Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 13679
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1918
Týden:
71
Dnes:
7
On-line:
1

1.kolo

Ne 31.03. 15:00 Falkenbergs - Örebro 1:0 (0:0)
Ne 31.03. 15:00 AIK Stockholm - Östersunds 0:0 (0:0)
Ne 31.03. 15:00 Kalmar - Sirius 0:2 (0:1)
Ne 31.03. 17:30 Helsingborg - Norrköping 3:1 (2:1)
Ne 31.03. 17:30 Eskilstuna - Göteborg 3:1 (1:0)
Po 01.04. 19:00 Djurgården - Sundsvall 2:2 (2:1)
Po 01.04. 19:00 Elfsborg - Hammarby 1:1 (1:1)
Po 01.04. 19:00 Malmö - Häcken 1:1 (0:0)

2.kolo

So 06.04. 16:00 Sundsvall - Malmö 3:1 (0:0)
So 06.04. 16:00 Häcken - Helsingborg 2:1 (1:0)
Ne 07.04. 15:00 Göteborg - Elfsborg 3:0 (2:0)
Ne 07.04. 15:00 Östersunds - Falkenbergs 3:2 (1:1)
Ne 07.04. 17:30 Hammarby - Kalmar 1:1 (0:1)
Po 08.04. 19:00 Sirius - Eskilstuna 3:2 (3:1)
Po 08.04. 19:00 Norrköping - AIK Stockholm 0:0 (0:0)
Po 08.04. 19:10 Örebro - Djurgården 0:3 (0:1)

3.kolo

12.04. 19:00 Eskilstuna - Örebro 1:1 (0:0)
So 13.04. 13:30 Falkenbergs - Häcken 0:3 (0:0)
So 13.04. 16:00 Kalmar - Norrköping 2:2 (0:0)
Ne 14.04. 15:00 AIK Stockholm - Sirius 2:1 (0:1)
Ne 14.04. 15:00 Elfsborg - Sundsvall 3:1 (1:1)
Ne 14.04. 17:30 Malmö - Östersunds 2:0 (1:0)
Po 15.04. 19:00 Djurgården - Göteborg 2:1 (0:0)
Po 15.04. 19:00 Helsingborg - Hammarby 2:1 (1:1)

4.kolo

19.04. 13:00 Östersunds - Elfsborg 1:1 (0:1)
19.04. 16:00 Örebro - AIK Stockholm 2:1 (0:0)
19.04. 16:00 Norrköping - Falkenbergs 4:3 (2:1)
So 20.04. 13:30 Sundsvall - Kalmar 1:2 (1:2)
So 20.04. 16:00 Sirius - Malmö 0:1 (0:0)
Ne 21.04. 15:00 Häcken - Djurgården 0:1 (0:0)
Ne 21.04. 17:30 Hammarby - Eskilstuna 3:1 (2:0)
Po 22.04. 15:00 Göteborg - Helsingborg 3:1 (2:0)

5.kolo

St 24.04. 19:00 Elfsborg - Örebro 4:2 (3:0)
St 24.04. 19:00 Falkenbergs - Sirius 0:0 (0:0)
St 24.04. 19:00 Eskilstuna - Östersunds 0:1 (0:1)
St 24.04. 19:00 AIK Stockholm - Häcken 1:0 (0:0)
St 24.04. 19:00 Malmö - Hammarby 4:1 (0:1)
Čt 25.04. 18:45 Djurgården - Norrköping 1:1 (0:1)
Čt 25.04. 19:00 Helsingborg - Sundsvall 1:1 (0:0)
Čt 25.04. 19:00 Kalmar - Göteborg 1:1 (0:0)

6.kolo

So 27.04. 16:00 Sirius - Elfsborg 2:4 (1:4)
Ne 28.04. 15:00 Häcken - Eskilstuna 3:0 (0:0)
Ne 28.04. 15:00 Hammarby - Djurgården 2:1 (2:1)
Ne 28.04. 17:30 Norrköping - Malmö 1:1 (1:1)
Po 29.04. 19:00 Örebro - Kalmar 1:1 (0:0)
Po 29.04. 19:00 Göteborg - AIK Stockholm 3:0 (1:0)
Po 29.04. 19:00 Sundsvall - Falkenbergs 3:1 (1:0)
Po 29.04. 19:00 Östersunds - Helsingborg 3:0 (2:0)

7.kolo

So 04.05. 13:30 AIK Stockholm - Eskilstuna 2:1 (1:0)
So 04.05. 16:00 Sirius - Göteborg 2:4 (2:1)
Ne 05.05. 15:00 Falkenbergs - Malmö 1:2 (1:2)
Ne 05.05. 15:00 Häcken - Sundsvall 1:0 (0:0)
Ne 05.05. 15:00 Kalmar - Östersunds 1:1 (0:1)
Ne 05.05. 17:30 Örebro - Hammarby 2:3 (0:1)
Po 06.05. 19:00 Helsingborg - Djurgården 1:1 (0:1)
Po 06.05. 19:00 Elfsborg - Norrköping 0:0 (0:0)

8.kolo

10.05. 19:00 Hammarby - Sirius 2:0 (2:0)
So 11.05. 13:30 Östersunds - Häcken 1:1 (1:1)
So 11.05. 16:00 Eskilstuna - Falkenbergs 0:0 (0:0)
So 11.05. 16:00 Kalmar - Helsingborg 1:0 (0:0)
So 11.05. 18:00 Sundsvall - Örebro 1:2 (0:0)
Ne 12.05. 15:00 Djurgården - AIK Stockholm 0:2 (0:0)
Ne 12.05. 17:30 Malmö - Elfsborg 4:1 (1:0)
Po 13.05. 19:00 Norrköping - Göteborg 1:2 (1:1)

9.kolo

Út 14.05. 19:00 Hammarby - Östersunds 4:0 (3:0)
St 15.05. 19:00 Elfsborg - Eskilstuna 1:0 (0:0)
St 15.05. 19:00 Häcken - Kalmar 1:0 (0:0)
St 15.05. 19:00 Falkenbergs - Djurgården 0:3 (0:3)
St 15.05. 19:00 Helsingborg - AIK Stockholm 1:3 (1:2)
St 15.05. 19:00 Sirius - Sundsvall 1:0 (1:0)
Čt 16.05. 19:00 Göteborg - Malmö 0:0 (0:0)
Čt 16.05. 19:00 Örebro - Norrköping 1:2 (0:1)

10.kolo

So 18.05. 16:00 Eskilstuna - Helsingborg 1:1 (0:0)
Ne 19.05. 15:00 Malmö - Kalmar 1:0 (0:0)
Ne 19.05. 15:00 Sirius - Häcken 3:4 (1:2)
Ne 19.05. 17:30 Djurgården - Elfsborg 2:0 (2:0)
Po 20.05. 19:00 AIK Stockholm - Falkenbergs 2:0 (0:0)
Po 20.05. 19:00 Göteborg - Hammarby 0:0 (0:0)
Po 20.05. 19:00 Norrköping - Sundsvall 2:0 (2:0)
Po 20.05. 19:00 Östersunds - Örebro 1:3 (0:2)

11.kolo

24.05. 19:00 Sundsvall - AIK Stockholm 1:1 (1:1)
So 25.05. 16:00 Häcken - Göteborg 1:2 (0:1)
So 25.05. 16:00 Malmö - Eskilstuna 5:0 (1:0)
So 25.05. 18:00 Helsingborg - Falkenbergs 1:1 (0:1)
Ne 26.05. 15:00 Djurgården - Östersunds 3:1 (2:1)
Ne 26.05. 17:30 Kalmar - Elfsborg 1:1 (0:0)
Po 27.05. 19:00 Hammarby - Norrköping 2:2 (1:2)
Po 27.05. 19:00 Örebro - Sirius 0:2 (0:1)

12.kolo

So 01.06. 16:00 Sirius - Djurgården 0:2 (0:1)
So 01.06. 16:00 Göteborg - Örebro 0:1 (0:1)
So 01.06. 18:00 Östersunds - Sundsvall 1:1 (0:1)
So 01.06. 18:00 Falkenbergs - Kalmar 0:0 (0:0)
Ne 02.06. 15:00 Eskilstuna - Norrköping 0:2 (0:1)
Ne 02.06. 15:00 AIK Stockholm - Hammarby 2:0 (2:0)
Ne 02.06. 15:00 Elfsborg - Häcken 0:0 (0:0)
Ne 02.06. 17:30 Helsingborg - Malmö 0:1 (0:1)

13.kolo

28.06. 18:00 Örebro - Helsingborg 0:1 (0:1)
So 29.06. 16:00 Östersunds - Göteborg 0:0 (0:0)
So 29.06. 18:00 Falkenbergs - Elfsborg 2:1 (1:1)
So 29.06. 23:00 Sundsvall - Eskilstuna 0:0 (0:0)
Ne 30.06. 15:00 AIK Stockholm - Malmö 0:0 (0:0)
Ne 30.06. 17:30 Norrköping - Sirius 0:1 (0:0)
Po 01.07. 19:00 Häcken - Hammarby 2:0 (1:0)
Po 01.07. 19:00 Djurgården - Kalmar 2:0 (0:0)

14.kolo

So 06.07. 16:00 Sirius - Östersunds 1:1 (0:0)
So 06.07. 16:00 Kalmar - AIK Stockholm 0:1 (0:0)
So 06.07. 16:00 Göteborg - Sundsvall 2:1 (2:0)
So 06.07. 18:00 Malmö - Örebro 2:1 (1:1)
Ne 07.07. 15:00 Norrköping - Häcken 2:1 (1:0)
Ne 07.07. 15:00 Hammarby - Falkenbergs 6:2 (3:0)
Po 08.07. 19:00 Eskilstuna - Djurgården 1:1 (0:0)
Po 08.07. 19:00 Elfsborg - Helsingborg 1:1 (0:0)

15.kolo

So 13.07. 16:00 AIK Stockholm - Elfsborg 3:0 (2:0)
So 13.07. 16:00 Falkenbergs - Göteborg 1:1 (0:0)
So 13.07. 18:00 Eskilstuna - Kalmar 3:1 (2:0)
Ne 14.07. 15:00 Häcken - Örebro 3:0 (0:0)
Ne 14.07. 15:00 Östersunds - Norrköping 2:1 (0:0)
Ne 14.07. 17:30 Djurgården - Malmö 1:1 (0:0)
Po 15.07. 19:00 Sundsvall - Hammarby 2:3 (1:2)
Po 15.07. 19:00 Helsingborg - Sirius 1:0 (0:0)

16.kolo

So 20.07. 16:00 AIK Stockholm - Helsingborg 2:0 (1:0)
So 20.07. 16:00 Örebro - Falkenbergs 4:0 (3:0)
So 20.07. 18:00 Sundsvall - Häcken 0:1 (0:0)
Ne 21.07. 15:00 Göteborg - Eskilstuna 1:0 (1:0)
Ne 21.07. 15:00 Malmö - Sirius 1:1 (1:1)
Ne 21.07. 17:30 Norrköping - Östersunds 3:0 (2:0)
Po 22.07. 19:00 Hammarby - Elfsborg 5:2 (4:1)
Po 22.07. 19:00 Kalmar - Djurgården 0:1 (0:0)

17.kolo

So 27.07. 16:00 Falkenbergs - Sundsvall 2:0 (2:0)
So 27.07. 16:00 Sirius - AIK Stockholm 0:2 (0:0)
So 27.07. 18:00 Eskilstuna - Hammarby 1:6 (1:3)
Ne 28.07. 15:00 Östersunds - Malmö 0:0 (0:0)
Ne 28.07. 15:00 Djurgården - Häcken 2:0 (0:0)
Ne 28.07. 17:30 Göteborg - Norrköping 0:0 (0:0)
Po 29.07. 19:00 Elfsborg - Kalmar 2:1 (0:1)
Po 29.07. 19:00 Helsingborg - Örebro 1:4 (1:3)

18.kolo

Út 28.05. 19:00 Malmö - Sundsvall 2:1 (1:1)
Út 25.06. 19:00 AIK Stockholm - Norrköping 0:2 (0:1)
So 03.08. 16:00 Östersunds - Eskilstuna 1:2 (1:1)
So 03.08. 18:00 Falkenbergs - Helsingborg 1:1 (1:0)
Ne 04.08. 15:00 Kalmar - Hammarby 2:2 (0:1)
Ne 04.08. 17:30 Häcken - Sirius 4:1 (3:1)
Po 05.08. 19:00 Elfsborg - Djurgården 0:1 (0:0)
Po 05.08. 19:00 Örebro - Göteborg 2:2 (0:1)

19.kolo

So 10.08. 16:00 Djurgården - Sirius 4:0 (3:0)
So 10.08. 18:00 Sundsvall - Östersunds 1:1 (1:0)
Ne 11.08. 15:00 Eskilstuna - AIK Stockholm 2:4 (1:1)
Ne 11.08. 15:00 Häcken - Malmö 1:1 (0:0)
Ne 11.08. 17:30 Hammarby - Helsingborg 2:1 (2:0)
Ne 11.08. 17:30 Norrköping - Elfsborg 2:0 (2:0)
Po 12.08. 19:00 Göteborg - Falkenbergs 1:1 (0:1)
Po 12.08. 19:00 Kalmar - Örebro 1:1 (0:0)

20.kolo

So 17.08. 16:00 Hammarby - Sundsvall 3:0 (2:0)
Ne 18.08. 15:00 AIK Stockholm - Kalmar 1:2 (0:2)
Ne 18.08. 15:00 Örebro - Häcken 1:2 (0:1)
Ne 18.08. 15:00 Sirius - Norrköping 0:2 (0:0)
Ne 18.08. 17:30 Malmö - Falkenbergs 5:0 (2:0)
Po 19.08. 19:00 Djurgården - Eskilstuna 3:0 (2:0)
Po 19.08. 19:00 Elfsborg - Östersunds 4:1 (3:0)
Po 19.08. 19:00 Helsingborg - Göteborg 1:2 (1:0)

21.kolo

So 24.08. 16:00 Sirius - Örebro 3:4 (0:3)
Ne 25.08. 15:00 Eskilstuna - Häcken 0:2 (0:0)
Ne 25.08. 15:00 Norrköping - Helsingborg 5:0 (2:0)
Ne 25.08. 15:00 Östersunds - AIK Stockholm 1:3 (0:0)
Ne 25.08. 17:30 Malmö - Djurgården 0:1 (0:0)
Po 26.08. 19:00 Falkenbergs - Hammarby 0:2 (0:2)
Po 26.08. 19:00 Göteborg - Kalmar 4:0 (1:0)
Po 26.08. 19:00 Sundsvall - Elfsborg 1:2 (1:1)

22.kolo

30.08. 19:00 Helsingborg - Östersunds 2:0 (2:0)
So 31.08. 13:30 Elfsborg - Sirius 1:1 (1:0)
So 31.08. 16:00 Örebro - Eskilstuna 3:1 (2:1)
Ne 01.09. 15:00 AIK Stockholm - Djurgården 1:0 (1:0)
Ne 01.09. 15:00 Kalmar - Malmö 0:5 (0:2)
Ne 01.09. 15:00 Sundsvall - Göteborg 0:2 (0:1)
Ne 01.09. 17:30 Häcken - Falkenbergs 4:1 (2:1)
Ne 01.09. 17:30 Norrköping - Hammarby 2:0 (1:0)

23.kolo

13.09. 19:00 Sirius - Falkenbergs 2:0 (1:0)
So 14.09. 13:30 Örebro - Sundsvall 0:0 (0:0)
So 14.09. 16:00 Östersunds - Kalmar 1:2 (1:0)
Ne 15.09. 15:00 Häcken - AIK Stockholm 1:2 (0:1)
Ne 15.09. 15:00 Hammarby - Göteborg 6:2 (3:1)
Ne 15.09. 17:30 Malmö - Norrköping 1:0 (0:0)
Po 16.09. 19:00 Eskilstuna - Elfsborg 2:2 (1:0)
Po 16.09. 19:00 Djurgården - Helsingborg 2:0 (0:0)

24.kolo

20.09. 19:00 Sundsvall - Djurgården 1:4 (1:3)
So 21.09. 13:30 Falkenbergs - Östersunds 1:0 (1:0)
So 21.09. 16:00 Kalmar - Häcken 1:1 (1:0)
So 21.09. 16:00 Norrköping - Örebro 3:0 (2:0)
So 21.09. 18:00 Göteborg - Sirius 2:1 (2:0)
Ne 22.09. 15:00 Hammarby - AIK Stockholm 2:1 (1:0)
Ne 22.09. 17:30 Elfsborg - Malmö 0:3 (0:0)
Ne 22.09. 17:30 Helsingborg - Eskilstuna 2:1 (1:0)

25.kolo

Út 24.09. 19:00 Djurgården - Falkenbergs 1:0 (0:0)
Út 24.09. 19:00 Kalmar - Sundsvall 0:2 (0:1)
St 25.09. 19:00 AIK Stockholm - Göteborg 1:0 (1:0)
St 25.09. 19:00 Häcken - Elfsborg 1:2 (1:1)
St 25.09. 19:00 Örebro - Östersunds 2:0 (0:0)
St 25.09. 19:00 Sirius - Hammarby 1:3 (0:0)
Čt 26.09. 19:00 Malmö - Helsingborg 3:0 (3:0)
Čt 26.09. 19:00 Norrköping - Eskilstuna 4:0 (3:0)

26.kolo

Ne 29.09. 15:00 Elfsborg - AIK Stockholm 1:1 (0:0)
Ne 29.09. 15:00 Göteborg - Häcken 0:0 (0:0)
Ne 29.09. 15:00 Sundsvall - Sirius 2:1 (0:0)
Ne 29.09. 17:30 Eskilstuna - Malmö 0:1 (0:0)
Ne 29.09. 17:30 Falkenbergs - Norrköping 0:2 (0:1)
Po 30.09. 19:00 Hammarby - Örebro 5:1 (1:1)
Po 30.09. 19:00 Helsingborg - Kalmar 2:0 (0:0)
Po 30.09. 19:00 Östersunds - Djurgården 1:2 (1:1)

27.kolo

So 05.10. 13:30 Sundsvall - Norrköping 4:4 (3:0)
So 05.10. 16:00 AIK Stockholm - Örebro 2:0 (0:0)
So 05.10. 16:00 Sirius - Helsingborg 2:1 (1:0)
Ne 06.10. 15:00 Djurgården - Hammarby 1:2 (0:0)
Ne 06.10. 15:00 Häcken - Östersunds 1:1 (1:0)
Ne 06.10. 15:00 Kalmar - Eskilstuna 0:0 (0:0)
Ne 06.10. 17:30 Elfsborg - Falkenbergs 4:0 (1:0)
Ne 06.10. 17:30 Malmö - Göteborg 1:0 (0:0)

28.kolo

18.10. 19:00 Eskilstuna - Sundsvall 1:0 (0:0)
So 19.10. 13:30 Helsingborg - Häcken 0:2 (0:1)
So 19.10. 16:00 Östersunds - Sirius 2:0 (0:0)
Ne 20.10. 15:00 Falkenbergs - AIK Stockholm 1:5 (0:2)
Ne 20.10. 15:00 Hammarby - Malmö 2:0 (1:0)
Ne 20.10. 17:30 Norrköping - Kalmar 1:0 (0:0)
Po 21.10. 19:00 Göteborg - Djurgården 0:1 (0:0)
Po 21.10. 19:00 Örebro - Elfsborg 2:2 (1:1)

29.kolo

So 26.10. 13:30 Sundsvall - Helsingborg 1:2 (0:0)
So 26.10. 16:00 Kalmar - Falkenbergs 2:3 (0:0)
Ne 27.10. 15:00 Eskilstuna - Sirius 0:0 (0:0)
Ne 27.10. 15:00 Häcken - Norrköping 0:1 (0:0)
Ne 27.10. 17:45 Östersunds - Hammarby 1:2 (0:0)
Po 28.10. 19:00 Djurgården - Örebro 3:0 (1:0)
Po 28.10. 19:00 Elfsborg - Göteborg 2:0 (1:0)
Po 28.10. 19:00 Malmö - AIK Stockholm 2:0 (0:0)

30.kolo

So 02.11. 13:00 AIK Stockholm - Sundsvall 2:1 (0:0)
So 02.11. 13:00 Falkenbergs - Eskilstuna 1:0 (0:0)
So 02.11. 13:00 Göteborg - Östersunds 7:1 (2:1)
So 02.11. 13:00 Hammarby - Häcken 4:1 (1:0)
So 02.11. 13:00 Helsingborg - Elfsborg 1:2 (0:1)
So 02.11. 13:00 Norrköping - Djurgården 2:2 (2:0)
So 02.11. 13:00 Örebro - Malmö 0:5 (0:2)
So 02.11. 13:00 Sirius - Kalmar 3:0 (0:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 20 6 4 53:19 66
2. 30 19 8 3 56:16 65
3. 30 20 5 5 75:38 65
4. 30 19 5 6 47:24 62
5. 30 16 9 5 54:26 57
6. 30 14 7 9 44:29 49
7. 30 13 9 8 46:31 48
8. 30 11 10 9 44:45 43
9. 30 9 6 15 40:56 33
10. 30 8 6 16 29:49 30
11. 30 8 5 17 34:51 29
12. 30 5 10 15 27:52 25
13. 30 6 7 17 25:62 25
14. 30 4 11 15 22:47 23
15. 30 4 8 18 31:50 20
16. 30 4 8 18 23:55 20