Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13508
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9862
    Týden:
    59
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Toušeň - Vyšehořovice 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Nová Ves - Klíčany B 1:2 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Vodochody - Nehvizdy B 3:4 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Čelákovice - Veleň 8:0 (4:0)
    Ne 26.08. 17:00 Řež - Klecany B 6:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sluštice - Radonice B 0:8 (0:2)

    2.kolo

    Ne 02.09. 17:00 Klíčany B - Líbeznice B 5:0 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Radonice B - Toušeň 10:1 (4:0)
    Ne 02.09. 17:00 Klecany B - Sluštice 7:0 (4:0)
    Ne 02.09. 17:00 Veleň - Řež 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Nehvizdy B - Čelákovice 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Nová Ves - Vodochody 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Toušeň - Klecany B 3:1 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 Vodochody - Klíčany B 2:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Čelákovice - Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Řež - Nehvizdy B 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Sluštice - Veleň 3:4 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Líbeznice B - Vyšehořovice 3:1 (1:0)

    4.kolo

    Ne 16.09. 16:30 Klíčany B - Vyšehořovice 4:2 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Radonice B - Líbeznice B 5:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Veleň - Toušeň 3:2 (2:2)
    Ne 16.09. 16:30 Nehvizdy B - Sluštice 5:2 (3:2)
    Ne 16.09. 16:30 Nová Ves - Řež 1:3 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Vodochody - Čelákovice 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Toušeň - Nehvizdy B 3:1 (2:1)
    So 22.09. 10:15 Vyšehořovice - Radonice B 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Čelákovice - Klíčany B 7:1
    Ne 23.09. 16:30 Řež - Vodochody 3:0
    Ne 23.09. 16:30 Sluštice - Nová Ves 1:3
    Ne 23.09. 16:30 Líbeznice B - Klecany B 0:1

    6.kolo

    Ne 30.09. 16:00 Klíčany B - Radonice B 4:1 (2:0)
    Ne 30.09. 16:00 Klecany B - Vyšehořovice 4:2 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Veleň - Líbeznice B 3:4 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Nová Ves - Toušeň 6:2 (2:2)
    Ne 30.09. 16:00 Vodochody - Sluštice 7:3 (2:2)
    Ne 30.09. 16:00 Čelákovice - Řež 5:2 (2:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Toušeň - Vodochody 2:1 (2:0)
    So 06.10. 10:15 Vyšehořovice - Veleň 0:4 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Řež - Klíčany B 1:4 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Sluštice - Čelákovice 0:5 (0:4)
    Ne 07.10. 16:00 Líbeznice B - Nehvizdy B 6:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Radonice B - Klecany B 2:0 (1:0)

    8.kolo

    Ne 14.10. 15:30 Klíčany B - Klecany B 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Veleň - Radonice B 4:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Nehvizdy B - Vyšehořovice 5:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Nová Ves - Líbeznice B 5:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Čelákovice - Toušeň 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:30 Řež - Sluštice 7:2 (5:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Toušeň - Řež 1:5 (0:3)
    So 20.10. 10:15 Vyšehořovice - Nová Ves 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Sluštice - Klíčany B 0:7 (0:3)
    Ne 21.10. 15:30 Líbeznice B - Vodochody 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Radonice B - Nehvizdy B 9:1 (6:0)
    Ne 21.10. 15:30 Klecany B - Veleň 3:1 (2:1)

    10.kolo

    Ne 28.10. 14:30 Klíčany B - Veleň 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Nehvizdy B - Klecany B 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Nová Ves - Radonice B 1:3 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Vodochody - Vyšehořovice 5:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Čelákovice - Líbeznice B 15:2 (8:1)
    Ne 28.10. 14:30 Sluštice - Toušeň 1:4 (0:3)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Toušeň - Klíčany B 3:3 (3:3)
    So 03.11. 10:15 Vyšehořovice - Čelákovice 0:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Líbeznice B - Řež 5:0 (4:0)
    Ne 04.11. 14:00 Radonice B - Vodochody 6:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Klecany B - Nová Ves 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Veleň - Nehvizdy B 2:1 (1:1)

    12.kolo

    Ne 11.11. 14:00 Klíčany B - Nehvizdy B 7:1 (6:0)
    Ne 11.11. 14:00 Nová Ves - Veleň 0:2 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Vodochody - Klecany B 4:1 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Čelákovice - Radonice B 3:3 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Řež - Vyšehořovice 8:3 (4:1)
    Ne 11.11. 14:00 Sluštice - Líbeznice B 3:3 (1:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Vyšehořovice - Sluštice 2:3 (2:2)
    So 17.11. 10:15 Radonice B - Řež 0:1 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Líbeznice B - Toušeň 3:6 (2:4)
    Ne 18.11. 13:30 Klecany B - Čelákovice 4:5 (3:4)
    Ne 18.11. 13:30 Veleň - Vodochody 1:0 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 Nehvizdy B - Nová Ves 5:3 (2:2)

    14.kolo

    So 23.03. 10:15 Vyšehořovice - Toušeň 6:3 (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Klíčany B - Nová Ves 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Nehvizdy B - Vodochody 3:3 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Veleň - Čelákovice 3:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Klecany B - Řež 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Radonice B - Sluštice 17:0 (7:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Toušeň - Radonice B 0:5 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Líbeznice B - Klíčany B 4:3 (2:2)
    Ne 31.03. 15:00 Sluštice - Klecany B 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Řež - Veleň 3:6 (1:2)
    Ne 31.03. 15:00 Čelákovice - Nehvizdy B 8:1 (6:0)
    Ne 31.03. 15:00 Vodochody - Nová Ves 1:1 (1:1)

    16.kolo

    So 06.04. 15:30 Vyšehořovice - Líbeznice B 1:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Klíčany B - Vodochody 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Nová Ves - Čelákovice 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Nehvizdy B - Řež 1:5 (0:3)
    Ne 07.04. 15:30 Veleň - Sluštice 5:2 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Klecany B - Toušeň 3:1 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Vyšehořovice - Klíčany B 3:5 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Líbeznice B - Radonice B 2:6 (0:3)
    Ne 14.04. 15:30 Sluštice - Nehvizdy B 3:2 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Řež - Nová Ves 10:1 (5:0)
    Ne 14.04. 15:30 Čelákovice - Vodochody 4:1 (1:1)
    St 08.05. 10:15 Toušeň - Veleň 4:3 (2:3)

    18.kolo

    Ne 21.04. 16:00 Klíčany B - Čelákovice 4:3 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Vodochody - Řež 3:4 (0:3)
    Ne 21.04. 16:00 Nová Ves - Sluštice 9:0 (4:0)
    Ne 21.04. 16:00 Nehvizdy B - Toušeň 3:4 (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Klecany B - Líbeznice B 4:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Radonice B - Vyšehořovice 2:4 (1:3)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Vyšehořovice - Klecany B 10:1 (6:0)
    So 27.04. 10:15 Toušeň - Nová Ves 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Radonice B - Klíčany B 3:1 (3:1)
    Ne 28.04. 16:00 Líbeznice B - Veleň 2:1 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Sluštice - Vodochody 2:6 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Řež - Čelákovice 3:1 (2:1)

    20.kolo

    Ne 05.05. 14:00 Nehvizdy B - Líbeznice B 1:3 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Klíčany B - Řež 8:2 (6:0)
    Ne 05.05. 16:30 Čelákovice - Sluštice 9:1 (6:0)
    Ne 05.05. 16:30 Vodochody - Toušeň 2:4 (2:3)
    Ne 05.05. 16:30 Veleň - Vyšehořovice 4:7 (3:3)
    Ne 05.05. 16:30 Klecany B - Radonice B 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Vyšehořovice - Nehvizdy B 7:0 (3:0)
    So 11.05. 10:15 Toušeň - Čelákovice 4:1 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Klecany B - Klíčany B 1:4 (0:3)
    Ne 12.05. 16:30 Radonice B - Veleň 9:1 (6:0)
    Ne 12.05. 16:30 Líbeznice B - Nová Ves 2:2 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Sluštice - Řež 0:12 (0:4)

    22.kolo

    Ne 19.05. 17:00 Klíčany B - Sluštice 7:1 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Řež - Toušeň 3:4 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Vodochody - Líbeznice B 0:5 (0:4)
    Ne 19.05. 17:00 Nová Ves - Vyšehořovice 2:7 (1:4)
    Ne 19.05. 17:00 Nehvizdy B - Radonice B 1:4 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Veleň - Klecany B 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Vyšehořovice - Vodochody 6:1 (3:0)
    So 25.05. 10:15 Toušeň - Sluštice 2:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Veleň - Klíčany B 1:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Klecany B - Nehvizdy B 3:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Radonice B - Nová Ves 3:2 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Líbeznice B - Čelákovice 5:0 (2:0)

    24.kolo

    Ne 02.06. 17:00 Klíčany B - Toušeň 2:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Řež - Líbeznice B 4:2 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Čelákovice - Vyšehořovice 3:7 (1:5)
    Ne 02.06. 17:00 Vodochody - Radonice B 0:4 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Nová Ves - Klecany B 4:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Nehvizdy B - Veleň 1:10 (1:5)

    25.kolo

    So 08.06. 10:15 Vyšehořovice - Řež 7:4 (4:3)
    Ne 09.06. 17:00 Nehvizdy B - Klíčany B 8:3 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Veleň - Nová Ves 4:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Klecany B - Vodochody 2:2 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Radonice B - Čelákovice 10:2 (5:2)
    Ne 09.06. 17:00 Líbeznice B - Sluštice 9:4 (4:1)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Toušeň - Líbeznice B 4:3 (2:2)
    So 15.06. 10:15 Sluštice - Vyšehořovice 1:5 (0:3)
    So 15.06. 14:30 Nová Ves - Nehvizdy B 8:2 (6:1)
    Ne 16.06. 17:00 Řež - Radonice B 5:3 (5:2)
    Ne 16.06. 17:00 Čelákovice - Klecany B 4:4 (3:2)
    Ne 16.06. 17:00 Vodochody - Veleň 2:6 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 2 4 87:46 56
    2. 24 17 1 6 115:37 52
    3. 24 15 1 8 73:58 46
    4. 24 15 0 9 95:64 45
    5. 24 13 2 9 65:71 41
    6. 24 12 3 9 94:59 39
    7. 24 11 3 10 70:74 36
    8. 24 11 1 12 85:71 34
    9. 24 9 4 11 49:59 31
    10. 24 8 4 12 57:61 28
    11. 24 6 2 16 53:101 20
    12. 24 4 4 16 44:75 16
    13. 24 2 3 19 34:145 9