Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 13597
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • stará garda O-35

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
425
Týden:
9
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 09.03. 10:00 Ordabasy - Karagandy FC 3:0 (0:0)
So 09.03. 10:00 FC Zhetysu - Jiříkov 5:1 (3:0)
So 09.03. 12:00 Tobol - Irtys Pavlodar 3:0 (2:0)
Ne 10.03. 10:00 Almaty - Taraz 2:0 (1:0)
Ne 10.03. 11:00 FC Kaisar - Atyrau 0:1 (0:1)
Ne 10.03. 14:00 Astana - Aktobe 4:1 (3:1)

2.kolo

15.03. 10:00 Ordabasy - Aktobe 1:0 (0:0)
15.03. 10:00 Atyrau - Irtys Pavlodar 1:3 (1:3)
15.03. 11:00 FC Kaisar - FC Zhetysu 0:1 (0:1)
15.03. 12:00 Tobol - Taraz 4:1 (1:0)
15.03. 13:45 Almaty - Karagandy FC 2:1 (1:0)
15.03. 14:30 Astana - Jiříkov 2:1 (0:0)

3.kolo

So 30.03. 11:00 Irtys Pavlodar - FC Kaisar 0:1 (0:0)
So 30.03. 11:00 Taraz - Atyrau 2:0 (0:0)
So 30.03. 11:00 FC Zhetysu - Astana 0:2 (0:1)
Ne 31.03. 10:00 Aktobe - Almaty 1:3 (0:3)
Ne 31.03. 11:00 Karagandy FC - Tobol 0:1 (0:0)
Ne 31.03. 11:00 Jiříkov - Ordabasy 0:0 (0:0)

4.kolo

So 06.04. 11:00 Ordabasy - FC Zhetysu 1:0 (0:0)
So 06.04. 11:00 Almaty - Jiříkov 4:1 (3:1)
So 06.04. 11:00 Tobol - Aktobe 2:1 (1:1)
So 06.04. 11:00 Irtys Pavlodar - Taraz 2:0 (1:0)
Ne 07.04. 11:00 FC Kaisar - Astana 0:0 (0:0)
Ne 07.04. 11:00 Atyrau - Karagandy FC 0:0 (0:0)

5.kolo

Ne 14.04. 10:00 Aktobe - Atyrau 2:0 (2:0)
Ne 14.04. 11:00 Karagandy FC - Irtys Pavlodar 4:0 (3:0)
Ne 14.04. 11:00 Jiříkov - Tobol 1:2 (0:1)
Ne 14.04. 12:00 Taraz - FC Kaisar 1:2 (1:1)
Ne 14.04. 12:00 FC Zhetysu - Almaty 3:0 (1:0)
Ne 14.04. 15:00 Astana - Ordabasy 2:1 (1:1)

6.kolo

So 20.04. 11:00 FC Kaisar - Ordabasy 0:0 (0:0)
So 20.04. 11:00 Almaty - Astana 0:1 (0:1)
So 20.04. 11:00 Tobol - FC Zhetysu 0:0 (0:0)
So 20.04. 11:00 Atyrau - Jiříkov 1:2 (0:2)
So 20.04. 11:00 Irtys Pavlodar - Aktobe 0:1 (0:1)
So 20.04. 11:00 Taraz - Karagandy FC 1:2 (1:2)

7.kolo

26.04. 11:00 Karagandy FC - FC Kaisar 0:1 (0:1)
26.04. 11:00 Aktobe - Taraz 2:3 (0:2)
26.04. 11:00 Jiříkov - Irtys Pavlodar 1:0 (1:0)
26.04. 11:00 FC Zhetysu - Atyrau 0:0 (0:0)
26.04. 11:00 Astana - Tobol 2:1 (0:1)
26.04. 11:00 Ordabasy - Almaty 0:0 (0:0)

8.kolo

St 01.05. 11:00 Karagandy FC - Aktobe 3:0 (0:0)
St 01.05. 13:00 FC Kaisar - Almaty 2:1 (0:1)
St 01.05. 13:00 Tobol - Ordabasy 1:1 (0:0)
St 01.05. 13:00 Atyrau - Astana 0:3 (0:1)
St 01.05. 13:00 Taraz - Jiříkov 2:6 (2:2)
St 01.05. 14:00 Irtys Pavlodar - FC Zhetysu 0:3 (0:1)

9.kolo

So 04.05. 11:00 Aktobe - FC Kaisar 1:3 (1:3)
So 04.05. 11:00 Jiříkov - Karagandy FC 2:2 (0:0)
So 04.05. 11:00 FC Zhetysu - Taraz 1:0 (0:0)
So 04.05. 11:00 Astana - Irtys Pavlodar 0:1 (0:0)
So 04.05. 11:00 Ordabasy - Atyrau 1:1 (0:0)
So 04.05. 11:00 Almaty - Tobol 0:1 (0:0)

10.kolo

So 11.05. 11:00 Irtys Pavlodar - Ordabasy 0:2 (0:1)
So 11.05. 11:00 Taraz - Astana 2:0 (0:0)
Ne 12.05. 11:00 FC Kaisar - Tobol 5:1 (3:0)
Ne 12.05. 11:00 Atyrau - Almaty 2:1 (1:1)
Ne 12.05. 11:00 Karagandy FC - FC Zhetysu 2:0 (1:0)
Ne 12.05. 11:00 Aktobe - Jiříkov 0:2 (0:1)

11.kolo

So 18.05. 11:00 Jiříkov - FC Kaisar 1:2 (1:1)
So 18.05. 11:00 FC Zhetysu - Aktobe 1:1 (1:0)
So 18.05. 11:00 Astana - Karagandy FC 1:2 (1:0)
So 18.05. 11:00 Ordabasy - Taraz 3:0 (2:0)
So 18.05. 11:00 Almaty - Irtys Pavlodar 2:1 (2:1)
So 18.05. 11:00 Tobol - Atyrau 3:0 (1:0)

13.kolo

So 25.05. 11:00 FC Zhetysu - FC Kaisar 1:0 (0:0)
So 25.05. 11:00 Jiříkov - Astana 1:1 (0:1)
So 25.05. 11:00 Aktobe - Ordabasy 0:3 (0:2)
So 25.05. 11:00 Karagandy FC - Almaty 1:2 (1:0)
So 25.05. 11:00 Taraz - Tobol 0:1 (0:0)
So 25.05. 11:00 Irtys Pavlodar - Atyrau 1:0 (0:0)

14.kolo

31.05. 14:00 FC Kaisar - Irtys Pavlodar 2:0 (0:0)
31.05. 14:00 Atyrau - Taraz 1:1 (0:0)
31.05. 14:00 Tobol - Karagandy FC 2:0 (1:0)
31.05. 14:00 Almaty - Aktobe 3:0 (0:0)
31.05. 14:00 Ordabasy - Jiříkov 3:0 (3:0)
31.05. 14:00 Astana - FC Zhetysu 1:0 (1:0)

15.kolo

So 15.06. 16:00 Aktobe - Tobol 0:1 (0:0)
Ne 16.06. 16:00 Astana - FC Kaisar 4:1 (2:0)
Ne 16.06. 16:00 FC Zhetysu - Ordabasy 1:1 (1:1)
Ne 16.06. 16:00 Jiříkov - Almaty 1:2 (0:1)
Ne 16.06. 16:00 Karagandy FC - Atyrau 1:1 (1:0)
Ne 16.06. 16:00 Taraz - Irtys Pavlodar 0:0 (0:0)

16.kolo

Ne 23.06. 15:00 FC Kaisar - Taraz 1:1 (1:1)
Ne 23.06. 15:00 Irtys Pavlodar - Karagandy FC 0:0 (0:0)
Ne 23.06. 15:00 Tobol - Jiříkov 2:0 (0:0)
Ne 23.06. 15:00 Almaty - FC Zhetysu 0:0 (0:0)
Ne 23.06. 15:00 Ordabasy - Astana 3:2 (2:1)
Ne 23.06. 16:00 Atyrau - Aktobe 1:1 (1:1)

17.kolo

So 29.06. 11:00 Ordabasy - FC Kaisar 1:2 (1:1)
So 29.06. 11:00 Astana - Almaty 0:2 (0:0)
So 29.06. 11:00 FC Zhetysu - Tobol 0:1 (0:1)
So 29.06. 11:00 Jiříkov - Atyrau 3:0 (1:0)
So 29.06. 11:00 Aktobe - Irtys Pavlodar 2:1 (0:1)
So 29.06. 11:00 Karagandy FC - Taraz 1:0 (1:0)

18.kolo

05.07. 11:00 FC Kaisar - Karagandy FC 2:2 (2:1)
05.07. 11:00 Taraz - Aktobe 1:1 (1:0)
05.07. 11:00 Irtys Pavlodar - Jiříkov 2:1 (1:1)
05.07. 11:00 Atyrau - FC Zhetysu 2:1 (1:0)
05.07. 11:00 Tobol - Astana 0:2 (0:1)
05.07. 11:00 Almaty - Ordabasy 0:1 (0:0)

19.kolo

St 03.04. 15:00 Astana - Atyrau 3:1 (2:0)
So 13.07. 15:00 FC Zhetysu - Irtys Pavlodar 4:0 (2:0)
So 13.07. 17:00 Aktobe - Karagandy FC 2:2 (0:2)
Ne 14.07. 14:00 Jiříkov - Taraz 3:1 (0:1)
Ne 14.07. 16:00 Almaty - FC Kaisar 5:1 (1:0)
Ne 14.07. 16:00 Ordabasy - Tobol 0:0 (0:0)

20.kolo

St 15.05. 14:30 Irtys Pavlodar - Astana 0:4 (0:1)
So 20.07. 11:00 FC Kaisar - Aktobe 0:1 (0:1)
So 20.07. 11:00 Karagandy FC - Jiříkov 1:0 (0:0)
Ne 21.07. 14:00 Tobol - Almaty 3:5 (2:1)
Ne 21.07. 15:30 Taraz - FC Zhetysu 2:0 (0:0)
Ne 21.07. 16:00 Atyrau - Ordabasy 1:0 (0:0)

21.kolo

St 24.04. 11:00 Almaty - Atyrau 2:0 (1:0)
So 27.07. 11:00 FC Zhetysu - Karagandy FC 2:0 (1:0)
So 27.07. 11:00 Jiříkov - Aktobe 4:0 (1:0)
Ne 28.07. 15:00 Tobol - FC Kaisar 0:2 (0:2)
Ne 28.07. 15:00 Astana - Taraz 4:0 (1:0)
Ne 28.07. 16:00 Ordabasy - Irtys Pavlodar 1:0 (0:0)

22.kolo

So 03.08. 16:00 FC Kaisar - Jiříkov 0:1 (0:1)
So 03.08. 16:00 Aktobe - FC Zhetysu 1:2 (0:1)
Ne 04.08. 15:30 Karagandy FC - Astana 1:0 (0:0)
Ne 04.08. 15:30 Taraz - Ordabasy 1:0 (1:0)
Ne 04.08. 15:30 Irtys Pavlodar - Almaty 0:2 (0:1)
Ne 04.08. 16:00 Atyrau - Tobol 0:1 (0:1)

12.kolo

So 10.08. 11:00 Atyrau - FC Kaisar 1:3 (1:2)
So 10.08. 11:00 Aktobe - Astana 2:3 (0:1)
So 10.08. 11:00 Jiříkov - FC Zhetysu 0:1 (0:1)
Ne 11.08. 11:00 Irtys Pavlodar - Tobol 0:2 (0:0)
Ne 11.08. 11:00 Taraz - Almaty 0:1 (0:0)
Ne 11.08. 11:00 Karagandy FC - Ordabasy 1:2 (0:1)

23.kolo

So 17.08. 13:00 Jiříkov - Ordabasy 0:4 (0:2)
So 17.08. 14:00 Irtys Pavlodar - Tobol 0:0 (0:0)
So 17.08. 15:00 Taraz - Almaty 0:2 (0:1)
Ne 18.08. 14:00 FC Zhetysu - Aktobe 5:0 (2:0)
Ne 18.08. 15:00 Karagandy FC - FC Kaisar 3:0 (1:0)
St 25.09. 15:00 Atyrau - Astana 1:4 (0:4)

24.kolo

So 24.08. 15:00 Ordabasy - Karagandy FC 3:2 (1:0)
So 24.08. 15:00 Tobol - Atyrau 2:0 (1:0)
Ne 25.08. 15:00 Aktobe - Irtys Pavlodar 1:1 (0:0)
Ne 25.08. 15:00 Astana - Taraz 5:0 (1:0)
Ne 25.08. 15:00 Almaty - Jiříkov 0:1 (0:1)
Ne 25.08. 15:00 FC Kaisar - FC Zhetysu 0:2 (0:1)

25.kolo

So 31.08. 12:00 FC Zhetysu - Ordabasy 0:1 (0:0)
So 31.08. 13:00 Karagandy FC - Almaty 0:4 (0:1)
So 31.08. 14:00 Taraz - Tobol 0:5 (0:3)
So 31.08. 15:00 FC Kaisar - Aktobe 1:3 (0:1)
So 31.08. 15:30 Atyrau - Irtys Pavlodar 0:3 (0:2)
St 30.10. 15:00 Jiříkov - Astana 0:1 (0:1)

26.kolo

Ne 15.09. 14:00 Irtys Pavlodar - Taraz 1:0 (0:0)
Ne 15.09. 14:00 Ordabasy - FC Kaisar 0:2 (0:1)
Ne 15.09. 14:00 Tobol - Jiříkov 1:0 (1:0)
Ne 15.09. 15:00 Aktobe - Atyrau 3:2 (1:2)
Ne 15.09. 15:00 Astana - Karagandy FC 2:1 (1:0)
Ne 15.09. 15:00 Almaty - FC Zhetysu 4:1 (2:1)

27.kolo

So 21.09. 12:00 FC Zhetysu - Astana 2:1 (0:1)
So 21.09. 14:00 FC Kaisar - Almaty 0:1 (0:0)
So 21.09. 14:00 Ordabasy - Aktobe 4:1 (2:0)
So 21.09. 14:00 Taraz - Atyrau 2:2 (0:0)
Ne 22.09. 11:00 Jiříkov - Irtys Pavlodar 1:0 (0:0)
Ne 22.09. 12:00 Karagandy FC - Tobol 0:1 (0:0)

28.kolo

So 28.09. 12:00 Irtys Pavlodar - Karagandy FC 4:2 (0:2)
So 28.09. 13:00 Tobol - FC Zhetysu 0:0 (0:0)
Ne 29.09. 12:00 Atyrau - Jiříkov 2:2 (2:1)
Ne 29.09. 13:00 Aktobe - Taraz 2:2 (0:1)
Ne 29.09. 15:00 Astana - FC Kaisar 3:0 (2:0)
Ne 29.09. 15:00 Almaty - Ordabasy 4:1 (2:0)

29.kolo

So 05.10. 15:00 Almaty - Aktobe 6:0 (2:0)
So 05.10. 15:00 Jiříkov - Taraz 2:3 (2:1)
So 05.10. 15:00 Ordabasy - Astana 1:1 (0:1)
So 05.10. 15:00 FC Zhetysu - Irtys Pavlodar 2:1 (0:1)
St 30.10. 15:00 FC Kaisar - Tobol 1:1 (1:0)
St 30.10. 15:00 Karagandy FC - Atyrau 0:1 (0:1)

30.kolo

So 19.10. 12:00 Atyrau - FC Zhetysu 0:3 (0:3)
So 19.10. 12:00 Irtys Pavlodar - FC Kaisar 2:1 (1:0)
Ne 20.10. 10:00 Tobol - Ordabasy 1:2 (1:1)
Ne 20.10. 12:00 Taraz - Karagandy FC 0:0 (0:0)
Ne 20.10. 13:00 Aktobe - Jiříkov 1:2 (1:1)
Ne 20.10. 16:00 Astana - Almaty 3:1 (1:0)

31.kolo

25.10. 12:00 FC Kaisar - Atyrau 0:1 (0:1)
So 26.10. 11:00 Ordabasy - Irtys Pavlodar 2:0 (0:0)
So 26.10. 11:00 Karagandy FC - Jiříkov 2:2 (1:1)
So 26.10. 13:00 Almaty - Tobol 2:0 (0:0)
Ne 27.10. 10:00 FC Zhetysu - Taraz 0:0 (0:0)
Ne 27.10. 15:00 Astana - Aktobe 5:0 (2:0)

32.kolo

Ne 03.11. 10:00 Aktobe - Karagandy FC 3:2 (2:0)
Ne 03.11. 10:00 Atyrau - Ordabasy 1:3 (1:1)
Ne 03.11. 10:00 Irtys Pavlodar - Almaty 5:0 (1:0)
Ne 03.11. 10:00 Jiříkov - FC Zhetysu 1:1 (0:0)
Ne 03.11. 10:00 Taraz - FC Kaisar 2:1 (2:1)
Ne 03.11. 10:00 Tobol - Astana 0:1 (0:1)

33.kolo

Ne 10.11. 15:00 Astana - Irtys Pavlodar 0:2 (0:1)
Ne 10.11. 15:00 Almaty - Atyrau 2:1 (1:0)
Ne 10.11. 15:00 FC Kaisar - Jiříkov 1:1 (1:0)
Ne 10.11. 15:00 Ordabasy - Taraz 3:0 (1:0)
Ne 10.11. 15:00 Tobol - Aktobe 2:1 (1:1)
Ne 10.11. 15:00 FC Zhetysu - Karagandy FC 3:2 (2:1)
Správce soutěže: Admin SG

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 33 22 3 8 67:28 69
2. 33 22 2 9 65:32 68
3. 33 19 8 6 52:24 65
4. 33 19 6 8 45:27 63
5. 33 16 8 9 45:25 56
6. 33 12 6 15 37:43 42
7. 33 11 7 15 44:49 40
8. 33 11 4 18 30:45 37
9. 33 9 8 16 40:47 35
10. 33 7 8 18 28:60 29
11. 33 6 8 19 25:58 26
12. 33 7 6 20 35:75 15