Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 13477
  • Návštěvy: 994/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16079
    Týden:
    994
    Dnes:
    358
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Sn Poděbrady - Všejany 3:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Opočnice - Kostelní Lhota 0:5 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Kněžice - Kovanice 4:0 (4:0)
    Ne 26.08. 17:00 Semice B - Rožďalovice 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Přerov n. L. - Seletice 0:2 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Kostomlaty - Jíkev 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Hrubý Jeseník - Boh. Poděbrady B 0:7 (0:2)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Rožďalovice - Boh. Poděbrady B 1:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Kovanice - Hrubý Jeseník 1:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Všejany - Kněžice 0:3 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Jíkev - Sn Poděbrady 2:3 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Kostelní Lhota - Kostomlaty 0:2 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Seletice - Opočnice 3:2 (2:2)
    Ne 02.09. 17:00 Semice B - Přerov n. L. 4:2 (4:2)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Sn Poděbrady - Kostelní Lhota 3:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Opočnice - Semice B 2:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Kněžice - Jíkev 3:6 (3:1)
    So 08.09. 17:00 Hrubý Jeseník - Všejany 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Přerov n. L. - Rožďalovice 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Kostomlaty - Seletice 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 Boh. Poděbrady B - Kovanice 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Rožďalovice - Kovanice 2:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Všejany - Boh. Poděbrady B 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Jíkev - Hrubý Jeseník 9:3 (3:2)
    So 15.09. 16:30 Kostelní Lhota - Kněžice 0:3 (0:2)
    So 15.09. 16:30 Seletice - Sn Poděbrady 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Semice B - Kostomlaty 1:3 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Přerov n. L. - Opočnice 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Sn Poděbrady - Semice B 4:0 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Opočnice - Rožďalovice 0:2 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Kněžice - Seletice 5:1 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Kovanice - Všejany 1:3 (1:3)
    Ne 23.09. 16:30 Kostomlaty - Přerov n. L. 4:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Hrubý Jeseník - Kostelní Lhota 2:2 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Boh. Poděbrady B - Jíkev 3:5 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Rožďalovice - Všejany 2:2 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Jíkev - Kovanice 10:0 (3:0)
    So 29.09. 16:00 Kostelní Lhota - Boh. Poděbrady B 2:3 (2:2)
    So 29.09. 16:00 Seletice - Hrubý Jeseník 1:1 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Opočnice - Kostomlaty 5:2 (2:1)
    Ne 30.09. 16:00 Semice B - Kněžice 3:4 (1:2)
    Ne 30.09. 16:00 Přerov n. L. - Sn Poděbrady 0:5 (0:2)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Sn Poděbrady - Opočnice 4:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Kněžice - Přerov n. L. 0:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Kovanice - Kostelní Lhota 4:1 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Všejany - Jíkev 1:4 (1:4)
    Ne 07.10. 16:00 Kostomlaty - Rožďalovice 5:0 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hrubý Jeseník - Semice B 2:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Boh. Poděbrady B - Seletice 0:4 (0:2)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Rožďalovice - Jíkev 3:1 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Kostelní Lhota - Všejany 2:5 (2:1)
    So 13.10. 15:30 Seletice - Kovanice 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Opočnice - Kněžice 2:7 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Semice B - Boh. Poděbrady B 1:1 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Přerov n. L. - Hrubý Jeseník 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Kostomlaty - Sn Poděbrady 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Sn Poděbrady - Rožďalovice 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Kněžice - Kostomlaty 0:2 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Kovanice - Semice B 2:1 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Všejany - Seletice 5:1 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Jíkev - Kostelní Lhota 13:2 (6:1)
    Ne 21.10. 15:30 Hrubý Jeseník - Opočnice 3:2 (3:1)
    Ne 21.10. 15:30 Boh. Poděbrady B - Přerov n. L. 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 Sn Poděbrady - Kněžice 3:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Rožďalovice - Kostelní Lhota 9:5 (5:2)
    So 27.10. 14:30 Seletice - Jíkev 0:1 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Opočnice - Boh. Poděbrady B 1:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Semice B - Všejany 1:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Přerov n. L. - Kovanice 1:3 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Kostomlaty - Hrubý Jeseník 6:3 (3:1)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Kněžice - Rožďalovice 3:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Kovanice - Opočnice 3:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Všejany - Přerov n. L. 7:0 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Jíkev - Semice B 11:4 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Kostelní Lhota - Seletice 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Hrubý Jeseník - Sn Poděbrady 2:5 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Boh. Poděbrady B - Kostomlaty 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 Sn Poděbrady - Boh. Poděbrady B 2:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Rožďalovice - Seletice 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Opočnice - Všejany 0:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Kněžice - Hrubý Jeseník 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Semice B - Kostelní Lhota 3:6 (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 Přerov n. L. - Jíkev 2:3 (1:2)
    Ne 11.11. 14:00 Kostomlaty - Kovanice 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Kostelní Lhota - Přerov n. L. 4:1 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Hrubý Jeseník - Rožďalovice 1:2 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Kovanice - Sn Poděbrady 0:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Všejany - Kostomlaty 3:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Jíkev - Opočnice 5:2 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Seletice - Semice B 1:2 (0:1)
    Ne 18.11. 13:30 Boh. Poděbrady B - Kněžice 4:1 (1:0)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Rožďalovice - Semice B 1:2 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Seletice - Přerov n. L. 0:2 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Kostelní Lhota - Opočnice 6:1 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Jíkev - Kostomlaty 3:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Všejany - Sn Poděbrady 0:4 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Kovanice - Kněžice 3:3 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Boh. Poděbrady B - Hrubý Jeseník 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Sn Poděbrady - Jíkev 3:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Kněžice - Všejany 1:1 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Opočnice - Seletice 2:2 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Boh. Poděbrady B - Rožďalovice 4:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Hrubý Jeseník - Kovanice 1:2 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Kostomlaty - Kostelní Lhota 3:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Přerov n. L. - Semice B 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Rožďalovice - Přerov n. L. 2:2 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Seletice - Kostomlaty 0:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Kostelní Lhota - Sn Poděbrady 1:1 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Jíkev - Kněžice 1:2 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Všejany - Hrubý Jeseník 7:0 (4:0)
    So 06.04. 16:30 Kovanice - Boh. Poděbrady B 3:1 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Semice B - Opočnice 3:3 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Sn Poděbrady - Seletice 9:1 (4:1)
    So 13.04. 16:30 Kovanice - Rožďalovice 1:6 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Kněžice - Kostelní Lhota 2:3 (0:2)
    So 13.04. 16:30 Opočnice - Přerov n. L. 3:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Boh. Poděbrady B - Všejany 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Hrubý Jeseník - Jíkev 4:1 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Kostomlaty - Semice B 1:3 (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Rožďalovice - Opočnice 4:0 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Semice B - Sn Poděbrady 0:5 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Seletice - Kněžice 1:1 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Kostelní Lhota - Hrubý Jeseník 5:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Jíkev - Boh. Poděbrady B 3:2 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Všejany - Kovanice 3:3 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Přerov n. L. - Kostomlaty 0:4 (0:1)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Sn Poděbrady - Přerov n. L. 8:0 (3:0)
    So 27.04. 17:00 Všejany - Rožďalovice 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Kovanice - Jíkev 3:4 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Kněžice - Semice B 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Boh. Poděbrady B - Kostelní Lhota 5:1 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Hrubý Jeseník - Seletice 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Kostomlaty - Opočnice 5:1 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Rožďalovice - Kostomlaty 0:7 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Opočnice - Sn Poděbrady 1:4 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Seletice - Boh. Poděbrady B 3:4 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Kostelní Lhota - Kovanice 3:1 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Jíkev - Všejany 1:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Přerov n. L. - Kněžice 2:2 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Semice B - Hrubý Jeseník 3:4 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Sn Poděbrady - Kostomlaty 3:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Jíkev - Rožďalovice 7:3 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Všejany - Kostelní Lhota 3:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Kovanice - Seletice 4:1 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Kněžice - Opočnice 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Boh. Poděbrady B - Semice B 1:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Hrubý Jeseník - Přerov n. L. 3:0 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Rožďalovice - Sn Poděbrady 0:3 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Opočnice - Hrubý Jeseník 4:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Semice B - Kovanice 1:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Seletice - Všejany 0:5 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Kostelní Lhota - Jíkev 5:2 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Kostomlaty - Kněžice 2:1 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Přerov n. L. - Boh. Poděbrady B 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Kostelní Lhota - Rožďalovice 9:0 (4:0)
    So 25.05. 17:00 Jíkev - Seletice 4:2 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Všejany - Semice B 3:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Kovanice - Přerov n. L. 2:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Kněžice - Sn Poděbrady 4:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Boh. Poděbrady B - Opočnice 9:1 (5:0)
    Ne 26.05. 17:00 Hrubý Jeseník - Kostomlaty 2:2 (1:2)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 Sn Poděbrady - Hrubý Jeseník 7:1 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Rožďalovice - Kněžice 4:6 (2:3)
    So 01.06. 17:00 Opočnice - Kovanice 4:2 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Seletice - Kostelní Lhota 0:2 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Kostomlaty - Boh. Poděbrady B 1:4 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Přerov n. L. - Všejany 3:2 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Semice B - Jíkev 0:10 (0:6)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Seletice - Rožďalovice 2:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Kostelní Lhota - Semice B 1:3 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Jíkev - Přerov n. L. 5:1 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Všejany - Opočnice 3:2 (3:1)
    So 08.06. 17:00 Kovanice - Kostomlaty 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Boh. Poděbrady B - Sn Poděbrady 1:3 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Hrubý Jeseník - Kněžice 3:4 (1:1)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Sn Poděbrady - Kovanice 6:0 (3:0)
    So 15.06. 14:00 Rožďalovice - Hrubý Jeseník 7:2 (3:0)
    So 15.06. 14:00 Kněžice - Boh. Poděbrady B 2:2 (0:1)
    So 15.06. 14:00 Kostomlaty - Všejany 2:2 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Opočnice - Jíkev 0:7 (0:5)
    Ne 16.06. 17:00 Přerov n. L. - Kostelní Lhota 4:0 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Semice B - Seletice 5:2 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 1 2 95:18 70
    2. 26 18 1 7 119:55 55
    3. 26 14 4 8 65:42 46
    4. 26 13 6 7 62:37 45
    5. 26 13 6 7 67:48 45
    6. 26 11 7 8 62:44 40
    7. 26 10 3 13 67:73 33
    8. 26 10 2 14 56:70 32
    9. 26 9 5 12 42:65 32
    10. 26 7 6 13 46:74 27
    11. 26 7 6 13 44:84 27
    12. 26 7 3 16 30:70 24
    13. 26 6 5 15 34:61 23
    14. 26 5 3 18 39:87 18