Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 13332
  • Návštěvy: 593/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20159
    Týden:
    593
    Dnes:
    88
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 18.08. 14:00 Březová - Nový Jáchymov 1:5 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Žebrák - Tlustice 0:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 H. Neumětely - ČLU Beroun B 2:2 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Karlštejn - Trubín 0:5 (0:3)
    So 18.08. 17:00 Chyňava - Cembrit Beroun 6:2 (4:0)
    Ne 19.08. 17:00 Broumy - Drozdov 0:3 (0:2)

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Drozdov - Chyňava 2:2 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Stašov - H. Neumětely 5:2 (3:1)
    So 25.08. 17:00 Žebrák - Březová 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 Cembrit Beroun - Tlustice 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Trubín - Broumy 8:0 (3:0)
    Ne 26.08. 17:00 ČLU Beroun B - Karlštejn 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 Tlustice - Březová 3:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 H. Neumětely - Nový Jáchymov 5:2 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Karlštejn - Stašov 3:4 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Chyňava - Trubín 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 10:15 Cembrit Beroun - Drozdov 3:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Broumy - ČLU Beroun B 1:5 (0:4)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Drozdov - Tlustice 2:5 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Stašov - Broumy 7:1 (4:0)
    So 08.09. 17:00 Žebrák - H. Neumětely 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Trubín - Cembrit Beroun 5:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 ČLU Beroun B - Chyňava 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Nový Jáchymov - Karlštejn 2:6 (0:2)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 H. Neumětely - Březová 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Karlštejn - Žebrák 0:1 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Chyňava - Stašov 4:2 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Drozdov - Trubín 3:2 (2:0)
    Ne 16.09. 10:15 Cembrit Beroun - ČLU Beroun B 2:2 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Broumy - Nový Jáchymov 2:7 (1:5)

    5.kolo

    So 22.09. 13:00 Žebrák - Broumy 7:2 (4:2)
    So 22.09. 13:30 Březová - Karlštejn 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Stašov - Cembrit Beroun 3:3 (1:3)
    Ne 23.09. 16:30 Trubín - Tlustice 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 ČLU Beroun B - Drozdov 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Nový Jáchymov - Chyňava 0:2 (0:1)

    6.kolo

    28.09. 16:00 Tlustice - H. Neumětely 7:0 (4:0)
    So 29.09. 16:00 Chyňava - Žebrák 1:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Drozdov - Stašov 6:0 (4:0)
    Ne 30.09. 10:15 Cembrit Beroun - Nový Jáchymov 1:4 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Broumy - Březová 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Trubín - ČLU Beroun B 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 13:00 Březová - Chyňava 1:4 (1:3)
    So 06.10. 16:00 Stašov - Trubín 5:3 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Žebrák - Cembrit Beroun 2:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 H. Neumětely - Karlštejn 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 ČLU Beroun B - Tlustice 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Nový Jáchymov - Drozdov 2:5 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Tlustice - Karlštejn 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Drozdov - Žebrák 3:1 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Trubín - Nový Jáchymov 5:1 (3:1)
    Ne 14.10. 10:15 Cembrit Beroun - Březová 4:6 (1:3)
    Ne 14.10. 15:30 Broumy - H. Neumětely 3:2 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 ČLU Beroun B - Stašov 6:1 (2:1)

    9.kolo

    So 20.10. 12:30 Březová - Drozdov 2:2 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Stašov - Tlustice 1:4 (1:3)
    So 20.10. 15:30 Žebrák - Trubín 4:1 (3:0)
    So 20.10. 15:30 H. Neumětely - Chyňava 4:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Karlštejn - Broumy 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Nový Jáchymov - ČLU Beroun B 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Tlustice - Broumy 6:1 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Chyňava - Karlštejn 1:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Stašov - Nový Jáchymov 1:4 (1:1)
    Ne 28.10. 10:15 Cembrit Beroun - H. Neumětely 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Trubín - Březová 3:0 (2:0)
    Ne 28.10. 15:00 ČLU Beroun B - Žebrák 3:3 (2:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Žebrák - Stašov 3:2 (1:2)
    So 03.11. 11:00 Březová - ČLU Beroun B 0:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 H. Neumětely - Drozdov 0:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Karlštejn - Cembrit Beroun 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Nový Jáchymov - Tlustice 4:3 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Broumy - Chyňava 1:5 (0:3)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 Nový Jáchymov - Žebrák 2:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Tlustice - Chyňava 5:0 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Drozdov - Karlštejn 3:0 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Trubín - H. Neumětely 5:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Stašov - Březová 3:3 (0:2)
    Ne 11.11. 10:15 Cembrit Beroun - Broumy 5:0 (3:0)

    14.kolo

    So 23.03. 12:00 Březová - Žebrák 3:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Tlustice - Cembrit Beroun 2:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Chyňava - Drozdov 4:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Karlštejn - ČLU Beroun B 0:5 (0:2)
    So 23.03. 15:00 H. Neumětely - Stašov 2:6 (0:4)
    Ne 24.03. 15:00 Broumy - Trubín 1:4 (0:2)

    15.kolo

    So 30.03. 12:00 Březová - Tlustice 1:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Stašov - Karlštejn 2:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Drozdov - Cembrit Beroun 2:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Nový Jáchymov - H. Neumětely 3:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 ČLU Beroun B - Broumy 7:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Trubín - Chyňava 1:2 (0:2)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Tlustice - Drozdov 3:1 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Chyňava - ČLU Beroun B 3:2 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Karlštejn - Nový Jáchymov 2:2 (1:0)
    So 06.04. 16:30 H. Neumětely - Žebrák 1:7 (0:4)
    Ne 07.04. 10:15 Cembrit Beroun - Trubín 3:3 (3:2)
    Ne 07.04. 16:30 Broumy - Stašov 1:5 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 13:30 Březová - H. Neumětely 6:1 (3:0)
    So 13.04. 16:30 Žebrák - Karlštejn 6:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Stašov - Chyňava 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Nový Jáchymov - Broumy 5:5 (1:2)
    Ne 14.04. 16:30 ČLU Beroun B - Cembrit Beroun 8:1 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Trubín - Drozdov 3:3 (2:2)

    18.kolo

    19.04. 17:00 Karlštejn - Březová 0:2 (0:0)
    So 20.04. 14:00 Drozdov - ČLU Beroun B 1:5 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Tlustice - Trubín 5:1 (2:1)
    So 20.04. 17:00 Chyňava - Nový Jáchymov 8:1 (3:0)
    Ne 21.04. 10:15 Cembrit Beroun - Stašov 4:2 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Broumy - Žebrák 0:6 (0:3)

    19.kolo

    So 27.04. 14:00 Březová - Broumy 4:1 (2:1)
    So 27.04. 17:00 H. Neumětely - Tlustice 3:2 (2:2)
    So 27.04. 17:00 Žebrák - Chyňava 6:1 (5:0)
    So 27.04. 17:00 Stašov - Drozdov 3:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Nový Jáchymov - Cembrit Beroun 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 ČLU Beroun B - Trubín 3:3 (1:2)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Tlustice - ČLU Beroun B 0:5 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Drozdov - Nový Jáchymov 0:4 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Chyňava - Březová 1:3 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Karlštejn - H. Neumětely 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 10:15 Cembrit Beroun - Žebrák 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Trubín - Stašov 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 14:00 Březová - Cembrit Beroun 2:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Karlštejn - Tlustice 2:5 (0:3)
    So 11.05. 17:00 H. Neumětely - Broumy 5:0 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Žebrák - Drozdov 4:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Stašov - ČLU Beroun B 1:3 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Nový Jáchymov - Trubín 1:4 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Tlustice - Stašov 4:0 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Drozdov - Březová 3:2 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Chyňava - H. Neumětely 5:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 ČLU Beroun B - Nový Jáchymov 4:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Trubín - Žebrák 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Broumy - Karlštejn 5:0 (4:0)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Březová - Trubín 0:6 (0:3)
    So 25.05. 17:00 Karlštejn - Chyňava 1:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 H. Neumětely - Cembrit Beroun 2:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Žebrák - ČLU Beroun B 0:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Broumy - Tlustice 1:4 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Nový Jáchymov - Stašov 7:2 (2:1)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Tlustice - Nový Jáchymov 2:4 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Stašov - Žebrák 3:4 (2:2)
    So 01.06. 17:00 Drozdov - H. Neumětely 1:3 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Chyňava - Broumy 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:15 Cembrit Beroun - Karlštejn 6:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 ČLU Beroun B - Březová 8:0 (5:0)

    25.kolo

    So 08.06. 14:00 Březová - Stašov 7:3 (4:2)
    So 08.06. 17:00 Chyňava - Tlustice 3:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Karlštejn - Drozdov 1:5 (0:2)
    So 08.06. 17:00 H. Neumětely - Trubín 2:2 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Žebrák - Nový Jáchymov 2:2 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Broumy - Cembrit Beroun 2:2 (1:0)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Nový Jáchymov - Březová 6:3 (2:3)
    So 15.06. 10:15 Cembrit Beroun - Chyňava 2:3 (1:2)
    So 15.06. 14:00 Tlustice - Žebrák 1:3 (1:3)
    So 15.06. 14:00 Trubín - Karlštejn 3:0k
    So 15.06. 17:00 Drozdov - Broumy 2:2 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 ČLU Beroun B - H. Neumětely 4:0 (1:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 17 1 6 72:33 52
    2. 24 16 2 6 64:44 50
    3. 24 14 5 5 81:28 47
    4. 24 14 3 7 66:33 45
    5. 24 12 6 6 74:38 42
    6. 24 12 4 8 77:69 40
    7. 24 11 4 9 55:52 37
    8. 24 9 5 10 48:58 32
    9. 24 8 2 14 62:81 26
    10. 24 6 6 12 46:63 24
    11. 24 5 6 13 43:74 21
    12. 24 4 4 16 25:65 16
    13. 24 2 4 18 30:105 10