Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 13684
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2400
Týden:
48
Dnes:
5
On-line:
1

1.kolo

15.02. 20:45 St.Patrick´s - Cork City 1:0 (1:0)
15.02. 20:45 Dundalk - Sligo Rovers 1:1 (0:1)
15.02. 20:45 Bohemians Dublin - Finn Harps 1:0 (1:0)
15.02. 20:45 Derry City FC - UC Dublin 3:0 (1:0)
15.02. 20:45 Waterford - Shamrock Rovers 1:2 (1:0)

2.kolo

22.02. 20:45 Cork City - Waterford 0:2 (0:1)
22.02. 20:45 UC Dublin - Bohemians Dublin 0:2 (0:2)
22.02. 20:45 Sligo Rovers - St.Patrick´s 0:1 (0:0)
22.02. 21:00 Shamrock Rovers - Derry City FC 2:0 (1:0)
22.02. 21:00 Finn Harps - Dundalk 1:1 (1:0)

3.kolo

Po 25.02. 20:45 Sligo Rovers - Cork City 1:2 (0:1)
Po 25.02. 20:45 St.Patrick´s - Finn Harps 0:0 (0:0)
Po 25.02. 20:45 Dundalk - UC Dublin 2:1 (0:1)
Po 25.02. 20:45 Bohemians Dublin - Shamrock Rovers 1:0 (0:0)
Po 25.02. 20:45 Derry City FC - Waterford 3:2 (1:0)

4.kolo

01.03. 20:45 Cork City - Derry City FC 0:0 (0:0)
01.03. 20:45 Waterford - Bohemians Dublin 0:0 (0:0)
01.03. 20:45 UC Dublin - St.Patrick´s 1:1 (0:1)
01.03. 21:00 Shamrock Rovers - Dundalk 0:0 (0:0)
01.03. 21:00 Finn Harps - Sligo Rovers 1:2 (0:1)

5.kolo

08.03. 20:45 St.Patrick´s - Shamrock Rovers 0:1 (0:1)
08.03. 20:45 Dundalk - Waterford 4:0 (2:0)
08.03. 20:45 Bohemians Dublin - Derry City FC 1:1 (0:0)
08.03. 21:00 Finn Harps - Cork City 3:4 (2:2)
So 09.03. 20:45 Sligo Rovers - UC Dublin 1:0 (1:0)

6.kolo

15.03. 20:45 Cork City - Bohemians Dublin 2:0 (1:0)
15.03. 20:45 Derry City FC - Dundalk 0:2 (0:1)
15.03. 20:45 Waterford - St.Patrick´s 2:0 (1:0)
15.03. 20:45 UC Dublin - Finn Harps 3:0 (0:0)
15.03. 21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers 3:0 (1:0)

8.kolo

29.03. 20:45 Dundalk - Cork City 1:0 (1:0)
29.03. 20:45 Bohemians Dublin - St.Patrick´s 1:0 (1:0)
29.03. 20:45 Derry City FC - Sligo Rovers 2:0 (0:0)
29.03. 20:45 Waterford - Finn Harps 4:0 (1:0)
29.03. 21:00 Shamrock Rovers - UC Dublin 3:1 (1:1)

9.kolo

05.04. 20:45 Cork City - Shamrock Rovers 1:3 (1:2)
05.04. 20:45 UC Dublin - Waterford 4:1 (2:1)
05.04. 20:45 Finn Harps - Derry City FC 2:3 (0:0)
05.04. 20:45 St.Patrick´s - Dundalk 1:0 (1:0)
So 06.04. 20:45 Sligo Rovers - Bohemians Dublin 0:2 (0:0)

10.kolo

12.04. 20:45 Cork City - St.Patrick´s 1:1 (1:0)
12.04. 20:45 Sligo Rovers - Dundalk 2:1 (2:1)
12.04. 20:45 UC Dublin - Derry City FC 0:2 (0:1)
12.04. 21:00 Finn Harps - Bohemians Dublin 0:1 (0:1)
12.04. 21:00 Shamrock Rovers - Waterford 2:1 (1:0)

7.kolo

22.03. 21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers 0:1 (0:0)
Po 15.04. 20:45 UC Dublin - Cork City 2:1 (0:1)
Po 15.04. 20:45 Sligo Rovers - Waterford 0:0 (0:0)
Po 15.04. 20:45 St.Patrick´s - Derry City FC 1:3 (1:3)
Po 15.04. 20:45 Dundalk - Bohemians Dublin 1:0 (0:0)

11.kolo

19.04. 20:45 Waterford - Cork City 2:0 (0:0)
19.04. 20:45 Derry City FC - Shamrock Rovers 0:1 (0:1)
19.04. 20:45 Bohemians Dublin - UC Dublin 3:0 (1:0)
19.04. 20:45 Dundalk - Finn Harps 3:0 (1:0)
19.04. 20:45 St.Patrick´s - Sligo Rovers 2:1 (2:0)

12.kolo

Po 22.04. 16:00 UC Dublin - Dundalk 1:3 (1:1)
Po 22.04. 17:00 Waterford - Derry City FC 2:2 (0:1)
Po 22.04. 18:00 Cork City - Sligo Rovers 0:0 (0:0)
Po 22.04. 18:00 Finn Harps - St.Patrick´s 0:2 (0:1)
Út 23.04. 21:00 Shamrock Rovers - Bohemians Dublin 0:1 (0:1)

13.kolo

26.04. 20:45 Derry City FC - Cork City 2:0 (1:0)
26.04. 20:45 Bohemians Dublin - Waterford 0:0 (0:0)
26.04. 20:45 St.Patrick´s - UC Dublin 2:0 (0:0)
26.04. 20:45 Sligo Rovers - Finn Harps 1:1 (0:1)
26.04. 21:00 Dundalk - Shamrock Rovers 2:1 (1:0)

14.kolo

Po 29.04. 20:45 Cork City - Finn Harps 1:1 (0:0)
Po 29.04. 20:45 UC Dublin - Sligo Rovers 0:2 (0:0)
Po 29.04. 20:45 Waterford - Dundalk 0:3 (0:1)
Po 29.04. 20:45 Derry City FC - Bohemians Dublin 0:2 (0:0)
Po 29.04. 21:00 Shamrock Rovers - St.Patrick´s 1:0 (1:0)

15.kolo

03.05. 20:45 Bohemians Dublin - Cork City 0:1 (0:1)
03.05. 20:45 Dundalk - Derry City FC 2:2 (0:0)
03.05. 20:45 St.Patrick´s - Waterford 0:3 (0:0)
03.05. 21:00 Finn Harps - UC Dublin 3:0 (1:0)
So 04.05. 20:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers 2:1 (0:0)

16.kolo

Po 04.03. 21:00 Shamrock Rovers - Finn Harps 3:0 (3:0)
10.05. 20:45 Cork City - UC Dublin 2:0 (1:0)
10.05. 20:45 Derry City FC - St.Patrick´s 1:1 (1:1)
10.05. 20:45 Bohemians Dublin - Dundalk 0:2 (0:1)
So 11.05. 20:00 Waterford - Sligo Rovers 3:3 (2:1)

17.kolo

17.05. 20:45 Cork City - Dundalk 0:2 (0:1)
17.05. 20:45 St.Patrick´s - Bohemians Dublin 1:1 (1:0)
17.05. 20:45 UC Dublin - Shamrock Rovers 0:1 (0:1)
17.05. 21:00 Finn Harps - Waterford 3:2 (2:1)
So 18.05. 20:45 Sligo Rovers - Derry City FC 0:0 (0:0)

18.kolo

24.05. 20:45 Waterford - UC Dublin 1:0 (1:0)
24.05. 20:45 Derry City FC - Finn Harps 4:0 (2:0)
24.05. 20:45 Bohemians Dublin - Sligo Rovers 1:2 (0:0)
24.05. 20:45 Dundalk - St.Patrick´s 1:0 (0:0)
24.05. 21:00 Shamrock Rovers - Cork City 2:0 (0:0)

19.kolo

31.05. 20:45 St.Patrick´s - Cork City 1:1 (0:0)
31.05. 20:45 Dundalk - Sligo Rovers 4:0 (1:0)
31.05. 20:45 Bohemians Dublin - Finn Harps 5:3 (2:1)
12.07. 20:45 Derry City FC - UC Dublin 0:0 (0:0)
Po 19.08. 21:00 Waterford - Shamrock Rovers 1:5 (0:2)

21.kolo

14.06. 20:45 Sligo Rovers - Cork City 1:1 (1:1)
14.06. 20:45 St.Patrick´s - Finn Harps 1:0 (0:0)
14.06. 20:45 Dundalk - UC Dublin 3:0 (3:0)
14.06. 20:45 Derry City FC - Waterford 2:0 (2:0)
14.06. 21:00 Bohemians Dublin - Shamrock Rovers 2:1 (1:0)

22.kolo

28.06. 20:45 Cork City - Derry City FC 1:4 (0:3)
28.06. 20:45 Waterford - Bohemians Dublin 1:2 (1:1)
28.06. 20:45 UC Dublin - St.Patrick´s 0:1 (0:1)
28.06. 21:00 Shamrock Rovers - Dundalk 0:1 (0:0)
28.06. 21:00 Finn Harps - Sligo Rovers 2:0 (1:0)

23.kolo

Po 01.07. 20:45 Sligo Rovers - UC Dublin 5:1 (2:1)
Po 01.07. 20:45 St.Patrick´s - Shamrock Rovers 0:2 (0:0)
Po 01.07. 20:45 Dundalk - Waterford 3:0 (2:0)
Po 01.07. 21:00 Finn Harps - Cork City 0:0 (0:0)
Po 01.07. 21:00 Bohemians Dublin - Derry City FC 0:0 (0:0)

24.kolo

05.07. 20:45 Derry City FC - Dundalk 2:2 (1:0)
05.07. 20:45 Waterford - St.Patrick´s 1:2 (1:1)
05.07. 20:45 UC Dublin - Finn Harps 1:0 (1:0)
05.07. 21:00 Cork City - Bohemians Dublin 0:0 (0:0)
05.07. 21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers 0:0 (0:0)

25.kolo

Po 20.05. 20:45 UC Dublin - Cork City 0:1 (0:0)
Po 20.05. 20:45 Dundalk - Bohemians Dublin 2:1 (0:1)
Po 20.05. 21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers 0:3 (0:2)
Út 21.05. 20:45 St.Patrick´s - Derry City FC 1:0 (1:0)
So 13.07. 20:45 Sligo Rovers - Waterford 0:0 (0:0)

27.kolo

26.07. 20:45 UC Dublin - Waterford 1:2 (0:1)
26.07. 21:00 Finn Harps - Derry City FC 1:0 (0:0)
So 27.07. 18:30 St.Patrick´s - Dundalk 0:1 (0:0)
So 27.07. 21:00 Sligo Rovers - Bohemians Dublin 1:1 (1:1)
Ne 28.07. 17:00 Cork City - Shamrock Rovers 1:1 (1:0)

29.kolo

16.08. 20:45 Waterford - Cork City 1:2 (0:0)
16.08. 20:45 Derry City FC - Shamrock Rovers 0:2 (0:0)
16.08. 20:45 Bohemians Dublin - UC Dublin 10:1 (2:0)
16.08. 20:45 St.Patrick´s - Sligo Rovers 2:1 (0:1)
16.08. 21:00 Dundalk - Finn Harps 5:0 (1:0)

20.kolo

So 08.06. 20:45 Shamrock Rovers - Derry City FC 2:2 (0:0)
So 08.06. 20:45 Sligo Rovers - St.Patrick´s 1:1 (0:0)
So 08.06. 21:00 Finn Harps - Dundalk 0:3 (0:2)
Po 15.07. 20:45 UC Dublin - Bohemians Dublin 3:0 (1:0)
Po 02.09. 20:45 Cork City - Waterford 1:2 (1:0)

28.kolo

02.08. 20:45 UC Dublin - Derry City FC 1:3 (1:1)
02.08. 21:00 Cork City - St.Patrick´s 0:1 (0:0)
02.08. 21:00 Finn Harps - Bohemians Dublin 1:0 (1:0)
Út 27.08. 21:00 Shamrock Rovers - Waterford 2:1 (1:1)
Po 02.09. 20:45 Sligo Rovers - Dundalk 0:2 (0:1)

26.kolo

19.07. 21:00 Waterford - Finn Harps 0:1 (0:0)
19.07. 21:30 Derry City FC - Sligo Rovers 3:0 (1:0)
Ne 21.07. 16:00 Bohemians Dublin - St.Patrick´s 3:0 (1:0)
Ne 21.07. 17:00 Shamrock Rovers - UC Dublin 7:0 (4:0)
06.09. 20:45 Dundalk - Cork City 1:0 (0:0)

30.kolo

30.08. 20:45 Cork City - Sligo Rovers 2:4 (1:2)
30.08. 20:45 UC Dublin - Dundalk 0:5 (0:2)
30.08. 20:45 Waterford - Derry City FC 1:1 (1:1)
30.08. 21:00 Shamrock Rovers - Bohemians Dublin 1:0 (1:0)
06.09. 21:00 Finn Harps - St.Patrick´s 1:2 (1:0)

32.kolo

20.09. 20:45 Cork City - Finn Harps 0:0 (0:0)
20.09. 20:45 UC Dublin - Sligo Rovers 0:2 (0:2)
20.09. 20:45 Waterford - Dundalk 0:1 (0:1)
20.09. 20:45 Derry City FC - Bohemians Dublin 0:0 (0:0)
20.09. 21:00 Shamrock Rovers - St.Patrick´s 0:0 (0:0)

31.kolo

13.09. 20:45 Bohemians Dublin - Waterford 1:2 (0:1)
13.09. 20:45 St.Patrick´s - UC Dublin 0:0 (0:0)
13.09. 21:00 Sligo Rovers - Finn Harps 3:1 (3:0)
Po 23.09. 20:20 Dundalk - Shamrock Rovers 3:2 (2:0)
27.09. 20:45 Derry City FC - Cork City 4:0 (2:0)

33.kolo

04.10. 20:45 Bohemians Dublin - Cork City 1:0 (0:0)
04.10. 20:45 Dundalk - Derry City FC 1:0 (0:0)
04.10. 20:45 St.Patrick´s - Waterford 0:2 (0:1)
04.10. 21:00 Finn Harps - UC Dublin 0:0 (0:0)
So 05.10. 20:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers 0:0 (0:0)

35.kolo

18.10. 20:45 Cork City - Dundalk 1:0 (1:0)
18.10. 20:45 St.Patrick´s - Bohemians Dublin 0:0 (0:0)
18.10. 20:45 UC Dublin - Shamrock Rovers 0:3 (0:2)
18.10. 21:00 Finn Harps - Waterford 1:0 (1:0)
So 19.10. 20:45 Sligo Rovers - Derry City FC 1:2 (1:2)

34.kolo

Út 08.10. 20:45 Waterford - Sligo Rovers 2:0 (1:0)
11.10. 20:45 Cork City - UC Dublin 3:2 (1:0)
11.10. 20:45 Bohemians Dublin - Dundalk 2:1 (1:0)
11.10. 21:00 Shamrock Rovers - Finn Harps 1:0 (0:0)
Út 22.10. 20:45 Derry City FC - St.Patrick´s 1:3 (0:0)

36.kolo

25.10. 20:45 Shamrock Rovers - Cork City 3:0 (2:0)
25.10. 20:45 Waterford - UC Dublin 4:2 (2:1)
25.10. 20:45 Derry City FC - Finn Harps 4:0 (2:0)
25.10. 20:45 Bohemians Dublin - Sligo Rovers 2:1 (0:1)
25.10. 20:45 Dundalk - St.Patrick´s 4:0 (2:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 36 27 5 4 73:18 86
2. 36 23 6 7 62:21 75
3. 36 17 9 10 47:28 60
4. 36 15 12 9 56:34 57
5. 36 14 10 12 29:35 52
6. 36 12 7 17 46:53 43
7. 36 10 12 14 38:47 42
8. 36 9 10 17 29:49 37
9. 36 7 7 22 26:64 28
10. 36 5 4 27 25:82 19