Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 13451
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5521
    Týden:
    41
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    3.kolo

    Čt 23.08. 17:00 Jablonec B - Junior Děčín 8:2 (3:1)
    So 25.08. 12:15 Varnsdorf - Ervěnice 1:4 (0:3)
    So 25.08. 12:15 Slovan Liberec B - Sokolov B 3:1 (0:0)
    So 25.08. 12:15 CU Bohemians B - Ústí n/L B 3:2 (1:1)
    So 25.08. 12:15 FF Roudnice - Česká Lípa 2:1 (0:1)
    So 25.08. 12:15 Mostecký FK B - Teplice B 1:7 (0:5)
    So 25.08. 12:15 Louny - Chomutov 3:5 (2:2)
    So 25.08. 12:30 Litvínov - Litoměřicko 3:1 (1:0)

    1.kolo

    St 29.08. 12:15 Slovan Liberec B - Ústí n/L B 4:2 (3:1)
    St 29.08. 12:15 FF Roudnice - Chomutov 4:3 (2:2)
    St 29.08. 12:30 Jablonec B - Teplice B 1:5 (0:2)
    St 29.08. 17:00 Litvínov - Junior Děčín 7:0 (3:0)
    St 29.08. 17:30 Sokolov B - Ervěnice 7:0 (1:0)
    St 29.08. 17:30 CU Bohemians B - Česká Lípa 5:0 (2:0)
    St 29.08. 18:00 Varnsdorf - Litoměřicko 1:6 (0:6)
    St 29.08. 18:15 Mostecký FK B - Louny 4:1 (2:1)

    4.kolo

    So 01.09. 12:15 Česká Lípa - Mostecký FK B 1:2 (0:2)
    So 01.09. 12:15 Ústí n/L B - Jablonec B 4:3 (2:1)
    So 01.09. 12:15 Litoměřicko - CU Bohemians B 2:0 (0:0)
    So 01.09. 12:15 Slovan Liberec B - Varnsdorf 15:0 (4:0)
    So 01.09. 15:15 Sokolov B - Litvínov 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 12:15 Junior Děčín - FF Roudnice 1:7 (1:2)
    Ne 02.09. 12:30 Ervěnice - Chomutov 3:2 (2:1)
    Ne 02.09. 16:15 Teplice B - Louny 10:4 (1:3)

    5.kolo

    07.09. 14:30 FF Roudnice - Ústí n/L B 0:4 (0:1)
    So 08.09. 12:15 Slovan Liberec B - Ervěnice 15:0 (7:0)
    So 08.09. 12:15 CU Bohemians B - Sokolov B 4:1 (1:1)
    So 08.09. 12:15 Mostecký FK B - Junior Děčín 6:1 (4:1)
    So 08.09. 12:15 Chomutov - Teplice B 2:11 (1:4)
    So 08.09. 12:30 Litvínov - Varnsdorf 4:1 (1:0)
    So 08.09. 12:30 Jablonec B - Litoměřicko 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 12:15 Louny - Česká Lípa 6:3 (3:2)

    2.kolo

    So 18.08. 12:15 Chomutov - Mostecký FK B 0:5 (0:1)
    So 18.08. 12:15 Česká Lípa - Jablonec B 3:2 np (2:1)
    So 18.08. 12:15 Junior Děčín - CU Bohemians B 1:13 (0:8)
    So 18.08. 12:15 Ústí n/L B - Litvínov 3:2 (3:2)
    So 18.08. 12:15 Litoměřicko - Slovan Liberec B 1:5 (1:2)
    So 18.08. 15:15 Sokolov B - Varnsdorf 11:0 (6:0)
    St 22.08. 16:15 Teplice B - FF Roudnice 9:1 (4:0)
    St 12.09. 18:00 Ervěnice - Louny 1:2

    6.kolo

    So 15.09. 12:15 Ústí n/L B - Mostecký FK B 8:0 (3:0)
    So 15.09. 12:15 Litoměřicko - FF Roudnice 3:2 (1:2)
    So 15.09. 12:15 Varnsdorf - CU Bohemians B 0:7 (0:1)
    So 15.09. 12:15 Slovan Liberec B - Litvínov 6:2 (2:1)
    So 15.09. 12:30 Ervěnice - Teplice B 0:2 (0:1)
    So 15.09. 13:15 Sokolov B - Jablonec B 6:1 (3:0)
    Ne 16.09. 12:15 Česká Lípa - Chomutov 5:2 (2:2)
    Ne 16.09. 12:15 Junior Děčín - Louny 0:4 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 12:15 CU Bohemians B - Slovan Liberec B 0:3 (0:2)
    So 22.09. 12:15 FF Roudnice - Sokolov B 4:0 (2:0)
    So 22.09. 12:15 Mostecký FK B - Litoměřicko 0:1 (0:1)
    So 22.09. 12:15 Louny - Ústí n/L B 1:8 (0:3)
    So 22.09. 12:15 Chomutov - Junior Děčín 8:1 (3:1)
    So 22.09. 12:30 Litvínov - Ervěnice 2:1 (1:1)
    So 22.09. 12:30 Jablonec B - Varnsdorf 10:1 (5:0)
    So 22.09. 12:45 Teplice B - Česká Lípa 7:0 (4:0)

    8.kolo

    St 26.09. 16:30 Slovan Liberec B - Jablonec B 4:2 (1:0)
    28.09. 12:30 Litvínov - CU Bohemians B 0:3 (0:1)
    So 29.09. 12:15 Litoměřicko - Louny 4:0 (0:0)
    So 29.09. 12:15 Varnsdorf - FF Roudnice 0:8 (0:3)
    Ne 30.09. 12:30 Ervěnice - Česká Lípa 3:2 (2:0)
    Út 02.10. 17:30 Ústí n/L B - Chomutov 5:1 (3:0)
    St 03.10. 13:45 Junior Děčín - Teplice B 0:5 (0:3)
    St 03.10. 16:00 Sokolov B - Mostecký FK B 4:2 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 12:15 CU Bohemians B - Ervěnice 6:0 (3:0)
    So 06.10. 12:15 FF Roudnice - Slovan Liberec B 1:3 (0:2)
    So 06.10. 12:15 Louny - Sokolov B 1:4 (0:2)
    So 06.10. 12:15 Chomutov - Litoměřicko 1:6 (0:3)
    So 06.10. 12:15 Teplice B - Ústí n/L B 3:4 np (0:0)
    So 06.10. 12:30 Jablonec B - Litvínov 3:1 (0:1)
    So 06.10. 13:15 Mostecký FK B - Varnsdorf 5:1 (3:0)
    Ne 07.10. 12:15 Česká Lípa - Junior Děčín 10:0 (4:0)

    10.kolo

    So 13.10. 12:15 Ústí n/L B - Česká Lípa 10:0 (7:0)
    So 13.10. 12:15 Litoměřicko - Teplice B 0:8 (0:2)
    So 13.10. 12:15 Sokolov B - Chomutov 7:0 (1:0)
    So 13.10. 12:15 Varnsdorf - Louny 3:1 (0:1)
    So 13.10. 12:15 Slovan Liberec B - Mostecký FK B 9:1 (5:1)
    So 13.10. 12:15 CU Bohemians B - Jablonec B 3:2 (2:2)
    So 13.10. 12:30 Litvínov - FF Roudnice 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 12:30 Ervěnice - Junior Děčín 5:4 np (2:2)

    11.kolo

    So 20.10. 12:15 FF Roudnice - CU Bohemians B 0:2 (0:1)
    So 20.10. 12:15 Mostecký FK B - Litvínov 2:4 (1:1)
    So 20.10. 12:15 Louny - Slovan Liberec B 0:7 (0:3)
    So 20.10. 12:15 Chomutov - Varnsdorf 0:3 (0:2)
    So 20.10. 12:15 Junior Děčín - Ústí n/L B 0:7 (0:2)
    So 20.10. 12:30 Jablonec B - Ervěnice 6:0 (3:0)
    So 20.10. 12:30 Teplice B - Sokolov B 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 12:15 Česká Lípa - Litoměřicko 6:1 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 12:15 Litoměřicko - Junior Děčín 2:3 np (1:1)
    So 27.10. 12:15 Slovan Liberec B - Chomutov 13:0 (3:0)
    So 27.10. 12:15 CU Bohemians B - Mostecký FK B 11:1 (6:0)
    So 27.10. 12:30 Ervěnice - Ústí n/L B 0:3 (0:0)
    So 27.10. 12:30 Litvínov - Louny 2:1 (1:1)
    So 27.10. 12:30 Jablonec B - FF Roudnice 7:0 (5:0)
    So 27.10. 15:15 Sokolov B - Česká Lípa 4:0 (2:0)
    So 27.10. 16:30 Varnsdorf - Teplice B 0:3 (0:1)

    13.kolo

    Út 30.10. 12:30 Teplice B - Slovan Liberec B 3:2 (1:2)
    So 03.11. 12:15 FF Roudnice - Ervěnice 8:1 (3:0)
    So 03.11. 12:15 Louny - CU Bohemians B 1:8 (0:2)
    So 03.11. 12:15 Chomutov - Litvínov 0:2 (0:0)
    So 03.11. 12:15 Česká Lípa - Varnsdorf 2:1 (2:0)
    So 03.11. 12:15 Ústí n/L B - Litoměřicko 7:1 (2:0)
    So 03.11. 13:15 Junior Děčín - Sokolov B 1:8 (1:7)
    So 03.11. 14:15 Mostecký FK B - Jablonec B 3:5 (0:3)

    14.kolo

    So 10.11. 12:15 Slovan Liberec B - Česká Lípa 5:0 (3:0)
    So 10.11. 12:15 FF Roudnice - Mostecký FK B 5:2 (0:0)
    So 10.11. 12:30 Litvínov - Teplice B 1:5 (0:1)
    So 10.11. 12:30 Jablonec B - Louny 7:0 (3:0)
    So 10.11. 13:45 CU Bohemians B - Chomutov 5:1 (2:1)
    So 10.11. 14:30 Sokolov B - Ústí n/L B 1:2 (0:1)
    So 10.11. 15:30 Varnsdorf - Junior Děčín 5:3 (2:3)
    Ne 11.11. 12:30 Ervěnice - Litoměřicko 1:6 (1:6)

    15.kolo

    So 17.11. 12:15 Mostecký FK B - Ervěnice 5:0 (2:0)
    So 17.11. 12:15 Louny - FF Roudnice 1:0 (0:0)
    So 17.11. 12:15 Chomutov - Jablonec B 0:1 (0:0)
    So 17.11. 12:15 Česká Lípa - Litvínov 2:3 np (1:2)
    So 17.11. 12:15 Junior Děčín - Slovan Liberec B 0:16 (0:7)
    So 17.11. 12:15 Ústí n/L B - Varnsdorf 2:1 (0:0)
    So 17.11. 12:15 Litoměřicko - Sokolov B 1:2 np (0:0)
    So 17.11. 12:30 Teplice B - CU Bohemians B 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 02.03. 12:15 Slovan Liberec B - CU Bohemians B 0:2 (0:1)
    So 02.03. 12:15 Varnsdorf - Jablonec B 1:8 (1:4)
    So 02.03. 12:15 Ústí n/L B - Louny 3:1 (1:1)
    So 02.03. 12:15 Česká Lípa - Teplice B 1:2 (0:0)
    So 02.03. 13:15 Sokolov B - FF Roudnice 2:0 (1:0)
    Ne 03.03. 14:15 Ervěnice - Litvínov 2:4 (2:1)
    St 20.03. 16:00 Junior Děčín - Chomutov 6:5 np (2:4)
    So 20.04. 12:15 Litoměřicko - Mostecký FK B 2:1 np (0:1)

    16.kolo

    So 09.03. 12:15 Litoměřicko - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 09.03. 12:15 Ústí n/L B - Slovan Liberec B 2:1 (1:0)
    So 09.03. 12:15 Junior Děčín - Litvínov 2:6 (2:3)
    So 09.03. 12:15 Chomutov - FF Roudnice 2:0 (2:0)
    So 09.03. 12:15 Louny - Mostecký FK B 0:1 (0:0)
    So 09.03. 12:45 Teplice B - Jablonec B 0:3 (0:2)
    So 09.03. 13:15 Česká Lípa - CU Bohemians B 0:1 np (0:0)
    So 09.03. 17:45 Ervěnice - Sokolov B 1:7 (0:3)

    17.kolo

    So 16.03. 12:15 Mostecký FK B - Chomutov 5:3 (3:1)
    So 16.03. 12:15 FF Roudnice - Teplice B 0:8 (0:3)
    So 16.03. 12:15 CU Bohemians B - Junior Děčín 7:1 (4:0)
    So 16.03. 12:15 Slovan Liberec B - Litoměřicko 10:0 (3:0)
    So 16.03. 12:30 Jablonec B - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 16.03. 12:30 Litvínov - Ústí n/L B 2:1 np (1:0)
    So 16.03. 16:15 Varnsdorf - Sokolov B 1:6 (0:3)
    Ne 17.03. 12:15 Louny - Ervěnice 5:1 (2:0)

    18.kolo

    St 20.03. 13:15 Ústí n/L B - CU Bohemians B 3:5 (0:4)
    So 23.03. 12:15 Litoměřicko - Litvínov 0:2 (0:0)
    So 23.03. 12:15 Junior Děčín - Jablonec B 1:14 (1:8)
    So 23.03. 12:15 Chomutov - Louny 2:3 np (0:2)
    So 23.03. 12:45 Teplice B - Mostecký FK B 12:0 (4:0)
    So 23.03. 13:15 Sokolov B - Slovan Liberec B 0:5 (0:2)
    Ne 24.03. 12:15 Česká Lípa - FF Roudnice 1:2 np (1:1)
    Ne 24.03. 12:30 Ervěnice - Varnsdorf 0:6 (0:2)

    19.kolo

    So 30.03. 12:15 Chomutov - Ervěnice 0:4 (0:2)
    So 30.03. 12:15 Mostecký FK B - Česká Lípa 4:1 (2:1)
    So 30.03. 12:15 FF Roudnice - Junior Děčín 6:2 (3:1)
    So 30.03. 12:15 Varnsdorf - Slovan Liberec B 1:5 (1:4)
    So 30.03. 12:30 Jablonec B - Ústí n/L B 3:2 (1:1)
    So 30.03. 12:30 Litvínov - Sokolov B 2:3 (1:2)
    So 30.03. 15:15 CU Bohemians B - Litoměřicko 4:2 (3:1)
    Ne 31.03. 12:15 Louny - Teplice B 0:8 (0:3)

    20.kolo

    So 06.04. 12:15 Varnsdorf - Litvínov 0:3 (0:1)
    So 06.04. 12:15 Sokolov B - CU Bohemians B 2:3 (0:2)
    So 06.04. 12:15 Litoměřicko - Jablonec B 1:2 np (1:1)
    So 06.04. 12:15 Ústí n/L B - FF Roudnice 3:4 (1:2)
    So 06.04. 12:30 Ervěnice - Slovan Liberec B 0:4 (0:2)
    So 06.04. 17:00 Junior Děčín - Mostecký FK B 3:8 (1:5)
    Ne 07.04. 12:15 Česká Lípa - Louny 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 16:15 Teplice B - Chomutov 14:5 (5:0)

    21.kolo

    St 10.04. 14:00 Mostecký FK B - Ústí n/L B 2:3 (2:2)
    So 13.04. 12:15 Chomutov - Česká Lípa 1:8 (0:4)
    So 13.04. 12:15 FF Roudnice - Litoměřicko 2:0 (0:0)
    So 13.04. 12:15 CU Bohemians B - Varnsdorf 9:2 (4:2)
    So 13.04. 12:30 Litvínov - Slovan Liberec B 0:5 (0:3)
    So 13.04. 13:15 Jablonec B - Sokolov B 1:2 np (0:1)
    Ne 14.04. 12:15 Louny - Junior Děčín 6:1 (2:0)
    Ne 14.04. 12:45 Teplice B - Ervěnice 10:0 (2:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 0:3 (0:1)
    So 27.04. 12:15 Chomutov - Ústí n/L B 0:3 (0:3)
    So 27.04. 12:15 Louny - Litoměřicko 1:2 (1:2)
    So 27.04. 12:15 Mostecký FK B - Sokolov B 0:8 (0:4)
    So 27.04. 12:15 FF Roudnice - Varnsdorf 2:3 (2:2)
    So 27.04. 12:15 CU Bohemians B - Litvínov 3:1 (0:0)
    Ne 28.04. 12:15 Česká Lípa - Ervěnice 2:1 np (0:0)
    Ne 28.04. 15:15 Teplice B - Junior Děčín 10:0 (6:0)

    24.kolo

    St 24.04. 12:15 Ústí n/L B - Teplice B 2:1 (1:1)
    So 04.05. 12:15 Litvínov - Jablonec B 3:2 np (2:2)
    So 04.05. 12:15 Slovan Liberec B - FF Roudnice 10:0 (4:0)
    So 04.05. 12:15 Varnsdorf - Mostecký FK B 8:1 (4:0)
    So 04.05. 12:15 Litoměřicko - Chomutov 4:1 (3:0)
    So 04.05. 12:30 Ervěnice - CU Bohemians B 0:12 (0:6)
    So 04.05. 15:15 Sokolov B - Louny 7:2 (3:0)
    Ne 05.05. 12:15 Junior Děčín - Česká Lípa 2:3

    25.kolo

    St 08.05. 13:15 Mostecký FK B - Slovan Liberec B 0:6 (0:2)
    So 11.05. 12:15 Česká Lípa - Ústí n/L B 2:4 (2:1)
    So 11.05. 12:15 Chomutov - Sokolov B 0:2 (0:0)
    So 11.05. 12:15 Louny - Varnsdorf 0:3 (0:3)
    So 11.05. 12:15 FF Roudnice - Litvínov 2:0 (2:0)
    So 11.05. 12:30 Jablonec B - CU Bohemians B 0:3 (0:0)
    Ne 12.05. 12:15 Junior Děčín - Ervěnice 3:2 np (0:1)
    St 22.05. 18:00 Teplice B - Litoměřicko 4:0 (1:0)

    26.kolo

    Čt 16.05. 18:00 Ústí n/L B - Junior Děčín 7:3 (4:1)
    So 18.05. 12:15 CU Bohemians B - FF Roudnice 5:0 (2:0)
    So 18.05. 12:15 Slovan Liberec B - Louny 14:0 (6:0)
    So 18.05. 12:15 Varnsdorf - Chomutov 0:1 (0:0)
    So 18.05. 12:15 Sokolov B - Teplice B 2:3 np (1:1)
    So 18.05. 12:15 Litoměřicko - Česká Lípa 1:2 (0:2)
    So 18.05. 12:30 Ervěnice - Jablonec B 1:5 (0:1)
    So 18.05. 12:30 Litvínov - Mostecký FK B 4:3 (2:1)

    27.kolo

    So 25.05. 12:15 Ústí n/L B - Ervěnice 8:0 (5:0)
    So 25.05. 12:15 Junior Děčín - Litoměřicko 0:7 (0:4)
    So 25.05. 12:15 Chomutov - Slovan Liberec B 1:13 (1:7)
    So 25.05. 12:15 Mostecký FK B - CU Bohemians B 1:4 (1:3)
    So 25.05. 12:15 FF Roudnice - Jablonec B 3:2 (2:1)
    So 25.05. 12:45 Teplice B - Varnsdorf 2:1 (2:1)
    So 25.05. 13:15 Česká Lípa - Sokolov B 0:6 (0:3)
    Ne 26.05. 12:15 Louny - Litvínov 3:6 (0:4)

    28.kolo

    So 01.06. 12:15 CU Bohemians B - Louny 7:1 (4:1)
    So 01.06. 12:15 Varnsdorf - Česká Lípa 6:0 (2:0)
    So 01.06. 12:15 Litoměřicko - Ústí n/L B 2:6 (1:1)
    So 01.06. 12:30 Jablonec B - Mostecký FK B 4:3 (1:3)
    So 01.06. 12:30 Litvínov - Chomutov 11:0 (4:0)
    So 01.06. 13:15 Sokolov B - Junior Děčín 5:1 (2:0)
    So 01.06. 16:45 Slovan Liberec B - Teplice B 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 12:30 Ervěnice - FF Roudnice 0:8 (0:4)

    29.kolo

    19.04. 12:15 Česká Lípa - Slovan Liberec B 1:8 (0:5)
    St 29.05. 18:00 Louny - Jablonec B 1:10 (1:5)
    Čt 06.06. 18:00 Chomutov - CU Bohemians B 0:10 (0:4)
    07.06. 13:00 Ústí n/L B - Sokolov B 5:2 (2:0)
    So 08.06. 12:15 Litoměřicko - Ervěnice 5:0 (3:0)
    So 08.06. 12:15 Junior Děčín - Varnsdorf 4:9 (3:3)
    So 08.06. 12:15 Mostecký FK B - FF Roudnice 2:1 (0:1)
    So 08.06. 12:45 Teplice B - Litvínov 4:0 (2:0)

    30.kolo

    19.04. 12:15 CU Bohemians B - Teplice B 1:6 (0:3)
    St 08.05. 12:15 Varnsdorf - Ústí n/L B 0:3 (0:0)
    St 08.05. 12:30 Jablonec B - Chomutov 1:0 (0:0)
    St 08.05. 13:15 Sokolov B - Litoměřicko 5:0 (3:0)
    Čt 06.06. 17:30 Slovan Liberec B - Junior Děčín 18:0 (9:0)
    So 15.06. 11:15 Ervěnice - Mostecký FK B 0:5 (0:0)
    So 15.06. 12:15 FF Roudnice - Louny 3:2 np (3:1)
    So 15.06. 12:30 Litvínov - Česká Lípa 2:3 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 27 0 0 3 216:20 81
    2. 30 25 1 1 3 164:35 78
    3. 30 25 1 0 4 145:34 77
    4. 30 23 1 1 5 125:47 72
    5. 30 18 2 1 9 115:46 59
    6. 30 18 1 3 8 117:53 59
    7. 30 16 3 0 11 80:62 54
    8. 30 13 2 0 15 75:81 43
    9. 30 11 1 3 15 60:80 38
    10. 30 12 0 1 17 75:116 37
    11. 30 8 2 3 17 57:93 31
    12. 30 10 0 0 20 60:125 30
    13. 30 7 1 1 21 52:134 24
    14. 30 4 1 2 23 30:153 16
    15. 30 4 0 2 24 46:156 14
    16. 30 0 3 1 26 43:223 7