Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 13710
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    657
    Týden:
    26
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 20.03. 15:30 Hřebeč - Pchery 7:1 (0:0)
    Ne 24.03. 10:15 Pozdeň - Tuchlovice 4:2 (2:2)
    Ne 24.03. 11:00 Zákolany - Vinařice 6:0 (1:0)
    Po 25.03. 16:45 Lhota B - SK Buštěhrad 7:0 (4:0)
    Po 25.03. 17:00 Stochov - Žižice 10:1 (2:1)
    Po 25.03. 17:00 K. Žehrovice - Libušín 4:3 np (2:2)
    Út 26.03. 16:30 Unhošť B - Hostouň B 3:1 (0:0)

    2.kolo

    Čt 28.03. 16:00 Tuchlovice - Hřebeč 5:2 (3:1)
    Čt 28.03. 17:00 Žižice - Pozdeň 0:8 (0:3)
    Čt 28.03. 17:00 Velká Dobrá - Unhošť B 2:3 (1:2)
    29.03. 17:00 Vinařice - K. Žehrovice 8:3 (4:1)
    29.03. 17:00 SK Buštěhrad - Stochov 0:6 (0:2)
    So 30.03. 09:30 Hostouň B - Lhota B 6:0 (2:0)
    So 06.04. 10:00 Pchery - Zákolany 1:9 (0:2)

    3.kolo

    St 03.04. 16:30 Hřebeč - Žižice 4:0 (2:0)
    So 06.04. 10:15 Libušín - Vinařice 5:3 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Lhota B - Velká Dobrá 9:1 (6:0)
    Ne 07.04. 11:00 Zákolany - Tuchlovice 2:4 (0:1)
    Po 08.04. 17:00 Stochov - Hostouň B 4:2 (3:1)
    Po 08.04. 17:00 K. Žehrovice - Pchery 7:3 (2:1)
    Ne 28.04. 10:15 Pozdeň - SK Buštěhrad 12:2 (6:1)

    4.kolo

    Út 09.04. 17:00 Žižice - Zákolany 0:9 (0:6)
    St 10.04. 17:00 Unhošť B - Lhota B 4:5 (2:2)
    Čt 11.04. 16:30 Tuchlovice - K. Žehrovice 4:3 (1:1)
    Čt 11.04. 17:00 Velká Dobrá - Stochov 0:1 np (0:0)
    12.04. 17:00 SK Buštěhrad - Hřebeč 1:2 np (0:0)
    So 13.04. 10:00 Pchery - Libušín 2:5 (1:2)
    So 13.04. 16:30 Hostouň B - Pozdeň 5:0 (3:0)

    14.kolo

    Po 15.04. 17:00 Velká Dobrá - SK Buštěhrad 4:1 (1:1)
    Po 15.04. 17:00 Unhošť B - Žižice 9:1 (5:0)
    Út 16.04. 17:00 Hřebeč - Libušín 1:3 (0:0)
    St 17.04. 11:00 Zákolany - K. Žehrovice 5:4 np (2:2)
    St 17.04. 17:00 Lhota B - Tuchlovice 6:4 (3:1)
    St 17.04. 17:00 Stochov - Pchery 9:0 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Pozdeň - Vinařice 0:1 np (0:0)

    5.kolo

    St 17.04. 17:00 Hřebeč - Hostouň B 1:16 (1:7)
    19.04. 17:00 Vinařice - Pchery 7:1 (2:0)
    So 20.04. 10:15 Libušín - Tuchlovice 3:0 (2:0)
    Ne 21.04. 10:15 Pozdeň - Velká Dobrá 2:7 (1:4)
    Ne 21.04. 11:00 Zákolany - SK Buštěhrad 5:2 (2:0)
    Po 22.04. 17:00 K. Žehrovice - Žižice 3:2 np (1:2)
    Út 23.04. 17:00 Stochov - Unhošť B 1:3 (1:1)

    6.kolo

    St 24.04. 17:00 Lhota B - Stochov 3:2 (1:1)
    Čt 25.04. 17:00 Tuchlovice - Vinařice 5:2 (2:0)
    Čt 25.04. 17:00 Žižice - Libušín 3:2 np (2:0)
    Čt 25.04. 17:00 Velká Dobrá - Hřebeč 2:3 (2:1)
    26.04. 17:00 SK Buštěhrad - K. Žehrovice 2:5 (1:4)
    Út 30.04. 17:00 Unhošť B - Pozdeň 2:3 np (1:1)
    Čt 09.05. 17:00 Hostouň B - Zákolany 7:3 (3:0)

    7.kolo

    03.05. 17:00 Vinařice - Žižice 5:0 (3:0)
    So 04.05. 10:00 Pchery - Tuchlovice 0:12 (0:7)
    So 04.05. 10:15 Libušín - SK Buštěhrad 11:0 (5:0)
    Ne 05.05. 10:15 Pozdeň - Lhota B 2:3 (1:1)
    Ne 05.05. 11:00 Zákolany - Velká Dobrá 4:5 (1:4)
    Po 06.05. 17:00 K. Žehrovice - Hostouň B 3:2 (2:1)
    10.05. 17:00 Hřebeč - Unhošť B 6:10 (2:7)

    15.kolo

    St 08.05. 17:00 Libušín - Zákolany 3:2 np (2:0)
    St 08.05. 17:00 Vinařice - Hřebeč 3:2 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Pchery - Pozdeň 0:6 (0:3)
    St 08.05. 17:00 Tuchlovice - Stochov 3:4 (1:2)
    St 08.05. 17:00 Žižice - Lhota B 3:6 (1:3)
    St 08.05. 17:00 SK Buštěhrad - Unhošť B 0:6 (0:4)
    Po 13.05. 17:00 Hostouň B - Velká Dobrá 4:0 (2:0)

    8.kolo

    Čt 09.05. 17:00 Žižice - Pchery 6:0 (2:0)
    Čt 09.05. 17:00 Velká Dobrá - K. Žehrovice 3:1 (3:0)
    10.05. 17:00 SK Buštěhrad - Vinařice 0:4 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Hostouň B - Libušín 7:0 (3:0)
    Po 13.05. 17:00 Lhota B - Hřebeč 7:2 (4:2)
    Po 13.05. 17:00 Stochov - Pozdeň 1:3 (1:3)
    Út 14.05. 17:00 Unhošť B - Zákolany 4:1 (1:1)

    9.kolo

    St 15.05. 17:00 Hřebeč - Stochov 3:5 (1:4)
    17.05. 17:00 Vinařice - Hostouň B 2:5 (1:2)
    So 18.05. 10:00 Pchery - SK Buštěhrad 3:6 (3:3)
    So 18.05. 10:15 Libušín - Velká Dobrá 4:2 (2:2)
    Ne 19.05. 11:00 Zákolany - Lhota B 4:1 (0:0)
    Po 20.05. 17:00 K. Žehrovice - Unhošť B 1:10 (0:3)
    Po 27.05. 17:00 Tuchlovice - Žižice 2:1 (2:1)

    10.kolo

    24.05. 17:00 SK Buštěhrad - Tuchlovice 0:7 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Hostouň B - Pchery 7:0 (5:0)
    So 25.05. 17:00 Lhota B - K. Žehrovice 5:4 (3:1)
    Ne 26.05. 10:15 Pozdeň - Hřebeč 0:1 (0:0)
    Út 28.05. 17:00 Unhošť B - Libušín 6:0 (3:0)
    St 29.05. 17:30 Velká Dobrá - Vinařice 5:2 (2:0)
    Po 17.06. 17:00 Stochov - Zákolany 2:1 (1:1)

    11.kolo

    Čt 30.05. 17:00 Tuchlovice - Hostouň B 0:7 (0:3)
    31.05. 17:00 Vinařice - Unhošť B 1:4 (1:0)
    So 01.06. 10:00 Pchery - Velká Dobrá 0:4 (0:1)
    So 01.06. 10:15 Libušín - Lhota B 5:4 np (1:3)
    Ne 02.06. 11:00 Zákolany - Pozdeň 6:5 np (1:3)
    Po 03.06. 17:00 K. Žehrovice - Stochov 2:10 (0:5)
    Po 10.06. 17:00 Žižice - SK Buštěhrad 4:0 (2:0)

    12.kolo

    Út 04.06. 17:00 Unhošť B - Pchery 6:1 (2:0)
    St 05.06. 17:00 Hřebeč - Zákolany 3:4 np (2:1)
    Čt 06.06. 17:00 Velká Dobrá - Tuchlovice 2:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Hostouň B - Žižice 8:0 (3:0)
    Ne 09.06. 10:15 Pozdeň - K. Žehrovice 7:0 (4:0)
    Po 10.06. 17:00 Lhota B - Vinařice 5:3 (1:2)
    Po 10.06. 17:00 Stochov - Libušín 1:6 (0:2)

    13.kolo

    Čt 13.06. 17:00 Tuchlovice - Unhošť B 1:11 (1:5)
    Čt 13.06. 17:00 Žižice - Velká Dobrá 2:6 (1:4)
    Čt 13.06. 17:00 SK Buštěhrad - Hostouň B 1:7 (1:3)
    14.06. 17:00 Vinařice - Stochov 2:1 (1:1)
    So 15.06. 10:00 Pchery - Lhota B 0:12 (0:5)
    So 15.06. 10:15 Libušín - Pozdeň 2:3 (1:2)
    21.06. 17:00 K. Žehrovice - Hřebeč 6:7 np (3:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 12 0 1 1 81:23 37
    2. 14 11 0 1 2 73:39 34
    3. 14 11 0 0 3 84:17 33
    4. 14 7 2 2 3 50:36 27
    5. 14 8 1 0 5 56:29 26
    6. 14 7 1 2 4 54:30 25
    7. 14 8 0 1 5 43:35 25
    8. 14 5 3 1 5 58:40 22
    9. 14 7 0 0 7 49:47 21
    10. 14 6 1 0 7 42:42 20
    11. 14 4 2 1 7 42:62 17
    12. 14 3 2 2 7 44:69 15
    13. 14 2 1 1 10 22:71 9
    14. 14 1 0 1 12 15:82 4
    15. 14 0 0 0 14 12:103 0