Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 13583
  • Návštěvy: 108/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2511
    Týden:
    108
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 18:15 PAOK Soluň - Asteras 1:0 (0:0)
    So 25.08. 18:15 Panetolikos - Atromitos 1:2 (1:1)
    So 25.08. 20:30 AEK Atény - Giannina 2:0 (1:0)
    So 25.08. 20:30 Smyrnis - Larisa 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 18:15 Panionios - OFI Kréta 2:2 (2:2)
    Ne 26.08. 18:15 Škoda Xanthi - Panathinaikos 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 20:30 Olympiakos - Levadiakos 1:0 (0:0)
    Po 27.08. 20:30 Lamia - Aris Soluň 0:3 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 18:15 Panathinaikos - Lamia 3:1 (1:1)
    So 01.09. 20:30 Atromitos - Škoda Xanthi 0:0 (0:0)
    So 01.09. 20:30 Asteras - AEK Atény 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 18:15 Aris Soluň - Larisa 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 18:15 Panionios - PAOK Soluň 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 20:30 Olympiakos - Giannina 5:0 (2:0)
    Po 03.09. 20:30 Panetolikos - OFI Kréta 2:1 (1:0)
    Po 03.09. 20:30 Levadiakos - Smyrnis 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 15.09. 17:15 OFI Kréta - PAOK Soluň 1:3 (1:2)
    So 15.09. 18:00 Smyrnis - Giannina 1:2 (0:1)
    So 15.09. 19:30 AEK Atény - Panionios 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 Škoda Xanthi - Panetolikos 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 17:15 Larisa - Panathinaikos 1:3 (0:1)
    Ne 16.09. 18:00 Atromitos - Lamia 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 19:30 Olympiakos - Asteras 2:1 (1:0)
    Po 17.09. 18:00 Aris Soluň - Levadiakos 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 22.09. 17:15 Asteras - Smyrnis 2:0 (2:0)
    So 22.09. 18:00 Atromitos - Larisa 2:0 (0:0)
    So 22.09. 19:30 Giannina - Aris Soluň 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:00 Škoda Xanthi - OFI Kréta 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 18:00 Panathinaikos - Levadiakos 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 19:30 PAOK Soluň - AEK Atény 2:0 (1:0)
    Po 24.09. 18:00 Panetolikos - Lamia 2:2 (1:0)
    Po 24.09. 18:30 Panionios - Olympiakos 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 29.09. 17:15 Larisa - Panetolikos 1:0 (1:0)
    So 29.09. 18:00 Panathinaikos - Giannina 2:1 (1:1)
    So 29.09. 19:30 OFI Kréta - AEK Atény 0:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:00 Smyrnis - Panionios 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 17:15 Levadiakos - Atromitos 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 18:00 Aris Soluň - Asteras 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 19:30 Olympiakos - PAOK Soluň 0:1 (0:0)
    Po 01.10. 18:00 Lamia - Škoda Xanthi 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 06.10. 17:15 Panionios - Aris Soluň 1:0 (1:0)
    So 06.10. 18:00 Panetolikos - Levadiakos 2:1 (0:0)
    So 06.10. 19:30 Asteras - Panathinaikos 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Lamia - OFI Kréta 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 17:15 PAOK Soluň - Smyrnis 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 18:00 Atromitos - Giannina 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 19:30 AEK Atény - Olympiakos 1:1 (0:0)
    Po 08.10. 18:00 Škoda Xanthi - Larisa 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 20.10. 15:00 Panathinaikos - Panionios 1:0 (0:0)
    So 20.10. 17:15 Giannina - Panetolikos 0:2 (0:1)
    So 20.10. 18:00 Smyrnis - AEK Atény 0:2 (0:1)
    So 20.10. 19:30 Larisa - Lamia 1:2 (1:0)
    Ne 21.10. 17:15 Levadiakos - Škoda Xanthi 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 18:00 Aris Soluň - PAOK Soluň 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 19:30 OFI Kréta - Olympiakos 1:0 (1:0)
    Po 22.10. 18:00 Atromitos - Asteras 3:2 (1:0)

    8.kolo

    So 27.10. 16:15 Larisa - OFI Kréta 0:0 (0:0)
    So 27.10. 18:00 Lamia - Levadiakos 3:2 (2:0)
    Ne 28.10. 16:15 Panionios - Atromitos 2:2 (1:1)
    Ne 28.10. 18:00 Panetolikos - Asteras 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 18:30 AEK Atény - Aris Soluň 4:0 (1:0)
    Po 29.10. 18:00 Škoda Xanthi - Giannina 2:1 (0:1)
    Po 29.10. 18:30 Olympiakos - Smyrnis 1:0 (0:0)
    Po 29.10. 20:30 PAOK Soluň - Panathinaikos 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.11. 15:00 Atromitos - PAOK Soluň 1:1 (0:1)
    So 03.11. 16:15 Panionios - Panetolikos 3:0 (3:0)
    So 03.11. 18:00 Panathinaikos - AEK Atény 0:0 (0:0)
    So 03.11. 18:30 Levadiakos - Larisa 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 16:15 Giannina - Lamia 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 18:00 Aris Soluň - Olympiakos 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 18:30 OFI Kréta - Smyrnis 0:0 (0:0)
    Po 05.11. 18:30 Asteras - Škoda Xanthi 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.11. 16:15 Larisa - Giannina 2:0 (0:0)
    So 10.11. 18:00 Škoda Xanthi - Panionios 0:1 (0:1)
    So 10.11. 18:30 Levadiakos - OFI Kréta 2:1 (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 AEK Atény - Atromitos 0:2 (0:0)
    Ne 11.11. 16:15 PAOK Soluň - Panetolikos 2:1 (0:0)
    Ne 11.11. 18:00 Lamia - Asteras 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 18:30 Olympiakos - Panathinaikos 1:1 (0:0)
    Po 12.11. 18:00 Smyrnis - Aris Soluň 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 24.11. 15:00 Panathinaikos - Smyrnis 5:1 (2:0)
    So 24.11. 16:15 Asteras - Larisa 2:0 (0:0)
    So 24.11. 18:00 Panetolikos - AEK Atény 2:1 (1:0)
    So 24.11. 18:30 PAOK Soluň - Škoda Xanthi 2:0 (0:0)
    Ne 25.11. 16:15 Giannina - Levadiakos 2:0 (1:0)
    Ne 25.11. 18:00 Atromitos - Olympiakos 1:2 (1:0)
    Ne 25.11. 18:30 OFI Kréta - Aris Soluň 1:2 (0:0)
    Po 26.11. 18:30 Panionios - Lamia 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 01.12. 16:15 Larisa - Panionios 4:2 (1:1)
    So 01.12. 18:00 Smyrnis - Atromitos 1:1 (1:1)
    So 01.12. 18:30 Giannina - OFI Kréta 1:1 (0:0)
    Ne 02.12. 16:15 Levadiakos - Asteras 0:2 (0:0)
    Ne 02.12. 18:00 Aris Soluň - Panathinaikos 1:1 (1:0)
    Ne 02.12. 18:30 AEK Atény - Škoda Xanthi 2:0 (1:0)
    Po 03.12. 18:00 Lamia - PAOK Soluň 0:1 (0:0)
    Po 03.12. 18:30 Olympiakos - Panetolikos 2:1 (2:0)

    13.kolo

    So 08.12. 16:15 Asteras - Giannina 1:0 (0:0)
    So 08.12. 18:30 AEK Atény - Lamia 2:0 (1:0)
    Ne 09.12. 14:30 Škoda Xanthi - Olympiakos 1:1 (0:0)
    Ne 09.12. 16:15 OFI Kréta - Panathinaikos 3:1 (2:1)
    Ne 09.12. 18:00 Atromitos - Aris Soluň 4:2 (1:0)
    Ne 09.12. 18:30 PAOK Soluň - Larisa 2:1 (1:1)
    Po 10.12. 18:00 Panetolikos - Smyrnis 2:1 (2:0)
    Po 10.12. 18:30 Panionios - Levadiakos 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 15.12. 16:15 Giannina - Panionios 3:1 (0:0)
    So 15.12. 18:00 Aris Soluň - Panetolikos 1:2 (0:0)
    So 15.12. 18:30 Asteras - OFI Kréta 2:1 (0:1)
    Ne 16.12. 15:00 Smyrnis - Škoda Xanthi 1:0 (0:0)
    Ne 16.12. 16:15 Larisa - AEK Atény 0:0 (0:0)
    Ne 16.12. 18:00 Panathinaikos - Atromitos 1:0 (1:0)
    Ne 16.12. 18:30 Olympiakos - Lamia 3:0 (1:0)
    Po 17.12. 18:30 Levadiakos - PAOK Soluň 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 12.01. 16:15 Larisa - Smyrnis 3:0 (1:0)
    So 12.01. 18:00 Atromitos - Panetolikos 2:2 (0:0)
    So 12.01. 18:30 OFI Kréta - Panionios 1:1 (1:0)
    Ne 13.01. 16:15 Levadiakos - Olympiakos 0:2 (0:1)
    Ne 13.01. 18:00 Panathinaikos - Škoda Xanthi 2:2 (0:1)
    Ne 13.01. 18:30 Asteras - PAOK Soluň 0:3 (0:0)
    Po 14.01. 18:00 Aris Soluň - Lamia 1:0 (0:0)
    Po 14.01. 18:30 Giannina - AEK Atény 0:4 (0:4)

    17.kolo

    So 19.01. 16:15 Giannina - Olympiakos 1:2 (1:2)
    So 19.01. 18:00 Smyrnis - Levadiakos 0:0 (0:0)
    So 19.01. 18:30 PAOK Soluň - Panionios 3:0 (2:0)
    Ne 20.01. 14:00 OFI Kréta - Panetolikos 3:0 (1:0)
    Ne 20.01. 16:15 Larisa - Aris Soluň 0:0 (0:0)
    Ne 20.01. 18:00 Škoda Xanthi - Atromitos 2:1 (1:1)
    Ne 20.01. 18:30 AEK Atény - Asteras 3:0 (3:0)
    Po 21.01. 18:00 Lamia - Panathinaikos 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 26.01. 16:15 Giannina - Smyrnis 1:0 (1:0)
    So 26.01. 18:00 Panetolikos - Škoda Xanthi 0:0 (0:0)
    So 26.01. 18:30 Panionios - AEK Atény 0:2 (0:1)
    Ne 27.01. 14:00 Levadiakos - Aris Soluň 1:0 (1:0)
    Ne 27.01. 15:00 Lamia - Atromitos 2:1 (0:0)
    Ne 27.01. 16:15 PAOK Soluň - OFI Kréta 4:0 (2:0)
    Ne 27.01. 18:00 Panathinaikos - Larisa 1:1 (1:0)
    Ne 27.01. 18:30 Asteras - Olympiakos 0:2 (0:1)

    15.kolo

    St 30.01. 14:00 Panionios - Asteras 1:0 (1:0)
    St 30.01. 15:00 Lamia - Smyrnis 2:1 (2:1)
    St 30.01. 16:15 AEK Atény - Levadiakos 1:0 (1:0)
    St 30.01. 16:15 PAOK Soluň - Giannina 2:1 (1:0)
    St 30.01. 18:00 Panetolikos - Panathinaikos 0:1 (0:1)
    St 30.01. 18:30 Olympiakos - Larisa 4:0 (3:0)
    Čt 31.01. 16:15 OFI Kréta - Atromitos 1:1 (1:1)
    Čt 31.01. 18:00 Škoda Xanthi - Aris Soluň 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 02.02. 18:00 Lamia - Panetolikos 0:2 (0:1)
    So 02.02. 18:30 Olympiakos - Panionios 4:0 (0:0)
    Ne 03.02. 14:00 OFI Kréta - Škoda Xanthi 0:0 (0:0)
    Ne 03.02. 15:00 Smyrnis - Asteras 0:2 (0:1)
    Ne 03.02. 16:15 Larisa - Atromitos 0:1 (0:0)
    Ne 03.02. 16:15 Levadiakos - Panathinaikos 0:0 (0:0)
    Ne 03.02. 18:00 Aris Soluň - Giannina 1:0 (0:0)
    Ne 03.02. 18:30 AEK Atény - PAOK Soluň 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 09.02. 16:15 Panionios - Smyrnis 0:1 (0:0)
    So 09.02. 18:00 Škoda Xanthi - Lamia 0:0 (0:0)
    So 09.02. 18:30 Giannina - Panathinaikos 1:0 (0:0)
    Ne 10.02. 14:00 AEK Atény - OFI Kréta 1:0 (1:0)
    Ne 10.02. 18:00 Atromitos - Levadiakos 1:0 (1:0)
    Ne 10.02. 18:30 PAOK Soluň - Olympiakos 3:1 (2:0)
    Po 11.02. 18:00 Panetolikos - Larisa 2:2 (2:0)
    Po 11.02. 18:30 Asteras - Aris Soluň 0:3 (0:3)

    21.kolo

    So 16.02. 18:00 Panathinaikos - Asteras 1:0 (1:0)
    So 16.02. 18:30 Giannina - Atromitos 0:2 (0:1)
    Ne 17.02. 14:00 Larisa - Škoda Xanthi 1:1 (1:1)
    Ne 17.02. 16:15 Levadiakos - Panetolikos 1:0 (0:0)
    Ne 17.02. 17:00 Aris Soluň - Panionios 1:1 (0:0)
    Ne 17.02. 18:30 Olympiakos - AEK Atény 4:1 (0:1)
    Po 18.02. 18:00 Smyrnis - PAOK Soluň 1:5 (0:3)
    Po 18.02. 18:30 OFI Kréta - Lamia 1:3 (0:0)

    22.kolo

    So 23.02. 16:15 Asteras - Atromitos 1:1 (1:0)
    So 23.02. 18:30 AEK Atény - Smyrnis 2:1 (1:1)
    Ne 24.02. 14:00 Panionios - Panathinaikos 2:0 (1:0)
    Ne 24.02. 15:00 Škoda Xanthi - Levadiakos 0:1 (0:0)
    Ne 24.02. 18:00 Lamia - Larisa 2:1 (1:1)
    Ne 24.02. 18:30 PAOK Soluň - Aris Soluň 1:1 (1:0)
    Po 25.02. 16:15 Olympiakos - OFI Kréta 5:1 (3:0)
    Po 25.02. 18:00 Panetolikos - Giannina 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 02.03. 18:00 Aris Soluň - AEK Atény 2:0 (1:0)
    So 02.03. 18:30 Giannina - Škoda Xanthi 0:0 (0:0)
    Ne 03.03. 14:00 OFI Kréta - Larisa 0:0 (0:0)
    Ne 03.03. 15:00 Atromitos - Panionios 3:0 (2:0)
    Ne 03.03. 16:15 Levadiakos - Lamia 1:1 (1:1)
    Ne 03.03. 18:00 Panathinaikos - PAOK Soluň 0:2 (0:1)
    Ne 03.03. 18:30 Asteras - Panetolikos 3:0 (2:0)
    Po 04.03. 18:00 Smyrnis - Olympiakos 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 09.03. 15:00 Škoda Xanthi - Asteras 0:0 (0:0)
    So 09.03. 18:30 AEK Atény - Panathinaikos 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 14:00 Larisa - Levadiakos 2:0 (0:0)
    Ne 10.03. 15:00 Smyrnis - OFI Kréta 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 16:15 PAOK Soluň - Atromitos 3:0 (2:0)
    Ne 10.03. 18:00 Lamia - Giannina 1:1 (0:0)
    Ne 10.03. 18:30 Olympiakos - Aris Soluň 4:1 (2:0)
    Po 11.03. 18:00 Panetolikos - Panionios 5:0 (3:0)

    25.kolo

    So 16.03. 16:15 Asteras - Lamia 0:0 (0:0)
    So 16.03. 18:00 Panetolikos - PAOK Soluň 1:2 (0:0)
    So 16.03. 18:30 Giannina - Larisa 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 14:00 OFI Kréta - Levadiakos 2:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Atromitos - AEK Atény 0:1 (0:0)
    Ne 17.03. 18:30 Panionios - Škoda Xanthi 1:0 (0:0)
    Po 18.03. 18:00 Panathinaikos - Olympiakos 0:3
    Po 18.03. 18:00 Aris Soluň - Smyrnis 5:0 (1:0)

    26.kolo

    So 30.03. 16:15 Levadiakos - Giannina 0:2 (0:0)
    So 30.03. 18:00 Lamia - Panionios 1:0 (1:0)
    So 30.03. 18:30 Larisa - Asteras 2:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Aris Soluň - OFI Kréta 3:1 (0:1)
    Ne 31.03. 16:15 AEK Atény - Panetolikos 4:0 (1:0)
    Ne 31.03. 18:00 Škoda Xanthi - PAOK Soluň 1:2 (0:1)
    Ne 31.03. 18:30 Olympiakos - Atromitos 2:1 (0:1)
    Po 01.04. 18:00 Smyrnis - Panathinaikos 1:3 (0:1)

    27.kolo

    So 06.04. 16:15 OFI Kréta - Giannina 1:0 (1:0)
    So 06.04. 18:00 Panathinaikos - Aris Soluň 2:0 (0:0)
    So 06.04. 18:30 Panionios - Larisa 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:00 Škoda Xanthi - AEK Atény 1:3 (1:0)
    Ne 07.04. 16:15 Asteras - Levadiakos 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 18:00 Panetolikos - Olympiakos 0:5 (0:1)
    Ne 07.04. 18:30 PAOK Soluň - Lamia 3:0 (1:0)
    Po 08.04. 18:00 Atromitos - Smyrnis 1:0 (1:0)

    28.kolo

    Ne 14.04. 18:00 Panathinaikos - OFI Kréta 1:3 (1:0)
    Ne 14.04. 18:00 Aris Soluň - Atromitos 0:2 (0:2)
    Ne 14.04. 18:00 Smyrnis - Panetolikos 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 18:00 Olympiakos - Škoda Xanthi 4:0 (3:0)
    Ne 14.04. 18:00 Lamia - AEK Atény 2:2 (1:1)
    Ne 14.04. 18:00 Larisa - PAOK Soluň 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 18:00 Levadiakos - Panionios 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 18:00 Giannina - Asteras 0:0 (0:0)

    29.kolo

    Ne 21.04. 18:00 OFI Kréta - Asteras 1:1 (1:0)
    Ne 21.04. 18:00 Panionios - Giannina 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 18:00 PAOK Soluň - Levadiakos 5:0 (2:0)
    Ne 21.04. 18:00 AEK Atény - Larisa 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 18:00 Lamia - Olympiakos 1:3 (0:1)
    Ne 21.04. 18:00 Škoda Xanthi - Smyrnis 2:0 (1:0)
    Ne 21.04. 18:00 Panetolikos - Aris Soluň 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 18:00 Atromitos - Panathinaikos 2:0 (0:0)

    30.kolo

    So 04.05. 18:00 Smyrnis - Lamia 0:3 (0:0)
    Ne 05.05. 15:00 Panathinaikos - Panetolikos 4:0 (3:0)
    Ne 05.05. 18:00 Atromitos - OFI Kréta 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 18:00 Aris Soluň - Škoda Xanthi 7:2 (2:1)
    Ne 05.05. 18:00 Larisa - Olympiakos 0:3 (0:1)
    Ne 05.05. 18:00 Levadiakos - AEK Atény 0:3 (0:1)
    Ne 05.05. 18:00 Giannina - PAOK Soluň 0:2 (0:0)
    Ne 05.05. 18:00 Asteras - Panionios 3:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 26 4 0 66:14 80
    2. 30 24 3 3 71:17 75
    3. 30 18 6 6 50:19 57
    4. 30 15 7 8 41:28 52
    5. 30 15 4 11 46:33 49
    6. 30 11 5 14 27:45 38
    7. 30 9 10 11 28:37 37
    8. 30 13 8 9 38:30 36
    9. 30 10 6 14 34:48 36
    10. 30 8 10 12 26:34 34
    11. 30 8 9 13 25:30 33
    12. 30 7 11 12 30:42 32
    13. 30 7 11 12 22:34 32
    14. 30 7 6 17 19:38 27
    15. 30 5 6 19 15:45 21
    16. 30 2 4 24 11:55 10