Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13532
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2359
    Týden:
    57
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 11:00 Pravonín - Čerčany 8:0 (4:0)
    Ne 26.08. 10:15 Ostředek - Zvole 4:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 Mezno - Týnec B 5:6 (1:2)
    Ne 26.08. 10:15 Bystřice - Jankov 8:0 (3:0)
    28.09. 10:00 Psáry - Hradištko 3:6 (0:2)
    28.09. 11:00 Úročnice - Chotýšany 4:0 (1:0)
    So 27.10. 10:00 Trhový Štěpánov - Nespeky 2:2 (0:2)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Zvole - Jankov 6:1 (2:1)
    Ne 02.09. 10:00 Týnec B - Psáry 8:5 (4:1)
    Ne 02.09. 10:15 Chotýšany - Bystřice 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 10:15 Čerčany - Úročnice 2:12 (1:8)
    Ne 02.09. 10:15 Nespeky - Pravonín 3:2 (1:2)
    Ne 02.09. 10:15 Hradištko - Trhový Štěpánov 3:0 (3:0)
    Ne 02.09. 10:15 Ostředek - Mezno 5:4 (3:2)

    3.kolo

    Ne 09.09. 10:00 Psáry - Ostředek 2:4 (2:1)
    Ne 09.09. 10:15 Mezno - Zvole 4:5 (2:3)
    Ne 09.09. 10:15 Bystřice - Čerčany 6:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Jankov - Chotýšany 4:1 (3:0)
    Ne 09.09. 11:00 Pravonín - Hradištko 1:2 (1:2)
    Ne 09.09. 11:00 Úročnice - Nespeky 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 13:00 Týnec B - Trhový Štěpánov 3:1 (0:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 Zvole - Chotýšany 3:0k
    So 15.09. 10:15 Hradištko - Úročnice 1:4 (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Týnec B - Pravonín 0:5 (0:2)
    Ne 16.09. 10:15 Čerčany - Jankov 2:3 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Nespeky - Bystřice 1:3 (1:1)
    Ne 16.09. 10:15 Ostředek - Trhový Štěpánov 5:1 (3:0)
    Ne 16.09. 11:00 Mezno - Psáry 6:5 (3:5)

    5.kolo

    So 22.09. 11:00 Pravonín - Ostředek 5:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Psáry - Zvole 3:4 (2:3)
    Ne 23.09. 10:15 Mezno - Trhový Štěpánov 2:6 (0:2)
    Ne 23.09. 10:15 Bystřice - Hradištko 3:4 (1:2)
    Ne 23.09. 10:15 Jankov - Nespeky 3:5 (1:2)
    Ne 23.09. 10:15 Chotýšany - Čerčany 3:0k
    Ne 23.09. 11:00 Úročnice - Týnec B 6:4 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Zvole - Čerčany 11:0 (6:0)
    So 29.09. 10:15 Ostředek - Úročnice 1:4 (0:2)
    Ne 30.09. 10:00 Týnec B - Bystřice 3:4 (1:3)
    Ne 30.09. 10:00 Psáry - Trhový Štěpánov 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:15 Nespeky - Chotýšany 4:2 (0:1)
    Ne 30.09. 10:15 Hradištko - Jankov 8:0 (4:0)
    Ne 30.09. 11:00 Mezno - Pravonín 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 06.10. 11:00 Pravonín - Psáry 4:0 (3:0)
    Ne 07.10. 10:15 Zvole - Trhový Štěpánov 8:1 (5:1)
    Ne 07.10. 10:15 Bystřice - Ostředek 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Jankov - Týnec B 6:3 (3:1)
    Ne 07.10. 10:15 Chotýšany - Hradištko 1:5 (0:3)
    Ne 07.10. 10:15 Čerčany - Nespeky 1:4 (0:4)
    Ne 07.10. 11:00 Úročnice - Mezno 12:1 (6:0)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Zvole - Nespeky 5:2 (3:1)
    So 13.10. 10:00 Psáry - Úročnice 8:3 (4:2)
    So 13.10. 10:15 Ostředek - Jankov 7:2 (5:0)
    Ne 14.10. 10:00 Týnec B - Chotýšany 2:7 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Pravonín - Trhový Štěpánov 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 10:15 Hradištko - Čerčany 8:0 (4:0)
    Ne 14.10. 11:00 Mezno - Bystřice 1:3 (0:0)

    9.kolo

    So 20.10. 11:00 Pravonín - Zvole 2:2 (2:2)
    Ne 21.10. 10:15 Bystřice - Psáry 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 Jankov - Mezno 1:3 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Chotýšany - Ostředek 3:2 (2:2)
    Ne 21.10. 10:15 Čerčany - Týnec B 7:3 (4:2)
    Ne 21.10. 10:15 Nespeky - Hradištko 4:3 (3:3)
    Ne 21.10. 11:00 Úročnice - Trhový Štěpánov 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:00 Zvole - Hradištko 0:2 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Ostředek - Čerčany 6:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Týnec B - Nespeky 0:8 (0:3)
    Ne 28.10. 10:00 Psáry - Jankov 13:0 (5:0)
    Ne 28.10. 10:15 Mezno - Chotýšany 7:3 (2:0)
    Ne 28.10. 10:15 Bystřice - Trhový Štěpánov 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Pravonín - Úročnice 0:5 (0:2)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Hradištko - Týnec B 2:3 (1:1)
    Ne 04.11. 10:15 Bystřice - Pravonín 2:3 (0:2)
    Ne 04.11. 10:15 Jankov - Trhový Štěpánov 3:3 (1:2)
    Ne 04.11. 10:15 Chotýšany - Psáry 3:2 (1:1)
    Ne 04.11. 10:15 Čerčany - Mezno 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:15 Nespeky - Ostředek 4:0 (0:0)
    Ne 04.11. 11:00 Úročnice - Zvole 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 10.11. 10:00 Zvole - Týnec B 7:2 (3:0)
    Ne 11.11. 10:00 Psáry - Čerčany 6:3 (2:2)
    Ne 11.11. 10:00 Pravonín - Jankov 7:1 (4:1)
    Ne 11.11. 10:15 Ostředek - Hradištko 2:4 (1:2)
    Ne 11.11. 10:15 Mezno - Nespeky 1:5 (1:2)
    Ne 11.11. 10:15 Chotýšany - Trhový Štěpánov 1:3 (0:1)
    Ne 11.11. 11:00 Úročnice - Bystřice 5:2 (3:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Jankov - Úročnice 3:15 (1:8)
    Ne 18.11. 10:00 Týnec B - Ostředek 3:6 (0:4)
    Ne 18.11. 10:15 Bystřice - Zvole 0:6 (0:5)
    Ne 18.11. 10:15 Chotýšany - Pravonín 0:4 (0:2)
    Ne 18.11. 10:15 Čerčany - Trhový Štěpánov 0:3 (0:0)
    Ne 18.11. 10:15 Nespeky - Psáry 5:1 (4:0)
    Ne 18.11. 10:15 Hradištko - Mezno 6:0 (2:0)

    14.kolo

    So 23.03. 10:00 Týnec B - Mezno 5:2 (1:2)
    So 23.03. 10:15 Hradištko - Psáry 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Zvole - Ostředek 10:0 (3:0)
    Ne 24.03. 10:15 Nespeky - Trhový Štěpánov 3:2 (3:0)
    Ne 24.03. 10:15 Čerčany - Pravonín 1:3 (0:1)
    Ne 24.03. 10:15 Chotýšany - Úročnice 0k:3
    Ne 24.03. 10:15 Jankov - Bystřice 2:9 (1:5)

    15.kolo

    So 30.03. 10:00 Psáry - Týnec B 2:3 (0:2)
    So 30.03. 11:00 Pravonín - Nespeky 2:0 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Jankov - Zvole 1:15 (1:7)
    Ne 31.03. 10:15 Bystřice - Chotýšany 7:2 (2:1)
    Ne 31.03. 10:15 Trhový Štěpánov - Hradištko 1:2 (1:2)
    Ne 31.03. 10:15 Mezno - Ostředek 2:3 (0:0)
    Ne 31.03. 11:00 Úročnice - Čerčany 14:0 (7:0)

    17.kolo

    So 13.04. 11:00 Pravonín - Týnec B 4:3 (2:2)
    Ne 14.04. 10:00 Psáry - Mezno 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 10:15 Chotýšany - Zvole 0:16 (0:6)
    Ne 14.04. 10:15 Jankov - Čerčany 1:4 (1:2)
    Ne 14.04. 10:15 Bystřice - Nespeky 2:2 (0:2)
    Ne 14.04. 10:15 Trhový Štěpánov - Ostředek 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 11:00 Úročnice - Hradištko 3:2 (2:2)

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 Ostředek - Psáry 3:1 (2:1)
    Ne 07.04. 10:00 Zvole - Mezno 4:2 (2:1)
    Ne 07.04. 10:15 Trhový Štěpánov - Týnec B 5:2 (3:1)
    Ne 07.04. 10:15 Hradištko - Pravonín 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Čerčany - Bystřice 1:3 (1:1)
    Ne 07.04. 10:15 Chotýšany - Jankov 1:4 (0:2)
    19.04. 10:15 Nespeky - Úročnice 2:1 (2:1)

    18.kolo

    So 20.04. 10:15 Ostředek - Pravonín 3:0 (1:0)
    So 20.04. 10:15 Hradištko - Bystřice 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:00 Zvole - Psáry 6:2 (1:2)
    Ne 21.04. 10:00 Týnec B - Úročnice 1:4 (0:2)
    Ne 21.04. 10:15 Trhový Štěpánov - Mezno 4:1 (1:0)
    Ne 21.04. 10:15 Nespeky - Jankov 4:2 (3:0)
    Ne 21.04. 10:15 Čerčany - Chotýšany 4:0 (0:0)

    19.kolo

    So 27.04. 11:00 Pravonín - Mezno 3:1 (1:0)
    Ne 28.04. 10:15 Čerčany - Zvole 1:10 (0:7)
    Ne 28.04. 10:15 Chotýšany - Nespeky 1:10 (1:3)
    Ne 28.04. 10:15 Jankov - Hradištko 0:4 (0:3)
    Ne 28.04. 10:15 Bystřice - Týnec B 1:2 (1:0)
    Ne 28.04. 10:15 Trhový Štěpánov - Psáry 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 11:00 Úročnice - Ostředek 4:4 (2:2)

    20.kolo

    So 04.05. 11:00 Trhový Štěpánov - Zvole 0:3 (0:3)
    Ne 05.05. 10:00 Psáry - Pravonín 4:1 (1:1)
    Ne 05.05. 10:00 Týnec B - Jankov 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 10:15 Mezno - Úročnice 3:5 (0:1)
    Ne 05.05. 10:15 Ostředek - Bystřice 4:4 (0:2)
    Ne 05.05. 10:15 Hradištko - Chotýšany 6:0 (2:0)
    Ne 05.05. 10:15 Nespeky - Čerčany 8:2 (4:1)

    21.kolo

    Ne 12.05. 10:15 Nespeky - Zvole 1:3 (1:1)
    Ne 12.05. 10:15 Čerčany - Hradištko 0:8 (0:6)
    Ne 12.05. 10:15 Chotýšany - Týnec B 0:5 (0:2)
    Ne 12.05. 10:15 Jankov - Ostředek 0:13 (0:3)
    Ne 12.05. 10:15 Bystřice - Mezno 4:2 (2:1)
    Ne 12.05. 10:15 Trhový Štěpánov - Pravonín 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 11:00 Úročnice - Psáry 6:4 (2:1)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Ostředek - Chotýšany 3:0k
    Ne 19.05. 10:00 Zvole - Pravonín 4:1 (3:1)
    Ne 19.05. 10:00 Psáry - Bystřice 5:1 (1:0)
    Ne 19.05. 10:00 Týnec B - Čerčany 8:4 (3:2)
    Ne 19.05. 10:15 Trhový Štěpánov - Úročnice 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 10:15 Mezno - Jankov 5:3 (2:1)
    Ne 19.05. 10:15 Hradištko - Nespeky 0k:3

    23.kolo

    So 25.05. 11:00 Úročnice - Pravonín 6:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Hradištko - Zvole 1:4 (0:1)
    Ne 26.05. 10:15 Nespeky - Týnec B 8:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Čerčany - Ostředek 0:2 (0:2)
    Ne 26.05. 10:15 Chotýšany - Mezno 0:12 (0:7)
    Ne 26.05. 10:15 Jankov - Psáry 2:15 (1:9)
    Ne 26.05. 10:15 Trhový Štěpánov - Bystřice 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 Ostředek - Nespeky 1:0 (1:0)
    So 01.06. 11:00 Pravonín - Bystřice 6:0 (3:0)
    Ne 02.06. 10:00 Zvole - Úročnice 9:1 (3:1)
    Ne 02.06. 10:00 Psáry - Chotýšany 9:0 (3:0)
    Ne 02.06. 10:00 Týnec B - Hradištko 0:7 (0:2)
    Ne 02.06. 10:15 Trhový Štěpánov - Jankov 7:0 (4:0)
    Ne 02.06. 10:15 Mezno - Čerčany 8:1 (4:1)

    25.kolo

    Ne 09.06. 10:00 Týnec B - Zvole 4:4 (2:1)
    Ne 09.06. 10:15 Hradištko - Ostředek 8:1 (4:0)
    Ne 09.06. 10:15 Nespeky - Mezno 3:2 (2:0)
    Ne 09.06. 10:15 Čerčany - Psáry 2:6 (0:2)
    Ne 09.06. 10:15 Trhový Štěpánov - Chotýšany 7:1 (3:0)
    Ne 09.06. 10:15 Jankov - Pravonín 0:5 (0:1)
    Ne 09.06. 10:15 Bystřice - Úročnice 3:6 (2:1)

    26.kolo

    14.06. 18:30 Psáry - Nespeky 4:1 (2:0)
    So 15.06. 10:15 Mezno - Hradištko 4:5 (1:4)
    So 15.06. 10:15 Ostředek - Týnec B 1:6 (0:1)
    So 15.06. 11:00 Pravonín - Chotýšany 6:2 (1:1)
    Ne 16.06. 10:00 Zvole - Bystřice 7:0 (4:0)
    Ne 16.06. 10:15 Trhový Štěpánov - Čerčany 10:1 (6:0)
    Ne 16.06. 11:00 Úročnice - Jankov 9:2 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 154:36 66
    2. 26 19 3 4 139:55 60
    3. 26 19 0 7 101:40 57
    4. 26 18 2 6 93:47 56
    5. 26 16 2 8 85:70 50
    6. 26 15 1 10 74:45 46
    7. 26 10 5 11 66:53 35
    8. 26 10 5 11 71:69 35
    9. 26 11 1 14 104:77 34
    10. 26 11 1 14 85:111 34
    11. 26 7 1 18 80:99 22
    12. 26 4 1 21 32:133 13
    13. 26 4 1 21 44:176 13
    14. 26 4 0 22 37:154 12