Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 13299
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5899
    Týden:
    61
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Vrahovice - Držovice 0:3 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Určice B - Nezamyslice 2:3 np (1:2)
    Ne 19.08. 16:30 Výšovice - Brodek u Ko. 5:1 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Horní Štěpánov - Skalka 3:2 np (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Vrchoslavice - Vícov 3:2 np (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Brodek u PV - Dobromilice 3:2 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Tištín - Čechovice B 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Čechovice B - Určice B 4:3 (3:2)
    So 25.08. 16:30 Držovice - Vrchoslavice 2:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Skalka - Vrahovice 3:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Brodek u Ko. - Nezamyslice 3:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Dobromilice - Tištín 4:3 (3:2)
    Ne 26.08. 16:30 Vícov - Brodek u PV 1:2 np (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Výšovice - Horní Štěpánov 6:5 (4:3)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Vrahovice - Výšovice 7:0 (4:0)
    So 01.09. 16:00 Určice B - Dobromilice 3:0 (2:0)
    So 01.09. 16:00 Nezamyslice - Čechovice B 4:2 (2:1)
    Ne 02.09. 16:00 Horní Štěpánov - Brodek u Ko. 4:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Vrchoslavice - Skalka 4:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:00 Brodek u PV - Držovice 1:8 (1:4)
    Ne 02.09. 16:00 Tištín - Vícov 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Držovice - Tištín 4:1 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Skalka - Brodek u PV 0:2 (0:2)
    Ne 09.09. 16:00 Brodek u Ko. - Čechovice B 5:3 (3:2)
    Ne 09.09. 16:00 Dobromilice - Nezamyslice 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Vícov - Určice B 3:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Výšovice - Vrchoslavice 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Horní Štěpánov - Vrahovice 7:0 (4:0)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Vrahovice - Brodek u Ko. 4:2 (1:1)
    So 15.09. 15:30 Nezamyslice - Vícov 2:4 (2:1)
    So 15.09. 15:30 Čechovice B - Dobromilice 2:4 (0:2)
    Ne 16.09. 15:30 Vrchoslavice - Horní Štěpánov 11:2 (7:1)
    Ne 16.09. 15:30 Brodek u PV - Výšovice 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Tištín - Skalka 2:0 (2:0)
    Ne 16.09. 15:30 Určice B - Držovice 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Držovice - Nezamyslice 3:0 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Skalka - Určice B 2:3 np (2:1)
    So 22.09. 15:30 Vrahovice - Vrchoslavice 0k:3
    Ne 23.09. 15:30 Brodek u Ko. - Dobromilice 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Vícov - Čechovice B 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Výšovice - Tištín 2:3 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Horní Štěpánov - Brodek u PV 5:1 (3:1)

    1.kolo

    Čt 27.09. 17:00 Skalka - Brodek u Ko. 5:1 (1:0)
    Čt 27.09. 17:00 Výšovice - Držovice 2:3 (0:0)
    Čt 27.09. 17:00 Horní Štěpánov - Vícov 3:1 (2:0)
    Čt 27.09. 17:00 Vrahovice - Dobromilice 4:6 (1:3)
    Čt 27.09. 17:00 Vrchoslavice - Čechovice B 3:1 (1:1)
    Čt 27.09. 17:00 Tištín - Určice B 3:1 (2:1)
    28.09. 16:30 Brodek u PV - Nezamyslice 5:2 (2:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:00 Nezamyslice - Skalka 2:1 (2:0)
    So 29.09. 15:30 Čechovice B - Držovice 1:2 np (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Brodek u PV - Vrahovice 2:4 (1:2)
    Ne 30.09. 15:30 Vrchoslavice - Brodek u Ko. 4:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Tištín - Horní Štěpánov 0:4 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Určice B - Výšovice 4:3 np (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Dobromilice - Vícov 4:2 (2:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Brodek u Ko. - Vícov 2:1 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Držovice - Dobromilice 2:1 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Skalka - Čechovice B 4:3 (2:2)
    So 06.10. 15:00 Vrahovice - Tištín 5:2 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Výšovice - Nezamyslice 0:7 (0:4)
    Ne 07.10. 15:00 Horní Štěpánov - Určice B 6:1 (3:1)
    Ne 07.10. 15:00 Vrchoslavice - Brodek u PV 3:1 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Určice B - Vrahovice 0:5 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Nezamyslice - Horní Štěpánov 4:7 (2:2)
    So 13.10. 15:00 Čechovice B - Výšovice 5:4 np (4:2)
    Ne 14.10. 15:00 Brodek u PV - Brodek u Ko. 1:4 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Tištín - Vrchoslavice 2:4 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Dobromilice - Skalka 3:1 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Vícov - Držovice 1:0 np (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Brodek u Ko. - Držovice 3:6 (1:4)
    So 20.10. 14:30 Skalka - Vícov 4:1 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Vrahovice - Nezamyslice 4:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Výšovice - Dobromilice 2:1 (2:1)
    Ne 21.10. 14:30 Horní Štěpánov - Čechovice B 6:1 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Vrchoslavice - Určice B 2:3 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Brodek u PV - Tištín 2:6 (0:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Nezamyslice - Vrchoslavice 0:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Čechovice B - Vrahovice 3:6 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Držovice - Skalka 1:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Tištín - Brodek u Ko. 2:3 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Určice B - Brodek u PV 3:2 np (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Dobromilice - Horní Štěpánov 1:8 (1:4)
    Ne 28.10. 14:30 Vícov - Výšovice 3:0 (3:0)

    2.kolo

    So 03.11. 14:00 Nezamyslice - Tištín 2:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Čechovice B - Brodek u PV 0:3 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Držovice - Horní Štěpánov 1:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Skalka - Výšovice 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Brodek u Ko. - Určice B 5:2 (4:2)
    Ne 04.11. 14:00 Dobromilice - Vrchoslavice 2:1 np (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vícov - Vrahovice 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 30.03. 15:00 Čechovice B - Vrchoslavice 4:5 (2:3)
    So 30.03. 15:00 Držovice - Výšovice 3:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Brodek u Ko. - Skalka 3:1 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Nezamyslice - Brodek u PV 1:4 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Dobromilice - Vrahovice 2:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Vícov - Horní Štěpánov 0:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Určice B - Tištín 1:3 (0:2)

    15.kolo

    So 06.04. 15:30 Brodek u PV - Čechovice B 4:3 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Určice B - Brodek u Ko. 0:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Vrahovice - Vícov 4:3 np (2:3)
    Ne 07.04. 15:30 Tištín - Nezamyslice 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Vrchoslavice - Dobromilice 3:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Horní Štěpánov - Držovice 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Výšovice - Skalka 4:2 (2:2)

    16.kolo

    So 13.04. 15:30 Brodek u Ko. - Výšovice 5:1 (3:0)
    So 13.04. 15:30 Skalka - Horní Štěpánov 1:5 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Držovice - Vrahovice 3:4 np (1:1)
    So 13.04. 15:30 Čechovice B - Tištín 8:4 (6:3)
    So 13.04. 15:30 Nezamyslice - Určice B 0:7 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Vícov - Vrchoslavice 1:2 np (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Dobromilice - Brodek u PV 4:1 (1:1)

    17.kolo

    So 20.04. 16:00 Nezamyslice - Brodek u Ko. 1:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Vrahovice - Skalka 4:3 np (3:1)
    Ne 21.04. 16:00 Určice B - Čechovice B 3:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Tištín - Dobromilice 1:5 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Brodek u PV - Vícov 2:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Vrchoslavice - Držovice 6:2 (3:2)
    Ne 21.04. 16:00 Horní Štěpánov - Výšovice 1:0 np (0:0)

    18.kolo

    So 27.04. 16:00 Brodek u Ko. - Horní Štěpánov 0:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Skalka - Vrchoslavice 3:4 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Držovice - Brodek u PV 2:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Vícov - Tištín 1:2 np (1:0)
    So 27.04. 16:00 Čechovice B - Nezamyslice 4:1 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Výšovice - Vrahovice 2:3 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 Dobromilice - Určice B 2:0 (1:0)

    19.kolo

    St 01.05. 16:30 Čechovice B - Brodek u Ko. 2:0 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Nezamyslice - Dobromilice 3:2 np (2:1)
    St 01.05. 16:30 Určice B - Vícov 2:3 np (1:0)
    St 01.05. 16:30 Tištín - Držovice 3:2 np (0:2)
    St 01.05. 16:30 Brodek u PV - Skalka 3:4 (0:3)
    St 01.05. 16:30 Vrchoslavice - Výšovice 5:0 (1:0)
    St 01.05. 16:30 Vrahovice - Horní Štěpánov 3:0k

    20.kolo

    So 04.05. 16:30 Brodek u Ko. - Vrahovice 1:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Skalka - Tištín 2:3 np (0:1)
    So 04.05. 16:30 Držovice - Určice B 4:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Horní Štěpánov - Vrchoslavice 2:3 np (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Výšovice - Brodek u PV 3:2 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Vícov - Nezamyslice 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Dobromilice - Čechovice B 3:2 (2:0)

    21.kolo

    So 11.05. 16:30 Nezamyslice - Držovice 5:1 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Dobromilice - Brodek u Ko. 3:1 (3:1)
    Ne 12.05. 16:30 Čechovice B - Vícov 2:3 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Určice B - Skalka 3:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Tištín - Výšovice 2:1 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Brodek u PV - Horní Štěpánov 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Vrchoslavice - Vrahovice 6:2 (3:1)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Brodek u Ko. - Vrchoslavice 1:2 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Vrahovice - Brodek u PV 3:0
    So 18.05. 17:00 Skalka - Nezamyslice 4:3 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Držovice - Čechovice B 3:0
    Ne 19.05. 17:00 Horní Štěpánov - Tištín 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Výšovice - Určice B 1:5 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Vícov - Dobromilice 1:4 (0:3)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Nezamyslice - Výšovice 1:4 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Vícov - Brodek u Ko. 2:3 np (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Dobromilice - Držovice 3:2 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Čechovice B - Skalka 4:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Určice B - Horní Štěpánov 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Tištín - Vrahovice 4:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Brodek u PV - Vrchoslavice 3:2 (1:2)

    24.kolo

    So 01.06. 10:00 Skalka - Dobromilice 1:5 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Vrahovice - Určice B 3:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Držovice - Vícov 2:3 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Brodek u Ko. - Brodek u PV 3:2 np (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Vrchoslavice - Tištín 6:1 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Horní Štěpánov - Nezamyslice 5:1 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Výšovice - Čechovice B 3:0 (1:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Držovice - Brodek u Ko. 3:2 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Čechovice B - Horní Štěpánov 4:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Nezamyslice - Vrahovice 3:0k
    Ne 09.06. 17:00 Vícov - Skalka 1:2 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Dobromilice - Výšovice 2:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Určice B - Vrchoslavice 3:2 np (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Tištín - Brodek u PV 3:0 (1:0)

    26.kolo

    14.06. 17:30 Brodek u PV - Určice B 3:1 (0:1)
    14.06. 17:30 Skalka - Držovice 2:0 (1:0)
    So 15.06. 15:00 Vrahovice - Čechovice B 2:4 (0:3)
    So 15.06. 15:00 Horní Štěpánov - Dobromilice 1:3 (0:1)
    So 15.06. 15:30 Brodek u Ko. - Tištín 4:1 (4:0)
    So 15.06. 17:00 Vrchoslavice - Nezamyslice 2:1 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Výšovice - Vícov 3:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 3 2 3 89:37 62
    2. 26 17 1 1 7 69:48 54
    3. 26 16 2 1 7 88:48 53
    4. 26 14 1 3 8 65:46 47
    5. 26 12 3 0 11 56:63 42
    6. 26 12 2 0 12 54:58 40
    7. 26 11 3 0 12 66:64 39
    8. 26 8 2 7 9 47:49 35
    9. 26 10 1 2 13 50:71 34
    10. 26 9 1 4 12 54:64 33
    11. 26 7 4 2 13 49:64 31
    12. 26 8 0 3 15 49:74 27
    13. 26 7 2 0 17 45:76 25
    14. 26 7 1 1 17 63:82 24