 Újezd u Uničova - Drahanovice 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Horka n.M. - Příkazy 2:0 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Červenka - Šumvald 6:2 (2:1)
    So 30.03. 15:30 Náklo - Hodolany 0:1 np (0:0)
    So 30.03. 15:30 Sokol Blatec - Drahanovice 5:0 (2:0)
    So 30.03. 15:30 Dlouhá Loučka - Újezd u Uničova 2:3 (2:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Dlouhá Loučka - Přáslavice 0:3 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Šumvald - Horka n.M. 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Újezd u Uničova - Sokol Blatec 3:1 (3:1)
    Ne 07.04. 15:30 Drahanovice - Náklo 0:5 (0:3)
    Ne 07.04. 15:30 Hodolany - FC Lužice 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Přáslavice - Příkazy 1:2 (1:2)
    So 13.04. 15:30 Červenka - Hodolany 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 15:30 FC Lužice - Drahanovice 3:5 (1:2)
    So 13.04. 15:30 Náklo - Újezd u Uničova 3:0 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Sokol Blatec - Dlouhá Loučka 9:0 (6:0)

    19.kolo

    19.04. 16:30 Drahanovice - Červenka 2:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Sokol Blatec - Přáslavice 4:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Dlouhá Loučka - Náklo 0:3 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Šumvald - Příkazy 2:3 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Újezd u Uničova - FC Lužice 1:2 np (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Hodolany - Horka n.M. 1:4 (1:2)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Přáslavice - Šumvald 4:0 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Horka n.M. - Drahanovice 3:2 np (0:1)
    So 27.04. 16:00 Červenka - Újezd u Uničova 0:3 (0:2)
    So 27.04. 16:00 FC Lužice - Dlouhá Loučka 4:1 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Náklo - Sokol Blatec 2:1 np (0:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Náklo - Přáslavice 3:1 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Sokol Blatec - FC Lužice 2:1 np (1:0)
    So 04.05. 16:30 Dlouhá Loučka - Červenka 3:2 np (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Újezd u Uničova - Horka n.M. 0:5 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Hodolany - Příkazy 4:2 (3:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Šumvald - Hodolany 0:8 (0:4)
    So 11.05. 16:30 Horka n.M. - Dlouhá Loučka 3:2 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Červenka - Sokol Blatec 2:3 np (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Příkazy - Drahanovice 4:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 FC Lužice - Náklo 1:3 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Náklo - Červenka 5:1 (4:1)
    So 18.05. 17:00 FC Lužice - Přáslavice 3:2 np (2:1)
    So 18.05. 17:00 Sokol Blatec - Horka n.M. 3:2 (3:1)
    Ne 19.05. 15:30 Drahanovice - Šumvald 2:3 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Újezd u Uničova - Příkazy 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Šumvald - Újezd u Uničova 6:0 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Přáslavice - Hodolany 1:3 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Horka n.M. - Náklo 4:0 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Příkazy - Dlouhá Loučka 3:1 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Červenka - FC Lužice 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 01.06. 16:30 Červenka - Přáslavice 3:2 (1:1)
    So 01.06. 16:30 Dlouhá Loučka - Šumvald 2:3 np (0:1)
    So 01.06. 17:00 FC Lužice - Horka n.M. 0:3 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Sokol Blatec - Příkazy 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 15:30 Drahanovice - Hodolany 2:8 (2:3)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Příkazy - Náklo 0:5 (0:2)
    So 08.06. 16:30 Horka n.M. - Červenka 2:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Přáslavice - Drahanovice 2:3 np (2:2)
    Ne 09.06. 16:30 Šumvald - Sokol Blatec 2:1 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Hodolany - Újezd u Uničova 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 15.06. 10:00 Drahanovice - Dlouhá Loučka 3:4 np (0:2)
    So 15.06. 16:30 Újezd u Uničova - Přáslavice 6:3 (3:1)
    So 15.06. 16:30 Šumvald - FC Lužice 4:3 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Příkazy - Červenka 4:3 np (1:0)
    Ne 16.06. 17:30 Hodolany - Sokol Blatec 3:2 (1:2)
    Správce soutěže: Vladislav Balún

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 14 4 1 3 69:28 51
    2. 22 15 1 2 4 63:25 49
    3. 22 13 2 2 5 68:34 45
    4. 22 12 1 3 6 58:40 41
    5. 22 12 1 2 7 51:41 40
    6. 22 9 5 2 6 72:34 39
    7. 22 6 5 2 9 43:51 30
    8. 22 7 2 4 9 41:41 29
    9. 22 6 2 2 12 39:53 24
    10. 22 4 2 3 13 41:75 19
    11. 22 2 2 5 13 28:75 15
    12. 22 3 2 1 16 27:103 14