Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. července 2019
svátek má Kristýna.
Hlavní menu
  • ID: 13384
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    683
    Týden:
    23
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    31.08. 17:00 Mokré - Černý Dub 2:3 (1:2)
    So 01.09. 14:45 Nové Hrady - Jankov 4:1 (3:0)
    Ne 02.09. 10:00 Hrdějovice - Mladé 7:1 (4:0)
    Čt 06.09. 17:00 Lišov - Loko ČB B 5:2 (4:1)

    2.kolo

    So 08.09. 10:30 Nové Hrady - Lišov 1:0 np (0:0)
    Ne 09.09. 10:00 Jankov - Zliv 0:9 (0:3)
    Ne 09.09. 15:00 Loko ČB B - Mokré 5:2 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 Černý Dub - Hrdějovice 2:12 (0:5)

    3.kolo

    Čt 13.09. 17:00 Lišov - Jankov 4:0 (2:0)
    14.09. 17:00 Mokré - Nové Hrady 3:7 (1:2)
    14.09. 17:00 Zliv - Mladé 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:00 Hrdějovice - Loko ČB B 5:1 (1:0)

    4.kolo

    Čt 20.09. 17:00 Lišov - Mokré 16:0 (8:0)
    So 22.09. 10:30 Nové Hrady - Hrdějovice 8:1 (4:1)
    Ne 23.09. 10:00 Jankov - Mladé 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 14:00 Černý Dub - Zliv 1:11 (1:4)

    5.kolo

    St 26.09. 16:30 Mladé - Černý Dub 5:2 (2:0)
    St 26.09. 17:00 Zliv - Loko ČB B 8:3 (4:1)
    28.09. 17:00 Mokré - Jankov 0:3 (0:2)
    Ne 30.09. 10:00 Hrdějovice - Lišov 3:0 (1:0)

    6.kolo

    05.10. 17:00 Mokré - Hrdějovice 0:8 (0:3)
    So 06.10. 10:30 Nové Hrady - Zliv 0:4 (0:1)
    So 06.10. 13:00 Loko ČB B - Mladé 3:2 np (0:2)
    Ne 07.10. 10:00 Jankov - Černý Dub 4:0 (2:0)

    7.kolo

    St 10.10. 16:30 Mladé - Nové Hrady 2:3 (0:2)
    12.10. 17:00 Zliv - Lišov 3:2 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Hrdějovice - Jankov 3:2 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Černý Dub - Loko ČB B 3:2 (1:1)

    8.kolo

    Čt 18.10. 17:00 Lišov - Mladé 2:1 np (0:0)
    19.10. 17:00 Mokré - Zliv 0:8 (0:2)
    So 20.10. 10:30 Nové Hrady - Černý Dub 12:0 (4:0)
    Ne 21.10. 10:00 Jankov - Loko ČB B 3:0 (3:0)

    9.kolo

    St 24.10. 16:30 Mladé - Mokré 4:0 (1:0)
    St 24.10. 16:45 Černý Dub - Lišov 0:5 (0:3)
    26.10. 17:00 Zliv - Hrdějovice 3:1 (1:1)
    Ne 28.10. 15:00 Loko ČB B - Nové Hrady 3:4 np (0:1)

    10.kolo

    St 27.03. 10:00 Mladé - Hrdějovice 3:2 np (2:1)
    Ne 31.03. 10:00 Jankov - Nové Hrady 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 10:00 Loko ČB B - Lišov 5:3 (4:0)
    Ne 31.03. 16:00 Černý Dub - Mokré 2:4 (2:3)

    11.kolo

    Čt 04.04. 17:00 Lišov - Nové Hrady 2:0 (1:0)
    05.04. 17:00 Zliv - Jankov 4:1 (1:1)
    05.04. 18:00 Mokré - Loko ČB B 2:7 (1:5)
    Ne 07.04. 10:00 Hrdějovice - Černý Dub 8:2 (5:0)

    12.kolo

    Po 08.04. 16:30 Mladé - Zliv 0:4 (0:2)
    So 13.04. 14:15 Nové Hrady - Mokré 10:2 (5:0)
    Ne 14.04. 10:00 Jankov - Lišov 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 10:00 Loko ČB B - Hrdějovice 3:6 (0:4)

    13.kolo

    St 17.04. 16:30 Mladé - Jankov 5:0 (2:0)
    Čt 18.04. 18:00 Mokré - Lišov 0:5 (0:2)
    19.04. 17:00 Zliv - Černý Dub 12:0 (6:0)
    Ne 21.04. 10:00 Hrdějovice - Nové Hrady 4:1 (3:1)

    14.kolo

    Čt 25.04. 17:00 Lišov - Hrdějovice 0:3 (0:0)
    So 27.04. 10:00 Loko ČB B - Zliv 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Jankov - Mokré 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 14:30 Černý Dub - Mladé 0:4 (0:1)

    15.kolo

    St 24.04. 17:00 Černý Dub - Jankov 0:3 (0:1)
    St 01.05. 16:30 Mladé - Loko ČB B 3:0 (2:0)
    03.05. 17:00 Zliv - Nové Hrady 5:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 Hrdějovice - Mokré 8:1 (6:1)

    16.kolo

    Čt 09.05. 17:00 Lišov - Zliv 0:2 (0:0)
    So 11.05. 14:45 Nové Hrady - Mladé 6:0 (3:0)
    So 11.05. 15:00 Loko ČB B - Černý Dub 7:1 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Jankov - Hrdějovice 1:3 (1:1)

    17.kolo

    St 15.05. 16:30 Mladé - Lišov 3:5 (1:2)
    17.05. 17:00 Zliv - Mokré 9:0 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Loko ČB B - Jankov 4:3 (1:2)
    Ne 19.05. 14:30 Černý Dub - Nové Hrady 1:7 (0:1)

    18.kolo

    24.05. 17:00 Mokré - Mladé 0:2 (0:1)
    24.05. 17:00 Lišov - Černý Dub 11:0 (6:0)
    So 25.05. 10:00 Nové Hrady - Loko ČB B 6:3 (3:0)
    Ne 26.05. 10:00 Hrdějovice - Zliv 2:5 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 16 0 0 0 94:10 48
    2. 16 12 0 1 3 76:32 37
    3. 16 10 2 0 4 68:31 34
    4. 16 9 1 1 5 61:23 30
    5. 16 7 1 2 6 35:37 25
    6. 16 5 1 1 9 47:57 18
    7. 16 5 0 0 11 26:41 15
    8. 16 2 0 0 14 17:109 6
    9. 16 1 0 0 15 17:101 3