Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 13529
  • Návštěvy: 1126/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13475
    Týden:
    1126
    Dnes:
    117
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Dolní Kralovice - Olbramovice 3:4 (0:3)
    So 25.08. 17:00 Postupice - Týnec 1:3 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Pravonín - Čerčany 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 14:00 Nespeky B - Maršovice 2:3 (1:2)
    Ne 26.08. 15:00 Vr. Janovice - Přestavlky 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Jankov - Chotýšany 2:5 (1:3)
    Ne 26.08. 17:00 Mezno - Křivsoudov 2:5 (2:1)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Chotýšany - Přestavlky 3:1 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Čerčany - Mezno 2:3 (1:3)
    So 01.09. 17:00 Týnec - Nespeky B 3:2 (3:1)
    So 01.09. 17:00 Olbramovice - Postupice 5:0 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Křivsoudov - Vr. Janovice 5:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Maršovice - Pravonín 3:2 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Jankov - Dolní Kralovice 1:4 (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Dolní Kralovice - Chotýšany 3:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Postupice - Jankov 6:1 (3:1)
    So 08.09. 17:00 Pravonín - Týnec 4:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Přestavlky - Křivsoudov 2:3 (1:2)
    Ne 09.09. 14:00 Nespeky B - Olbramovice 2:4 (0:1)
    Ne 09.09. 15:00 Vr. Janovice - Čerčany 4:3 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Mezno - Maršovice 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Chotýšany - Křivsoudov 3:1 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Čerčany - Přestavlky 1:2 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Týnec - Mezno 4:3 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Olbramovice - Pravonín 6:2 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Dolní Kralovice - Postupice 1:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Maršovice - Vr. Janovice 1:4 (1:3)
    Ne 16.09. 16:30 Jankov - Nespeky B 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Postupice - Chotýšany 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Pravonín - Jankov 3:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Přestavlky - Maršovice 2:3 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Křivsoudov - Čerčany 3:1 (2:1)
    Ne 23.09. 14:00 Nespeky B - Dolní Kralovice 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 15:00 Vr. Janovice - Týnec 0:4 (0:3)
    Ne 23.09. 16:30 Mezno - Olbramovice 4:3 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Chotýšany - Čerčany 5:0 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Týnec - Přestavlky 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Olbramovice - Vr. Janovice 3:2 (3:2)
    So 29.09. 16:00 Postupice - Nespeky B 4:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Křivsoudov - Maršovice 2:3 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Jankov - Mezno 2:5 (0:3)
    Ne 30.09. 16:00 Dolní Kralovice - Pravonín 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Pravonín - Postupice 5:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Přestavlky - Olbramovice 1:4 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Křivsoudov - Týnec 4:2 (3:1)
    So 06.10. 16:00 Čerčany - Maršovice 0:4 (0:1)
    Ne 07.10. 14:00 Nespeky B - Chotýšany 8:3 (4:3)
    Ne 07.10. 15:00 Vr. Janovice - Jankov 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Mezno - Dolní Kralovice 5:2 (2:2)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Chotýšany - Maršovice 1:1 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Týnec - Čerčany 2:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Olbramovice - Křivsoudov 3:2 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Dolní Kralovice - Vr. Janovice 3:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Postupice - Mezno 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 14:00 Nespeky B - Pravonín 3:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Jankov - Přestavlky 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Pravonín - Chotýšany 1:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Přestavlky - Dolní Kralovice 1:2 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Křivsoudov - Jankov 1:3 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Čerčany - Olbramovice 1:3 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Vr. Janovice - Postupice 3:0k
    Ne 21.10. 15:30 Mezno - Nespeky B 3:2 (1:2)
    Ne 21.10. 15:30 Maršovice - Týnec 2:3 (2:1)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Chotýšany - Týnec 1:2 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Olbramovice - Maršovice 1:5 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Postupice - Přestavlky 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Pravonín - Mezno 2:2 (0:2)
    Ne 28.10. 13:00 Dolní Kralovice - Křivsoudov 1:3 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Nespeky B - Vr. Janovice 4:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Jankov - Čerčany 5:1 (2:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Přestavlky - Nespeky B 8:1 (4:1)
    So 03.11. 14:00 Křivsoudov - Postupice 6:1 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Čerčany - Dolní Kralovice 1:5 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Týnec - Olbramovice 2:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Mezno - Chotýšany 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Vr. Janovice - Pravonín 2:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Maršovice - Jankov 1:2 (1:2)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Chotýšany - Olbramovice 2:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Dolní Kralovice - Maršovice 1:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Postupice - Čerčany 4:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Pravonín - Přestavlky 0:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Jankov - Týnec 1:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Nespeky B - Křivsoudov 1:7 (0:4)
    Ne 11.11. 14:00 Mezno - Vr. Janovice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Přestavlky - Mezno 0:2 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Křivsoudov - Pravonín 2:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Čerčany - Nespeky B 3:2 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Maršovice - Postupice 1:2 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Týnec - Dolní Kralovice 4:0 (4:0)
    So 17.11. 13:30 Olbramovice - Jankov 4:0 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 Vr. Janovice - Chotýšany 1:5 (0:3)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Chotýšany - Jankov 1:7 (0:3)
    So 23.03. 15:00 Olbramovice - Dolní Kralovice 5:2 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Týnec - Postupice 2:2 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Čerčany - Pravonín 0:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Křivsoudov - Mezno 3:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Přestavlky - Vr. Janovice 4:2 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Maršovice - Nespeky B 6:0 (4:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Přestavlky - Chotýšany 6:1 (5:0)
    So 30.03. 15:00 Pravonín - Maršovice 3:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Postupice - Olbramovice 1:4 (0:3)
    So 30.03. 15:00 Dolní Kralovice - Jankov 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 14:00 Nespeky B - Týnec 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Vr. Janovice - Křivsoudov 3:2 (1:1)
    Ne 31.03. 16:30 Mezno - Čerčany 4:1 (2:1)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Chotýšany - Dolní Kralovice 2:0 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Olbramovice - Nespeky B 4:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Týnec - Pravonín 4:2 (3:0)
    So 06.04. 16:30 Čerčany - Vr. Janovice 2:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Křivsoudov - Přestavlky 3:3 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Jankov - Postupice 3:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Maršovice - Mezno 1:2 (1:2)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Křivsoudov - Chotýšany 4:2 (1:2)
    So 13.04. 16:30 Přestavlky - Čerčany 7:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Pravonín - Olbramovice 0:6 (0:3)
    So 13.04. 16:30 Postupice - Dolní Kralovice 1:2 (0:0)
    Ne 14.04. 14:00 Nespeky B - Jankov 7:3 (1:1)
    Ne 14.04. 15:00 Vr. Janovice - Maršovice 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Mezno - Týnec 3:6 (1:4)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Chotýšany - Postupice 0:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Dolní Kralovice - Nespeky B 3:1 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Olbramovice - Mezno 0:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Týnec - Vr. Janovice 4:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Čerčany - Křivsoudov 0:8 (0:4)
    Ne 21.04. 17:00 Jankov - Pravonín 2:1 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Maršovice - Přestavlky 4:2 (1:1)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Čerčany - Chotýšany 1:3 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Přestavlky - Týnec 6:0 (3:0)
    So 27.04. 17:00 Pravonín - Dolní Kralovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 14:00 Nespeky B - Postupice 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 15:00 Vr. Janovice - Olbramovice 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Maršovice - Křivsoudov 1:6 (1:4)
    Ne 28.04. 17:00 Mezno - Jankov 0:5 (0:4)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Chotýšany - Nespeky B 0:4 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Postupice - Pravonín 2:1 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Dolní Kralovice - Mezno 1:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Olbramovice - Přestavlky 4:3 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Týnec - Křivsoudov 2:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Jankov - Vr. Janovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Maršovice - Čerčany 4:1 (2:0)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Čerčany - Týnec 1:4 (1:3)
    So 11.05. 17:00 Křivsoudov - Olbramovice 4:4 (3:1)
    So 11.05. 17:00 Přestavlky - Jankov 1:3 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Pravonín - Nespeky B 3:2 (1:0)
    Ne 12.05. 15:00 Vr. Janovice - Dolní Kralovice 4:1 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Maršovice - Chotýšany 0:1 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Mezno - Postupice 4:5 (3:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Chotýšany - Pravonín 2:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Postupice - Vr. Janovice 1:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Dolní Kralovice - Přestavlky 2:3 (2:3)
    So 18.05. 17:00 Olbramovice - Čerčany 7:2 (5:2)
    So 18.05. 17:00 Týnec - Maršovice 3:0 (0:0)
    Ne 19.05. 14:00 Nespeky B - Mezno 5:2 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 Jankov - Křivsoudov 3:1 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Týnec - Chotýšany 3:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Čerčany - Jankov 0:4 (0:4)
    So 25.05. 17:00 Křivsoudov - Dolní Kralovice 3:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Přestavlky - Postupice 3:3 (3:1)
    Ne 26.05. 15:00 Vr. Janovice - Nespeky B 2:5 (1:3)
    Ne 26.05. 17:00 Maršovice - Olbramovice 1:6 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Mezno - Pravonín 7:0 (3:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Chotýšany - Mezno 5:3 (4:2)
    So 01.06. 17:00 Pravonín - Vr. Janovice 0:3 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Dolní Kralovice - Čerčany 3:0k
    So 01.06. 17:00 Olbramovice - Týnec 7:4 (2:1)
    Ne 02.06. 14:00 Nespeky B - Přestavlky 2:1 (1:1)
    Ne 02.06. 14:00 Postupice - Křivsoudov 0:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Jankov - Maršovice 6:1 (3:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Olbramovice - Chotýšany 5:3 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Týnec - Jankov 4:3 (3:3)
    So 08.06. 17:00 Čerčany - Postupice 1:4 (1:3)
    So 08.06. 17:00 Křivsoudov - Nespeky B 2:2 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Přestavlky - Pravonín 4:2 (3:1)
    Ne 09.06. 15:00 Vr. Janovice - Mezno 4:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Maršovice - Dolní Kralovice 6:1 (4:1)

    26.kolo

    So 15.06. 17:00 Chotýšany - Vr. Janovice 3:3 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Mezno - Přestavlky 0:2 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Pravonín - Křivsoudov 3:7 (1:4)
    So 15.06. 17:00 Nespeky B - Čerčany 8:0 (5:0)
    So 15.06. 17:00 Postupice - Maršovice 1:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Dolní Kralovice - Týnec 1:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Jankov - Olbramovice 0:6 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 102:48 61
    2. 26 18 2 6 69:48 56
    3. 26 16 4 6 91:46 52
    4. 26 14 1 11 69:61 43
    5. 26 12 4 10 49:54 40
    6. 26 12 3 11 66:64 39
    7. 26 12 1 13 72:71 37
    8. 26 10 4 12 56:58 34
    9. 26 10 4 12 54:68 34
    10. 26 10 3 13 64:50 33
    11. 26 10 3 13 46:55 33
    12. 26 9 5 12 45:59 32
    13. 26 7 4 15 45:70 25
    14. 26 2 0 24 25:101 6