Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 13276
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5149
    Týden:
    53
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 16:30 Polerady - Obrnice B 1:2 np (0:0)
    So 25.08. 17:00 Hrob - Kopisty B 3:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Sokol Bečov - Hrobčice 1:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Košťany - Horní Jiřetín B 1:2 np (1:1)
    Ne 26.08. 15:30 Bílina B - Havraň 5:1 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 15:00 Hrobčice - Košťany 3:2 (2:1)
    So 01.09. 15:00 Háj - Bílina B 3:2 (0:0)
    Ne 02.09. 15:00 Obrnice B - Hostomice 3:9 (3:5)
    Ne 02.09. 17:00 Horní Jiřetín B - Polerady 4:2 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Kopisty B - Sokol Bečov 0:6 (0:3)
    Ne 02.09. 17:00 Havraň - Hrob 1:9 (1:4)

    3.kolo

    So 08.09. 15:00 Hostomice - Horní Jiřetín B 4:0 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Polerady - Hrobčice 2:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Sokol Bečov - Havraň 3:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Košťany - Kopisty B 9:0 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hrob - Háj 7:0 (3:0)

    4.kolo

    So 15.09. 15:00 Hrobčice - Hostomice 1:3 (0:1)
    So 15.09. 15:00 Háj - Sokol Bečov 0:4 (0:3)
    Ne 16.09. 15:30 Bílina B - Hrob 0:6 (0:5)
    Ne 16.09. 16:30 Kopisty B - Polerady 2:3 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Havraň - Košťany 1:4 (0:3)

    5.kolo

    So 22.09. 15:30 Polerady - Havraň 10:1 (7:0)
    So 22.09. 16:30 Sokol Bečov - Bílina B 8:1 (4:0)
    So 22.09. 16:30 Košťany - Háj 5:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:00 Hostomice - Kopisty B 5:2 (2:2)
    Ne 23.09. 15:00 Obrnice B - Horní Jiřetín B 2:6 (2:2)

    6.kolo

    So 29.09. 15:00 Hrobčice - Obrnice B 4:1 (3:0)
    So 29.09. 15:00 Háj - Polerady 4:2 (1:2)
    So 29.09. 16:00 Hrob - Sokol Bečov 1:2 np (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bílina B - Košťany 0:3 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Havraň - Hostomice 7:10 (1:5)

    7.kolo

    So 06.10. 15:00 Polerady - Bílina B 5:3 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Hostomice - Háj 10:0 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Košťany - Hrob 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Obrnice B - Kopisty B 2:3 (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Horní Jiřetín B - Hrobčice 2:1 np (0:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Hrob - Polerady 5:6 (4:1)
    So 13.10. 15:30 Sokol Bečov - Košťany 1:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Kopisty B - Horní Jiřetín B 0:3 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Havraň - Obrnice B 4:2 (4:1)
    Ne 14.10. 15:30 Bílina B - Hostomice 3:2 (1:1)

    9.kolo

    So 20.10. 14:30 Polerady - Sokol Bečov 0:3 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Obrnice B - Háj 3:2 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Hostomice - Hrob 3:2 np (1:0)
    So 20.10. 15:00 Hrobčice - Kopisty B 4:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Horní Jiřetín B - Havraň 4:3 (2:2)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Háj - Horní Jiřetín B 1:9 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Sokol Bečov - Hostomice 4:2 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Košťany - Polerady 3:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Havraň - Hrobčice 1:3 (0:3)
    Ne 28.10. 14:30 Bílina B - Obrnice B 1:2 np (0:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Hostomice - Košťany 2:4 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Hrobčice - Háj 5:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Obrnice B - Hrob 0:7 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Horní Jiřetín B - Bílina B 4:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kopisty B - Havraň 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Háj - Kopisty B 2:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Sokol Bečov - Obrnice B 7:0 (6:0)
    So 10.11. 14:00 Polerady - Hostomice 5:2 (1:2)
    Ne 11.11. 14:00 Bílina B - Hrobčice 4:2 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Hrob - Horní Jiřetín B 2:6 (0:4)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Horní Jiřetín B - Sokol Bečov 2:1 np (1:1)
    So 17.11. 13:30 Hrobčice - Hrob 1:2 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Kopisty B - Bílina B 5:4 np (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Obrnice B - Košťany 3:5 (2:1)
    Ne 18.11. 13:30 Havraň - Háj 2:3 (2:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Hrobčice - Sokol Bečov 2:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Obrnice B - Polerady 5:4 np (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Horní Jiřetín B - Košťany 1:0 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Kopisty B - Hrob 1:5 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Havraň - Bílina B 3:2 (0:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Hostomice - Obrnice B 10:2 (3:0)
    So 30.03. 16:30 Hrob - Havraň 3:0
    So 30.03. 16:30 Sokol Bečov - Kopisty B 2:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Košťany - Hrobčice 4:1 (3:1)
    So 30.03. 16:30 Polerady - Horní Jiřetín B 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:30 Bílina B - Háj 6:2 (4:1)

    16.kolo

    So 06.04. 15:00 Hrobčice - Polerady 3:2 np (1:0)
    So 06.04. 15:00 Háj - Hrob 2:5 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Horní Jiřetín B - Hostomice 6:0 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Kopisty B - Košťany 1:9 (1:4)
    Ne 07.04. 16:30 Havraň - Sokol Bečov 0:4 (0:2)

    17.kolo

    So 13.04. 15:00 Hostomice - Hrobčice 0:3 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Hrob - Bílina B 15:1 (5:1)
    So 13.04. 17:00 Sokol Bečov - Háj 5:0 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Košťany - Havraň 8:1 (6:0)
    Ne 14.04. 17:00 Polerady - Kopisty B 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 15:00 Háj - Košťany 1:3 (1:2)
    Ne 21.04. 15:00 Horní Jiřetín B - Obrnice B 7:1 (3:0)
    Ne 21.04. 15:30 Bílina B - Sokol Bečov 0k:3
    Ne 21.04. 17:00 Kopisty B - Hostomice 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Havraň - Polerady 2:5 (0:1)

    19.kolo

    So 27.04. 14:00 Obrnice B - Hrobčice 4:3 np (3:2)
    So 27.04. 15:00 Hostomice - Havraň 5:2 (3:2)
    So 27.04. 17:00 Sokol Bečov - Hrob 3:1 (3:1)
    So 27.04. 17:00 Košťany - Bílina B 3:0
    So 27.04. 17:00 Polerady - Háj 3:0

    20.kolo

    So 04.05. 15:00 Hrobčice - Horní Jiřetín B 0:2 (0:2)
    So 04.05. 15:00 Háj - Hostomice 3:4 np (2:1)
    So 04.05. 17:30 Hrob - Košťany 3:2 (2:1)
    Ne 05.05. 15:30 Bílina B - Polerady 2:4 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 Kopisty B - Obrnice B 3:1 (0:1)

    21.kolo

    So 11.05. 14:30 Obrnice B - Havraň 16:6 (7:2)
    So 11.05. 15:00 Hostomice - Bílina B 3:5 (1:3)
    So 11.05. 17:30 Polerady - Hrob 0:5 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Košťany - Sokol Bečov 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Horní Jiřetín B - Kopisty B 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 18.05. 15:00 Háj - Obrnice B 3:0k
    So 18.05. 17:30 Hrob - Hostomice 8:1 (4:1)
    So 18.05. 17:30 Sokol Bečov - Polerady 1:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Kopisty B - Hrobčice 4:3 np (0:1)
    Ne 19.05. 17:30 Havraň - Horní Jiřetín B 0:8 (0:2)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Polerady - Košťany 4:3 np (0:2)
    So 25.05. 14:30 Obrnice B - Bílina B 3:4 (1:2)
    So 25.05. 15:00 Hrobčice - Havraň 9:2 (7:0)
    So 25.05. 15:00 Hostomice - Sokol Bečov 0:3 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Horní Jiřetín B - Háj 6:1 (3:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:30 Hrob - Obrnice B 3:0k
    So 01.06. 17:30 Košťany - Hostomice 3:0k
    Ne 02.06. 10:30 Háj - Hrobčice 2:1 (0:1)
    Ne 02.06. 15:30 Bílina B - Horní Jiřetín B 8:3 (4:2)
    Ne 02.06. 17:30 Havraň - Kopisty B 5:1 (3:1)

    25.kolo

    So 08.06. 14:30 Obrnice B - Sokol Bečov 2:8 (0:2)
    So 08.06. 15:00 Hostomice - Polerady 1:4 (0:0)
    So 08.06. 15:00 Hrobčice - Bílina B 6:1 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Horní Jiřetín B - Hrob 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Kopisty B - Háj 8:1 (4:0)

    26.kolo

    St 12.06. 17:30 Bílina B - Kopisty B 9:1 (6:0)
    14.06. 18:00 Hrob - Hrobčice 7:0 (3:0)
    So 15.06. 17:30 Sokol Bečov - Horní Jiřetín B 4:1 (0:1)
    So 15.06. 17:30 Košťany - Obrnice B 7:2 (4:0)
    Ne 16.06. 10:30 Háj - Havraň 2:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 17 0 3 2 85:26 54
    2. 22 16 1 1 4 74:18 51
    3. 22 14 4 0 4 76:34 50
    4. 22 15 0 2 5 100:33 47
    5. 22 13 1 3 5 69:49 44
    6. 22 9 1 3 9 55:44 32
    7. 22 8 2 0 12 74:71 28
    8. 22 8 0 2 12 61:85 26
    9. 22 7 0 1 14 32:90 22
    10. 22 5 2 0 15 32:80 19
    11. 22 2 4 0 16 52:107 14
    12. 22 3 0 0 19 44:117 9