Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 13309
  • Návštěvy: 1049/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20191
    Týden:
    1049
    Dnes:
    76
    On-line:
    1

    2.kolo

    17.08. 11:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    17.08. 13:15 Hradec Králové - Karviná 0:2 (0:0)
    So 18.08. 11:00 Sparta Praha - České Budějovice 7:0 (2:0)
    So 18.08. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:4 (1:1)
    So 18.08. 11:00 Zbrojovka Brno - FC Zlín 1:0 (1:0)
    So 18.08. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
    So 18.08. 13:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:3 np (1:1)
    So 18.08. 13:15 Pardubice - Dukla Praha 1:2 np (0:1)

    1.kolo

    10.08. 12:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    10.08. 14:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 0:2 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Pardubice - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 11.08. 10:15 Dukla Praha - Slavia Praha 1:5 (1:0)
    So 11.08. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 3:2 np (2:2)
    So 11.08. 13:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    So 11.08. 14:30 FC Zlín - Viktoria Plzeň 3:1 (0:1)
    Út 28.08. 14:00 Karviná - České Budějovice 2:0 (1:0)

    4.kolo

    31.08. 10:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
    31.08. 14:45 Mladá Boleslav - Karviná 1:0 np (0:0)
    So 01.09. 10:15 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)
    So 01.09. 11:00 Sparta Praha - Hradec Králové 1:3 (1:1)
    So 01.09. 11:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 01.09. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    So 01.09. 11:00 Slavia Praha - Jihlava 5:2 (3:2)
    So 01.09. 13:15 Pardubice - FC Zlín 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 11:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:3 (0:0)
    So 08.09. 11:00 Jihlava - Pardubice 3:2 (3:1)
    So 08.09. 11:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
    So 08.09. 11:00 Karviná - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)
    So 08.09. 12:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 08.09. 12:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 3:2 (1:1)
    So 08.09. 13:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 08.09. 14:30 FC Zlín - Dukla Praha 1:2 np (1:1)

    3.kolo

    24.08. 11:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    24.08. 12:00 1.FK Příbram - Pardubice 1:2 np (1:1)
    24.08. 14:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 25.08. 11:00 Karviná - 1.FC Slovácko 4:0 (3:0)
    So 25.08. 14:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    St 29.08. 09:00 Dukla Praha - Sparta Praha 0:4 (0:2)
    St 29.08. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    St 12.09. 14:30 FC Zlín - Slavia Praha 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Dukla Praha - Jihlava 4:0 (2:0)
    So 15.09. 10:30 1.FK Příbram - FC Zlín 4:3 np (1:0)
    So 15.09. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 15.09. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 6:0 (1:0)
    So 15.09. 11:00 Zbrojovka Brno - Karviná 0:3 (0:0)
    So 15.09. 13:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)
    So 15.09. 13:00 Pardubice - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 15.09. 14:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:1 (2:1)

    7.kolo

    So 22.09. 11:00 Baník Ostrava - Pardubice 2:1 np (1:1)
    So 22.09. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:4 (1:2)
    So 22.09. 11:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 22.09. 12:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
    So 22.09. 13:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 3:2 (1:1)
    So 22.09. 13:30 FC Zlín - Sparta Praha 1:2 (0:2)
    So 22.09. 14:00 Jihlava - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 22.09. 14:00 Karviná - Slavia Praha 1:3 (1:2)

    8.kolo

    28.09. 11:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 3:1 (1:0)
    28.09. 11:00 FC Zlín - Jihlava 4:0 (2:0)
    28.09. 13:00 Pardubice - Karviná 3:1 (2:0)
    So 29.09. 10:30 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 29.09. 11:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:0 (3:0)
    So 29.09. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 0:1 (0:0)
    So 29.09. 12:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 1:4 (1:2)
    So 29.09. 13:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 4:1 (3:1)

    9.kolo

    So 06.10. 11:00 Jihlava - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 06.10. 11:00 Sigma Olomouc - FC Zlín 1:2 np (1:1)
    So 06.10. 11:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 4:0 (1:0)
    So 06.10. 11:00 Hradec Králové - Slavia Praha 2:1 (2:0)
    So 06.10. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:3 (0:0)
    So 06.10. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:6 (1:3)
    So 06.10. 12:00 České Budějovice - Pardubice 1:2 np (1:1)
    So 06.10. 12:30 Karviná - Dukla Praha 5:1 (3:1)

    11.kolo

    St 19.09. 12:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:1 np (0:0)
    19.10. 13:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:0 (0:0)
    19.10. 13:00 Karviná - FC Zlín 1:2 (0:1)
    So 20.10. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:3 (2:2)
    So 20.10. 11:00 Hradec Králové - Dukla Praha 3:1 (2:1)
    So 20.10. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:4 (0:2)
    So 20.10. 12:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 6:2 (4:0)
    So 20.10. 13:00 1.FC Slovácko - Pardubice 1:0 (1:0)

    12.kolo

    26.10. 13:30 FC Zlín - České Budějovice 3:0 (3:0)
    So 27.10. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 np (0:1)
    So 27.10. 11:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:1 np (0:1)
    So 27.10. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:3 np (1:1)
    So 27.10. 12:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:4 (1:1)
    So 27.10. 12:00 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
    So 27.10. 13:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 27.10. 13:00 Jihlava - Karviná 4:1 (2:0)

    13.kolo

    02.11. 14:00 České Budějovice - Jihlava 0:1 np (0:0)
    So 03.11. 11:00 Karviná - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 03.11. 11:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 03.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 0:1 np (0:0)
    So 03.11. 12:00 Hradec Králové - FC Zlín 2:1 (0:0)
    So 03.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    So 03.11. 13:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 3:0 (2:0)
    So 03.11. 13:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:1 np (1:1)

    14.kolo

    09.11. 16:00 Baník Ostrava - Karviná 0:1 (0:0)
    So 10.11. 10:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 4:3 (1:1)
    So 10.11. 10:30 FC Zlín - 1.FC Slovácko 3:1 (1:1)
    So 10.11. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 np (1:1)
    So 10.11. 11:00 Pardubice - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    So 10.11. 11:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    So 10.11. 11:00 Jihlava - Hradec Králové 1:2 np (1:1)
    So 10.11. 13:30 Sigma Olomouc - České Budějovice 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Pardubice - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    So 13.10. 10:30 FC Zlín - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 13.10. 11:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    So 13.10. 11:00 Dukla Praha - České Budějovice 1:2 np (1:1)
    So 13.10. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 13.10. 13:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:3 np (2:2)
    So 13.10. 14:00 1.FK Příbram - Karviná 3:0 (1:0)
    St 05.12. 11:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:1)

    15.kolo

    So 17.11. 10:00 České Budějovice - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 17.11. 11:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 1:2 np (1:1)
    So 17.11. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:3 (0:0)
    So 17.11. 11:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 3:0 (3:0)
    So 17.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 6:0 (3:0)
    So 17.11. 13:30 Mladá Boleslav - FC Zlín 0:2 (0:0)
    So 24.11. 13:00 Slavia Praha - Pardubice 0:3 (0:1)
    St 27.02. 13:00 Karviná - Sparta Praha 1:2 (1:1)

    22.kolo

    01.03. 12:00 1.FK Příbram - Jihlava 2:1 np (1:1)
    01.03. 12:30 Dukla Praha - Sigma Olomouc 2:5 (1:1)
    So 02.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 2:1 (0:1)
    So 02.03. 11:30 Pardubice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    So 02.03. 12:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 3:1 (1:0)
    So 02.03. 13:00 Sparta Praha - FC Zlín 1:0 (0:0)
    So 02.03. 13:30 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:0 np (0:0)
    Po 04.03. 13:15 Slavia Praha - Karviná 7:0 (3:0)

    16.kolo

    08.03. 11:00 Slavia Praha - Dukla Praha 3:2 (2:1)
    08.03. 12:00 Mladá Boleslav - Jihlava 1:2 (1:0)
    08.03. 12:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 09.03. 10:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:3 (0:1)
    So 09.03. 10:30 České Budějovice - Karviná 3:2 (2:1)
    So 09.03. 11:00 Sparta Praha - Pardubice 1:2 np (0:0)
    So 09.03. 11:00 Viktoria Plzeň - FC Zlín 3:2 np (2:2)
    So 09.03. 12:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:3 (1:2)

    19.kolo

    Čt 28.03. 11:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 2:3 (1:0)
    29.03. 10:30 Karviná - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 30.03. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 30.03. 11:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 1:2 np (1:1)
    So 30.03. 11:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 30.03. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 0:2 (0:2)
    So 30.03. 13:00 FC Zlín - Pardubice 1:0 np (0:0)
    So 30.03. 13:15 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 6:1 (3:0)

    18.kolo

    So 23.03. 10:30 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 23.03. 11:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 3:0 (1:0)
    So 23.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 23.03. 11:00 1.FC Slovácko - Karviná 2:1 (0:0)
    So 23.03. 12:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:0 (2:0)
    So 23.03. 13:15 Pardubice - 1.FK Příbram 1:3 (0:2)
    Út 02.04. 14:00 Slavia Praha - FC Zlín 2:0 (1:0)
    Út 02.04. 16:00 Sparta Praha - Dukla Praha 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.04. 10:30 Viktoria Plzeň - Karviná 0:1 (0:1)
    So 06.04. 11:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    So 06.04. 12:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 7:2 (3:0)
    So 06.04. 12:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 2:3 (2:2)
    So 06.04. 13:00 Dukla Praha - FC Zlín 2:3 (2:2)
    So 06.04. 13:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 06.04. 13:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    So 06.04. 13:15 Pardubice - Jihlava 3:0 (2:0)

    21.kolo

    12.04. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 13.04. 10:30 FC Zlín - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 13.04. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:2 np (1:1)
    So 13.04. 11:00 Karviná - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    So 13.04. 11:00 Sigma Olomouc - Pardubice 2:0 (2:0)
    So 13.04. 11:00 Jihlava - Dukla Praha 0:4 (0:0)
    So 13.04. 13:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 3:0 (1:0)
    So 13.04. 13:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:1 np (1:1)

    30.kolo

    St 17.04. 10:15 Pardubice - Slavia Praha 1:2 np (1:1)
    St 17.04. 10:30 FC Zlín - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    St 17.04. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    St 17.04. 11:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    St 17.04. 13:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:3 (0:1)
    St 17.04. 14:00 Sparta Praha - Karviná 2:1 (2:1)
    St 17.04. 14:30 Baník Ostrava - České Budějovice 4:2 (3:1)
    St 17.04. 15:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 5:1 (2:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:30 FC Zlín - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 16.03. 10:30 1.FK Příbram - Slavia Praha 4:0 (2:0)
    So 16.03. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 16.03. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 4:3 (2:2)
    So 16.03. 12:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 16.03. 13:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 4:3 np (2:2)
    So 16.03. 14:00 Karviná - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Út 23.04. 15:00 Dukla Praha - Pardubice 0:2 (0:1)

    23.kolo

    26.04. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 27.04. 11:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 27.04. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 2:3 np (1:1)
    So 27.04. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 4:1 (2:0)
    So 27.04. 11:00 Jihlava - FC Zlín 2:3 np (2:0)
    So 27.04. 13:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    So 27.04. 14:00 Karviná - Pardubice 2:1 np (0:0)
    So 27.04. 14:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 3:2 (2:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:30 FC Zlín - Sigma Olomouc 4:1 (1:0)
    So 04.05. 11:00 Sparta Praha - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 04.05. 11:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 3:0 (2:0)
    So 04.05. 11:00 Slavia Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 04.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:3 (1:2)
    So 04.05. 13:00 Pardubice - České Budějovice 2:0 (2:0)
    So 04.05. 13:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 3:1 (1:0)
    So 04.05. 14:30 Dukla Praha - Karviná 2:3 np (2:2)

    25.kolo

    St 08.05. 10:00 Hradec Králové - Pardubice 4:0 (3:0)
    So 11.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:3 (2:0)
    So 11.05. 11:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 0:6 (0:1)
    So 11.05. 11:00 České Budějovice - Dukla Praha 5:0 (1:0)
    So 11.05. 11:00 Karviná - 1.FK Příbram 2:3 np (2:2)
    So 11.05. 11:00 Baník Ostrava - FC Zlín 1:2 (0:1)
    So 11.05. 11:00 Sigma Olomouc - Jihlava 0:1 np (0:0)
    So 11.05. 12:30 1.FC Slovácko - Slavia Praha 3:1 (1:0)

    26.kolo

    17.05. 12:00 Pardubice - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    17.05. 12:30 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:3 (0:0)
    17.05. 14:45 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    So 18.05. 10:30 FC Zlín - Karviná 2:0 (1:0)
    So 18.05. 11:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 18.05. 11:00 Dukla Praha - Hradec Králové 1:4 (0:1)
    So 18.05. 12:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 5:0 (3:0)
    So 18.05. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 2:4 (0:2)

    27.kolo

    Út 14.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    24.05. 11:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 5:3 (4:1)
    So 25.05. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice 2:1 (2:1)
    So 25.05. 11:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 3:2 (0:1)
    So 25.05. 13:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 1:2 (0:0)
    So 25.05. 13:00 Karviná - Jihlava 2:1 np (0:0)
    So 25.05. 14:00 České Budějovice - FC Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 12:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:3 (0:1)

    28.kolo

    St 01.05. 13:30 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:0 np (0:0)
    St 29.05. 13:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:3 (1:2)
    31.05. 13:00 Jihlava - České Budějovice 1:3 (0:1)
    So 01.06. 11:00 Sigma Olomouc - Karviná 6:2 (2:0)
    So 01.06. 11:00 FC Zlín - Hradec Králové 4:1 (2:0)
    So 01.06. 11:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    So 01.06. 13:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 7:1 (2:1)
    St 05.06. 15:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 3:4 np (3:3)

    29.kolo

    St 08.05. 10:30 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    St 08.05. 10:30 1.FC Slovácko - FC Zlín 2:3 (1:2)
    St 08.05. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 7:0 (3:0)
    St 08.05. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    St 08.05. 11:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    St 05.06. 11:00 Hradec Králové - Jihlava 7:1 (2:0)
    St 05.06. 14:00 Zbrojovka Brno - Pardubice 2:0 (1:0)
    St 05.06. 15:00 Karviná - Baník Ostrava 3:2 np (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 17 3 3 7 69:35 60
    2. 30 18 2 2 8 63:37 60
    3. 30 16 2 4 8 57:40 56
    4. 30 17 1 2 10 55:41 55
    5. 30 18 0 0 12 67:52 54
    6. 30 14 4 2 10 45:44 52
    7. 30 14 3 3 10 50:34 51
    8. 30 14 3 1 12 59:55 49
    9. 30 13 2 4 11 63:52 47
    10. 30 8 5 5 12 33:35 39
    11. 30 11 1 4 14 37:53 39
    12. 30 9 4 2 15 45:55 37
    13. 30 8 3 3 16 43:59 33
    14. 30 8 4 1 17 29:54 33
    15. 30 7 2 3 18 48:76 28
    16. 30 5 4 4 17 31:68 27