Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13310
  • Návštěvy: 244/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12620
    Týden:
    244
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    2.kolo

    17.08. 13:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
    17.08. 15:30 Hradec Králové - Karviná 4:1 (2:0)
    So 18.08. 13:15 Sparta Praha - České Budějovice 4:0 (3:0)
    So 18.08. 13:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 3:4 (1:3)
    So 18.08. 13:15 Zbrojovka Brno - Zlín 7:3 (3:3)
    So 18.08. 13:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 6:0 (3:0)
    So 18.08. 15:15 Viktoria Plzeň - Jihlava 3:2 np (2:2)
    So 18.08. 15:30 Pardubice - Dukla Praha 3:1 (3:0)

    1.kolo

    10.08. 14:15 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    10.08. 16:15 Baník Ostrava - Hradec Králové 5:4 (0:3)
    So 11.08. 12:30 Pardubice - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    So 11.08. 12:30 Dukla Praha - Slavia Praha 1:3 (0:1)
    So 11.08. 13:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)
    So 11.08. 15:15 Jihlava - Mladá Boleslav 2:1 np (1:1)
    So 11.08. 16:45 Zlín - Viktoria Plzeň 0:3 (0:3)
    Út 28.08. 16:15 Karviná - České Budějovice 0:1 (0:0)

    4.kolo

    31.08. 12:45 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 3:2 (0:1)
    31.08. 17:00 Mladá Boleslav - Karviná 3:2 (3:0)
    So 01.09. 12:30 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:6 (0:3)
    So 01.09. 13:15 Sparta Praha - Hradec Králové 4:1 (1:0)
    So 01.09. 13:15 1.FC Slovácko - České Budějovice 4:1 (2:0)
    So 01.09. 13:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    So 01.09. 13:15 Slavia Praha - Jihlava 6:0 (2:0)
    So 01.09. 15:30 Pardubice - Zlín 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 13:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:7 (1:3)
    So 08.09. 13:15 Jihlava - Pardubice 0:2 (0:0)
    So 08.09. 13:15 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    So 08.09. 13:15 Karviná - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    So 08.09. 14:15 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:2 (1:2)
    So 08.09. 14:15 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:3 (0:2)
    So 08.09. 15:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    So 08.09. 16:45 Zlín - Dukla Praha 0:1 (0:1)

    3.kolo

    24.08. 13:15 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 5:0 (2:0)
    24.08. 14:15 1.FK Příbram - Pardubice 3:2 (2:1)
    24.08. 16:15 České Budějovice - Hradec Králové 2:3 np (2:2)
    So 25.08. 13:15 Karviná - 1.FC Slovácko 0:3 (0:2)
    So 25.08. 16:45 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:2 (3:0)
    St 29.08. 11:15 Dukla Praha - Sparta Praha 0:4 (0:2)
    St 29.08. 13:15 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    St 12.09. 16:45 Zlín - Slavia Praha 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 15.09. 12:30 Dukla Praha - Jihlava 2:1 (0:1)
    So 15.09. 12:45 1.FK Příbram - Zlín 5:4 (4:2)
    So 15.09. 13:15 Mladá Boleslav - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 15.09. 13:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 4:1 (1:0)
    So 15.09. 13:15 Zbrojovka Brno - Karviná 9:0 (3:0)
    So 15.09. 15:15 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 4:1 (3:0)
    So 15.09. 15:15 Pardubice - Sigma Olomouc 3:1 (0:0)
    So 15.09. 16:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 5:1 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 13:15 Baník Ostrava - Pardubice 5:2 (3:1)
    So 22.09. 13:15 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:3 (2:3)
    So 22.09. 13:15 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:3 (0:0)
    So 22.09. 14:15 České Budějovice - Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)
    So 22.09. 15:15 Sigma Olomouc - Dukla Praha 2:3 np (0:0)
    So 22.09. 15:45 Zlín - Sparta Praha 1:4 (0:2)
    So 22.09. 16:15 Jihlava - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:15 Karviná - Slavia Praha 0:3 (0:1)

    8.kolo

    28.09. 13:15 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    28.09. 13:15 Zlín - Jihlava 4:3 (3:1)
    28.09. 15:15 Pardubice - Karviná 1:0 (1:0)
    So 29.09. 12:45 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:2 np (1:1)
    So 29.09. 13:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav 7:1 (2:0)
    So 29.09. 13:15 Slavia Praha - České Budějovice 5:0 (0:0)
    So 29.09. 14:15 Dukla Praha - Baník Ostrava 0:4 (0:3)
    So 29.09. 15:45 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 13:15 Jihlava - Sparta Praha 1:5 (1:1)
    So 06.10. 13:15 Sigma Olomouc - Zlín 1:2 (1:1)
    So 06.10. 13:15 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 8:6 (6:4)
    So 06.10. 13:15 Hradec Králové - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    So 06.10. 13:15 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
    So 06.10. 13:15 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:6 (1:3)
    So 06.10. 14:15 České Budějovice - Pardubice 1:2 (1:2)
    So 06.10. 14:45 Karviná - Dukla Praha 5:0 (4:0)

    11.kolo

    St 19.09. 14:15 Sigma Olomouc - Sparta Praha 4:2 (2:1)
    19.10. 15:15 Baník Ostrava - Jihlava 4:1 (1:0)
    19.10. 15:15 Karviná - Zlín 1:0 np (0:0)
    So 20.10. 13:15 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 20.10. 13:15 Hradec Králové - Dukla Praha 2:3 np (1:1)
    So 20.10. 13:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:2 np (0:1)
    So 20.10. 14:45 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:15 1.FC Slovácko - Pardubice 1:2 np (1:1)

    12.kolo

    26.10. 15:45 Zlín - České Budějovice 2:3 np (2:2)
    So 27.10. 13:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (2:1)
    So 27.10. 13:15 Pardubice - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    So 27.10. 13:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:3 (0:3)
    So 27.10. 14:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:1 (1:1)
    So 27.10. 14:15 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 1:2 np (1:1)
    So 27.10. 15:15 1.FK Příbram - Hradec Králové 2:3 (1:2)
    So 27.10. 15:15 Jihlava - Karviná 1:2 (1:1)

    13.kolo

    02.11. 16:15 České Budějovice - Jihlava 3:1 (2:0)
    So 03.11. 13:15 Karviná - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
    So 03.11. 13:15 Mladá Boleslav - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    So 03.11. 13:15 Viktoria Plzeň - Pardubice 8:0 (6:0)
    So 03.11. 14:15 Hradec Králové - Zlín 6:1 (3:0)
    So 03.11. 14:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 3:2 np (2:1)
    So 03.11. 15:15 Baník Ostrava - Sparta Praha 3:5 (2:1)
    So 03.11. 15:15 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 6:4 (6:2)

    14.kolo

    09.11. 18:15 Baník Ostrava - Karviná 1:2 (1:1)
    So 10.11. 12:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:0 np (0:0)
    So 10.11. 12:45 Zlín - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 10.11. 13:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 10.11. 13:15 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
    So 10.11. 13:15 Jihlava - Hradec Králové 0:3 (0:1)
    So 10.11. 15:45 Sigma Olomouc - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 24.11. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 np (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 12:30 Pardubice - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    So 13.10. 12:45 Zlín - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
    So 13.10. 13:15 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 4:2 (2:1)
    So 13.10. 13:15 Dukla Praha - České Budějovice 4:2 (3:1)
    So 13.10. 13:15 Jihlava - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
    So 13.10. 15:15 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 4:0 (1:0)
    So 13.10. 16:15 1.FK Příbram - Karviná 3:2 (1:2)
    St 05.12. 13:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 pp (0:0)

    15.kolo

    So 17.11. 11:00 Slavia Praha - Pardubice 5:0 (4:0)
    So 17.11. 12:15 České Budějovice - Baník Ostrava 3:2 np (1:0)
    So 17.11. 13:15 Hradec Králové - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 17.11. 13:15 1.FC Slovácko - Jihlava 6:0 (2:0)
    So 17.11. 13:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:3 np (1:3)
    So 17.11. 14:15 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 4:2 (3:0)
    So 17.11. 15:45 Mladá Boleslav - Zlín 2:0 (1:0)
    St 27.02. 15:15 Karviná - Sparta Praha 0:4 (0:1)

    22.kolo

    01.03. 14:15 1.FK Příbram - Jihlava 5:1 (3:0)
    01.03. 14:45 Dukla Praha - Sigma Olomouc 2:7 (0:4)
    So 02.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:2 (0:2)
    So 02.03. 13:45 Pardubice - Baník Ostrava 3:1 (2:1)
    So 02.03. 14:15 Zbrojovka Brno - České Budějovice 4:1 (3:1)
    So 02.03. 15:15 Sparta Praha - Zlín 5:0 (3:0)
    So 02.03. 15:45 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    Po 04.03. 15:30 Slavia Praha - Karviná 4:3 (1:2)

    16.kolo

    08.03. 13:15 Slavia Praha - Dukla Praha 4:1 (0:1)
    08.03. 14:15 Mladá Boleslav - Jihlava 3:2 (3:0)
    08.03. 14:15 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:3 (0:1)
    So 09.03. 12:15 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 6:4 (2:2)
    So 09.03. 12:45 České Budějovice - Karviná 2:1 (0:1)
    So 09.03. 13:15 Sparta Praha - Pardubice 6:0 (4:0)
    So 09.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Zlín 2:1 (1:0)
    So 09.03. 14:15 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 4:2 (3:1)

    19.kolo

    Čt 28.03. 13:15 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:0 (3:0)
    29.03. 12:45 Karviná - Mladá Boleslav 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    So 30.03. 13:15 Hradec Králové - Sparta Praha 1:2 np (1:1)
    So 30.03. 13:15 České Budějovice - 1.FC Slovácko 4:2 (1:1)
    So 30.03. 13:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:2 (2:1)
    So 30.03. 13:15 Jihlava - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 30.03. 15:15 Zlín - Pardubice 1:2 (0:2)

    18.kolo

    So 23.03. 11:00 Sparta Praha - Dukla Praha 1:0 np (0:0)
    So 23.03. 12:45 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 4:3 np (3:3)
    So 23.03. 13:15 Zbrojovka Brno - Jihlava 10:0 (4:0)
    So 23.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    So 23.03. 13:15 1.FC Slovácko - Karviná 2:3 (1:2)
    So 23.03. 14:15 Hradec Králové - České Budějovice 2:1 np (0:0)
    So 23.03. 15:30 Pardubice - 1.FK Příbram 4:3 np (2:0)
    Út 02.04. 16:15 Slavia Praha - Zlín 2:1 (0:1)

    20.kolo

    So 06.04. 12:45 Viktoria Plzeň - Karviná 0:1 (0:0)
    So 06.04. 13:15 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)
    So 06.04. 14:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:2 (1:0)
    So 06.04. 14:15 Mladá Boleslav - České Budějovice 1:6 (1:2)
    So 06.04. 15:15 Dukla Praha - Zlín 1:3 (0:1)
    So 06.04. 15:15 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:2 np (1:1)
    So 06.04. 15:15 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:1 np (1:1)
    So 06.04. 15:30 Pardubice - Jihlava 6:0 (2:0)

    21.kolo

    12.04. 13:15 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:2 (0:2)
    So 13.04. 12:45 Zlín - 1.FK Příbram 2:1 (2:1)
    So 13.04. 13:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:4 (1:0)
    So 13.04. 13:15 Karviná - Zbrojovka Brno 0:6 (0:3)
    So 13.04. 13:15 Sigma Olomouc - Pardubice 3:2 np (2:2)
    So 13.04. 13:15 Jihlava - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    So 13.04. 15:15 1.FC Slovácko - Sparta Praha 3:2 np (2:2)
    So 13.04. 15:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:4 (0:2)

    30.kolo

    St 17.04. 12:30 Pardubice - Slavia Praha 0:6 (0:2)
    St 17.04. 12:45 Zlín - Mladá Boleslav 4:2 (1:2)
    St 17.04. 13:15 Sigma Olomouc - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    St 17.04. 13:15 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:3 (1:1)
    St 17.04. 15:15 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)
    St 17.04. 16:15 Sparta Praha - Karviná 6:3 (3:0)
    St 17.04. 16:45 Baník Ostrava - České Budějovice 2:1 (2:1)
    St 17.04. 17:15 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 3:2 (2:1)

    17.kolo

    So 16.03. 12:45 Zlín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 16.03. 12:45 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 16.03. 13:15 České Budějovice - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 16.03. 13:15 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 5:0 (1:0)
    So 16.03. 14:15 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 3:0 (2:0)
    So 16.03. 15:15 Jihlava - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    So 16.03. 16:15 Karviná - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    Út 23.04. 17:15 Dukla Praha - Pardubice 3:2 (1:0)

    23.kolo

    26.04. 13:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    So 27.04. 13:15 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:3 np (1:0)
    So 27.04. 13:15 České Budějovice - Slavia Praha 2:3 (0:1)
    So 27.04. 13:15 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    So 27.04. 13:15 Jihlava - Zlín 2:3 np (1:1)
    So 27.04. 15:15 Baník Ostrava - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 27.04. 16:15 Karviná - Pardubice 4:2 (2:0)
    So 27.04. 16:30 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 04.05. 12:45 Zlín - Sigma Olomouc 2:3 (2:1)
    So 04.05. 13:15 Sparta Praha - Jihlava 6:0 (3:0)
    So 04.05. 13:15 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 04.05. 13:15 Slavia Praha - Hradec Králové 3:1 (1:1)
    So 04.05. 13:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 4:1 (1:0)
    So 04.05. 13:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 3:2 np (2:2)
    So 04.05. 15:15 Dukla Praha - Karviná 0:1 np (0:0)
    So 04.05. 15:15 Pardubice - České Budějovice 1:0 (0:0)

    25.kolo

    St 08.05. 12:15 Hradec Králové - Pardubice 2:0 (1:0)
    So 11.05. 13:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:4 (0:0)
    So 11.05. 13:15 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 1:9 (1:5)
    So 11.05. 13:15 České Budějovice - Dukla Praha 2:6 (0:2)
    So 11.05. 13:15 Karviná - 1.FK Příbram 2:1 np (1:1)
    So 11.05. 13:15 Baník Ostrava - Zlín 3:2 np (2:2)
    So 11.05. 13:15 Sigma Olomouc - Jihlava 7:0 (5:0)
    So 11.05. 14:45 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    17.05. 14:15 Pardubice - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    17.05. 14:45 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:1 (2:1)
    17.05. 17:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 6:0 (0:0)
    So 18.05. 12:45 Zlín - Karviná 0:1 (0:1)
    So 18.05. 13:15 1.FK Příbram - České Budějovice 0:3 (0:1)
    So 18.05. 13:15 Dukla Praha - Hradec Králové 0:2 (0:2)
    So 18.05. 14:15 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 3:4 np (3:3)
    So 18.05. 15:15 Jihlava - Baník Ostrava 0:9 (0:4)

    27.kolo

    24.05. 13:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 3:2 np (2:2)
    So 25.05. 10:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    So 25.05. 13:15 Mladá Boleslav - Pardubice 1:2 np (1:0)
    So 25.05. 13:15 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:1 np (1:0)
    So 25.05. 15:15 1.FC Slovácko - Dukla Praha 3:2 np (1:2)
    So 25.05. 15:15 Karviná - Jihlava 4:1 (1:0)
    So 25.05. 16:15 České Budějovice - Zlín 4:1 (2:0)
    Ne 26.05. 14:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:3 (1:2)

    28.kolo

    St 01.05. 15:45 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 4:2 (3:1)
    St 29.05. 15:15 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:2 (3:0)
    31.05. 15:15 Jihlava - České Budějovice 0:1 (0:0)
    So 01.06. 13:15 Sigma Olomouc - Karviná 4:2 (2:1)
    So 01.06. 13:15 Zlín - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    So 01.06. 13:15 Pardubice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    So 01.06. 15:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 4:2 (1:0)
    St 05.06. 17:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav 2:4 (1:1)

    29.kolo

    Út 23.04. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:3 (1:3)
    St 08.05. 12:45 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 3:1 (0:0)
    St 08.05. 12:45 1.FC Slovácko - Zlín 2:3 np (1:1)
    St 08.05. 13:15 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    St 08.05. 13:15 České Budějovice - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    St 05.06. 13:15 Hradec Králové - Jihlava 4:0 (2:0)
    St 05.06. 16:15 Zbrojovka Brno - Pardubice 4:0 (2:0)
    St 05.06. 17:15 Karviná - Baník Ostrava 1:4 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 24 4 1 1 110:30 81
    2. 30 24 2 3 1 100:27 79
    3. 30 19 2 2 7 98:58 63
    4. 30 16 3 2 9 69:49 56
    5. 30 15 4 2 9 64:49 55
    6. 30 16 2 1 11 96:47 53
    7. 30 13 3 4 10 58:48 49
    8. 30 11 4 3 12 65:66 44
    9. 30 11 3 1 15 44:70 40
    10. 30 10 2 2 16 49:66 36
    11. 30 8 3 4 15 41:72 34
    12. 30 9 0 5 16 66:79 32
    13. 30 8 4 0 18 41:72 32
    14. 30 8 1 5 16 41:82 31
    15. 30 6 2 3 19 40:77 25
    16. 30 2 1 2 25 22:112 10