Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 13455
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Příbram  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2675
    Týden:
    19
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Pičín B - Dolní Hbity 3:2 np (1:2)
    So 25.08. 17:00 Sedlice - Obořiště 1:2 np (1:1)
    So 25.08. 17:00 Tochovice B - Nová Ves p.Pl. C 7:2 (0:0)
    Ne 26.08. 10:30 Rosovice B - Obecnice 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Dolní Hbity - Nová Ves p.Pl. C 4:2 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Pičín B - Rosovice B 1:4 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Obořiště - Tochovice B 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Obecnice - Sedlice 6:0 (4:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Sedlice - Pičín B 3:2 np (1:2)
    So 08.09. 17:00 Tochovice B - Obecnice 5:3 (3:2)
    So 08.09. 17:00 Nová Ves p.Pl. C - Obořiště 6:1 (3:1)
    Ne 09.09. 10:30 Rosovice B - Dolní Hbity 0:4 (0:2)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Dolní Hbity - Obořiště 5:0 (0:0)
    Ne 16.09. 10:30 Rosovice B - Sedlice 7:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Obecnice - Nová Ves p.Pl. C 3:4 np (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Pičín B - Tochovice B 0:3 (0:0)

    5.kolo

    So 22.09. 15:30 Sedlice - Dolní Hbity 2:8 (1:5)
    So 22.09. 16:30 Tochovice B - Rosovice B 6:4 (2:2)
    Ne 23.09. 16:30 Nová Ves p.Pl. C - Pičín B 4:5 (1:3)
    Ne 23.09. 16:30 Obořiště - Obecnice 0:6 (0:3)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Pičín B - Obořiště 10:0 (6:0)
    So 29.09. 16:00 Sedlice - Tochovice B 1:2 (1:1)
    Ne 30.09. 10:30 Rosovice B - Nová Ves p.Pl. C 2:1 np (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Dolní Hbity - Obecnice 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Nová Ves p.Pl. C - Sedlice 12:1 (8:1)
    Ne 07.10. 16:00 Tochovice B - Dolní Hbity 4:2 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Obořiště - Rosovice B 0:3
    Ne 07.10. 16:00 Obecnice - Pičín B 2:4 (2:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Nová Ves p.Pl. C - Tochovice B 3:4 np (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Obořiště - Sedlice 0:2 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Obecnice - Rosovice B 0:4 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Dolní Hbity - Pičín B 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Sedlice - Obecnice 3:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Nová Ves p.Pl. C - Dolní Hbity 3:4 np (1:1)
    Ne 21.10. 10:30 Rosovice B - Pičín B 2:3 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Tochovice B - Obořiště 9:1 (4:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Dolní Hbity - Rosovice B 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Obořiště - Nová Ves p.Pl. C 4:11 (1:9)
    Ne 28.10. 14:30 Obecnice - Tochovice B 2:4 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Pičín B - Sedlice 4:2 (3:2)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Tochovice B - Pičín B 10:2 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Nová Ves p.Pl. C - Obecnice 8:3 (4:2)
    So 03.11. 14:00 Sedlice - Rosovice B 5:6 (4:2)
    Ne 04.11. 14:00 Obořiště - Dolní Hbity 0:8 (0:5)

    12.kolo

    So 10.11. 10:30 Rosovice B - Tochovice B 5:3 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Pičín B - Nová Ves p.Pl. C 1:5 (0:3)
    So 10.11. 14:00 Dolní Hbity - Sedlice 6:2 (2:2)
    Ne 11.11. 14:00 Obecnice - Obořiště 13:0 (6:0)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Nová Ves p.Pl. C - Rosovice B 2:7 (0:3)
    Ne 18.11. 13:30 Obořiště - Pičín B 4:5 np (2:3)
    Ne 18.11. 13:30 Obecnice - Dolní Hbity 4:0 (2:0)
    Ne 18.11. 14:30 Tochovice B - Sedlice 10:2 (6:1)

    14.kolo

    So 24.11. 13:30 Sedlice - Nová Ves p.Pl. C 6:2 (4:2)
    So 24.11. 13:30 Dolní Hbity - Tochovice B 1:8 (0:5)
    Ne 25.11. 10:30 Rosovice B - Obořiště 14:1 (5:0)
    Ne 25.11. 13:30 Pičín B - Obecnice 1:6 (1:3)

    22.kolo

    So 23.03. 15:00 Dolní Hbity - Pičín B 2:0 (1:0)
    So 23.03. 17:30 Nová Ves p.Pl. C - Tochovice B 4:3 (2:3)
    Ne 24.03. 15:00 Obořiště - Sedlice 5:4 np (0:3)
    Ne 24.03. 15:00 Obecnice - Rosovice B 3:2 (2:0)

    23.kolo

    So 30.03. 16:30 Sedlice - Obecnice 0k:3
    So 30.03. 16:30 Tochovice B - Obořiště 11:3 (5:0)
    So 30.03. 16:30 Nová Ves p.Pl. C - Dolní Hbity 5:3 (3:1)
    Ne 31.03. 10:30 Rosovice B - Pičín B 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 06.04. 16:30 Dolní Hbity - Rosovice B 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Obořiště - Nová Ves p.Pl. C 3:4 np (1:3)
    Ne 07.04. 16:30 Obecnice - Tochovice B 3:2 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Pičín B - Sedlice 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 13.04. 17:00 Nová Ves p.Pl. C - Obecnice 1:2 (1:2)
    So 13.04. 17:00 Sedlice - Rosovice B 5:0 (3:0)
    Ne 14.04. 13:30 Pičín B - Tochovice B 8:4 (4:2)
    Ne 14.04. 17:00 Obořiště - Dolní Hbity 0:3 (0:2)

    26.kolo

    So 20.04. 17:00 Dolní Hbity - Sedlice 0:1 np (0:0)
    Ne 21.04. 10:30 Rosovice B - Tochovice B 2:4 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Obecnice - Obořiště 8:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Pičín B - Nová Ves p.Pl. C 4:5 (1:2)

    27.kolo

    Ne 28.04. 16:00 Nová Ves p.Pl. C - Rosovice B 4:5 np (3:1)
    Ne 28.04. 17:00 Pičín B - Obořiště 4:1 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Obecnice - Dolní Hbity 4:2 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Tochovice B - Sedlice 5:1 (3:0)

    28.kolo

    So 04.05. 17:00 Sedlice - Nová Ves p.Pl. C 4:2 (2:1)
    Ne 05.05. 10:30 Rosovice B - Obořiště 6:2 (4:2)
    Ne 05.05. 17:00 Pičín B - Obecnice 2:6 (1:2)
    Ne 05.05. 17:00 Dolní Hbity - Tochovice B 4:2 (1:2)

    21.kolo

    St 08.05. 17:00 Obecnice - Pičín B 4:1 (3:1)
    St 08.05. 17:00 Obořiště - Rosovice B 0:1 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Nová Ves p.Pl. C - Sedlice 6:3 (2:1)
    St 08.05. 17:00 Tochovice B - Dolní Hbity 2:5 (2:2)

    15.kolo

    So 11.05. 17:00 Tochovice B - Nová Ves p.Pl. C 4:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Sedlice - Obořiště 10:2 (4:2)
    Ne 12.05. 10:30 Rosovice B - Obecnice 2:3 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Pičín B - Dolní Hbity 0:2 (0:1)

    16.kolo

    Ne 19.05. 17:00 Pičín B - Rosovice B 6:0 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Obecnice - Sedlice 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Obořiště - Tochovice B 2:6
    Ne 19.05. 17:00 Dolní Hbity - Nová Ves p.Pl. C 4:3 (2:2)

    17.kolo

    So 25.05. 17:00 Nová Ves p.Pl. C - Obořiště 6:2 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Sedlice - Pičín B 4:3 np (1:3)
    Ne 26.05. 10:30 Rosovice B - Dolní Hbity 4:2 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Tochovice B - Obecnice 7:2 (4:0)

    18.kolo

    So 01.06. 14:00 Tochovice B - Pičín B 4:2 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Dolní Hbity - Obořiště 3:0
    Ne 02.06. 10:30 Rosovice B - Sedlice 6:0 (3:0)
    Ne 02.06. 16:45 Obecnice - Nová Ves p.Pl. C 2:3 (1:1)

    19.kolo

    So 08.06. 17:00 Nová Ves p.Pl. C - Pičín B 0:2 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Tochovice B - Rosovice B 7:2 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Sedlice - Dolní Hbity 1:5 (1:3)
    Ne 09.06. 17:00 Obořiště - Obecnice 4:2 (2:0)

    20.kolo

    So 15.06. 13:30 Rosovice B - Nová Ves p.Pl. C 5:1 (4:0)
    So 15.06. 14:00 Dolní Hbity - Obecnice 3:0k
    So 15.06. 15:00 Sedlice - Tochovice B 3:5 (0:3)
    Ne 16.06. 17:00 Obořiště - Pičín B 3:2 np (1:0)
    Správce soutěže: Ladislav Jelen

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 21 1 0 6 142:70 65
    2. 28 17 1 2 8 88:52 55
    3. 28 16 0 1 11 94:64 49
    4. 28 15 2 0 11 97:69 49
    5. 28 11 2 4 11 108:94 41
    6. 28 9 2 3 14 74:87 34
    7. 28 8 3 2 15 68:109 32
    8. 28 1 3 2 22 37:163 11