Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 11. srpna 2020
svátek má Zuzana.
Hlavní menu
  • ID: 13291
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1353
    Týden:
    20
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 14:30 Dolní Bělá - Všeruby 0:5 (0:0)
    Ne 09.09. 11:00 Kralovice - Zruč 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 14:30 Mladotice - Plasy 6:3 (1:0)

    2.kolo

    Čt 13.09. 16:30 Zruč - Mladotice 3:0 (1:0)
    14.09. 17:00 Tlučná - Plasy 8:0 (3:0)
    So 15.09. 13:00 Všeruby - Kralovice 0:3 (0:2)

    3.kolo

    Út 18.09. 16:30 Plasy - Zruč 2:3 (1:2)
    Ne 23.09. 11:00 Dolní Bělá - Tlučná 0:21 (0:11)
    Ne 23.09. 14:00 Mladotice - Všeruby 10:0 (6:0)

    4.kolo

    St 26.09. 17:00 Tlučná - Zruč 6:0 (2:0)
    So 29.09. 13:30 Dolní Bělá - Kralovice 0:8 (0:1)
    Út 02.10. 16:30 Všeruby - Plasy 0:7 (0:2)

    5.kolo

    So 06.10. 00:00 Kralovice - Tlučná 0:12 (0:8)
    So 06.10. 00:00 Mladotice - Dolní Bělá 9:0 (3:0)
    So 06.10. 00:00 Zruč - Všeruby 9:0 (3:0)

    6.kolo

    Čt 11.10. 16:30 Dolní Bělá - Plasy 0:7 (0:1)
    12.10. 16:30 Tlučná - Všeruby 13:0 (6:0)
    Ne 14.10. 11:00 Kralovice - Mladotice 5:0 (1:0)

    7.kolo

    Čt 18.10. 16:30 Zruč - Dolní Bělá 14:0 (5:0)
    Ne 21.10. 13:00 Mladotice - Tlučná 5:4 (2:0)
    So 27.10. 10:00 Plasy - Kralovice 10:1 (6:0)

    8.kolo

    Čt 04.04. 16:30 Zruč - Kralovice 4:3 np (2:1)
    So 06.04. 13:00 Všeruby - Dolní Bělá 13:0 (5:0)
    Ne 07.04. 14:00 Plasy - Mladotice 1:3 (0:1)

    9.kolo

    Ne 14.04. 11:00 Kralovice - Všeruby 6:0 (4:0)
    Ne 14.04. 14:30 Mladotice - Zruč 1:2 np (0:1)
    Út 23.04. 17:00 Plasy - Tlučná 1:5 (0:3)

    11.kolo

    Čt 25.04. 16:30 Zruč - Tlučná 3:6 (0:3)
    So 27.04. 10:00 Plasy - Všeruby 9:0 (4:0)
    Ne 28.04. 11:00 Kralovice - Dolní Bělá 14:0 (7:0)

    12.kolo

    03.05. 17:00 Tlučná - Kralovice 3:0 (3:0)
    So 04.05. 13:30 Všeruby - Zruč 0:7 (0:2)
    Ne 05.05. 14:30 Dolní Bělá - Mladotice 0:16 (0:8)

    13.kolo

    So 11.05. 13:30 Všeruby - Tlučná 0:10 (0:4)
    Ne 12.05. 14:30 Mladotice - Kralovice 1:0 (0:0)
    Čt 16.05. 17:00 Plasy - Dolní Bělá 18:0 (8:0)

    14.kolo

    17.05. 17:00 Tlučná - Mladotice 2:3 (1:1)
    So 18.05. 14:30 Dolní Bělá - Zruč 0:17 (0:9)
    Ne 19.05. 11:00 Kralovice - Plasy 6:0 (1:0)

    10.kolo

    So 20.04. 13:30 Všeruby - Mladotice 0:6 (0:1)
    Út 07.05. 16:30 Zruč - Plasy 4:1 (1:0)
    24.05. 17:00 Tlučná - Dolní Bělá 25:0 (12:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 10 0 0 2 115:12 30
    2. 12 8 2 0 2 65:19 28
    3. 12 9 0 1 2 60:19 28
    4. 12 6 0 1 5 46:30 19
    5. 12 5 0 0 7 59:36 15
    6. 12 2 0 0 10 18:80 6
    7. 12 0 0 0 12 0:167 0