Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 13709
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    953
    Týden:
    24
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 20.03. 17:00 Vraný - Zvoleněves 4:2 (1:0)
    Čt 21.03. 16:30 Sn Kladno - Doksy 5:0 (2:0)
    So 23.03. 10:00 Slatina - SK Kladno 1:8 (0:2)
    Ne 24.03. 09:00 Velvary - Braškov 4:2 (1:1)
    Ne 24.03. 10:00 Lhota - Kročehlavy 7:1 (2:1)
    Ne 24.03. 12:30 Unhošť - Zlonice 15:1 (8:0)
    Út 26.03. 15:30 Slaný B - Stehelčeves 4:2 (4:2)

    2.kolo

    St 27.03. 17:00 Doksy - Slatina 2:0 (0:0)
    St 27.03. 17:00 Hostouň - Velvary 8:1 (2:1)
    29.03. 16:00 Kročehlavy - Slaný B 4:3 (2:2)
    29.03. 16:00 Zvoleněves - Lhota 4:9 (2:5)
    29.03. 16:00 Zlonice - Vraný 2:7 (0:3)
    29.03. 16:00 Braškov - Unhošť 1:6 (0:3)
    29.03. 17:00 Stehelčeves - Sn Kladno 2:8 (1:3)

    3.kolo

    St 03.04. 17:00 Vraný - Braškov 4:3 np (1:1)
    Čt 04.04. 16:30 Sn Kladno - Kročehlavy 7:2 (6:1)
    So 06.04. 10:00 Slatina - Stehelčeves 1:3 (1:1)
    Ne 07.04. 10:00 SK Kladno - Doksy 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 14:30 Unhošť - Hostouň 0:3 (0:0)
    Út 09.04. 16:30 Slaný B - Zvoleněves 11:1 (6:1)
    Po 06.05. 17:00 Lhota - Zlonice 6:4 (3:1)

    4.kolo

    St 10.04. 17:00 Hostouň - Vraný 3:0 (1:0)
    12.04. 16:30 Kročehlavy - Slatina 0:3 (0:1)
    12.04. 16:30 Zvoleněves - Sn Kladno 3:5 (1:2)
    12.04. 16:30 Zlonice - Slaný B 1:12 (0:6)
    12.04. 16:30 Braškov - Lhota 1:6 (0:3)
    12.04. 17:00 Stehelčeves - SK Kladno 3:2 np (2:1)
    Ne 14.04. 09:00 Velvary - Unhošť 4:2 (1:1)

    14.kolo

    Po 15.04. 17:00 Lhota - Doksy 9:5 (5:2)
    St 17.04. 17:00 Velvary - Zvoleněves 6:1 (3:1)
    St 17.04. 17:00 Unhošť - Kročehlavy 4:1 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Slaný B - SK Kladno 1:3 (1:2)
    St 17.04. 17:00 Sn Kladno - Slatina 6:1 (1:1)
    Út 23.04. 17:00 Hostouň - Zlonice 8:4 (4:3)
    St 24.04. 17:00 Vraný - Stehelčeves 8:1 (4:0)

    5.kolo

    St 03.04. 17:00 Doksy - Stehelčeves 4:5 np (1:2)
    Čt 18.04. 16:30 Sn Kladno - Zlonice 12:5 (6:2)
    Ne 21.04. 10:00 SK Kladno - Kročehlavy 7:2 (3:1)
    Út 23.04. 17:00 Slaný B - Braškov 2:3 np (1:1)
    03.05. 17:00 Lhota - Hostouň 1:8 (0:2)
    St 15.05. 17:00 Slatina - Zvoleněves 6:1 (2:0)
    14.06. 17:00 Vraný - Velvary 4:3 (3:1)

    6.kolo

    St 24.04. 17:00 Zvoleněves - SK Kladno 2:15 (1:6)
    St 24.04. 17:00 Hostouň - Slaný B 5:1 (2:1)
    26.04. 17:00 Zlonice - Slatina 6:1 (2:1)
    26.04. 17:00 Braškov - Sn Kladno 3:2 (0:2)
    Ne 28.04. 09:00 Velvary - Lhota 4:2 (2:1)
    Ne 28.04. 14:30 Unhošť - Vraný 4:3 (2:1)
    Po 13.05. 17:00 Kročehlavy - Doksy 3:2 np (1:1)

    7.kolo

    St 01.05. 16:15 Lhota - Unhošť 5:12 (1:6)
    03.05. 17:00 Stehelčeves - Kročehlavy 1:2 np (0:1)
    So 04.05. 10:00 Slatina - Braškov 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 SK Kladno - Zlonice 5:3 (3:1)
    Po 06.05. 17:00 Sn Kladno - Hostouň 1:9 (1:2)
    Út 07.05. 17:00 Slaný B - Velvary 3:9 (3:6)
    24.05. 17:00 Doksy - Zvoleněves 10:0 (2:0)

    8.kolo

    St 08.05. 17:00 Hostouň - Slatina 10:0 (5:0)
    St 08.05. 17:00 Vraný - Lhota 8:1 (4:0)
    Ne 12.05. 09:00 Velvary - Sn Kladno 7:2 (5:2)
    Ne 12.05. 14:30 Unhošť - Slaný B 9:0 (4:0)
    Út 14.05. 17:00 Braškov - SK Kladno 1:8 (0:2)
    St 29.05. 17:00 Zvoleněves - Stehelčeves 1:9 (1:5)
    Po 03.06. 17:00 Zlonice - Doksy 2:1 (1:1)

    15.kolo

    03.05. 17:00 Zvoleněves - Unhošť 0:13 (0:4)
    St 08.05. 17:00 SK Kladno - Sn Kladno 3:5 (2:2)
    St 08.05. 17:00 Doksy - Slaný B 6:4 (3:1)
    St 08.05. 17:00 Zlonice - Velvary 2:10 (1:4)
    Čt 09.05. 17:00 Kročehlavy - Vraný 1:0 np (0:0)
    St 15.05. 17:00 Stehelčeves - Lhota 5:4 np (2:2)
    Po 20.05. 17:00 Braškov - Hostouň 1:12 (0:2)

    9.kolo

    St 15.05. 17:00 Doksy - Braškov 3:5 (0:2)
    Čt 16.05. 16:30 Sn Kladno - Unhošť 5:6 (3:2)
    17.05. 17:00 Stehelčeves - Zlonice 0:3 (0:1)
    17.05. 17:00 Kročehlavy - Zvoleněves 3:0 (1:0)
    So 18.05. 10:00 Slatina - Velvary 2:7 (0:2)
    Ne 19.05. 10:00 SK Kladno - Hostouň 1:5 (1:2)
    Út 21.05. 17:00 Slaný B - Vraný 5:4 (3:1)

    10.kolo

    St 22.05. 17:00 Hostouň - Doksy 12:0 (7:0)
    St 22.05. 17:00 Vraný - Sn Kladno 3:2 np (0:0)
    24.05. 16:15 Lhota - Slaný B 4:5 (3:0)
    24.05. 17:00 Zlonice - Kročehlavy 1:6 (0:2)
    Ne 26.05. 09:00 Velvary - SK Kladno 2:3 (2:2)
    Ne 26.05. 14:30 Unhošť - Slatina 15:0 (5:0)
    Po 27.05. 17:00 Braškov - Stehelčeves 7:1 (3:0)

    11.kolo

    St 29.05. 17:00 Doksy - Velvary 1:7 (1:1)
    Čt 30.05. 16:30 Sn Kladno - Lhota 4:5 (2:2)
    31.05. 17:00 Stehelčeves - Hostouň 1:6 (1:3)
    So 01.06. 10:00 Slatina - Vraný 3:4 (2:2)
    Po 03.06. 17:00 Kročehlavy - Braškov 0:2 (0:1)
    St 05.06. 17:00 Zvoleněves - Zlonice 5:6 (1:4)
    St 12.06. 17:00 SK Kladno - Unhošť 0:11 (0:3)

    12.kolo

    St 05.06. 17:00 Hostouň - Kročehlavy 6:2 (4:1)
    St 05.06. 17:00 Vraný - SK Kladno 6:3 (2:1)
    07.06. 16:15 Lhota - Slatina 1:3 (1:1)
    07.06. 17:00 Braškov - Zvoleněves 6:1 (3:0)
    Ne 09.06. 09:00 Velvary - Stehelčeves 11:6 (4:2)
    Ne 09.06. 14:30 Unhošť - Doksy 12:0 (4:0)
    Út 11.06. 17:00 Slaný B - Sn Kladno 6:3 (3:2)

    13.kolo

    St 05.06. 17:00 Slatina - Slaný B 7:2 (4:2)
    St 12.06. 17:00 Doksy - Vraný 2:11 (2:3)
    14.06. 17:00 Stehelčeves - Unhošť 0:9 (0:5)
    14.06. 17:00 Kročehlavy - Velvary 2:8 (2:3)
    14.06. 17:00 Zvoleněves - Hostouň 0:18 (0:11)
    14.06. 17:00 Zlonice - Braškov 3:6 (1:3)
    Ne 16.06. 10:00 SK Kladno - Lhota 3:7 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 14 0 0 0 113:13 42
    2. 14 12 0 0 2 118:23 36
    3. 14 11 0 0 3 83:40 33
    4. 14 8 2 1 3 64:34 29
    5. 14 7 0 1 6 67:54 22
    6. 14 7 0 1 6 62:50 22
    7. 14 7 0 1 6 67:66 22
    8. 14 6 1 1 6 40:54 21
    9. 14 6 0 1 7 59:60 19
    10. 14 3 3 0 8 26:51 15
    11. 14 5 0 0 9 31:65 15
    12. 14 4 0 2 8 38:74 14
    13. 14 2 3 1 8 36:69 13
    14. 14 4 0 0 10 43:94 12
    15. 14 0 0 0 14 21:121 0