Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13337
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7341
    Týden:
    43
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 26.08. 17:00 Pletený Újezd - Zákolany 3:1 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Třebichovice - Černuc B 4:6 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Neuměřice B - Slatina 3:8 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Pchery - SK V.Přítočno B 2:3 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Zichovec B - Zlonice B 12:3 (7:2)
    Ne 26.08. 17:00 Vinařice B - Družec B 3:2 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Černuc B - Neuměřice B 5:2 (3:1)
    Ne 02.09. 17:00 Zákolany - Družec B 3:5 (1:3)
    Ne 02.09. 17:00 Zlonice B - Vinařice B 7:2 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 SK V.Přítočno B - Zichovec B 2:3 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Slatina - Pchery 2:5 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Pletený Újezd - Třebichovice 3:1 (1:0)

    3.kolo

    Ne 09.09. 17:00 Třebichovice - Zákolany 1:5 (1:5)
    Ne 09.09. 17:00 Neuměřice B - Pletený Újezd 1:5 ( 0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Pchery - Černuc B 5:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Zichovec B - Slatina 2:3 np (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Vinařice B - SK V.Přítočno B 4:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Družec B - Zlonice B 1:3 (0:2)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Černuc B - Zichovec B 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Zákolany - Zlonice B 4:3 (2:2)
    Ne 16.09. 16:30 SK V.Přítočno B - Družec B 5:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Slatina - Vinařice B 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Pletený Újezd - Pchery 3:2 np (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Třebichovice - Neuměřice B 5:6 (3:3)

    5.kolo

    Ne 23.09. 16:30 Neuměřice B - Zákolany 1:8 (1:7)
    Ne 23.09. 16:30 Pchery - Třebichovice 3:1 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 Zichovec B - Pletený Újezd 1:4 (1:4)
    Ne 23.09. 16:30 Vinařice B - Černuc B 3:2 np (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Družec B - Slatina 5:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Zlonice B - SK V.Přítočno B 2:5 (1:1)

    6.kolo

    So 29.09. 16:30 Černuc B - Družec B 3:2 np (1:2)
    Ne 30.09. 16:30 Zákolany - SK V.Přítočno B 3:2 np (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 Slatina - Zlonice B 6:1 (5:0)
    Ne 30.09. 16:30 Pletený Újezd - Vinařice B 3:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Třebichovice - Zichovec B 4:2 (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 Neuměřice B - Pchery 2:7 (2:2)

    7.kolo

    Ne 07.10. 16:00 Pchery - Zákolany 5:1 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Zichovec B - Neuměřice B 7:3 (2:2)
    Ne 07.10. 16:00 Vinařice B - Třebichovice 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Družec B - Pletený Újezd 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Zlonice B - Černuc B 2:3 np (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 SK V.Přítočno B - Slatina 3:2 np (0:1)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 Černuc B - SK V.Přítočno B 5:2 (3:1)
    Ne 14.10. 16:00 Zákolany - Slatina 1:4 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Pletený Újezd - Zlonice B 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Třebichovice - Družec B 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Neuměřice B - Vinařice B 2:4 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Pchery - Zichovec B 2:1 (1:0)

    9.kolo

    Ne 21.10. 15:30 Zichovec B - Zákolany 3:4 (2:3)
    Ne 21.10. 15:30 Vinařice B - Pchery 9:3 (5:2)
    Ne 21.10. 15:30 Družec B - Neuměřice B 8:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Zlonice B - Třebichovice 8:0 (5:0)
    Ne 21.10. 15:30 SK V.Přítočno B - Pletený Újezd 2:1 np (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Slatina - Černuc B 1:0 (1:0)

    10.kolo

    Ne 28.10. 14:30 Zákolany - Černuc B 1:7 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Pletený Újezd - Slatina 1:2 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Třebichovice - SK V.Přítočno B 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Neuměřice B - Zlonice B 5:2 (4:0)
    Ne 28.10. 14:30 Pchery - Družec B 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Zichovec B - Vinařice B 1:2 (0:2)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Černuc B - Pletený Újezd 3:2 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vinařice B - Zákolany 4:2 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Družec B - Zichovec B 3:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Zlonice B - Pchery 5:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 SK V.Přítočno B - Neuměřice B 9:2 (5:2)
    Ne 04.11. 14:00 Slatina - Třebichovice 3:2 (1:2)

    13.kolo

    Ne 31.03. 12:00 Pchery - Slatina 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Družec B - Zákolany 4:1 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Vinařice B - Zlonice B 4:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Zichovec B - SK V.Přítočno B 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Neuměřice B - Černuc B 1:9 (1:5)
    Ne 31.03. 15:00 Třebichovice - Pletený Újezd 1:2 np (0:0)

    14.kolo

    So 06.04. 16:30 Černuc B - Pchery 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 13:30 Pletený Újezd - Neuměřice B 6:1 (5:0)
    Ne 07.04. 16:30 Zákolany - Třebichovice 3:2 np (2:1)
    Ne 07.04. 16:30 Slatina - Zichovec B 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 SK V.Přítočno B - Vinařice B 5:2 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Zlonice B - Družec B 1:4 (0:2)

    15.kolo

    Ne 14.04. 13:30 Zlonice B - Zákolany 8:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Družec B - SK V.Přítočno B 0:2 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Vinařice B - Slatina 3:2 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Zichovec B - Černuc B 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Pchery - Pletený Újezd 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Neuměřice B - Třebichovice 5:0 (1:0)

    16.kolo

    19.04. 15:00 Třebichovice - Pchery 2:0 (1:0)
    So 20.04. 14:00 Černuc B - Vinařice B 2:3 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Zákolany - Neuměřice B 3:6 (0:5)
    Ne 21.04. 17:00 Pletený Újezd - Zichovec B 0:2 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Slatina - Družec B 1:2 np (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 SK V.Přítočno B - Zlonice B 4:1 (1:0)

    17.kolo

    Ne 28.04. 14:00 Družec B - Černuc B 6:1 (3:1)
    Ne 28.04. 17:00 SK V.Přítočno B - Zákolany 8:0 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Zlonice B - Slatina 2:8 (0:7)
    Ne 28.04. 17:00 Vinařice B - Pletený Újezd 4:1 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Zichovec B - Třebichovice 4:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Pchery - Neuměřice B 7:0 (3:0)

    18.kolo

    So 04.05. 17:00 Černuc B - Zlonice B 4:1 (0:1)
    Ne 05.05. 14:00 Slatina - SK V.Přítočno B 4:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Zákolany - Pchery 2:6 (0:3)
    Ne 05.05. 17:00 Neuměřice B - Zichovec B 3:1 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Třebichovice - Vinařice B 1:2 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Pletený Újezd - Družec B 1:2 np (1:1)

    19.kolo

    Ne 12.05. 14:00 Zichovec B - Pchery 1:5 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Slatina - Zákolany 6:1 (3:1)
    Ne 12.05. 17:00 SK V.Přítočno B - Černuc B 6:2 (5:1)
    Ne 12.05. 17:00 Zlonice B - Pletený Újezd 1:5 (0:4)
    Ne 12.05. 17:00 Družec B - Třebichovice 3:2 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Vinařice B - Neuměřice B 4:2 (1:0)

    20.kolo

    So 18.05. 17:00 Černuc B - Slatina 3:1 (1:0)
    Ne 19.05. 14:00 Neuměřice B - Družec B 2:5 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Zákolany - Zichovec B 3:2 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Pchery - Vinařice B 1:0 np (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Třebichovice - Zlonice B 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Pletený Újezd - SK V.Přítočno B 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 25.05. 17:00 Černuc B - Zákolany 8:0 (6:0)
    Ne 26.05. 14:00 SK V.Přítočno B - Třebichovice 5:3 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Slatina - Pletený Újezd 7:1 (5:0)
    Ne 26.05. 17:00 Zlonice B - Neuměřice B 4:6 (2:3)
    Ne 26.05. 17:00 Družec B - Pchery 2:4 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Vinařice B - Zichovec B 7:2 (1:2)

    22.kolo

    Ne 02.06. 14:00 Zákolany - Vinařice B 0:7 (0:4)
    Ne 02.06. 17:00 Zichovec B - Družec B 5:3 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Pchery - Zlonice B 5:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Neuměřice B - SK V.Přítočno B 3:4 np (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Třebichovice - Slatina 2:5 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Pletený Újezd - Černuc B 4:3 (1:2)

    12.kolo

    So 08.06. 17:00 Černuc B - Třebichovice 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 14:00 Zlonice B - Zichovec B 1:12 (0:4)
    Ne 09.06. 17:00 Zákolany - Pletený Újezd 2:5 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Slatina - Neuměřice B 7:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 SK V.Přítočno B - Pchery 2:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Družec B - Vinařice B 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 15 1 1 5 72:39 48
    2. 22 15 1 1 5 71:44 48
    3. 22 14 1 2 5 76:42 46
    4. 22 12 3 1 6 72:44 43
    5. 22 12 2 1 7 63:41 41
    6. 22 11 3 1 7 70:49 40
    7. 22 11 2 3 6 53:40 40
    8. 22 7 0 2 13 64:59 23
    9. 22 6 0 1 15 57:117 19
    10. 22 4 3 0 15 45:100 18
    11. 22 5 0 1 16 57:93 16
    12. 22 4 0 2 16 37:69 14