Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 13509
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8552
    Týden:
    28
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Senohraby B - Přišimasy 4:1 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Křenice - Dobřejovice B 3:3 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Všestary - Doubravčice 5:3 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Hrusice B - Škvorec B 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Radošovice - Doubek 6:4 (3:3)
    St 12.09. 18:00 Struhařov - Lojovice 3:3 (2:2)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Radošovice - Lojovice 2:2 (1:2)
    So 01.09. 17:00 Doubravčice - Hrusice B 2:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Přišimasy - Křenice 0:3 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Škvorec B - Doubek 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Dobřejovice B - Všestary 4:4 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Kamenice B - Senohraby B 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Senohraby B - Struhařov 1:3 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Křenice - Kamenice B 3:5 (0:3)
    So 08.09. 17:00 Radošovice - Škvorec B 5:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Všestary - Přišimasy 2:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hrusice B - Dobřejovice B 8:4 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 Doubek - Doubravčice 5:2 (5:0)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Lojovice - Škvorec B 7:0 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Doubravčice - Radošovice 2:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Přišimasy - Hrusice B 5:1 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Struhařov - Křenice 3:3 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Dobřejovice B - Doubek 2:2 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Kamenice B - Všestary 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Senohraby B - Lojovice 0:2 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Radošovice - Dobřejovice B 7:2 (4:1)
    So 22.09. 16:30 Škvorec B - Doubravčice 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Všestary - Struhařov 4:0
    Ne 23.09. 16:30 Hrusice B - Kamenice B 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Doubek - Přišimasy 6:1 (3:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Lojovice - Doubravčice 5:0 (4:0)
    So 29.09. 16:00 Přišimasy - Radošovice 2:5 (2:2)
    So 29.09. 16:00 Struhařov - Hrusice B 2:6 (1:3)
    So 29.09. 16:00 Senohraby B - Křenice 0:5 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Dobřejovice B - Škvorec B 2:5 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Kamenice B - Doubek 3:1 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Křenice - Lojovice 1:4 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Radošovice - Kamenice B 6:0 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Škvorec B - Přišimasy 6:1 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Doubravčice - Dobřejovice B 4:2 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Všestary - Senohraby B 5:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Doubek - Struhařov 1:3 (0:3)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Lojovice - Dobřejovice B 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Přišimasy - Doubravčice 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Struhařov - Radošovice 3:2 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Senohraby B - Hrusice B 2:1 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Křenice - Všestary 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Kamenice B - Škvorec B 3:8 (1:4)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Škvorec B - Struhařov 3:3 (2:2)
    So 20.10. 15:30 Doubravčice - Kamenice B 1:2 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Všestary - Lojovice 2:2 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hrusice B - Křenice 8:0 (4:0)
    Ne 21.10. 15:30 Doubek - Senohraby B 4:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Dobřejovice B - Přišimasy 6:1 (5:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Lojovice - Přišimasy 7:1 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Struhařov - Doubravčice 5:3 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Senohraby B - Radošovice 1:4 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Křenice - Doubek 1:3 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Kamenice B - Dobřejovice B 3:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Všestary - Hrusice B 5:1 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Radošovice - Křenice 1:3 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Škvorec B - Senohraby B 11:1 (4:1)
    So 03.11. 14:00 Přišimasy - Kamenice B 0:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Hrusice B - Lojovice 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Doubek - Všestary 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Dobřejovice B - Struhařov 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Lojovice - Kamenice B 0:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Struhařov - Přišimasy 6:0 (4:0)
    So 10.11. 14:00 Senohraby B - Doubravčice 2:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Křenice - Škvorec B 1:3 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Všestary - Radošovice 4:1 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Hrusice B - Doubek 3:0 (0:0)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Kamenice B - Struhařov 2:7 (1:4)
    So 17.11. 13:30 Radošovice - Hrusice B 14:0 (5:0)
    So 17.11. 13:30 Škvorec B - Všestary 1:2 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Doubravčice - Křenice 2:1 (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Doubek - Lojovice 3:2 (1:2)
    Ne 18.11. 13:30 Dobřejovice B - Senohraby B 3:2 (2:2)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Lojovice - Struhařov 1:3 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Přišimasy - Senohraby B 5:3 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Doubravčice - Všestary 0:5 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Škvorec B - Hrusice B 5:2 (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Dobřejovice B - Křenice 5:0 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Doubek - Radošovice 1:5 (1:4)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Lojovice - Radošovice 1:7 (0:4)
    So 30.03. 15:00 Křenice - Přišimasy 5:1 (4:1)
    So 30.03. 15:00 Senohraby B - Kamenice B 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Doubek - Škvorec B 1:3 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Hrusice B - Doubravčice 2:4 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Všestary - Dobřejovice B 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 15:30 Struhařov - Senohraby B 2:0 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Přišimasy - Všestary 0:6 (0:3)
    So 06.04. 15:30 Doubravčice - Doubek 1:7 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Škvorec B - Radošovice 1:5 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Kamenice B - Křenice 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Dobřejovice B - Hrusice B 3:3 (2:3)

    17.kolo

    So 13.04. 15:30 Škvorec B - Lojovice 8:1 (4:1)
    So 13.04. 15:30 Radošovice - Doubravčice 7:3 (2:2)
    So 13.04. 15:30 Křenice - Struhařov 1:6 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Doubek - Dobřejovice B 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Hrusice B - Přišimasy 5:0 (3:0)
    Ne 14.04. 15:30 Všestary - Kamenice B 3:1 (2:0)

    18.kolo

    So 20.04. 16:00 Lojovice - Senohraby B 1:2 (1:2)
    So 20.04. 16:00 Struhařov - Všestary 3:0k
    So 20.04. 16:00 Přišimasy - Doubek 3:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Doubravčice - Škvorec B 1:2 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Kamenice B - Hrusice B 2:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Dobřejovice B - Radošovice 0:4 (0:4)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Doubravčice - Lojovice 4:1 (2:1)
    So 27.04. 16:00 Škvorec B - Dobřejovice B 3:2 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Radošovice - Přišimasy 11:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Křenice - Senohraby B 2:4 (0:3)
    Ne 28.04. 16:00 Doubek - Kamenice B 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Hrusice B - Struhařov 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 16:30 Lojovice - Křenice 0:2 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Senohraby B - Všestary 1:7 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Struhařov - Doubek 1:4 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Přišimasy - Škvorec B 1:4 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Kamenice B - Radošovice 0:9 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Dobřejovice B - Doubravčice 3:1 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 16:30 Doubravčice - Přišimasy 2:2 (1:2)
    So 11.05. 16:30 Škvorec B - Kamenice B 7:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Radošovice - Struhařov 6:1 (2:1)
    Ne 12.05. 16:30 Dobřejovice B - Lojovice 7:1 (4:1)
    Ne 12.05. 16:30 Hrusice B - Senohraby B 6:0 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Všestary - Křenice 3:0 (0:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Lojovice - Všestary 0:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Křenice - Hrusice B 1:6 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Senohraby B - Doubek 2:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Struhařov - Škvorec B 2:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Přišimasy - Dobřejovice B 3:2 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Kamenice B - Doubravčice 1:9 (0:2)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Přišimasy - Lojovice 3:2 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Doubravčice - Struhařov 2:2 (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Dobřejovice B - Kamenice B 8:3 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Radošovice - Senohraby B 13:1 (5:0)
    Ne 26.05. 17:00 Doubek - Křenice 6:0 (4:0)
    Ne 26.05. 17:00 Hrusice B - Všestary 5:0 (3:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Lojovice - Hrusice B 2:3 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Senohraby B - Škvorec B 1:5 (0:4)
    So 01.06. 17:00 Struhařov - Dobřejovice B 0:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Všestary - Doubek 1:6 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Křenice - Radošovice 3:2 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Kamenice B - Přišimasy 2:4 (1:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Přišimasy - Struhařov 6:4 (4:3)
    So 08.06. 17:00 Doubravčice - Senohraby B 4:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Škvorec B - Křenice 3:0k
    So 08.06. 17:00 Radošovice - Všestary 3:2 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Kamenice B - Lojovice 3:1 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Doubek - Hrusice B 4:1 (0:0)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Lojovice - Doubek 4:3 (1:2)
    So 15.06. 13:30 Křenice - Doubravčice 1:5 (1:1)
    So 15.06. 14:00 Hrusice B - Radošovice 2:5 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Senohraby B - Dobřejovice B 1:5 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Struhařov - Kamenice B 5:0 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Všestary - Škvorec B 2:2 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 1 5 131:39 55
    2. 24 16 2 6 88:47 50
    3. 24 14 6 4 70:40 48
    4. 24 12 6 6 68:54 42
    5. 24 12 3 9 74:50 39
    6. 24 11 3 10 70:64 36
    7. 24 9 6 9 72:65 33
    8. 24 9 2 13 56:65 29
    9. 24 9 0 15 40:90 27
    10. 24 7 4 13 54:61 25
    11. 24 8 1 15 41:95 25
    12. 24 7 3 14 43:74 24
    13. 24 5 1 18 32:95 16