Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 13449
  • Návštěvy: 597/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8768
    Týden:
    597
    Dnes:
    51
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 10:00 Admira Praha B - Kolín 6:4 (2:1)
    So 18.08. 10:00 RMSK Cidlina - Střešovice 1911 6:1 (3:0)
    So 18.08. 10:00 Meteor B - Vlašim 4:1 (1:0)
    So 18.08. 10:00 Vyšehrad B - Trutnov 3:2 (1:1)
    So 18.08. 10:00 Tempo - Ostrá 5:1 (2:1)
    So 18.08. 10:30 Svitavy - Benešov B 1:0 np (0:0)
    So 18.08. 11:00 Viktoria Žižkov B - Česká Třebová 2:3 np (0:2)
    So 18.08. 12:15 Ústí n.O. - Třebeš 2:1 np (0:0)

    3.kolo

    Čt 23.08. 17:30 Benešov B - Viktoria Žižkov B 3:4 np (0:3)
    So 25.08. 10:00 Kolín - RMSK Cidlina 6:1 (2:0)
    So 25.08. 10:00 Třebeš - Admira Praha B 1:3 (0:0)
    So 25.08. 11:00 Česká Třebová - Meteor B 1:2 (1:0)
    So 25.08. 12:45 Střešovice 1911 - Svitavy 4:3 np (1:2)
    Ne 26.08. 10:00 Vlašim - Vyšehrad B 1:2 (0:1 )
    Ne 26.08. 10:15 Ostrá - Ústí n.O. 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 14:45 Trutnov - Tempo 1:3 (1:1)

    1.kolo

    St 29.08. 10:00 Benešov B - RMSK Cidlina 5:4 np (1:2)
    St 29.08. 12:30 Střešovice 1911 - Admira Praha B 2:4 (0:0)
    St 29.08. 15:00 Tempo - Ústí n.O. 8:1 (2:1)
    St 29.08. 15:00 Kolín - Třebeš 4:0 (3:0)
    St 29.08. 15:45 Trutnov - Meteor B 1:3 (1:2)
    St 29.08. 15:45 Česká Třebová - Svitavy 1:2 (1:1)
    St 29.08. 16:00 Ostrá - Vyšehrad B 0:2 (0:0)
    St 29.08. 16:00 Vlašim - Viktoria Žižkov B 5:0 (5:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Střešovice 1911 1:2 (0:0)
    So 01.09. 10:00 Meteor B - Benešov B 3:0 (0:0)
    So 01.09. 10:00 Tempo - Vlašim 8:3 (0:1)
    So 01.09. 10:15 Ostrá - Trutnov 2:1 (1:0)
    So 01.09. 11:00 Vyšehrad B - Česká Třebová 4:1 (1:1)
    So 01.09. 12:15 Ústí n.O. - Admira Praha B 1:0 np (0:0)
    Ne 02.09. 10:00 RMSK Cidlina - Třebeš 3:1 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Svitavy - Kolín 2:0 (0:0)

    5.kolo

    St 05.09. 16:00 Benešov B - Vyšehrad B 0:1 (0:0)
    So 08.09. 10:00 Kolín - Viktoria Žižkov B 7:2 (5:0)
    So 08.09. 10:00 Třebeš - Svitavy 3:0 (1:0)
    So 08.09. 10:00 Admira Praha B - RMSK Cidlina 4:5 np (2:1)
    So 08.09. 12:30 Trutnov - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
    So 08.09. 12:30 Střešovice 1911 - Meteor B 0:4 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Vlašim - Ostrá 1:2 np (0:1)
    Ne 09.09. 10:00 Česká Třebová - Tempo 1:0 np (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Třebeš 3:4 np (2:2)
    So 15.09. 10:00 Meteor B - Kolín 3:2 (3:0)
    So 15.09. 10:00 Vyšehrad B - Střešovice 1911 3:1 (2:0)
    So 15.09. 10:00 Tempo - Benešov B 4:1 (2:0)
    So 15.09. 10:15 Ostrá - Česká Třebová 5:1 (4:0)
    So 15.09. 10:30 Svitavy - Admira Praha B 1:3 (0:2)
    So 15.09. 11:45 Ústí n.O. - RMSK Cidlina 2:0 (2:0)
    So 15.09. 12:30 Trutnov - Vlašim 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Benešov B - Ostrá 1:3 (0:3)
    So 22.09. 10:00 Kolín - Vyšehrad B 0:1 (0:0)
    So 22.09. 10:00 Třebeš - Meteor B 0:3 (0:2)
    So 22.09. 10:00 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:0)
    So 22.09. 10:00 RMSK Cidlina - Svitavy 3:2 (1:0)
    So 22.09. 14:45 Střešovice 1911 - Tempo 3:5 (2:3)
    Ne 23.09. 10:00 Vlašim - Ústí n.O. 0:3 (0:3)
    Ne 23.09. 10:00 Česká Třebová - Trutnov 2:4 (0:2)

    8.kolo

    28.09. 12:00 Trutnov - Benešov B 4:1 (4:0)
    So 29.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - RMSK Cidlina 5:2 (2:2)
    So 29.09. 10:00 Meteor B - Admira Praha B 4:0 (1:0)
    So 29.09. 10:00 Vyšehrad B - Třebeš 1:0 np (0:0)
    So 29.09. 10:00 Tempo - Kolín 10:2 (2:1)
    So 29.09. 10:15 Ostrá - Střešovice 1911 0:2 (0:0)
    So 29.09. 11:15 Ústí n.O. - Svitavy 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Vlašim - Česká Třebová 0:1 np (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Benešov B - Vlašim 4:3 np (3:1)
    So 06.10. 10:00 Kolín - Ostrá 1:4 (0:2)
    So 06.10. 10:00 Třebeš - Tempo 0:1 (0:0)
    So 06.10. 10:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 2:3 np (2:1)
    So 06.10. 10:00 Svitavy - Viktoria Žižkov B 4:3 (2:1)
    So 06.10. 12:45 Střešovice 1911 - Trutnov 2:1 (1:1)
    So 06.10. 14:00 RMSK Cidlina - Meteor B 0:4 (0:1)
    Ne 07.10. 10:00 Česká Třebová - Ústí n.O. 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Vyšehrad B - RMSK Cidlina 2:1 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Tempo - Admira Praha B 2:1 (2:0)
    So 13.10. 10:00 Trutnov - Kolín 4:3 np (1:3)
    So 13.10. 10:00 Česká Třebová - Benešov B 1:2 np (0:0)
    So 13.10. 10:45 Ústí n.O. - Viktoria Žižkov B 2:1 (2:1)
    So 13.10. 12:00 Meteor B - Svitavy 5:2 (3:0)
    Ne 14.10. 09:30 Vlašim - Střešovice 1911 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Ostrá - Třebeš 3:1 (1:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Benešov B - Ústí n.O. 2:1 np (0:1)
    So 20.10. 10:00 Kolín - Vlašim 0:1 (0:1)
    So 20.10. 10:00 Třebeš - Trutnov 1:2 (1:1)
    So 20.10. 10:00 Admira Praha B - Ostrá 2:4 (1:3)
    So 20.10. 10:00 Svitavy - Vyšehrad B 6:0 (3:0)
    So 20.10. 12:45 Střešovice 1911 - Česká Třebová 1:2 (1:2)
    So 20.10. 13:15 Viktoria Žižkov B - Meteor B 0:3 (0:1 )
    Ne 21.10. 14:45 RMSK Cidlina - Tempo 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 09:45 Ústí n.O. - Meteor B 1:2 (0:1)
    So 27.10. 10:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 2:3 (2:1)
    So 27.10. 10:00 Tempo - Svitavy 10:0 (5:0)
    So 27.10. 10:00 Trutnov - Admira Praha B 3:1 (0:1)
    So 27.10. 10:00 Benešov B - Střešovice 1911 3:1 (1:1)
    Ne 28.10. 10:00 Vlašim - Třebeš 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 Česká Třebová - Kolín 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 Ostrá - RMSK Cidlina 4:3 np (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Kolín - Benešov B 3:1 (1:1)
    So 03.11. 10:00 Třebeš - Česká Třebová 2:3 np (1:1)
    So 03.11. 10:00 Admira Praha B - Vlašim 6:1 (5:0)
    So 03.11. 10:00 RMSK Cidlina - Trutnov 6:4 (3:3)
    So 03.11. 10:00 Svitavy - Ostrá 8:2 (3:0)
    So 03.11. 11:15 Meteor B - Vyšehrad B 4:1 (2:0)
    So 03.11. 12:45 Střešovice 1911 - Ústí n.O. 3:1 (1:0)
    St 14.11. 18:30 Viktoria Žižkov B - Tempo 1:3 (1:2)

    15.kolo

    So 17.11. 10:00 Kolín - Ústí n.O. 1:2 (1:0)
    So 17.11. 10:00 Admira Praha B - Benešov B 2:1 (1:0)
    So 17.11. 10:00 RMSK Cidlina - Česká Třebová 1:3 (0:2)
    So 17.11. 10:00 Svitavy - Vlašim 2:0 (2:0)
    So 17.11. 10:00 Tempo - Vyšehrad B 4:1 (1:0)
    So 17.11. 11:45 Třebeš - Střešovice 1911 1:0 (0:0)
    So 17.11. 14:30 Viktoria Žižkov B - Trutnov 7:2 (2:1)
    Ne 18.11. 14:00 Meteor B - Ostrá 10:1 (4:1)

    14.kolo

    So 10.11. 10:00 Tempo - Meteor B 3:2 np (0:2)
    So 10.11. 10:00 Česká Třebová - Admira Praha B 6:1 (3:1)
    So 10.11. 10:00 Benešov B - Třebeš 4:1 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Vyšehrad B - Ústí n.O. 3:0 (0:0)
    So 10.11. 11:45 Střešovice 1911 - Kolín 0:4 (0:3)
    Ne 11.11. 10:00 Trutnov - Svitavy 3:1 (0:0)
    Ne 11.11. 10:00 Vlašim - RMSK Cidlina 2:3 (1:3)
    St 21.11. 16:30 Ostrá - Viktoria Žižkov B 5:4 np (2:0)

    22.kolo

    So 02.03. 10:00 Vyšehrad B - Kolín 4:3 np (2:2)
    So 02.03. 10:00 Meteor B - Třebeš 6:0 (2:0)
    So 02.03. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina 2:1 np (1:1)
    So 02.03. 10:15 Ostrá - Benešov B 1:4 (1:2)
    So 02.03. 17:45 Viktoria Žižkov B - Admira Praha B 1:3 (0:1)
    Ne 03.03. 10:00 Trutnov - Česká Třebová 0:3 (0:0)
    Ne 03.03. 10:00 Tempo - Střešovice 1911 6:1 (2:0)
    Ne 03.03. 12:30 Ústí n.O. - Vlašim 0:4 (0:2)

    16.kolo

    So 09.03. 09:30 Vyšehrad B - Ostrá 0:2 (0:0)
    So 09.03. 10:00 Meteor B - Trutnov 3:1 (1:0)
    So 09.03. 10:00 Svitavy - Česká Třebová 0:2 (0:2)
    So 09.03. 10:00 RMSK Cidlina - Benešov B 2:1 np (0:0)
    So 09.03. 10:00 Admira Praha B - Střešovice 1911 2:0 (1:0)
    So 09.03. 10:00 Třebeš - Kolín 2:0 (2:0)
    So 09.03. 12:00 Viktoria Žižkov B - Vlašim 3:2 (1:0)
    So 09.03. 12:15 Ústí n.O. - Tempo 2:1 np (0:1)

    18.kolo

    So 23.03. 10:00 Tempo - Trutnov 4:2 (2:0)
    So 23.03. 10:00 Vyšehrad B - Vlašim 3:2 (2:1)
    So 23.03. 10:00 Viktoria Žižkov B - Benešov B 2:0 (1:0)
    So 23.03. 10:00 RMSK Cidlina - Kolín 3:1 (0:1)
    So 23.03. 10:00 Admira Praha B - Třebeš 0:1 (0:0)
    So 23.03. 10:15 Ústí n.O. - Ostrá 0:2 (0:1)
    So 23.03. 12:30 Svitavy - Střešovice 1911 1:2 (0:1)
    So 23.03. 13:00 Meteor B - Česká Třebová 5:1 (3:0)

    19.kolo

    So 30.03. 10:00 Admira Praha B - Ústí n.O. 7:1 (4:1)
    So 30.03. 10:00 Kolín - Svitavy 2:4 (2:2)
    So 30.03. 10:00 Česká Třebová - Vyšehrad B 4:1 (2:1)
    So 30.03. 12:30 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov B 0:1 np (0:0)
    So 30.03. 13:00 Benešov B - Meteor B 2:1 (1:1)
    So 30.03. 14:30 Třebeš - RMSK Cidlina 1:2 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Trutnov - Ostrá 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 13:30 Vlašim - Tempo 0:4 (0:2)

    20.kolo

    So 06.04. 10:00 Tempo - Česká Třebová 5:0 (3:0)
    So 06.04. 10:00 Vyšehrad B - Benešov B 4:2 (2:2)
    So 06.04. 10:00 Meteor B - Střešovice 1911 4:0 (1:0)
    So 06.04. 10:00 Svitavy - Třebeš 4:1 (2:0)
    So 06.04. 10:15 Ostrá - Vlašim 1:2 (1:2)
    So 06.04. 11:45 Ústí n.O. - Trutnov 2:0 (0:0)
    So 06.04. 13:00 RMSK Cidlina - Admira Praha B 0:2 (0:1)
    So 06.04. 14:00 Viktoria Žižkov B - Kolín 1:5 (1:2)

    21.kolo

    Út 09.04. 19:00 Benešov B - Tempo 3:2 (2:0)
    So 13.04. 10:00 RMSK Cidlina - Ústí n.O. 5:1 (2:1)
    So 13.04. 10:00 Admira Praha B - Svitavy 2:3 np (1:1)
    So 13.04. 10:00 Třebeš - Viktoria Žižkov B 1:2 (0:2)
    So 13.04. 10:00 Kolín - Meteor B 4:0 (3:0)
    So 13.04. 12:30 Střešovice 1911 - Vyšehrad B 2:0 (2:0)
    Ne 14.04. 10:00 Česká Třebová - Ostrá 4:0 (1:0)
    Ne 14.04. 10:00 Vlašim - Trutnov 1:3 (1:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:00 Kolín - Admira Praha B 1:2 np (1:0)
    So 16.03. 10:00 Česká Třebová - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:0)
    So 16.03. 10:00 Vlašim - Meteor B 1:3 (1:0)
    So 16.03. 10:00 Trutnov - Vyšehrad B 5:1 (4:0)
    So 16.03. 12:45 Střešovice 1911 - RMSK Cidlina 2:1 np (1:1)
    So 16.03. 13:00 Benešov B - Svitavy 4:1 (2:0)
    Ne 17.03. 10:00 Třebeš - Ústí n.O. 3:0 (2:0)
    St 17.04. 17:00 Ostrá - Tempo 1:7 (0:3)

    23.kolo

    So 27.04. 10:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov B 3:2 np (0:2)
    So 27.04. 10:00 Admira Praha B - Meteor B 2:3 np (1:1)
    So 27.04. 10:00 Třebeš - Vyšehrad B 3:2 (2:1)
    So 27.04. 10:00 Kolín - Tempo 0:4 (0:2)
    So 27.04. 12:45 Střešovice 1911 - Ostrá 2:1 (2:0)
    So 27.04. 14:45 Benešov B - Trutnov 4:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Česká Třebová - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 15:00 Svitavy - Ústí n.O. 3:2 (2:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:00 Vlašim - Benešov B 4:1 (2:0)
    So 04.05. 10:00 Tempo - Třebeš 1:3 (1:2)
    So 04.05. 10:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 2:3 np (0:1)
    So 04.05. 10:00 Meteor B - RMSK Cidlina 0:1 (0:1)
    So 04.05. 10:15 Ostrá - Kolín 2:3 (1:2)
    So 04.05. 12:15 Ústí n.O. - Česká Třebová 2:1 (1:1)
    So 04.05. 14:00 Viktoria Žižkov B - Svitavy 5:4 (3:2)
    Ne 05.05. 14:45 Trutnov - Střešovice 1911 2:1 (2:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:00 Admira Praha B - Tempo 2:1 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Třebeš - Ostrá 2:4 (1:3)
    So 11.05. 10:00 Kolín - Trutnov 5:3 (4:3)
    So 11.05. 10:30 Svitavy - Meteor B 1:4 (0:0)
    So 11.05. 12:45 Střešovice 1911 - Vlašim 3:1 (0:1)
    So 11.05. 14:00 Viktoria Žižkov B - Ústí n.O. 5:0 (3:0)
    So 11.05. 14:45 RMSK Cidlina - Vyšehrad B 2:0 (1:0)
    So 11.05. 14:45 Benešov B - Česká Třebová 5:0 (2:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:00 Tempo - RMSK Cidlina 4:2 (3:1)
    So 18.05. 10:00 Vyšehrad B - Svitavy 5:4 np (2:3)
    So 18.05. 10:00 Meteor B - Viktoria Žižkov B 3:1 (1:1)
    So 18.05. 10:30 Vlašim - Kolín 2:0 (1:0)
    So 18.05. 12:15 Ústí n.O. - Benešov B 2:1 (1:1)
    So 18.05. 14:45 Trutnov - Třebeš 4:2 (0:1)
    Ne 19.05. 10:00 Česká Třebová - Střešovice 1911 1:2 np (1:1)
    Ne 19.05. 10:15 Ostrá - Admira Praha B 1:4 (1:1)

    27.kolo

    So 25.05. 10:00 Meteor B - Ústí n.O. 13:0 (6:0)
    So 25.05. 10:00 Admira Praha B - Trutnov 3:2 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Třebeš - Vlašim 4:3 np (1:1)
    So 25.05. 10:00 Kolín - Česká Třebová 5:1 (3:0)
    So 25.05. 10:15 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 5:2 (3:0)
    So 25.05. 12:45 Střešovice 1911 - Benešov B 3:2 np (1:2)
    Ne 26.05. 10:00 RMSK Cidlina - Ostrá 1:3 (0:1)
    Ne 26.05. 12:00 Svitavy - Tempo 1:8 (0:6)

    28.kolo

    So 01.06. 10:00 Vlašim - Admira Praha B 3:2 np (0:2)
    So 01.06. 10:00 Tempo - Viktoria Žižkov B 3:2 np (1:2)
    So 01.06. 12:15 Ústí n.O. - Střešovice 1911 2:3 np (2:0)
    So 01.06. 12:30 Trutnov - RMSK Cidlina 5:4 np (3:3)
    So 01.06. 14:45 Benešov B - Kolín 3:1 (0:0)
    So 01.06. 14:45 Vyšehrad B - Meteor B 0:5 (0:1)
    Ne 02.06. 10:15 Ostrá - Svitavy 3:4 (2:2)
    Čt 13.06. 15:45 Česká Třebová - Třebeš 2:3 np (0:0)

    29.kolo

    So 08.06. 10:00 Meteor B - Tempo 1:2 np (0:0)
    So 08.06. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 4:2 (2:1)
    So 08.06. 10:00 Admira Praha B - Česká Třebová 3:1 (2:0)
    So 08.06. 10:00 Třebeš - Benešov B 2:1 (1:1)
    So 08.06. 10:00 Kolín - Střešovice 1911 5:2 (4:2)
    So 08.06. 10:15 Viktoria Žižkov B - Ostrá 3:1 (1:0)
    So 08.06. 10:30 Svitavy - Trutnov 2:1 (2:1)
    So 08.06. 12:15 Ústí n.O. - Vyšehrad B 2:0 (0:0)

    30.kolo

    Čt 13.06. 15:00 Ostrá - Meteor B 0:3 (0:1)
    So 15.06. 10:00 Vlašim - Svitavy 8:2 (4:2)
    So 15.06. 12:15 Ústí n.O. - Kolín 1:2 (1:2)
    So 15.06. 12:30 Trutnov - Viktoria Žižkov B 3:4 (2:3)
    So 15.06. 12:45 Střešovice 1911 - Třebeš 1:3 (0:2)
    So 15.06. 14:45 Benešov B - Admira Praha B 5:0 (3:0)
    So 15.06. 14:45 Vyšehrad B - Tempo 0:4 (0:3)
    Ne 16.06. 10:00 Česká Třebová - RMSK Cidlina 1:4 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 24 1 2 3 109:27 76
    2. 30 22 3 2 3 121:37 74
    3. 30 15 2 6 7 72:58 55
    4. 30 12 3 5 10 71:69 47
    5. 30 10 4 4 12 62:57 42
    6. 30 11 2 5 12 73:76 42
    7. 30 11 4 1 14 49:72 42
    8. 30 11 3 2 14 68:87 41
    9. 30 11 3 2 14 37:72 41
    10. 30 12 0 3 15 74:70 39
    11. 30 11 1 4 14 60:64 39
    12. 30 11 3 0 16 57:84 39
    13. 30 9 4 3 14 47:61 38
    14. 30 9 3 3 15 47:66 36
    15. 30 8 5 1 16 46:73 35
    16. 30 10 2 0 18 63:79 34