Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 13315
  • Návštěvy: 543/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Frýdek-Místek

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9294
    Týden:
    543
    Dnes:
    72
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 15:00 Staříč - Nošovice 3:2 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Písek - Baška 6:1 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Hukvaldy - Metylovice 4:1 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Bukovec - Lískovec 4:9 (2:4)
    Ne 19.08. 17:00 Nebory - Kozlovice 0:5 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Hrádek - Palkovice 3:1 (1:0)

    4.kolo

    St 22.08. 17:30 Metylovice - Bukovec 2:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Palkovice - Nebory 3:3 (2:2)
    So 25.08. 17:00 Lískovec - Hrádek 3:2 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Baška - Nošovice 2:2 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Kozlovice - Staříč 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Písek - Hukvaldy 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 01.09. 15:00 Staříč - Palkovice 0:1 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Hukvaldy - Baška 5:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Bukovec - Písek 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Hrádek - Metylovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Nebory - Lískovec 1:6 (0:4)
    Ne 02.09. 16:30 Nošovice - Kozlovice 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Baška - Kozlovice 1:2 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Palkovice - Nošovice 5:3 (2:2)
    So 08.09. 16:00 Lískovec - Staříč 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Metylovice - Nebory 2:3 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Písek - Hrádek 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Hukvaldy - Bukovec 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 15:00 Staříč - Metylovice 3:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bukovec - Baška 3:3 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Hrádek - Hukvaldy 5:3 (3:1)
    Ne 16.09. 16:00 Nebory - Písek 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Nošovice - Lískovec 0:5 (0:3)
    Ne 16.09. 16:00 Kozlovice - Palkovice 3:3 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Baška - Palkovice 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Lískovec - Kozlovice 3:2 (1:1)
    So 22.09. 16:00 Hukvaldy - Nebory 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Metylovice - Nošovice 2:2 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Písek - Staříč 1:4 (1:2)
    Ne 23.09. 16:00 Bukovec - Hrádek 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:00 Staříč - Hukvaldy 1:1 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Palkovice - Lískovec 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Hrádek - Baška 2:2 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Nebory - Bukovec 1:2 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Nošovice - Písek 3:3 (2:2)
    Ne 30.09. 15:30 Kozlovice - Metylovice 3:1 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Baška - Lískovec 2:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Hukvaldy - Nošovice 0:4 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Metylovice - Palkovice 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Písek - Kozlovice 1:3 (1:3)
    Ne 07.10. 15:00 Bukovec - Staříč 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Hrádek - Nebory 1:2 (0:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Staříč - Hrádek 7:1 (4:1)
    So 13.10. 15:00 Palkovice - Písek 3:2 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Lískovec - Metylovice 7:0 (7:0)
    Ne 14.10. 15:00 Nebory - Baška 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Nošovice - Bukovec 8:1 (4:0)
    Ne 14.10. 15:00 Kozlovice - Hukvaldy 4:1 (2:0)

    2.kolo

    So 20.10. 14:00 Baška - Staříč 1:2 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Palkovice - Bukovec 1:1 (1:1)
    So 20.10. 14:00 Lískovec - Hukvaldy 5:1 (3:1)
    Ne 21.10. 14:00 Nošovice - Nebory 3:2 (2:1)
    Ne 21.10. 14:00 Kozlovice - Hrádek 4:1 (3:1)
    Ne 21.10. 14:00 Metylovice - Písek 4:0 (0:0)

    1.kolo

    So 27.10. 11:15 Nebory - Staříč 1:6 (0:3)
    So 27.10. 14:00 Hukvaldy - Palkovice 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Metylovice - Baška 4:4 (4:1)
    So 10.11. 13:00 Hrádek - Nošovice 1:3 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Bukovec - Kozlovice 0:5 (0:5)
    Ne 11.11. 11:00 Písek - Lískovec 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Baška - Hukvaldy 3:0 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Lískovec - Nebory 5:1 (1:0)
    So 30.03. 15:30 Palkovice - Staříč 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:30 Písek - Bukovec 2:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:30 Metylovice - Hrádek 3:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:30 Kozlovice - Nošovice 6:0 (5:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:00 Staříč - Lískovec 0:4 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Kozlovice - Baška 1:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Nošovice - Palkovice 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Nebory - Metylovice 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Hrádek - Písek 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Bukovec - Hukvaldy 1:3 (0:2)

    18.kolo

    So 13.04. 16:00 Baška - Bukovec 2:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Hukvaldy - Hrádek 1:2 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Lískovec - Nošovice 5:3 (3:1)
    So 13.04. 16:00 Palkovice - Kozlovice 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Písek - Nebory 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 16:00 Metylovice - Staříč 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 20.04. 15:00 Staříč - Písek 4:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Palkovice - Baška 2:2 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Kozlovice - Lískovec 2:2 (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Nošovice - Metylovice 3:3 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Nebory - Hukvaldy 6:1 (4:0)
    Ne 21.04. 16:00 Hrádek - Bukovec 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:30 Baška - Hrádek 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Hukvaldy - Staříč 1:2 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Lískovec - Palkovice 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 16:30 Bukovec - Nebory 4:4 (3:2)
    Ne 28.04. 16:30 Písek - Nošovice 2:2 (0:0)
    Ne 28.04. 16:30 Metylovice - Kozlovice 2:9 (1:4)

    21.kolo

    So 04.05. 15:00 Staříč - Bukovec 6:0 (3:0)
    So 04.05. 16:30 Lískovec - Baška 5:1 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Palkovice - Metylovice 5:1 (4:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kozlovice - Písek 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Nošovice - Hukvaldy 2:4 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Nebory - Hrádek 2:3 (1:2)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Baška - Nebory 1:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Hukvaldy - Kozlovice 0:6 (0:3)
    Ne 12.05. 16:30 Hrádek - Staříč 1:3 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Bukovec - Nošovice 5:1 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Písek - Palkovice 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Metylovice - Lískovec 1:8 (0:5)

    15.kolo

    So 18.05. 15:00 Staříč - Kozlovice 5:1 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Hukvaldy - Písek 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Nošovice - Baška 1:6 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Nebory - Palkovice 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Hrádek - Lískovec 3:4 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Bukovec - Metylovice 3:2 (2:1)

    14.kolo

    So 25.05. 17:00 Baška - Písek 2:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Lískovec - Bukovec 0:2 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Palkovice - Hrádek 1:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Metylovice - Hukvaldy 6:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Kozlovice - Nebory 6:0 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Nošovice - Staříč 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 01.06. 15:00 Staříč - Baška 4:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Hukvaldy - Lískovec 2:5 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Nebory - Nošovice 5:2 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Hrádek - Kozlovice 3:2 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Bukovec - Palkovice 1:2 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Písek - Metylovice 0:2 (0:0)

    12.kolo

    Ne 09.06. 17:00 Baška - Metylovice 3:1 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Lískovec - Písek 12:1 (5:0)
    Ne 09.06. 17:00 Palkovice - Hukvaldy 3:4 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Kozlovice - Bukovec 1:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Nošovice - Hrádek 2:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Staříč - Nebory 2:3 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 1 5 91:37 49
    2. 22 14 5 3 71:26 47
    3. 22 14 2 6 60:28 44
    4. 22 10 6 6 44:34 36
    5. 22 8 7 7 40:44 31
    6. 22 8 5 9 45:57 29
    7. 22 8 2 12 37:49 26
    8. 22 6 5 11 35:58 23
    9. 22 7 2 13 34:64 23
    10. 22 5 7 10 49:65 22
    11. 22 6 4 12 41:64 22
    12. 22 5 4 13 33:54 19