Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 13683
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1860
Týden:
45
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

St 03.04. 17:30 KuPS Kuopio - Rovaniemi 2:2 (0:1)
St 03.04. 17:30 HJK Helsinki - Inter Turku 2:1 (0:0)
So 06.04. 14:00 SJK Seinäjoki - HIFK 1:0 (0:0)
Ne 07.04. 13:00 Rovaniemi - FC Honka 1:2 (0:0)
Ne 07.04. 14:00 KPV Kokkola - Ilves Tampere 0:2 (0:1)
Ne 07.04. 16:00 FC Lahti - KuPS Kuopio 3:3 (0:3)

2.kolo

Po 08.04. 17:30 VPS Vaasa - Inter Turku 1:2 (0:1)
Po 08.04. 17:30 HJK Helsinki - Mariehamn 2:1 (0:0)
So 13.04. 14:00 Inter Turku - SJK Seinäjoki 1:2 (0:2)
So 13.04. 14:00 KPV Kokkola - Rovaniemi 0:1 (0:0)
So 13.04. 16:00 KuPS Kuopio - HJK Helsinki 0:0 (0:0)
Ne 14.04. 15:00 Ilves Tampere - VPS Vaasa 0:0 (0:0)

3.kolo

Po 15.04. 17:30 HIFK - FC Lahti 0:1 (0:0)
Po 15.04. 17:30 FC Honka - Mariehamn 1:3 (1:1)
Čt 18.04. 17:30 SJK Seinäjoki - HJK Helsinki 0:0 (0:0)
19.04. 17:30 FC Lahti - Inter Turku 1:1 (0:1)
So 20.04. 15:00 VPS Vaasa - KPV Kokkola 2:2 (1:0)
So 20.04. 16:00 Mariehamn - Rovaniemi 2:0 (1:0)

4.kolo

So 20.04. 15:00 KuPS Kuopio - FC Honka 0:3 (0:1)
Po 22.04. 17:30 SJK Seinäjoki - Ilves Tampere 0:1 (0:0)
Út 23.04. 17:30 HJK Helsinki - HIFK 1:1 (0:0)
Čt 25.04. 17:30 FC Honka - Inter Turku 3:2 (1:1)
Čt 25.04. 17:30 KPV Kokkola - Mariehamn 0:4 (0:2)
26.04. 17:30 VPS Vaasa - SJK Seinäjoki 1:1 (1:0)

5.kolo

26.04. 17:30 Ilves Tampere - FC Lahti 1:0 (1:0)
26.04. 17:30 Rovaniemi - KuPS Kuopio 0:1 (0:0)
Po 29.04. 17:30 Inter Turku - HJK Helsinki 4:1 (2:1)
Po 29.04. 17:30 HIFK - FC Honka 2:0 (0:0)
Út 30.04. 17:30 FC Lahti - VPS Vaasa 1:1 (0:1)
Út 30.04. 18:00 SJK Seinäjoki - KPV Kokkola 1:0 (0:0)

6.kolo

St 01.05. 17:30 Mariehamn - KuPS Kuopio 3:4 (3:0)
03.05. 17:30 HJK Helsinki - Ilves Tampere 0:0 (0:0)
03.05. 17:30 Rovaniemi - HIFK 1:0 (1:0)
Ne 05.05. 17:30 KuPS Kuopio - KPV Kokkola 3:1 (0:1)
Ne 05.05. 17:30 FC Lahti - SJK Seinäjoki 1:1 (0:0)
Út 07.05. 17:30 Inter Turku - Rovaniemi 3:0 (3:0)

7.kolo

Út 07.05. 17:30 Ilves Tampere - FC Honka 1:1 (0:0)
Út 07.05. 17:30 VPS Vaasa - HJK Helsinki 1:1 (0:0)
St 08.05. 17:30 HIFK - Mariehamn 1:1 (1:0)
So 11.05. 14:00 HJK Helsinki - SJK Seinäjoki 2:2 (1:0)
So 11.05. 14:00 FC Honka - VPS Vaasa 1:1 (1:1)
So 11.05. 14:00 KPV Kokkola - FC Lahti 0:0 (0:0)

8.kolo

Ne 12.05. 17:30 Rovaniemi - Ilves Tampere 0:1 (0:1)
Ne 12.05. 17:30 Mariehamn - Inter Turku 1:2 (0:2)
Ne 12.05. 17:30 HIFK - KuPS Kuopio 1:1 (1:1)
17.05. 17:30 Inter Turku - KuPS Kuopio 1:0 (1:0)
So 18.05. 15:00 SJK Seinäjoki - FC Honka 1:2 (1:0)
Po 20.05. 17:30 VPS Vaasa - Rovaniemi 0:1 (0:0)

9.kolo

Po 20.05. 17:30 Ilves Tampere - Mariehamn 0:0 (0:0)
Po 20.05. 17:30 KPV Kokkola - HIFK 1:1 (0:1)
Po 20.05. 17:30 FC Lahti - HJK Helsinki 3:0 (2:0)
24.05. 17:30 KuPS Kuopio - Ilves Tampere 1:0 (0:0)
So 25.05. 16:00 HIFK - Inter Turku 1:1 (1:0)
So 25.05. 16:00 Rovaniemi - SJK Seinäjoki 1:1 (0:1)

10.kolo

Ne 26.05. 17:30 HJK Helsinki - KPV Kokkola 3:1 (2:0)
Ne 26.05. 17:30 Mariehamn - VPS Vaasa 1:0 (1:0)
Po 27.05. 17:30 FC Honka - FC Lahti 2:0 (1:0)
31.05. 17:30 HIFK - VPS Vaasa 2:1 (1:0)
31.05. 17:30 Rovaniemi - HJK Helsinki 0:1 (0:0)
31.05. 17:30 Inter Turku - Ilves Tampere 2:3 (2:2)

12.kolo

Po 17.06. 17:30 VPS Vaasa - KuPS Kuopio 1:2 (0:2)
Út 18.06. 17:30 HIFK - SJK Seinäjoki 1:0 (1:0)
Út 18.06. 17:30 FC Lahti - Rovaniemi 1:2 (0:1)
St 19.06. 17:30 HJK Helsinki - FC Honka 0:1 (0:0)
Út 25.06. 17:00 Mariehamn - HJK Helsinki 0:2 (0:1)
Út 25.06. 17:30 FC Honka - Rovaniemi 1:0 (0:0)

13.kolo

Út 25.06. 17:30 Ilves Tampere - KPV Kokkola 4:2 (1:1)
Út 25.06. 17:30 Inter Turku - VPS Vaasa 1:1 (1:0)
Út 25.06. 17:30 KuPS Kuopio - FC Lahti 5:1 (1:0)
So 29.06. 16:00 HJK Helsinki - KuPS Kuopio 1:1 (0:0)
So 29.06. 16:00 VPS Vaasa - Ilves Tampere 1:2 (1:2)
So 29.06. 21:15 Rovaniemi - KPV Kokkola 0:0 (0:0)

14.kolo

Ne 30.06. 17:30 FC Lahti - HIFK 0:0 (0:0)
Ne 30.06. 17:30 Mariehamn - FC Honka 2:2 (0:2)
Po 01.07. 17:30 SJK Seinäjoki - Inter Turku 2:1 (0:0)
Čt 04.07. 17:30 HIFK - HJK Helsinki 0:2 (0:2)
05.07. 17:30 Inter Turku - FC Lahti 2:0 (2:0)
So 06.07. 16:00 KPV Kokkola - VPS Vaasa 2:1 (1:0)

15.kolo

So 06.07. 16:00 FC Honka - KuPS Kuopio 1:2 (0:1)
So 06.07. 16:00 Rovaniemi - Mariehamn 1:2 (0:2)
Ne 07.07. 17:30 Ilves Tampere - SJK Seinäjoki 3:0 (2:0)
So 13.07. 12:00 FC Honka - HIFK 3:0 (1:0)
So 13.07. 16:00 SJK Seinäjoki - VPS Vaasa 1:0 (0:0)
Ne 14.07. 17:30 Mariehamn - KPV Kokkola 3:0 (1:0)

16.kolo

Ne 14.07. 17:30 FC Lahti - Ilves Tampere 1:0 (1:0)
So 20.07. 16:00 KPV Kokkola - SJK Seinäjoki 1:2 (0:1)
So 20.07. 16:00 Ilves Tampere - HJK Helsinki 1:1 (0:0)
So 20.07. 16:00 VPS Vaasa - FC Lahti 1:1 (1:1)
Ne 21.07. 16:00 HIFK - Rovaniemi 1:0 (1:0)
Ne 21.07. 16:00 Inter Turku - FC Honka 3:1 (1:0)

17.kolo

Ne 21.07. 16:00 KuPS Kuopio - Mariehamn 0:0 (0:0)
26.07. 17:30 SJK Seinäjoki - FC Lahti 0:2 (0:0)
So 27.07. 16:00 HJK Helsinki - VPS Vaasa 1:1 (0:1)
So 27.07. 16:00 FC Honka - Ilves Tampere 1:2 (1:0)
Ne 28.07. 16:00 KPV Kokkola - KuPS Kuopio 2:1 (0:0)
Ne 28.07. 16:00 Rovaniemi - Inter Turku 0:2 (0:1)

18.kolo

Ne 28.07. 16:00 Mariehamn - HIFK 1:3 (1:1)
So 03.08. 16:00 VPS Vaasa - FC Honka 2:3 (1:0)
Ne 04.08. 16:00 Ilves Tampere - Rovaniemi 2:2 (0:1)
Ne 04.08. 16:00 KuPS Kuopio - HIFK 1:1 (0:1)
Ne 04.08. 16:00 FC Lahti - KPV Kokkola 1:0 (0:0)
Ne 04.08. 17:00 Inter Turku - Mariehamn 1:0 (0:0)

19.kolo

09.08. 17:30 HIFK - KPV Kokkola 3:2 (0:2)
So 10.08. 16:00 HJK Helsinki - FC Lahti 4:0 (3:0)
So 10.08. 16:00 FC Honka - SJK Seinäjoki 0:0 (0:0)
So 10.08. 16:00 KuPS Kuopio - Inter Turku 2:0 (0:0)
Ne 11.08. 16:00 Mariehamn - Ilves Tampere 0:1 (0:0)
Ne 11.08. 16:00 Rovaniemi - VPS Vaasa 2:1 (1:1)

20.kolo

16.08. 17:30 Ilves Tampere - KuPS Kuopio 0:2 (0:0)
16.08. 17:30 Inter Turku - HIFK 3:2 (2:2)
Ne 18.08. 16:00 KPV Kokkola - HJK Helsinki 2:1 (1:0)
Po 19.08. 17:30 FC Lahti - FC Honka 3:2 (3:0)
Po 19.08. 17:30 SJK Seinäjoki - Rovaniemi 0:0 (0:0)
Po 19.08. 17:30 VPS Vaasa - Mariehamn 2:1 (1:0)

21.kolo

23.08. 17:30 HIFK - Ilves Tampere 2:2 (1:1)
So 24.08. 12:00 FC Honka - HJK Helsinki 0:1 (0:0)
So 24.08. 16:00 KuPS Kuopio - VPS Vaasa 5:0 (4:0)
Ne 25.08. 17:30 Mariehamn - SJK Seinäjoki 1:0 (0:0)
Ne 25.08. 17:30 Rovaniemi - FC Lahti 3:0 (3:0)
Po 26.08. 17:30 Inter Turku - KPV Kokkola 2:1 (1:0)

11.kolo

Ne 02.06. 17:30 FC Honka - KPV Kokkola 0:1 (0:1)
Ne 02.06. 17:30 KuPS Kuopio - SJK Seinäjoki 0:1 (0:1)
Ne 02.06. 17:30 Mariehamn - FC Lahti 0:1 (0:0)
Ne 16.06. 17:30 KPV Kokkola - Inter Turku 1:3 (1:1)
Čt 15.08. 17:30 SJK Seinäjoki - Mariehamn 0:2 (0:0)
Út 27.08. 17:30 Ilves Tampere - HIFK 3:1 (0:0)

22.kolo

So 31.08. 14:00 KPV Kokkola - FC Honka 0:1 (0:0)
So 31.08. 15:00 SJK Seinäjoki - KuPS Kuopio 1:3 (0:0)
So 31.08. 16:00 Ilves Tampere - Inter Turku 0:1 (0:0)
So 31.08. 16:00 VPS Vaasa - HIFK 3:2 (1:1)
Ne 01.09. 16:00 FC Lahti - Mariehamn 0:1 (0:0)
Ne 01.09. 17:30 HJK Helsinki - Rovaniemi 2:2 (1:1)

23.kolo

13.09. 17:30 HIFK - KPV Kokkola 3:1 (0:0)
13.09. 17:30 SJK Seinäjoki - VPS Vaasa 1:1 (0:1)
So 14.09. 16:00 FC Lahti - Rovaniemi 3:0 (1:0)
Ne 15.09. 16:00 Inter Turku - Mariehamn 2:0 (0:0)
Ne 15.09. 17:30 Ilves Tampere - FC Honka 0:2 (0:1)
Ne 15.09. 17:30 KuPS Kuopio - HJK Helsinki 1:0 (1:0)

24.kolo

20.09. 17:30 VPS Vaasa - FC Lahti 1:2 (1:0)
So 21.09. 12:00 FC Honka - HJK Helsinki 3:1 (0:1)
So 21.09. 14:00 KPV Kokkola - Rovaniemi 4:1 (1:1)
So 21.09. 17:00 HIFK - SJK Seinäjoki 2:0 (2:0)
Ne 22.09. 17:30 Ilves Tampere - Inter Turku 1:0 (0:0)
Ne 22.09. 17:30 Mariehamn - KuPS Kuopio 0:1 (0:0)

25.kolo

27.09. 17:30 KuPS Kuopio - Ilves Tampere 2:0 (0:0)
27.09. 17:30 SJK Seinäjoki - KPV Kokkola 0:2 (0:2)
So 28.09. 13:00 FC Lahti - HIFK 2:2 (1:0)
So 28.09. 16:00 Inter Turku - FC Honka 0:1 (0:1)
So 28.09. 16:00 Rovaniemi - VPS Vaasa 2:1 (0:0)
So 28.09. 17:30 HJK Helsinki - Mariehamn 3:0 (0:0)

26.kolo

Ne 06.10. 15:00 HJK Helsinki - Inter Turku 0:1 (0:0)
Ne 06.10. 15:00 KuPS Kuopio - FC Honka 1:1 (1:0)
Ne 06.10. 15:00 Mariehamn - Ilves Tampere 2:2 (0:0)
Ne 06.10. 15:00 FC Lahti - KPV Kokkola 1:4 (1:0)
Ne 06.10. 15:00 Rovaniemi - SJK Seinäjoki 1:0 (1:0)
Ne 06.10. 15:00 VPS Vaasa - HIFK 2:3 (1:0)

27.kolo

So 19.10. 14:00 FC Honka - Mariehamn 3:0 (1:0)
So 19.10. 14:00 Ilves Tampere - HJK Helsinki 2:1 (0:1)
So 19.10. 14:00 Inter Turku - KuPS Kuopio 0:2 (0:0)
So 19.10. 14:00 HIFK - Rovaniemi 2:0 (1:0)
So 19.10. 14:00 KPV Kokkola - VPS Vaasa 2:3 (1:1)
So 19.10. 14:00 SJK Seinäjoki - FC Lahti 0:0 (0:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 27 15 8 4 46:24 53
2. 27 15 3 9 42:29 48
3. 27 13 8 6 34:25 47
4. 27 14 5 8 41:29 47
5. 27 9 10 8 33:29 37
6. 27 9 5 13 31:34 32
7. 27 10 9 8 37:34 39
8. 27 9 9 9 29:36 36
9. 27 8 6 13 23:35 30
10. 27 7 9 11 18:29 30
11. 27 7 4 16 32:47 25
12. 27 3 10 14 30:45 19