Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13277
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3307
    Týden:
    32
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Blatnice - Kaznějov B 3:2 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Kožlany - Ledce 2:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Dolní Bělá - Mladotice 2:1 np (1:1)
    So 25.08. 17:00 Baník Líně - Všeruby 2:3 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Křelovice - Baník Zbůch 4:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Nečtiny - Úlice 6:1 (4:1)
    Ne 26.08. 17:00 Horní Bříza B - Nýřany 1:2 (1:1)

    2.kolo

    So 01.09. 16:00 Mladotice - Baník Líně 5:3 (3:1)
    So 01.09. 17:00 Úlice - Horní Bříza B 4:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Baník Zbůch - Nečtiny 2:3 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Všeruby - Křelovice 1:6 (0:3)
    So 01.09. 17:00 Ledce - Dolní Bělá 2:1 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Blatnice - Kožlany 1:5 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Kaznějov B - Nýřany 6:5 np (2:1)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Kožlany - Kaznějov B 4:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Dolní Bělá - Blatnice 7:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Baník Líně - Ledce 3:1 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Křelovice - Mladotice 2:1 np (0:1)
    So 08.09. 17:00 Nečtiny - Všeruby 3:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Nýřany - Úlice 4:2 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Horní Bříza B - Baník Zbůch 4:1 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Baník Zbůch - Nýřany 4:0 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Všeruby - Horní Bříza B 2:4 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Mladotice - Nečtiny 3:2 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Ledce - Křelovice 3:1 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Blatnice - Baník Líně 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Kožlany - Dolní Bělá 1:3 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Kaznějov B - Úlice 4:3 np (1:2)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Dolní Bělá - Kaznějov B 2:1 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Baník Líně - Kožlany 1:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Křelovice - Blatnice 6:1 (4:1)
    So 22.09. 16:30 Nečtiny - Ledce 5:3 (4:2)
    So 22.09. 16:30 Nýřany - Všeruby 3:2 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Úlice - Baník Zbůch 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Horní Bříza B - Mladotice 6:0 (4:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Všeruby - Úlice 10:0 (4:0)
    So 29.09. 16:00 Mladotice - Nýřany 1:5 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Ledce - Horní Bříza B 3:4 np (2:3)
    So 29.09. 16:00 Blatnice - Nečtiny 0:1 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Kožlany - Křelovice 1:0 np (0:0)
    So 29.09. 16:00 Dolní Bělá - Baník Líně 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Kaznějov B - Baník Zbůch 2:1 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Baník Líně - Kaznějov B 4:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Křelovice - Dolní Bělá 2:3 np (1:2)
    So 06.10. 16:00 Nečtiny - Kožlany 5:0 (4:0)
    So 06.10. 16:00 Nýřany - Ledce 5:2 (3:1)
    So 06.10. 16:00 Úlice - Mladotice 1:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Baník Zbůch - Všeruby 3:6 (0:4)
    Ne 07.10. 16:00 Horní Bříza B - Blatnice 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Mladotice - Baník Zbůch 2:6 (2:5)
    So 13.10. 15:30 Ledce - Úlice 2:4 (2:1)
    So 13.10. 15:30 Blatnice - Nýřany 1:6 (1:2)
    So 13.10. 15:30 Kožlany - Horní Bříza B 3:1 (2:1)
    So 13.10. 15:30 Dolní Bělá - Nečtiny 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Baník Líně - Křelovice 2:4 (2:3)
    Ne 14.10. 15:30 Kaznějov B - Všeruby 4:3 (1:1)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Křelovice - Kaznějov B 8:0 (4:0)
    So 20.10. 15:30 Nečtiny - Baník Líně 7:0 (5:0)
    So 20.10. 15:30 Nýřany - Kožlany 2:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Úlice - Blatnice 3:1 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Baník Zbůch - Ledce 4:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Všeruby - Mladotice 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Horní Bříza B - Dolní Bělá 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Ledce - Všeruby 4:3 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Blatnice - Baník Zbůch 1:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Kožlany - Úlice 1:3 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Dolní Bělá - Nýřany 2:4 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Baník Líně - Horní Bříza B 4:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Křelovice - Nečtiny 1:4 (0:3)
    Ne 28.10. 14:30 Kaznějov B - Mladotice 1:7 (1:4)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Nečtiny - Kaznějov B 7:1 (5:1)
    So 03.11. 14:00 Nýřany - Baník Líně 8:2 (3:2)
    So 03.11. 14:00 Úlice - Dolní Bělá 2:3 np (2:1)
    So 03.11. 14:00 Baník Zbůch - Kožlany 7:3 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Všeruby - Blatnice 8:0 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Mladotice - Ledce 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Horní Bříza B - Křelovice 2:1 np (0:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Blatnice - Mladotice 3:2 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Kožlany - Všeruby 5:6 (2:5)
    So 10.11. 14:00 Dolní Bělá - Baník Zbůch 1:2 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Baník Líně - Úlice 4:5 np (4:2)
    So 10.11. 14:00 Křelovice - Nýřany 2:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Nečtiny - Horní Bříza B 3:2 (2:2)
    Ne 11.11. 14:00 Kaznějov B - Ledce 5:1 (3:0)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Nýřany - Nečtiny 3:1 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Úlice - Křelovice 5:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Baník Zbůch - Baník Líně 1:3 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Všeruby - Dolní Bělá 4:2 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Mladotice - Kožlany 5:4 np (1:2)
    So 17.11. 13:30 Ledce - Blatnice 4:2 (4:0)
    Ne 18.11. 13:30 Horní Bříza B - Kaznějov B 3:2 np (2:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Nýřany - Horní Bříza B 4:1 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Úlice - Nečtiny 1:2 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Baník Zbůch - Křelovice 2:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Všeruby - Baník Líně 4:1 (3:1)
    So 23.03. 15:00 Mladotice - Dolní Bělá 5:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Ledce - Kožlany 4:1 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Kaznějov B - Blatnice 5:4 np (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 14:00 Kožlany - Blatnice 4:1 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Dolní Bělá - Ledce 1:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Baník Líně - Mladotice 1:2 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Křelovice - Všeruby 3:1 (2:1)
    So 30.03. 16:30 Nečtiny - Baník Zbůch 4:2 (2:1)
    So 30.03. 16:30 Nýřany - Kaznějov B 9:0 (4:0)
    Ne 31.03. 16:30 Horní Bříza B - Úlice 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Úlice - Nýřany 0:2 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Baník Zbůch - Horní Bříza B 3:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Všeruby - Nečtiny 3:1 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Mladotice - Křelovice 1:2 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Ledce - Baník Líně 3:2 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Blatnice - Dolní Bělá 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Kaznějov B - Kožlany 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 17:00 Úlice - Kaznějov B 0:2 (0:1)
    So 13.04. 17:00 Nýřany - Baník Zbůch 5:2 (3:1)
    So 13.04. 17:00 Nečtiny - Mladotice 4:3 (2:2)
    So 13.04. 17:00 Křelovice - Ledce 3:1 (3:0)
    So 13.04. 17:00 Baník Líně - Blatnice 1:4 (0:3)
    So 13.04. 17:00 Dolní Bělá - Kožlany 3:1 (3:0)
    Ne 14.04. 17:00 Horní Bříza B - Všeruby 0:6 (0:1)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Kožlany - Baník Líně 0:4 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Blatnice - Křelovice 1:3 (0:3)
    So 20.04. 17:00 Ledce - Nečtiny 2:3 np (0:2)
    So 20.04. 17:00 Mladotice - Horní Bříza B 5:2 (4:2)
    So 20.04. 17:00 Všeruby - Nýřany 2:5 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Baník Zbůch - Úlice 8:3 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Kaznějov B - Dolní Bělá 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Baník Zbůch - Kaznějov B 2:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Úlice - Všeruby 2:3 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Nýřany - Mladotice 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Nečtiny - Blatnice 0:1 np (0:0)
    So 27.04. 17:00 Křelovice - Kožlany 1:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Baník Líně - Dolní Bělá 0:1 np (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Horní Bříza B - Ledce 3:2 np (1:1)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Dolní Bělá - Křelovice 1:3 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Kožlany - Nečtiny 1:4 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Blatnice - Horní Bříza B 0:1 np (0:0)
    So 04.05. 17:00 Ledce - Nýřany 5:3 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Mladotice - Úlice 4:2 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Všeruby - Baník Zbůch 10:4 (5:3)
    Ne 05.05. 17:00 Kaznějov B - Baník Líně 3:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Všeruby - Kaznějov B 2:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Baník Zbůch - Mladotice 4:3 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Úlice - Ledce 0:2 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Nýřany - Blatnice 6:2 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Nečtiny - Dolní Bělá 4:0 (3:0)
    So 11.05. 17:00 Křelovice - Baník Líně 9:2 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Horní Bříza B - Kožlany 1:0 np (0:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Baník Líně - Nečtiny 1:3 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Dolní Bělá - Horní Bříza B 8:1 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Kožlany - Nýřany 3:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Blatnice - Úlice 5:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Ledce - Baník Zbůch 1:3 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Mladotice - Všeruby 4:2 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 Kaznějov B - Křelovice 1:4 (1:2)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Mladotice - Kaznějov B 5:0 (4:0)
    So 25.05. 17:00 Všeruby - Ledce 5:2 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Baník Zbůch - Blatnice 5:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Úlice - Kožlany 3:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Nýřany - Dolní Bělá 3:2 (3:2)
    So 25.05. 17:00 Nečtiny - Křelovice 3:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Horní Bříza B - Baník Líně 3:6 (0:3)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Křelovice - Horní Bříza B 3:4 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Baník Líně - Nýřany 0:5 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Dolní Bělá - Úlice 2:0 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Kožlany - Baník Zbůch 2:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Blatnice - Všeruby 2:1 np (0:1)
    So 01.06. 17:00 Ledce - Mladotice 0:4 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Kaznějov B - Nečtiny 1:5 (1:2)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Ledce - Kaznějov B 1:2 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Mladotice - Blatnice 5:3 (4:1)
    So 08.06. 17:00 Všeruby - Kožlany 4:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Baník Zbůch - Dolní Bělá 4:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Úlice - Baník Líně 1:2 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Nýřany - Křelovice 1:3 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Horní Bříza B - Nečtiny 1:3 (0:1)

    26.kolo

    So 15.06. 14:00 Kaznějov B - Horní Bříza B 4:1 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Nečtiny - Nýřany 5:3 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Křelovice - Úlice 2:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Baník Líně - Baník Zbůch 10:2 (6:0)
    So 15.06. 17:00 Dolní Bělá - Všeruby 1:10 (1:7)
    So 15.06. 17:00 Kožlany - Mladotice 4:1 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Blatnice - Ledce 4:2 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 1 3 88:35 66
    2. 26 19 0 1 6 97:51 58
    3. 26 16 1 4 5 73:40 54
    4. 26 15 0 1 10 103:62 46
    5. 26 14 1 2 9 73:60 46
    6. 26 15 0 0 11 78:71 45
    7. 26 8 4 1 13 48:85 33
    8. 26 8 4 0 14 45:60 32
    9. 26 6 7 0 13 47:70 32
    10. 26 9 1 2 14 47:64 31
    11. 26 9 0 3 14 62:77 30
    12. 26 8 0 3 15 52:71 27
    13. 26 6 2 2 16 41:81 24
    14. 26 6 1 2 17 47:74 22