Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 13731
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Jupiler League

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1007
    Týden:
    54
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    29.03. 20:30 St. Lutych - Antverpy 3:1 (0:1)
    So 30.03. 18:00 Kortrijk - Mouscron 3:1 (2:0)
    So 30.03. 20:00 Oostende - Eupen 1:2 (1:1)
    So 30.03. 20:00 St. Gilloise - Cercle Bruggy 3:1 (2:0)
    So 30.03. 20:00 Waregem - Waasland 0:0 (0:0)
    So 30.03. 20:30 Genk - Anderlecht 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 14:30 St. Truiden - Charleroi 3:1 (1:1)
    Ne 31.03. 18:00 Club Bruggy - Gent 3:0 (2:0)
    Ne 31.03. 20:00 Westerlo - Beerschot AC 1:1 (1:1)

    2.kolo

    Út 02.04. 20:30 Antverpy - Genk 1:0 (1:0)
    Út 02.04. 20:30 Cercle Bruggy - Waregem 3:3 (1:2)
    Út 02.04. 20:30 Mouscron - St. Gilloise 0:2 (0:0)
    Út 02.04. 20:30 Waasland - Kortrijk 2:3 (0:0)
    St 03.04. 20:30 Gent - St. Lutych 1:2 (0:1)
    St 03.04. 20:30 Beerschot AC - St. Truiden 1:2 (1:1)
    St 03.04. 20:30 Eupen - Westerlo 0:3 (0:2)
    St 03.04. 20:30 Charleroi - Oostende 1:2 (1:1)
    Čt 04.04. 20:30 Anderlecht - Club Bruggy 2:3 (0:2)

    3.kolo

    05.04. 20:30 Kortrijk - Waregem 4:2 (2:2)
    So 06.04. 18:00 Oostende - Beerschot AC 2:1 (1:1)
    So 06.04. 20:00 Mouscron - Cercle Bruggy 2:3 (0:0)
    So 06.04. 20:00 St. Gilloise - Waasland 5:1 (2:1)
    So 06.04. 20:00 Westerlo - St. Truiden 2:2 (1:0)
    So 06.04. 20:30 Genk - Gent 2:1 (2:0)
    Ne 07.04. 18:00 Anderlecht - Antverpy 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 20:00 Eupen - Charleroi 0:1 (0:0)
    Po 08.04. 20:30 Club Bruggy - St. Lutych 4:0 (3:0)

    4.kolo

    12.04. 20:30 St. Lutych - Anderlecht 5:0k
    So 13.04. 18:00 Beerschot AC - Eupen 2:0 (1:0)
    So 13.04. 18:00 Waregem - Mouscron 2:2 (0:0)
    So 13.04. 20:00 Cercle Bruggy - Waasland 3:2 (1:1)
    So 13.04. 20:00 Kortrijk - St. Gilloise 0:1 (0:0)
    So 13.04. 20:00 St. Truiden - Oostende 1:0 (0:0)
    So 13.04. 20:30 Gent - Antverpy 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 18:00 Genk - Club Bruggy 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 20:00 Charleroi - Westerlo 2:0 (0:0)

    5.kolo

    19.04. 20:30 St. Lutych - Genk 1:3 (0:1)
    So 20.04. 18:00 St. Gilloise - Waregem 2:2 (1:0)
    So 20.04. 20:00 Cercle Bruggy - Kortrijk 1:2 (0:0)
    So 20.04. 20:00 Westerlo - Oostende 0:0 (0:0)
    So 20.04. 20:30 Eupen - St. Truiden 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 18:00 Anderlecht - Gent 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 20:00 Waasland - Mouscron 2:1 (1:1)
    Po 22.04. 14:30 Antverpy - Club Bruggy 0:0 (0:0)
    Po 22.04. 18:00 Charleroi - Beerschot AC 4:0 (1:0)

    6.kolo

    26.04. 20:30 Antverpy - St. Lutych 2:1 (1:1)
    So 27.04. 18:00 Oostende - Charleroi 2:2 (0:0)
    So 27.04. 20:00 Mouscron - Kortrijk 2:3 (1:1)
    So 27.04. 20:00 Waasland - St. Gilloise 3:2 (1:1)
    So 27.04. 20:00 Waregem - Cercle Bruggy 6:2 (3:0)
    So 27.04. 20:00 Westerlo - Eupen 1:0 (1:0)
    So 27.04. 20:30 Gent - Genk 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 18:00 Club Bruggy - Anderlecht 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 20:00 St. Truiden - Beerschot AC 2:2 (0:1)

    7.kolo

    03.05. 20:30 Genk - Antverpy 4:0 (1:0)
    So 04.05. 18:00 Charleroi - St. Truiden 2:0 (1:0)
    So 04.05. 20:00 Cercle Bruggy - St. Gilloise 2:3 (0:0)
    So 04.05. 20:00 Eupen - Oostende 3:2 (1:1)
    So 04.05. 20:00 Kortrijk - Waasland 2:1 (2:1)
    So 04.05. 20:30 Beerschot AC - Westerlo 3:2 (2:0)
    Ne 05.05. 14:30 Anderlecht - St. Lutych 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 18:00 Gent - Club Bruggy 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 20:00 Mouscron - Waregem 3:0 (2:0)

    8.kolo

    10.05. 20:30 St. Lutych - Gent 2:3 (1:1)
    So 11.05. 18:00 Beerschot AC - Charleroi 0:3 (0:2)
    So 11.05. 20:00 Oostende - Westerlo 0:3 (0:1)
    So 11.05. 20:00 Waasland - Cercle Bruggy 2:1 (0:1)
    So 11.05. 20:00 Waregem - Kortrijk 0:5 (0:3)
    So 11.05. 20:30 St. Gilloise - Mouscron 3:3 (2:1)
    Ne 12.05. 14:30 Antverpy - Anderlecht 1:1 (0:1)
    Ne 12.05. 18:00 Club Bruggy - Genk 3:2 (0:1)
    Ne 12.05. 20:00 St. Truiden - Eupen 2:2 (0:1)

    9.kolo

    Út 14.05. 20:30 Cercle Bruggy - Mouscron 0:3 (0:0)
    Út 14.05. 20:30 St. Gilloise - Kortrijk 2:0 (1:0)
    Út 14.05. 20:30 Waasland - Waregem 0:5 (0:1)
    St 15.05. 20:30 Eupen - Beerschot AC 1:0 (0:0)
    St 15.05. 20:30 Oostende - St. Truiden 1:1 (1:0)
    St 15.05. 20:30 Westerlo - Charleroi 0:2 (0:1)
    Čt 16.05. 20:30 Anderlecht - Genk 1:1 (0:1)
    Čt 16.05. 20:30 Antverpy - Gent 1:2 (1:1)
    Čt 16.05. 20:30 St. Lutych - Club Bruggy 2:0 (0:0)

    10.kolo

    17.05. 20:30 Kortrijk - Cercle Bruggy 4:0 (1:0)
    17.05. 20:30 Mouscron - Waasland 2:4 (1:1)
    17.05. 20:30 Waregem - St. Gilloise 2:1 (2:1)
    So 18.05. 20:00 Beerschot AC - Oostende 1:2 (0:1)
    So 18.05. 20:00 Charleroi - Eupen 2:0 (0:0)
    So 18.05. 20:00 St. Truiden - Westerlo 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 18:00 Club Bruggy - Antverpy 3:2 (1:0)
    Ne 19.05. 18:00 Genk - St. Lutych 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 18:00 Gent - Anderlecht 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 6 2 2 19:8 52
    2. 10 7 1 2 19:11 50
    3. 10 4 1 5 17:16 40
    4. 10 4 2 4 12:16 39
    5. 10 3 1 6 10:15 35
    6. 10 1 3 6 8:19 32
    7. 10 8 0 2 26:12 24
    8. 10 7 1 2 20:7 22
    9. 10 6 2 2 24:14 20
    10. 10 4 5 1 16:13 17
    11. 10 3 4 3 22:22 13
    12. 10 4 1 5 17:24 13
    13. 10 3 3 4 13:12 12
    14. 10 3 3 4 12:15 12
    15. 10 3 2 5 9:15 11
    16. 10 2 2 6 19:22 8
    17. 10 2 2 6 11:19 8
    18. 10 2 1 7 16:30 7