Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 13464
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6555
    Týden:
    76
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 15:00 Polanka B - Vratimov B 1:6 (0:3)
    So 18.08. 17:00 Pustkovec - Vítkovice-Svinov 0:3 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Michálkovice - Hlubina B 0:2 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Jiskra Hrušov - Markvartovice 2:3 np (1:2)
    So 18.08. 17:00 Třebovice - Koblov 2:4 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Dolní Lhota - Hošťalkovice 3:2 (3:1)
    Ne 19.08. 17:00 Ostrava Lhotka - Slavoj Rychvald 0:8 (0:4)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Slavoj Rychvald - Hošťalkovice 6:1 (5:0)
    So 25.08. 17:00 Koblov - Dolní Lhota 0:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Vítkovice-Svinov - Polanka B 4:0 (1:0)
    Ne 26.08. 10:30 Vratimov B - Michálkovice 2:3 np (2:2)
    Ne 26.08. 17:00 Markvartovice - Třebovice 4:1 (3:1)
    Ne 26.08. 17:00 Hlubina B - Jiskra Hrušov 6:3 (3:1)
    Ne 26.08. 17:00 Ostrava Lhotka - Pustkovec 3:2 (2:0)

    5.kolo

    So 01.09. 15:00 Polanka B - Ostrava Lhotka 1:2 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Pustkovec - Slavoj Rychvald 1:7 (0:3)
    So 01.09. 16:30 Michálkovice - Vítkovice-Svinov 4:2 (2:1)
    So 01.09. 16:30 Jiskra Hrušov - Vratimov B 0:3 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Třebovice - Hlubina B 5:2 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Dolní Lhota - Markvartovice 2:3 np (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Hošťalkovice - Koblov 3:2 np (2:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Koblov 7:0 (4:0)
    So 08.09. 16:00 Vítkovice-Svinov - Jiskra Hrušov 3:1 (2:0)
    So 08.09. 16:00 Ostrava Lhotka - Michálkovice 0:3 (0:2)
    So 08.09. 16:00 Pustkovec - Polanka B 3:1 (0:0)
    Ne 09.09. 10:30 Vratimov B - Třebovice 2:5 (2:3)
    Ne 09.09. 16:00 Markvartovice - Hošťalkovice 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Hlubina B - Dolní Lhota 5:2 (3:1)

    7.kolo

    So 15.09. 15:00 Polanka B - Slavoj Rychvald 2:3 (2:2)
    So 15.09. 16:00 Michálkovice - Pustkovec 6:2 (3:2)
    So 15.09. 16:00 Jiskra Hrušov - Ostrava Lhotka 3:0 (3:0)
    So 15.09. 16:00 Vítkovice-Svinov - Třebovice 3:1 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Dolní Lhota - Vratimov B 9:1 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Koblov - Markvartovice 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hošťalkovice - Hlubina B 2:4 (2:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:00 Polanka B - Michálkovice 3:2 np (1:1)
    So 22.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Markvartovice 5:2 (3:1)
    So 22.09. 16:00 Vítkovice-Svinov - Dolní Lhota 1:2 (0:2)
    So 22.09. 16:00 Jiskra Hrušov - Pustkovec 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:30 Vratimov B - Hošťalkovice 4:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Hlubina B - Koblov 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Ostrava Lhotka - Třebovice 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Michálkovice - Slavoj Rychvald 0:6 (0:3)
    So 29.09. 15:30 Jiskra Hrušov - Polanka B 3:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Třebovice - Pustkovec 3:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Dolní Lhota - Ostrava Lhotka 6:1 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Koblov - Vratimov B 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Hošťalkovice - Vítkovice-Svinov 2:3 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Markvartovice - Hlubina B 2:5 (1:4)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Slavoj Rychvald - Hlubina B 3:2 np (0:1)
    So 06.10. 15:00 Vítkovice-Svinov - Koblov 3:2 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Pustkovec - Dolní Lhota 0:5 (0:3)
    So 06.10. 15:00 Polanka B - Třebovice 0:3 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Michálkovice - Jiskra Hrušov 4:2 (2:2)
    Ne 07.10. 10:30 Vratimov B - Markvartovice 3:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Ostrava Lhotka - Hošťalkovice 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Jiskra Hrušov - Slavoj Rychvald 1:3 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Třebovice - Michálkovice 3:1 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Koblov - Ostrava Lhotka 6:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Dolní Lhota - Polanka B 5:0 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hošťalkovice - Pustkovec 2:3 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Markvartovice - Vítkovice-Svinov 1:4 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hlubina B - Vratimov B 7:1 (4:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Slavoj Rychvald - Vratimov B 4:2 (1:1)
    So 20.10. 14:00 Vítkovice-Svinov - Hlubina B 0:3 (0:2)
    So 20.10. 14:00 Pustkovec - Koblov 3:4 (2:2)
    So 20.10. 14:00 Polanka B - Hošťalkovice 6:2 (2:0)
    So 20.10. 14:00 Michálkovice - Dolní Lhota 1:0 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Jiskra Hrušov - Třebovice 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Ostrava Lhotka - Markvartovice 6:1 (3:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Třebovice - Slavoj Rychvald 2:1 np (0:1)
    So 27.10. 14:00 Dolní Lhota - Jiskra Hrušov 1:2 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Koblov - Polanka B 2:3 np (0:1)
    Ne 28.10. 10:30 Vratimov B - Vítkovice-Svinov 4:3 np (3:1)
    Ne 28.10. 14:00 Hošťalkovice - Michálkovice 3:2 (1:2)
    Ne 28.10. 14:00 Markvartovice - Pustkovec 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Hlubina B - Ostrava Lhotka 8:1 (4:0)

    2.kolo

    So 03.11. 14:00 Slavoj Rychvald - Dolní Lhota 8:0 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Koblov - Jiskra Hrušov 2:1 np (1:1)
    So 03.11. 14:00 Vítkovice-Svinov - Ostrava Lhotka 6:2 (2:1)
    Ne 04.11. 10:30 Vratimov B - Pustkovec 4:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Hošťalkovice - Třebovice 2:3 np (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Markvartovice - Michálkovice 1:5 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Hlubina B - Polanka B 2:4 (1:3)

    1.kolo

    So 10.11. 13:30 Vítkovice-Svinov - Slavoj Rychvald 0:3 (0:2)
    So 10.11. 13:30 Ostrava Lhotka - Vratimov B 2:5 (1:4)
    So 10.11. 13:30 Pustkovec - Hlubina B 0:3 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Polanka B - Markvartovice 3:5 (2:4)
    So 10.11. 13:30 Michálkovice - Koblov 6:1 (1:1)
    So 10.11. 13:30 Jiskra Hrušov - Hošťalkovice 2:3 np (2:0)
    So 10.11. 13:30 Třebovice - Dolní Lhota 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Pustkovec - Vratimov B 3:2 np (2:1)
    So 23.03. 15:00 Polanka B - Hlubina B 4:3 (1:3)
    So 23.03. 15:00 Michálkovice - Markvartovice 3:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Jiskra Hrušov - Koblov 1:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Třebovice - Hošťalkovice 5:1 (3:1)
    So 23.03. 15:00 Dolní Lhota - Slavoj Rychvald 0:3 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Ostrava Lhotka - Vítkovice-Svinov 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Koblov - Třebovice 4:0 (4:0)
    So 30.03. 15:30 Vítkovice-Svinov - Pustkovec 2:1 (1:1)
    So 30.03. 15:30 Slavoj Rychvald - Ostrava Lhotka 6:0 (4:0)
    Ne 31.03. 10:30 Vratimov B - Polanka B 3:2 np (1:2)
    Ne 31.03. 15:30 Hošťalkovice - Dolní Lhota 0:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:30 Markvartovice - Jiskra Hrušov 3:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:30 Hlubina B - Michálkovice 5:4 np (2:0)

    17.kolo

    So 06.04. 13:00 Třebovice - Markvartovice 6:0 (3:0)
    So 06.04. 15:00 Polanka B - Vítkovice-Svinov 1:2 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Pustkovec - Ostrava Lhotka 4:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Michálkovice - Vratimov B 8:2 (5:0)
    So 06.04. 15:30 Jiskra Hrušov - Hlubina B 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 Dolní Lhota - Koblov 3:2 np (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Hošťalkovice - Slavoj Rychvald 1:7 (0:3)

    18.kolo

    So 13.04. 16:00 Koblov - Hošťalkovice 2:1 np (0:0)
    So 13.04. 16:00 Vítkovice-Svinov - Michálkovice 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Slavoj Rychvald - Pustkovec 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 10:30 Vratimov B - Jiskra Hrušov 0:3 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Markvartovice - Dolní Lhota 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Hlubina B - Třebovice 2:1 np (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Ostrava Lhotka - Polanka B 4:1 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 15:00 Polanka B - Pustkovec 9:3 (5:2)
    So 20.04. 16:00 Michálkovice - Ostrava Lhotka 6:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Jiskra Hrušov - Vítkovice-Svinov 0:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Třebovice - Vratimov B 4:3 (3:2)
    So 20.04. 16:00 Dolní Lhota - Hlubina B 4:2 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Koblov - Slavoj Rychvald 1:2 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Hošťalkovice - Markvartovice 3:0 (3:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:30 Třebovice - Vítkovice-Svinov 2:3 np (1:1)
    So 27.04. 16:30 Pustkovec - Michálkovice 0:6 (0:3)
    So 27.04. 16:30 Slavoj Rychvald - Polanka B 9:1 (4:0)
    Ne 28.04. 16:30 Markvartovice - Koblov 1:4 (1:2)
    Ne 28.04. 16:30 Hlubina B - Hošťalkovice 9:2 (7:0)
    Ne 28.04. 16:30 Ostrava Lhotka - Jiskra Hrušov 3:2 (1:0)
    St 01.05. 10:30 Vratimov B - Dolní Lhota 7:3 (2:2)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Michálkovice - Polanka B 4:1 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Pustkovec - Jiskra Hrušov 1:2 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Třebovice - Ostrava Lhotka 1:2 np (1:1)
    So 04.05. 16:30 Dolní Lhota - Vítkovice-Svinov 2:1 np (0:0)
    So 04.05. 16:30 Koblov - Hlubina B 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Hošťalkovice - Vratimov B 4:3 np (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Markvartovice - Slavoj Rychvald 0:7 (0:3)

    22.kolo

    So 11.05. 15:00 Polanka B - Jiskra Hrušov 1:2 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Vítkovice-Svinov - Hošťalkovice 2:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Pustkovec - Třebovice 1:5 (1:2)
    So 11.05. 16:30 Slavoj Rychvald - Michálkovice 5:0 (4:0)
    Ne 12.05. 10:30 Vratimov B - Koblov 4:5 (2:3)
    Ne 12.05. 16:30 Hlubina B - Markvartovice 6:0 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Ostrava Lhotka - Dolní Lhota 0:3 (0:1)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Jiskra Hrušov - Michálkovice 3:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Třebovice - Polanka B 7:3 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Dolní Lhota - Pustkovec 6:1 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Koblov - Vítkovice-Svinov 1:4 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Hošťalkovice - Ostrava Lhotka 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Markvartovice - Vratimov B 4:3 np (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Hlubina B - Slavoj Rychvald 4:2 (0:1)

    24.kolo

    So 25.05. 15:00 Polanka B - Dolní Lhota 3:5 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Vítkovice-Svinov - Markvartovice 3:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Pustkovec - Hošťalkovice 2:3 np (0:2)
    So 25.05. 17:00 Michálkovice - Třebovice 2:4 (1:3)
    So 25.05. 17:00 Slavoj Rychvald - Jiskra Hrušov 1:3 (1:0)
    Ne 26.05. 10:30 Vratimov B - Hlubina B 1:5 (1:4)
    Ne 26.05. 17:00 Ostrava Lhotka - Koblov 5:2 (1:2)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Třebovice - Jiskra Hrušov 4:1 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Dolní Lhota - Michálkovice 9:1 (3:1)
    So 01.06. 17:00 Koblov - Pustkovec 4:1 (2:0)
    Ne 02.06. 10:30 Vratimov B - Slavoj Rychvald 1:5 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Hošťalkovice - Polanka B 4:3 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Markvartovice - Ostrava Lhotka 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Hlubina B - Vítkovice-Svinov 2:4 (2:2)

    26.kolo

    So 08.06. 15:00 Polanka B - Koblov 10:0 (7:0)
    So 08.06. 17:00 Vítkovice-Svinov - Vratimov B 3:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Pustkovec - Markvartovice 4:5 np (2:2)
    So 08.06. 17:00 Michálkovice - Hošťalkovice 5:4 np (2:2)
    So 08.06. 17:00 Jiskra Hrušov - Dolní Lhota 1:2 np (0:0)
    So 08.06. 17:00 Slavoj Rychvald - Třebovice 11:1 (6:0)
    Čt 13.06. 17:30 Ostrava Lhotka - Hlubina B 1:12 (0:8)

    14.kolo

    14.06. 17:00 Markvartovice - Polanka B 1:5 (1:2)
    So 15.06. 13:30 Vratimov B - Ostrava Lhotka 0:3 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Dolní Lhota - Třebovice 6:1 (4:1)
    So 15.06. 17:00 Koblov - Michálkovice 2:6 (0:3)
    So 15.06. 17:00 Slavoj Rychvald - Vítkovice-Svinov 5:1 (4:0)
    Ne 16.06. 17:00 Hošťalkovice - Jiskra Hrušov 5:1 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Hlubina B - Pustkovec 5:2 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 1 1 2 131:26 69
    2. 26 18 1 2 5 66:41 58
    3. 26 16 3 1 6 84:46 55
    4. 26 16 2 1 7 105:52 53
    5. 26 13 2 2 9 82:64 45
    6. 26 12 2 3 9 67:61 43
    7. 26 11 0 4 11 45:49 37
    8. 26 10 2 3 11 54:68 37
    9. 26 7 2 4 13 67:89 29
    10. 26 8 2 0 16 42:92 28
    11. 26 5 4 4 13 50:82 27
    12. 26 6 4 0 16 40:86 26
    13. 26 6 2 1 17 66:88 23
    14. 26 4 1 2 19 39:95 16