Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 13525
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kutná Hora  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1793
    Týden:
    19
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 01.09. 14:00 Štrampouch - Močovice 3:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Žleby - Chotusice B 5:2 (2:2)
    Ne 02.09. 14:00 Tupadly C - H. Bučice 0:5 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Potěhy - Okřesaneč 2:1 np (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Vrdy B - Hostovlice 8:0 (4:0)
    Ne 02.09. 17:00 Bratčice - Horky 10:0 (5:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Okřesaneč - Vrdy B 1:4 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Horky - Potěhy 4:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Močovice - Bratčice 1:7 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 H. Bučice - Štrampouch 14:0 (6:0)
    Ne 09.09. 17:00 Chotusice B - Tupadly C 7:1 (3:1)
    Ne 09.09. 17:00 Hostovlice - Žleby 1:2 (0:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 Potěhy - Vrdy B 1:3 (0:2)
    So 15.09. 13:30 Štrampouch - Chotusice B 2:4 (0:4)
    Ne 16.09. 13:30 Tupadly C - Hostovlice 4:1 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Žleby - Okřesaneč 3:1 (3:1)
    Ne 16.09. 16:30 Bratčice - H. Bučice 0:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Horky - Močovice 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Okřesaneč - Tupadly C 6:3 (3:3)
    Ne 23.09. 16:30 Močovice - Potěhy 7:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 H. Bučice - Horky 10:0 (3:0)
    Ne 23.09. 16:30 Chotusice B - Bratčice 1:4 (1:3)
    Ne 23.09. 16:30 Hostovlice - Štrampouch 1:3 (0:3)
    Ne 23.09. 16:30 Vrdy B - Žleby 3:2 (1:0)

    6.kolo

    So 29.09. 13:00 Štrampouch - Okřesaneč 1:2 np (0:0)
    So 29.09. 16:00 Potěhy - Žleby 2:1 np (1:0)
    So 29.09. 16:00 Bratčice - Hostovlice 5:2 (3:1)
    Ne 30.09. 13:00 Tupadly C - Vrdy B 5:4 np (2:1)
    Ne 30.09. 16:00 Horky - Chotusice B 3:6 (1:5)
    Ne 30.09. 16:00 Močovice - H. Bučice 0:9 (0:4)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Hostovlice - Horky 1:3 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Žleby - Tupadly C 4:3 np (2:2)
    Ne 07.10. 16:00 H. Bučice - Potěhy 4:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Chotusice B - Močovice 4:1 (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Okřesaneč - Bratčice 1:4 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Vrdy B - Štrampouch 11:3 (6:1)

    8.kolo

    So 13.10. 12:30 Štrampouch - Žleby 0:4 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Bratčice - Vrdy B 2:1 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Horky - Okřesaneč 1:7 (0:4)
    Ne 14.10. 15:30 Močovice - Hostovlice 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 H. Bučice - Chotusice B 1:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Potěhy - Tupadly C 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Chotusice B - Potěhy 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 12:30 Tupadly C - Štrampouch 10:1 (6:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hostovlice - H. Bučice 0:4 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Okřesaneč - Močovice 2:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Vrdy B - Horky 3:0
    Ne 21.10. 15:30 Žleby - Bratčice 4:1 (0:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Bratčice - Tupadly C 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Potěhy - Štrampouch 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Horky - Žleby 0:6 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Močovice - Vrdy B 2:3 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 H. Bučice - Okřesaneč 4:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Chotusice B - Hostovlice 3:4 (1:1)

    11.kolo

    So 03.11. 11:00 Štrampouch - Bratčice 3:7 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Žleby - Močovice 3:2 (2:2)
    Ne 04.11. 11:00 Tupadly C - Horky 5:3 (5:1)
    Ne 04.11. 14:00 Hostovlice - Potěhy 3:2 np (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Okřesaneč - Chotusice B 8:1 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vrdy B - H. Bučice 1:0 (0:0)

    1.kolo

    So 10.11. 14:00 Horky - Štrampouch 2:1 np (0:0)
    So 10.11. 14:00 H. Bučice - Žleby 3:2 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Hostovlice - Okřesaneč 1:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Bratčice - Potěhy 3:2 np (1:2)
    Ne 11.11. 14:00 Močovice - Tupadly C 3:1 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Chotusice B - Vrdy B 5:4 np (2:4)

    13.kolo

    So 30.03. 15:00 Okřesaneč - Potěhy 2:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Hostovlice - Vrdy B 1:2 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Chotusice B - Žleby 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 H. Bučice - Tupadly C 5:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Močovice - Štrampouch 7:2 (3:1)
    Ne 31.03. 15:00 Horky - Bratčice 3:4 (0:2)

    14.kolo

    So 06.04. 13:30 Štrampouch - H. Bučice 0:10 (0:6)
    So 06.04. 16:30 Potěhy - Horky 3:1 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Žleby - Hostovlice 3:1 (3:1)
    Ne 07.04. 13:30 Tupadly C - Chotusice B 3:2 np (1:2)
    Ne 07.04. 16:30 Močovice - Bratčice 0:3 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Vrdy B - Okřesaneč 7:1 (4:0)

    15.kolo

    Ne 14.04. 13:00 Hostovlice - Tupadly C 2:1 np (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Vrdy B - Potěhy 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Okřesaneč - Žleby 3:4 (1:2)
    Ne 14.04. 16:30 Chotusice B - Štrampouch 3:4 (1:3)
    Ne 14.04. 16:30 H. Bučice - Bratčice 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Močovice - Horky 4:1 (3:0)

    16.kolo

    So 20.04. 14:00 Štrampouch - Hostovlice 3:2 np (1:0)
    So 20.04. 17:00 Bratčice - Chotusice B 5:2 (3:1)
    So 20.04. 17:00 Žleby - Vrdy B 6:0 (3:0)
    Ne 21.04. 14:00 Tupadly C - Okřesaneč 9:3 (3:2)
    Ne 21.04. 17:00 Potěhy - Močovice 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Horky - H. Bučice 1:6 (1:3)

    17.kolo

    So 27.04. 17:00 Okřesaneč - Štrampouch 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Žleby - Potěhy 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Vrdy B - Tupadly C 4:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Hostovlice - Bratčice 1:2 np (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Chotusice B - Horky 1:6 (0:4)
    Ne 28.04. 17:00 H. Bučice - Močovice 3:1 (1:1)

    18.kolo

    So 04.05. 14:00 Štrampouch - Vrdy B 0:4 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Potěhy - H. Bučice 1:3 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Bratčice - Okřesaneč 4:3 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Tupadly C - Žleby 3:5 (1:4)
    Ne 05.05. 17:00 Močovice - Chotusice B 2:1 (2:1)
    Ne 05.05. 17:00 Horky - Hostovlice 3:2 (1:1)

    19.kolo

    So 11.05. 17:00 Žleby - Štrampouch 2:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Okřesaneč - Horky 0:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Hostovlice - Močovice 1:4 (0:1)
    Ne 12.05. 14:00 Tupadly C - Potěhy 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Vrdy B - Bratčice 4:3 (4:1)
    Ne 12.05. 17:00 Chotusice B - H. Bučice 4:6 (2:2)

    20.kolo

    So 18.05. 14:00 Štrampouch - Tupadly C 1:8 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Horky - Vrdy B 3:2 (0:1)
    Ne 19.05. 14:00 Močovice - Okřesaneč 2:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 H. Bučice - Hostovlice 5:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Bratčice - Žleby 3:2 (1:1)
    Čt 13.06. 18:00 Potěhy - Chotusice B 2:3 np (1:1)

    21.kolo

    So 25.05. 17:00 Žleby - Horky 3:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Okřesaneč - H. Bučice 3:4 np (2:2)
    So 25.05. 17:00 Hostovlice - Chotusice B 1:2 np (0:0)
    Ne 26.05. 13:00 Vrdy B - Močovice 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 14:00 Štrampouch - Potěhy 1:4 (0:0)
    Ne 26.05. 14:00 Tupadly C - Bratčice 3:4 (2:1)

    22.kolo

    So 01.06. 14:00 Horky - Tupadly C 1:5 (0:3)
    Ne 02.06. 17:00 Potěhy - Hostovlice 0:4 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Chotusice B - Okřesaneč 2:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 H. Bučice - Vrdy B 5:2 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Močovice - Žleby 3:6 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Bratčice - Štrampouch 12:2 (7:1)

    12.kolo

    So 08.06. 14:00 Štrampouch - Horky 3:5 (1:2)
    So 08.06. 15:00 Žleby - H. Bučice 4:5 (3:2)
    So 08.06. 17:00 Potěhy - Bratčice 2:5 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Okřesaneč - Hostovlice 4:0 (1:0)
    Ne 09.06. 14:00 Tupadly C - Močovice 3:2 (3:1)
    Ne 09.06. 17:00 Vrdy B - Chotusice B 3:0k
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 20 1 0 1 111:22 62
    2. 22 16 2 0 4 89:44 52
    3. 22 16 0 2 4 80:41 50
    4. 22 15 1 1 5 71:40 48
    5. 22 8 2 2 10 72:68 30
    6. 22 8 1 2 11 52:56 28
    7. 22 9 0 0 13 51:61 27
    8. 22 6 3 1 12 53:66 25
    9. 22 6 2 3 11 29:50 25
    10. 22 7 1 0 14 43:86 23
    11. 22 2 2 3 15 29:65 13
    12. 22 3 1 2 16 33:114 13