Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 13290
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1113
    Týden:
    19
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 09.09. 14:00 Úněšov B - V. Libyně 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Všeruby B - Trafo Hadačka 4:1 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Plasy B - Žichlice 7:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Mladotice B - Kunějovice 4:3 np (1:3)

    2.kolo

    So 15.09. 16:30 Žichlice - Úněšov B 9:2 (3:2)
    Ne 16.09. 16:30 Trafo Hadačka - Kunějovice 5:2 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 V. Libyně - Mladotice B 0:3 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Všeruby B - Plasy B 2:1 (0:0)

    3.kolo

    Ne 23.09. 14:00 Úněšov B - Všeruby B 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Plasy B - Trafo Hadačka 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Mladotice B - Žichlice 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Kunějovice - V. Libyně 4:1 (0:1)

    4.kolo

    So 29.09. 16:00 Žichlice - Kunějovice 3:2 (1:2)
    Ne 30.09. 16:00 Trafo Hadačka - V. Libyně 3:1 (2:0)
    Ne 30.09. 16:00 Všeruby B - Mladotice B 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Plasy B - Úněšov B 4:0 (2:0)

    5.kolo

    Ne 07.10. 14:00 Úněšov B - Trafo Hadačka 6:2 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Mladotice B - Plasy B 1:3 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Kunějovice - Všeruby B 3:7 (1:3)
    Ne 07.10. 16:00 V. Libyně - Žichlice 2:1 (1:0)

    6.kolo

    Ne 14.10. 14:00 Úněšov B - Mladotice B 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Trafo Hadačka - Žichlice 6:4 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Všeruby B - V. Libyně 6:0 (4:0)
    Ne 14.10. 15:30 Plasy B - Kunějovice 4:0 (1:0)

    7.kolo

    So 20.10. 15:30 Žichlice - Všeruby B 3:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Mladotice B - Trafo Hadačka 2:1 np (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Kunějovice - Úněšov B 1:11 (0:8)
    Ne 21.10. 15:30 V. Libyně - Plasy B 1:6 (0:5)

    8.kolo

    So 06.04. 16:30 Žichlice - Plasy B 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 V. Libyně - Úněšov B 0:2 (0:2)
    Ne 07.04. 16:30 Trafo Hadačka - Všeruby B 0:2 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Kunějovice - Mladotice B 1:2 (1:1)

    9.kolo

    Ne 14.04. 14:00 Úněšov B - Žichlice 5:0 (1:0)
    Ne 14.04. 17:00 Kunějovice - Trafo Hadačka 3:4 np (1:2)
    Ne 14.04. 17:00 Mladotice B - V. Libyně 3:1 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 Plasy B - Všeruby B 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 20.04. 17:00 Žichlice - Mladotice B 2:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Trafo Hadačka - Plasy B 2:3 np (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Všeruby B - Úněšov B 5:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 V. Libyně - Kunějovice 0:5 (0:4)

    11.kolo

    Ne 28.04. 14:00 Úněšov B - Plasy B 1:6 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 V. Libyně - Trafo Hadačka 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Kunějovice - Žichlice 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Mladotice B - Všeruby B 1:5 (0:3)

    12.kolo

    So 04.05. 17:00 Žichlice - V. Libyně 5:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Trafo Hadačka - Úněšov B 4:2 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Plasy B - Mladotice B 6:4 (2:3)
    Ne 05.05. 17:00 Všeruby B - Kunějovice 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 11.05. 17:00 Žichlice - Trafo Hadačka 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 V. Libyně - Všeruby B 0:4 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Kunějovice - Plasy B 3:5 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Mladotice B - Úněšov B 3:4 np (1:2)

    14.kolo

    Ne 19.05. 14:00 Úněšov B - Kunějovice 6:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Trafo Hadačka - Mladotice B 2:1 np (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Plasy B - V. Libyně 10:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Všeruby B - Žichlice 6:1 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 11 1 0 2 60:19 35
    2. 14 10 0 0 4 46:18 30
    3. 14 8 1 0 5 48:37 26
    4. 14 8 0 0 6 37:36 24
    5. 14 6 2 2 4 32:32 24
    6. 14 4 2 2 6 23:30 18
    7. 14 2 0 2 10 29:54 8
    8. 14 1 0 0 13 10:59 3