Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 13742
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    610
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 14.04. 10:00 Křivsoudov - Divišov 4:4
    Ne 14.04. 15:00 Merida - Zvánovice B 3:5
    Út 21.05. 17:00 Šacung C - Pecerady 3:5

    2.kolo

    So 27.04. 10:00 Divišov - Merida 4:4
    Ne 28.04. 14:00 Pecerady - Křivsoudov 3:5
    Ne 28.04. 16:00 Albatros - Šacung C 3:5

    3.kolo

    St 01.05. 10:00 Křivsoudov - Albatros 2:6
    St 01.05. 14:00 Zvánovice B - Divišov 5:3
    St 01.05. 15:00 Merida - Pecerady 0:8

    4.kolo

    03.05. 17:00 Šacung C - Zvánovice B 8:0
    Ne 05.05. 10:00 Křivsoudov - Merida 5:3
    Ne 05.05. 15:00 Albatros - Divišov 4:4

    5.kolo

    St 08.05. 10:00 Divišov - Šacung C 2:6
    St 08.05. 14:00 Zvánovice B - Křivsoudov 1:7
    St 08.05. 14:00 Pecerady - Albatros 5:3

    6.kolo

    So 11.05. 10:00 Divišov - Pecerady 4:4
    Ne 12.05. 14:00 Zvánovice B - Albatros 1:7
    Ne 12.05. 15:00 Merida - Šacung C 2:6

    7.kolo

    Ne 19.05. 14:00 Pecerady - Zvánovice B 5:3
    Ne 19.05. 15:00 Albatros - Merida 5:3
    Čt 23.05. 17:00 Šacung C - Křivsoudov 7:1

    8.kolo

    So 25.05. 10:00 Divišov - Zvánovice B 4:4
    Ne 26.05. 14:00 Pecerady - Merida 6:2
    Ne 26.05. 15:00 Albatros - Křivsoudov 7:1

    9.kolo

    Ne 02.06. 10:00 Křivsoudov - Pecerady 1:7
    Ne 02.06. 15:00 Merida - Divišov 3:5
    St 05.06. 18:00 Šacung C - Albatros 3:5

    10.kolo

    Čt 06.06. 17:00 Pecerady - Šacung C 7:1
    So 08.06. 10:00 Divišov - Křivsoudov 5:3
    Ne 09.06. 14:00 Zvánovice B - Merida 6:2

    11.kolo

    Ne 16.06. 10:00 Křivsoudov - Zvánovice B 6:2
    Ne 16.06. 15:00 Šacung C - Divišov 5:3
    Ne 16.06. 15:00 Albatros - Pecerady 4:4

    12.kolo

    So 22.06. 10:00 Divišov - Albatros 1:7
    Ne 23.06. 15:00 Merida - Křivsoudov 2:6
    Ne 23.06. 16:00 Zvánovice B - Šacung C 3:5

    13.kolo

    Ne 01.09. 14:00 Pecerady - Divišov 6:2
    Ne 01.09. 15:00 Albatros - Zvánovice B 4:4
    Ne 01.09. 15:00 Šacung C - Merida 7:1

    14.kolo

    Čt 05.09. 17:00 Křivsoudov - Šacung C 0:8
    Ne 08.09. 14:00 Zvánovice B - Pecerady 5:3
    Ne 08.09. 15:00 Merida - Albatros 1:7
    Správce soutěže: Miloslav Ziegler

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 9 0 3 64:32 18
    2. 12 8 2 2 63:33 18
    3. 12 7 3 2 62:34 17
    4. 12 5 1 6 41:55 11
    5. 12 4 2 6 39:57 10
    6. 12 2 5 5 41:55 9
    7. 12 0 1 11 26:70 1