Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 13463
  • Návštěvy: 778/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Bruntál  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11573
    Týden:
    778
    Dnes:
    61
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 10:00 Stará Ves - Vysoká 3:2 (1:1)
    So 11.08. 16:30 Světlá Hora - Brantice 3:0 (2:0)
    So 11.08. 16:30 Nové Heřminovy - Dolní Moravice 0:2 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Široká Niva - Velká Štáhle 0:1 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Rudoltice - Lichnov 6:1 (2:1)
    Ne 12.08. 14:00 SK Zátor - Jindřichov 3:7 (5:2)
    Ne 12.08. 16:30 Staré Město - Vrbno p. P. 5:1 (3:0)

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Lichnov - Světlá Hora 2:7 (0:3)
    So 18.08. 15:00 Vysoká - Nové Heřminovy 3:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Jindřichov - Rudoltice 1:1 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Vrbno p. P. - SK Zátor 8:4 (7:1)
    So 18.08. 16:30 Velká Štáhle - Staré Město 3:2 (1:2)
    So 18.08. 16:30 Dolní Moravice - Široká Niva 5:1 (3:0)
    So 18.08. 16:30 Brantice - Stará Ves 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 25.08. 13:00 Lichnov - Jindřichov 0:6 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Světlá Hora - Stará Ves 3:2 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Nové Heřminovy - Brantice 1:3 (1:2)
    So 25.08. 16:30 Široká Niva - Vysoká 4:0 (3:0)
    So 25.08. 16:30 Staré Město - Dolní Moravice 0:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 SK Zátor - Velká Štáhle 1:8 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Rudoltice - Vrbno p. P. 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 14:00 Jindřichov - Světlá Hora 1:1 (1:0)
    So 01.09. 15:00 Vysoká - Staré Město 3:4 (1:2)
    So 01.09. 16:00 Vrbno p. P. - Lichnov 11:4 (6:3)
    So 01.09. 16:00 Velká Štáhle - Rudoltice 1:4 (1:1)
    So 01.09. 16:00 Dolní Moravice - SK Zátor 5:3 (3:1)
    So 01.09. 16:00 Brantice - Široká Niva 4:0 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Stará Ves - Nové Heřminovy 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 14:00 Lichnov - Velká Štáhle 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Světlá Hora - Nové Heřminovy 4:0 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Široká Niva - Stará Ves 1:0 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Staré Město - Brantice 5:1 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Vysoká - SK Zátor 3:1 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Rudoltice - Dolní Moravice 3:3 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Jindřichov - Vrbno p. P. 3:1 (1:1)

    7.kolo

    14.09. 17:00 Velká Štáhle - Jindřichov 0:0 (0:0)
    So 15.09. 15:00 Vysoká - Rudoltice 3:6 (0:3)
    So 15.09. 16:00 Vrbno p. P. - Světlá Hora 4:2 (2:2)
    So 15.09. 16:00 Dolní Moravice - Lichnov 2:2 (2:2)
    So 15.09. 16:00 Brantice - SK Zátor 3:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Stará Ves - Staré Město 1:3 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Nové Heřminovy - Široká Niva 2:2 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 14:00 Lichnov - Vysoká 3:2
    So 22.09. 15:30 Světlá Hora - Široká Niva 3:1
    So 22.09. 15:30 Staré Město - Nové Heřminovy 9:0
    So 22.09. 15:30 SK Zátor - Stará Ves 1:5
    So 22.09. 15:30 Rudoltice - Brantice 2:3
    So 22.09. 15:30 Jindřichov - Dolní Moravice 6:3 (2:0)
    Ne 23.09. 15:00 Vrbno p. P. - Velká Štáhle 4:2

    9.kolo

    So 29.09. 15:00 Vysoká - Jindřichov 5:4 (1:2)
    So 29.09. 15:30 Velká Štáhle - Světlá Hora 3:4 (1:3)
    So 29.09. 15:30 Dolní Moravice - Vrbno p. P. 5:1 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Brantice - Lichnov 3:2 (3:1)
    So 29.09. 15:30 Stará Ves - Rudoltice 7:3 (5:1)
    So 29.09. 15:30 Nové Heřminovy - SK Zátor 1:2 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Široká Niva - Staré Město 0:5 (0:2)

    10.kolo

    So 06.10. 14:00 Lichnov - Stará Ves 1:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Světlá Hora - Staré Město 4:4 (4:2)
    So 06.10. 15:00 SK Zátor - Široká Niva 1:2 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Rudoltice - Nové Heřminovy 3:0
    So 06.10. 15:00 Jindřichov - Brantice 2:3 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Vrbno p. P. - Vysoká 2:6 (0:4)
    So 06.10. 15:00 Velká Štáhle - Dolní Moravice 3:1 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Dolní Moravice - Světlá Hora 2:3 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Vysoká - Velká Štáhle 4:3 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Brantice - Vrbno p. P. 2:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Stará Ves - Jindřichov 2:3 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Nové Heřminovy - Lichnov 0:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Široká Niva - Rudoltice 2:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Staré Město - SK Zátor 8:0 (4:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Lichnov - Široká Niva 0:2 (0:1)
    So 20.10. 14:30 Světlá Hora - SK Zátor 2:1 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Rudoltice - Staré Město 4:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Jindřichov - Nové Heřminovy 4:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Vrbno p. P. - Stará Ves 2:2 (2:2)
    So 20.10. 14:30 Velká Štáhle - Brantice 5:1 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Dolní Moravice - Vysoká 2:3 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Brantice - Dolní Moravice 1:7 (1:4)
    So 27.10. 14:30 Nové Heřminovy - Vrbno p. P. 0:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Široká Niva - Jindřichov 1:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Staré Město - Lichnov 7:1 (4:1)
    So 27.10. 14:30 SK Zátor - Rudoltice 0k:3
    So 27.10. 15:00 Vysoká - Světlá Hora 2:2 (2:1)
    St 08.05. 14:30 Stará Ves - Velká Štáhle 5:1 (1:1)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Rudoltice - Světlá Hora 2:3 (2:2)
    So 03.11. 14:00 Lichnov - SK Zátor 1:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Jindřichov - Staré Město 6:2 (3:1)
    So 03.11. 14:00 Vrbno p. P. - Široká Niva 4:2 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Velká Štáhle - Nové Heřminovy 2:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Dolní Moravice - Stará Ves 1:5 (0:3)
    So 03.11. 14:00 Vysoká - Brantice 4:3 (2:1)

    17.kolo

    So 06.04. 14:00 Jindřichov - Lichnov 3:4 (0:1)
    So 06.04. 15:00 Vysoká - Široká Niva 1:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Stará Ves - Světlá Hora 2:3 (2:1)
    So 06.04. 15:30 Brantice - Nové Heřminovy 3:3 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Dolní Moravice - Staré Město 4:3 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Velká Štáhle - SK Zátor 5:0 (4:0)
    So 06.04. 15:30 Vrbno p. P. - Rudoltice 2:4 (0:2)

    18.kolo

    So 13.04. 14:00 Lichnov - Vrbno p. P. 0:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Světlá Hora - Jindřichov 2:3 (1:2)
    So 13.04. 16:00 Rudoltice - Velká Štáhle 6:3 (3:2)
    So 13.04. 16:00 Staré Město - Vysoká 3:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Široká Niva - Brantice 2:2 (0:0)
    St 08.05. 16:00 SK Zátor - Dolní Moravice 2:0 (0:0)
    St 12.06. 17:00 Nové Heřminovy - Stará Ves 5:4 (3:4)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Nové Heřminovy - Světlá Hora 0:2 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Stará Ves - Široká Niva 0:1 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Brantice - Staré Město 1:2 (1:1)
    So 20.04. 16:00 SK Zátor - Vysoká 3:4 (0:2)
    So 20.04. 16:00 Dolní Moravice - Rudoltice 6:1 (3:0)
    So 20.04. 16:00 Velká Štáhle - Lichnov 0:2 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Vrbno p. P. - Jindřichov 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 27.04. 14:00 Lichnov - Dolní Moravice 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Světlá Hora - Vrbno p. P. 3:0
    So 27.04. 16:00 Jindřichov - Velká Štáhle 7:3 (3:1)
    So 27.04. 16:00 Rudoltice - Vysoká 3:2 (1:1)
    So 27.04. 16:00 SK Zátor - Brantice 5:2 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Staré Město - Stará Ves 3:1 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Široká Niva - Nové Heřminovy 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Světlá Hora - Lichnov 4:2 (3:1)
    So 30.03. 15:30 Rudoltice - Jindřichov 2:1 (0:1)
    So 30.03. 15:30 SK Zátor - Vrbno p. P. 4:2 (2:1)
    So 30.03. 15:30 Staré Město - Velká Štáhle 4:1 (1:1)
    So 30.03. 15:30 Široká Niva - Dolní Moravice 5:2 (4:1)
    So 30.03. 15:30 Nové Heřminovy - Vysoká 2:3 (1:2)
    St 01.05. 17:00 Stará Ves - Brantice 5:1 (3:0)

    21.kolo

    So 04.05. 15:00 Vysoká - Lichnov 1:2 (1:2)
    So 04.05. 16:30 Široká Niva - Světlá Hora 2:3 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Nové Heřminovy - Staré Město 0:1 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Stará Ves - SK Zátor 3:1 (3:0)
    So 04.05. 16:30 Brantice - Rudoltice 4:3 (3:1)
    So 04.05. 16:30 Dolní Moravice - Jindřichov 1:5 (1:2)
    So 04.05. 16:30 Velká Štáhle - Vrbno p. P. 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 11.05. 14:00 Lichnov - Brantice 1:2 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Světlá Hora - Velká Štáhle 3:0 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Vrbno p. P. - Dolní Moravice 2:2 (2:1)
    So 11.05. 16:30 Jindřichov - Vysoká 5:1 (4:1)
    So 11.05. 16:30 Rudoltice - Stará Ves 9:0 (2:0)
    So 11.05. 16:30 SK Zátor - Nové Heřminovy 4:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Staré Město - Široká Niva 1:2 (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 15:00 Vysoká - Vrbno p. P. 6:2 (3:1)
    So 18.05. 17:00 Staré Město - Světlá Hora 3:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 SK Zátor - Široká Niva 2:2 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Nové Heřminovy - Rudoltice 2:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Stará Ves - Lichnov 3:1 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Brantice - Jindřichov 1:3 (1:3)
    So 18.05. 17:00 Dolní Moravice - Velká Štáhle 8:2 (5:0)

    24.kolo

    So 25.05. 14:00 Lichnov - Nové Heřminovy 6:2 (4:1)
    So 25.05. 17:00 Světlá Hora - Dolní Moravice 3:4 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Velká Štáhle - Vysoká 5:0 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Vrbno p. P. - Brantice 5:2 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Jindřichov - Stará Ves 3:0k
    So 25.05. 17:00 Rudoltice - Široká Niva 5:1 (3:1)
    So 25.05. 17:00 SK Zátor - Staré Město 5:3 (4:1)

    25.kolo

    So 01.06. 15:00 Vysoká - Dolní Moravice 3:3 (1:2)
    So 01.06. 17:00 SK Zátor - Světlá Hora 1:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Staré Město - Rudoltice 2:4 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Široká Niva - Lichnov 2:3 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Nové Heřminovy - Jindřichov 0:5 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Stará Ves - Vrbno p. P. 4:2 (4:2)
    So 01.06. 17:00 Brantice - Velká Štáhle 5:1 (2:0)

    26.kolo

    So 08.06. 11:00 Vrbno p. P. - Nové Heřminovy 7:0 (3:0)
    So 08.06. 14:00 Lichnov - Staré Město 4:2 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Světlá Hora - Vysoká 3:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Dolní Moravice - Brantice 1:3 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Velká Štáhle - Stará Ves 1:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Jindřichov - Široká Niva 7:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Rudoltice - SK Zátor 4:2 (3:1)

    14.kolo

    So 15.06. 17:00 Světlá Hora - Rudoltice 2:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 SK Zátor - Lichnov 1:4 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Staré Město - Jindřichov 4:1 (2:O)
    So 15.06. 17:00 Široká Niva - Vrbno p. P. 3:4 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Nové Heřminovy - Velká Štáhle 0:2 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Stará Ves - Dolní Moravice 3:1 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Brantice - Vysoká 8:3 (3:1)

    15.kolo

    So 22.06. 14:00 Lichnov - Rudoltice
    So 22.06. 14:30 Brantice - Světlá Hora
    So 22.06. 17:00 Vysoká - Stará Ves
    So 22.06. 17:00 Dolní Moravice - Nové Heřminovy
    So 22.06. 17:00 Velká Štáhle - Široká Niva
    So 22.06. 17:00 Vrbno p. P. - Staré Město
    So 22.06. 17:00 Jindřichov - SK Zátor
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 25 17 4 4 72:44 55
    2. 25 16 4 5 90:40 52
    3. 25 14 6 5 84:51 48
    4. 25 15 1 9 85:49 46
    5. 25 12 2 11 61:67 38
    6. 25 11 3 11 60:52 36
    7. 25 11 2 12 59:63 35
    8. 25 11 2 12 49:71 35
    9. 25 10 4 11 71:64 34
    10. 25 10 3 12 65:78 33
    11. 25 9 4 12 66:71 31
    12. 25 8 6 11 41:58 30
    13. 25 7 1 17 51:88 22
    14. 25 1 4 20 21:79 7