Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 13446
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1217
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Stěžery - Vysoká 6:1 (3:0)
    Ne 02.09. 14:30 Dohalice - Nepolisy 7:1 (3:0)
    Ne 02.09. 15:00 Červeněves - Hradec Králové d 1:0 np (0:0)

    3.kolo

    Čt 06.09. 17:00 Vysoká - Červeněves 3:8 (2:3)
    Ne 09.09. 14:00 Nepolisy - Stěžery 1:6 (0:2)
    Út 11.09. 16:30 Hradec Králové d - Dohalice 4:5 np (1:2)

    4.kolo

    Po 10.09. 17:00 Vysoká - Nepolisy 3:7 (1:4)
    So 15.09. 14:00 Stěžery - Hradec Králové d 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Červeněves - Dohalice 7:4 (4:3)

    5.kolo

    Út 18.09. 17:00 Dohalice - Stěžery 2:1 (0:1)
    Ne 23.09. 13:30 Nepolisy - Červeněves 4:3 (0:1)
    Út 25.09. 16:30 Hradec Králové d - Vysoká 0:2 (0:1)

    6.kolo

    Ne 30.09. 10:00 Dohalice - Vysoká 9:3 (5:1)
    Ne 30.09. 14:30 Červeněves - Stěžery 0:1 (0:1)
    Út 02.10. 16:30 Hradec Králové d - Nepolisy 2:3 (1:0)

    7.kolo

    Čt 04.10. 17:00 Vysoká - Stěžery 0:5 (0:2)
    So 06.10. 10:00 Nepolisy - Dohalice 1:4 (1:0)
    Út 09.10. 16:30 Hradec Králové d - Červeněves 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 13.10. 13:00 Stěžery - Nepolisy 5:0 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Červeněves - Vysoká 4:1 (3:0)
    Ne 14.10. 10:00 Dohalice - Hradec Králové d 2:1 np (1:0)

    9.kolo

    Ne 21.10. 13:30 Nepolisy - Vysoká 1:4 (1:2)
    Ne 21.10. 14:00 Dohalice - Červeněves 4:1 (2:0)
    Út 23.10. 16:30 Hradec Králové d - Stěžery 0:1 (0:0)

    1.kolo

    Čt 18.10. 17:00 Vysoká - Dohalice 1:4 (0:2)
    19.10. 16:30 Nepolisy - Hradec Králové d 2:0 (1:0)
    So 03.11. 12:00 Stěžery - Červeněves 3:0 (0:0)

    10.kolo

    Čt 25.10. 16:00 Vysoká - Hradec Králové d 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Červeněves - Nepolisy 9:0 (6:0)
    So 10.11. 14:00 Stěžery - Dohalice 1:0 (0:0)

    13.kolo

    Út 09.04. 16:30 Hradec Králové d - Dohalice 1:3 (0:2)
    Út 09.04. 17:00 Vysoká - Červeněves 3:7 (0:2)
    Ne 14.04. 14:00 Nepolisy - Stěžery 0:0

    12.kolo

    So 06.04. 14:00 Stěžery - Vysoká 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 Dohalice - Nepolisy 11:0 (4:0)
    Čt 18.04. 17:00 Červeněves - Hradec Králové d 5:0 (2:0)

    15.kolo

    Út 23.04. 16:30 Hradec Králové d - Vysoká 1:2 np (0:0)
    So 27.04. 14:00 Dohalice - Stěžery 1:5 (1:4)
    Ne 28.04. 14:00 Nepolisy - Červeněves 3:2 (1:1)

    14.kolo

    Čt 18.04. 16:30 Vysoká - Nepolisy 2:3 (1:2)
    St 01.05. 16:00 Červeněves - Dohalice 2:7 (1:5)
    So 25.05. 14:30 Stěžery - Hradec Králové d 6:0 (2:0)

    16.kolo

    Ne 05.05. 10:00 Dohalice - Vysoká 3:0 (0:0)
    Ne 05.05. 15:00 Červeněves - Stěžery 0:2 (0:0)
    Út 07.05. 16:30 Hradec Králové d - Nepolisy 1:2 np (0:1)

    17.kolo

    Út 07.05. 17:00 Vysoká - Stěžery 2:8 (2:3)
    Ne 12.05. 14:00 Nepolisy - Dohalice 2:6 (0:4)
    Čt 16.05. 17:00 Hradec Králové d - Červeněves 0:10 (0:3)

    18.kolo

    So 18.05. 15:00 Stěžery - Nepolisy 6:3 (3:1)
    So 18.05. 15:00 Dohalice - Hradec Králové d 4:0 (3:0)
    Ne 19.05. 15:00 Červeněves - Vysoká 4:2 (3:1)

    20.kolo

    Čt 30.05. 17:30 Vysoká - Hradec Králové d 4:3 (2:1)
    Ne 02.06. 14:30 Stěžery - Dohalice 2:4 (2:3)
    Ne 02.06. 15:00 Červeněves - Nepolisy 6:2 (2:2)

    11.kolo

    Út 04.06. 17:00 Vysoká - Dohalice 4:5 np (2:1)
    St 05.06. 17:30 Stěžery - Červeněves 5:4 (3:2)
    So 08.06. 10:00 Nepolisy - Hradec Králové d 6:0 (2:0)

    19.kolo

    So 25.05. 14:00 Dohalice - Červeněves 4:3 (2:2)
    Ne 26.05. 14:00 Nepolisy - Vysoká 2:5 (2:3)
    St 19.06. 17:00 Hradec Králové d - Stěžery 0:4 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 17 0 0 2 71:18 52
    2. 20 14 3 0 3 86:40 48
    3. 20 10 1 0 9 76:48 32
    4. 20 7 1 0 11 42:82 24
    5. 20 5 1 1 13 43:83 18
    6. 20 0 0 5 15 14:61 5