Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. července 2020
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.
Hlavní menu
  • ID: 13365
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1225
    Týden:
    13
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Sudkov - Dubicko 6:1 (3:0)
    So 08.09. 11:00 Postřelmov - Kamenná 14:0 (8:0)
    So 08.09. 11:30 Zvole - Lesnice 2:7 (2:2)
    So 08.09. 13:30 Rovensko - Libina 1:6 (1:2)
    Ne 09.09. 10:00 Leština - Štíty 1:9 (0:4)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Sudkov - Libina 3:4 (3:2)
    So 25.08. 14:00 Zvole - Kamenná 8:5 (3:0)
    Ne 26.08. 10:00 Dubicko - Lesnice 5:2 (4:1)
    Ne 26.08. 10:00 Rovensko - Štíty 0:12 (0:4)
    St 12.09. 17:00 Leština - Postřelmov 0:5 (0:4)

    7.kolo

    14.09. 17:00 Štíty - Postřelmov 5:0 (2:0)
    So 15.09. 12:00 Libina - Zvole 8:2 (2:1)
    So 15.09. 12:30 Kamenná - Sudkov 1:8 (0:6)
    Ne 16.09. 10:00 Dubicko - Rovensko 4:1 (4:0)
    Ne 16.09. 13:15 Lesnice - Leština 1:7 (0:4)

    8.kolo

    So 22.09. 10:45 Zvole - Dubicko 2:7 (1:2)
    So 22.09. 12:30 Kamenná - Štíty 0:14 (0:8)
    Ne 23.09. 10:00 Leština - Libina 3:2 (2:1)
    Út 25.09. 17:00 Sudkov - Rovensko 6:5 np (2:4)
    Čt 27.09. 17:00 Postřelmov - Lesnice 3:2 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 12:00 Libina - Postřelmov 2:4 (2:2)
    Ne 30.09. 10:00 Dubicko - Leština 0:1 np (0:0)
    Ne 30.09. 10:30 Rovensko - Zvole 15:2 (10:2)
    Ne 30.09. 10:45 Lesnice - Kamenná 11:1 (3:1)
    Út 02.10. 16:30 Štíty - Sudkov 7:0 (2:0)

    1.kolo

    So 06.10. 10:30 Zvole - Sudkov 0:10 (0:2)
    So 06.10. 12:00 Postřelmov - Dubicko 1:0 (0:0)
    So 06.10. 12:00 Kamenná - Libina 0:9 (0:4)
    Ne 07.10. 09:00 Štíty - Lesnice 10:0 (5:0)
    Ne 07.10. 10:00 Leština - Rovensko 13:1 (7:0)

    2.kolo

    So 13.10. 09:00 Sudkov - Lesnice 4:1 (1:0)
    So 13.10. 12:00 Libina - Štíty 1:4 (0:2)
    So 13.10. 12:30 Rovensko - Postřelmov 7:6 (6:2)
    Ne 14.10. 10:00 Dubicko - Kamenná 11:1 (5:0)
    Ne 14.10. 10:00 Zvole - Leština 1:12 (0:7)

    3.kolo

    Čt 18.10. 16:00 Kamenná - Rovensko 1:7 (1:1)
    19.10. 16:30 Postřelmov - Zvole 4:1 (1:0)
    Ne 21.10. 09:00 Štíty - Dubicko 8:1 (3:1)
    Ne 21.10. 10:00 Leština - Sudkov 6:3 (1:1)
    Ne 21.10. 10:15 Lesnice - Libina 0:4 (0:2)

    5.kolo

    So 01.09. 13:00 Kamenná - Leština 1:10 (1:2)
    Ne 02.09. 09:00 Štíty - Zvole 18:0 (12:0)
    Ne 02.09. 11:00 Postřelmov - Sudkov 0:3 (0:2)
    Ne 02.09. 11:45 Lesnice - Rovensko 1:5 (1:2)
    So 27.10. 10:30 Libina - Dubicko 3:0 (2:0)

    13.kolo

    St 03.04. 16:30 Postřelmov - Leština 0:2 (0:1)
    So 06.04. 12:30 Kamenná - Zvole 1:3 (0:2)
    Ne 07.04. 11:15 Lesnice - Dubicko 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 12:00 Libina - Sudkov 3:2 (0:1)
    Út 09.04. 17:00 Štíty - Rovensko 19:0 (9:0)

    14.kolo

    So 13.04. 10:00 Leština - Kamenná 15:2 (6:1)
    So 13.04. 13:00 Rovensko - Lesnice 1:0 (0:0)
    So 13.04. 13:15 Zvole - Štíty 0:25 (0:15)
    Ne 14.04. 10:00 Dubicko - Libina 0:1 np (0:0)
    Po 15.04. 16:30 Sudkov - Postřelmov 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 20.04. 14:00 Kamenná - Postřelmov 0:5 (0:3)
    Ne 21.04. 09:00 Štíty - Leština 4:2 (2:0)
    Ne 21.04. 09:45 Lesnice - Zvole 10:2 (6:0)
    Ne 21.04. 10:00 Dubicko - Sudkov 0:2 (0:2)
    St 24.04. 16:30 Libina - Rovensko 6:4 (4:3)

    16.kolo

    So 27.04. 10:00 Leština - Lesnice 9:0 (4:0)
    So 27.04. 11:00 Postřelmov - Štíty 1:8 (1:3)
    So 27.04. 11:30 Zvole - Libina 1:12 (0:7)
    Ne 28.04. 14:00 Rovensko - Dubicko 1:5 (0:3)
    Čt 02.05. 17:00 Sudkov - Kamenná 13:1 (6:1)

    17.kolo

    Ne 05.05. 09:00 Štíty - Kamenná 21:0 (12:0)
    Ne 05.05. 10:00 Rovensko - Sudkov 1:5 (0:3)
    Ne 05.05. 10:00 Dubicko - Zvole 13:2 (6:1)
    Ne 05.05. 12:00 Libina - Leština 2:1 (0:0)
    Ne 05.05. 12:15 Lesnice - Postřelmov 1:6 (0:1)

    18.kolo

    So 11.05. 10:00 Sudkov - Štíty 3:6 (1:3)
    So 11.05. 10:00 Leština - Dubicko 5:1 (3:0)
    So 11.05. 11:00 Postřelmov - Libina 0:4 (0:3)
    So 11.05. 12:00 Zvole - Rovensko 1:10 (0:6)
    So 11.05. 13:30 Kamenná - Lesnice 2:9 (0:3)

    10.kolo

    St 15.05. 17:00 Rovensko - Leština 0:4 (0:3)
    So 18.05. 10:00 Sudkov - Zvole 13:0 (9:0)
    So 18.05. 12:00 Libina - Kamenná 16:0 (8:0)
    Ne 19.05. 10:00 Dubicko - Postřelmov 0:1 np (0:0)
    Ne 19.05. 12:45 Lesnice - Štíty 0:8 (0:4)

    11.kolo

    So 25.05. 10:00 Leština - Zvole 8:1 (3:1)
    So 25.05. 11:00 Postřelmov - Rovensko 5:1 (2:1)
    So 25.05. 11:45 Lesnice - Sudkov 0:7 (0:3)
    So 25.05. 14:00 Kamenná - Dubicko 0:11 (0:7)
    Čt 30.05. 17:00 Štíty - Libina 4:1 (2:1)

    12.kolo

    So 01.06. 10:00 Sudkov - Leština 3:0 (2:0)
    So 01.06. 12:00 Libina - Lesnice 7:0 (3:0)
    So 01.06. 12:30 Zvole - Postřelmov 0:15 (0:7)
    Ne 02.06. 09:30 Rovensko - Kamenná 12:2 (7:1)
    Ne 02.06. 10:00 Dubicko - Štíty 1:7 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 18 0 0 0 189:11 54
    2. 18 13 1 0 4 90:29 41
    3. 18 12 1 0 5 98:36 38
    4. 18 11 2 0 5 91:37 37
    5. 18 10 1 1 6 70:37 33
    6. 18 8 0 3 7 63:44 27
    7. 18 7 0 1 10 72:97 22
    8. 18 4 0 0 14 45:86 12
    9. 18 2 0 0 16 28:193 6
    10. 18 0 0 0 18 18:197 0