Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 13377
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Rakovník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8564
    Týden:
    70
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Městečko - Pustověty 10:1 (6:1)
    So 25.08. 17:00 Hředle - Mšec 3:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Senomaty - Slabce 5:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Kolešovice - FC PO Olešná 0:5 (0:2)
    So 25.08. 18:00 Lužná - Kněževes 4:1 (2:1)
    Ne 26.08. 13:30 Baník Lubná - Zavidov B 5:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 FC Jesenice - Rynholec 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 01.09. 13:30 Pustověty - Zavidov B 8:1 (4:0)
    So 01.09. 13:30 Mšec - Senomaty 5:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 FC PO Olešná - Baník Lubná 4:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Slabce - Kolešovice 3:2 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Lužná - FC Jesenice 4:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Městečko - Kněževes 3:4 np (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Rynholec - Hředle 1:8 ( 0:2)

    3.kolo

    So 08.09. 13:30 Pustověty - Kněževes 0:4 (0:1)
    So 08.09. 17:00 FC Jesenice - Městečko 5:2 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Hředle - Lužná 1:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Senomaty - Rynholec 3:2 np (2:1)
    So 08.09. 17:00 Kolešovice - Mšec 1:3 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Zavidov B - FC PO Olešná 0:3 (0:3)
    Ne 09.09. 13:30 Baník Lubná - Slabce 12:2 (4:1)

    4.kolo

    So 15.09. 13:30 Pustověty - FC PO Olešná 2:3 (0:1)
    So 15.09. 13:30 Mšec - Baník Lubná 3:2 np (0:2)
    So 15.09. 17:00 Zavidov B - Slabce 2:1 (2:0)
    So 15.09. 17:00 Lužná - Senomaty 0:1 (0:1)
    So 15.09. 17:00 Městečko - Hředle 0:1 np (0:0)
    So 15.09. 17:00 Kněževes - FC Jesenice 6:1 (4:0)
    Ne 16.09. 17:00 Rynholec - Kolešovice 7:3 (5:0)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 FC Jesenice - Pustověty 2:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Hředle - Kněževes 3:4 np (3:3)
    So 22.09. 16:30 Senomaty - Městečko 4:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Kolešovice - Lužná 0:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 FC PO Olešná - Slabce 7:2 (4:0)
    Ne 23.09. 10:00 Zavidov B - Mšec 0:4 (0:2)
    Ne 23.09. 13:30 Baník Lubná - Rynholec 1:2 np (0:1)

    6.kolo

    So 29.09. 13:30 Pustověty - Slabce 11:3 (6:1)
    So 29.09. 13:30 Mšec - FC PO Olešná 7:1 (2:1)
    So 29.09. 14:00 FC Jesenice - Hředle 1:4 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Baník Lubná - Lužná 4:0 (0:3)
    So 29.09. 16:00 Kněževes - Senomaty 4:5 (1:2)
    Ne 30.09. 16:00 Rynholec - Zavidov B 5:0 (4:0)
    Ne 30.09. 16:00 Městečko - Kolešovice 10:0 (7:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Hředle - Pustověty 8:2 (4:1)
    So 06.10. 16:00 Senomaty - FC Jesenice 1:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Kolešovice - Kněževes 0:7 (0:3)
    So 06.10. 16:00 FC PO Olešná - Rynholec 9:2 (6:0)
    So 06.10. 16:00 Mšec - Slabce 11:0 (0:10)
    Ne 07.10. 10:00 Zavidov B - Lužná 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 13:30 Baník Lubná - Městečko 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 12:30 Pustověty - Mšec 2:4 (1:2)
    So 13.10. 15:30 Lužná - FC PO Olešná 0:7 (0:2)
    So 13.10. 15:30 Městečko - Zavidov B 3:0k (3:0)
    So 13.10. 15:30 Kněževes - Baník Lubná 1:2 (0:0)
    So 13.10. 15:30 FC Jesenice - Kolešovice 4:2 (2:2)
    So 13.10. 15:30 Hředle - Senomaty 4:3 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Rynholec - Slabce 2:3 np (1:2)

    9.kolo

    So 20.10. 12:30 Mšec - Rynholec 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Senomaty - Pustověty 3:2 np (0:1)
    So 20.10. 15:30 Kolešovice - Hředle 0:7 (0:3)
    So 20.10. 15:30 FC PO Olešná - Městečko 2:3 np (1:2)
    So 20.10. 15:30 Slabce - Lužná 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Zavidov B - Kněževes 4:5 (2:3)
    Ne 21.10. 12:30 Baník Lubná - FC Jesenice 6:1 (3:1)

    10.kolo

    So 27.10. 13:30 Pustověty - Rynholec 0:2 ( 0:1)
    So 27.10. 14:30 Lužná - Mšec 0:1 ( 0:0)
    So 27.10. 14:30 Městečko - Slabce 4:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Kněževes - FC PO Olešná 5:1 (3:1)
    So 27.10. 14:30 FC Jesenice - Zavidov B 4:3 np (2:1)
    So 27.10. 14:30 Hředle - Baník Lubná 1:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Senomaty - Kolešovice 8:0 (5:0)

    11.kolo

    So 03.11. 13:30 Mšec - Městečko 1:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Kolešovice - Pustověty 0:5 (0:3)
    So 03.11. 14:00 FC PO Olešná - FC Jesenice 5:2 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Slabce - Kněževes 0:6 (0:4)
    Ne 04.11. 10:00 Zavidov B - Hředle 0:9 (0:3)
    Ne 04.11. 13:30 Baník Lubná - Senomaty 3:0
    Ne 04.11. 14:00 Rynholec - Lužná 4:2 (2:0)

    12.kolo

    So 10.11. 13:30 Pustověty - Lužná 4:3 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Městečko - Rynholec 3:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Kněževes - Mšec 2:3 np (0:1)
    So 10.11. 14:00 FC Jesenice - Slabce 2:4 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Hředle - FC PO Olešná 4:3 np (2:2)
    So 10.11. 14:00 Senomaty - Zavidov B 8:0 (4:0)
    So 10.11. 14:00 Kolešovice - Baník Lubná 0:3 (0:1)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Baník Lubná - Pustověty 2:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 FC PO Olešná - Senomaty 1:3 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Slabce - Hředle 2:5 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Mšec - FC Jesenice 3:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Rynholec - Kněževes 6:4 (4:2)
    So 17.11. 13:30 Lužná - Městečko 0:1 (0:1)
    Ne 18.11. 10:00 Zavidov B - Kolešovice 6:1 (5:0)

    14.kolo

    So 23.03. 13:30 Pustověty - Městečko 0:3 (0:1)
    So 23.03. 13:30 Mšec - Hředle 3:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Kněževes - Lužná 2:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Slabce - Senomaty 3:4 np (1:1)
    So 23.03. 15:00 FC PO Olešná - Kolešovice 5:2 (2:0)
    Ne 24.03. 10:00 Zavidov B - Baník Lubná 1:4 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Rynholec - FC Jesenice 8:1 (5:1)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Kolešovice - Slabce 2:3 np (2:1)
    So 30.03. 15:00 Senomaty - Mšec 0:3 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Hředle - Rynholec 1:6 (1:4)
    So 30.03. 15:00 FC Jesenice - Lužná 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Kněževes - Městečko 0:2 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Zavidov B - Pustověty 4:2 ( 1:1)
    Ne 31.03. 13:30 Baník Lubná - FC PO Olešná 2:0 ( 1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 13:30 Mšec - Kolešovice 7:0 (3:0)
    So 06.04. 16:30 Kněževes - Pustověty 6:2 (5:0)
    So 06.04. 16:30 Městečko - FC Jesenice 5:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Lužná - Hředle 0:3 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Slabce - Baník Lubná 2:5 (0:2)
    So 06.04. 16:30 FC PO Olešná - Zavidov B 4:3 np (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Rynholec - Senomaty 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 13.04. 17:00 FC PO Olešná - Pustověty 2:1 np (0:0)
    So 13.04. 17:00 Slabce - Zavidov B 5:2 (1:0)
    So 13.04. 17:00 Kolešovice - Rynholec 0:5 (0:3)
    So 13.04. 17:00 Senomaty - Lužná 1:5 (0:1)
    So 13.04. 17:00 Hředle - Městečko 3:2 np (1:2)
    So 13.04. 17:00 FC Jesenice - Kněževes 3:4 (2:0)
    Ne 14.04. 13:30 Baník Lubná - Mšec 4:2 (1:1)

    18.kolo

    So 20.04. 13:30 Pustověty - FC Jesenice 1:4 (0:4)
    So 20.04. 13:30 Mšec - Zavidov B 1:2 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Kněževes - Hředle 2:7 (2:3)
    So 20.04. 17:00 Městečko - Senomaty 5:1 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Lužná - Kolešovice 5:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Slabce - FC PO Olešná 2:4 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Rynholec - Baník Lubná 3:1 (2:1)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Slabce - Pustověty 3:2 np ( 1:2)
    So 27.04. 17:00 FC PO Olešná - Mšec 2:1 ( 1:0)
    So 27.04. 17:00 Lužná - Baník Lubná 1:2 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Kolešovice - Městečko 0:11 (0:5)
    So 27.04. 17:00 Senomaty - Kněževes 1:8 (1:4)
    So 27.04. 17:00 Hředle - FC Jesenice 9:1 (4:1)
    Ne 28.04. 10:00 Zavidov B - Rynholec 1:5 (1:3)

    20.kolo

    So 04.05. 13:30 Pustověty - Hředle 1:7 (0:4)
    So 04.05. 17:00 FC Jesenice - Senomaty 4:3 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Kněževes - Kolešovice 6:1 (3:0)
    So 04.05. 17:00 Městečko - Baník Lubná 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Lužná - Zavidov B 0:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Slabce - Mšec 2:4 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Rynholec - FC PO Olešná 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 13:30 Mšec - Pustověty 7:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Slabce - Rynholec 2:3 (1:1)
    So 11.05. 17:00 FC PO Olešná - Lužná 3:1 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Kolešovice - FC Jesenice 1:3 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Senomaty - Hředle 0:6 (0:4)
    Ne 12.05. 10:00 Zavidov B - Městečko 0:2 (0:0)
    Ne 12.05. 13:30 Baník Lubná - Kněževes 7:4 (3:3)

    22.kolo

    So 18.05. 13:30 Pustověty - Senomaty 5:3 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Hředle - Kolešovice 7:2 (2:1)
    So 18.05. 17:00 FC Jesenice - Baník Lubná 0:2 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Kněževes - Zavidov B 1:6 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Městečko - FC PO Olešná 3:0k
    So 18.05. 17:00 Lužná - Slabce 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Rynholec - Mšec 2:1 np (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 10:00 Slabce - Městečko 1:2 (1:1)
    So 25.05. 13:30 Mšec - Lužná 2:1 np (1:1)
    So 25.05. 17:00 FC PO Olešná - Kněževes 2:1 np (1:1)
    So 25.05. 17:00 Kolešovice - Senomaty 5:4 np (3:2)
    Ne 26.05. 10:00 Zavidov B - FC Jesenice 3:2 np (0:1)
    Ne 26.05. 13:30 Baník Lubná - Hředle 0:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Rynholec - Pustověty 4:0 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 13:30 Pustověty - Kolešovice 4:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Senomaty - Baník Lubná 2:4 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Hředle - Zavidov B 5:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 FC Jesenice - FC PO Olešná 3:4 pp np (1:2)
    So 01.06. 17:00 Kněževes - Slabce 3:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Městečko - Mšec 5:3 (2:2)
    So 01.06. 17:00 Lužná - Rynholec 2:4 (1:1)

    25.kolo

    So 08.06. 13:30 Mšec - Kněževes 2:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Lužná - Pustověty 3:2 np (0:1)
    So 08.06. 17:00 Slabce - FC Jesenice 6:3 (4:2)
    So 08.06. 17:00 FC PO Olešná - Hředle 2:12 (2:4)
    Ne 09.06. 10:00 Zavidov B - Senomaty 5:0 (3:0)
    Ne 09.06. 13:30 Baník Lubná - Kolešovice 7:0k (7:0)
    Ne 09.06. 17:00 Rynholec - Městečko 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 15.06. 10:30 FC Jesenice - Mšec 3:0 (1:0)
    So 15.06. 13:30 Kněževes - Rynholec 2:6 (0:3)
    So 15.06. 17:00 Pustověty - Baník Lubná 0:2 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Kolešovice - Zavidov B 3:6 (2:3)
    So 15.06. 17:00 Senomaty - FC PO Olešná 1:2 np (1:1)
    So 15.06. 17:00 Hředle - Slabce 3:0
    So 15.06. 17:00 Městečko - Lužná 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 0 2 4 84:32 62
    2. 26 18 3 1 4 120:40 61
    3. 26 18 1 3 4 84:29 59
    4. 26 16 2 2 6 84:54 54
    5. 26 15 3 1 7 81:36 52
    6. 26 12 5 2 7 77:62 48
    7. 26 12 2 2 10 90:69 42
    8. 26 9 2 2 13 56:86 33
    9. 26 8 3 2 13 65:76 32
    10. 26 8 1 2 15 43:51 28
    11. 26 8 1 2 15 52:90 28
    12. 26 6 0 4 16 58:89 22
    13. 26 5 3 1 17 48:110 22
    14. 26 0 1 1 24 24:142 3