Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 18. ledna 2020
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
  • ID: 13756
  • Návštěvy: 525/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29141
    Týden:
    525
    Dnes:
    68
    On-line:
    2

    1.kolo

    09.08. 18:00 Králův Dvůr - Štěchovice 3:2 (2:1)
    09.08. 18:00 Benešov - Táborsko 1:3 (0:2)
    So 10.08. 10:15 Vltavín - Písek 2:1 np (1:1)
    So 10.08. 15:00 Domažlice - Sparta Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 11.08. 10:15 Admira Praha - Slavia Praha B 2:7 (1:3)
    Ne 11.08. 10:30 Karlovy Vary - 1.FK Příbram B 3:2 np (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 SK Rakovník - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Hostouň - Motorlet Praha 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Motorlet Praha - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Písek - Domažlice 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 10:15 Sparta Praha B - Králův Dvůr 4:1 (2:0)
    Ne 18.08. 10:15 Slavia Praha B - Vltavín 4:1 (3:0)
    Ne 18.08. 10:30 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Táborsko - Hostouň 4:1 (4:0)
    Ne 18.08. 17:00 Štěchovice - Benešov 2:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 SK Rakovník - Admira Praha 2:1 (0:1)

    3.kolo

    23.08. 18:00 Králův Dvůr - Písek 3:2 (2:0)
    So 24.08. 10:15 Vltavín - SK Rakovník 4:0 (1:0)
    So 24.08. 10:15 Benešov - Sparta Praha B 0:1 np (0:0)
    So 24.08. 17:00 Domažlice - Slavia Praha B 4:3 (3:2)
    Ne 25.08. 10:00 1.FK Příbram B - Motorlet Praha 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 10:15 Admira Praha - Viktoria Plzeň B 1:0 np (0:0)
    Ne 25.08. 10:30 Karlovy Vary - Táborsko 0:3 (0:2)
    Ne 25.08. 15:30 Hostouň - Štěchovice 1:2 np (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Písek - Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 10:15 Sparta Praha B - Hostouň 6:1 (5:0)
    Ne 01.09. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:15 Admira Praha - Vltavín 3:2 (2:2)
    Ne 01.09. 10:30 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Táborsko - 1.FK Příbram B 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 17:00 Štěchovice - Karlovy Vary 3:1 (3:1)
    Út 10.09. 16:30 SK Rakovník - Domažlice 1:0 (1:0)

    5.kolo

    06.09. 17:00 Králův Dvůr - SK Rakovník 3:1 (1:0)
    06.09. 17:00 1.FK Příbram B - Štěchovice 4:0 (2:0)
    So 07.09. 10:15 Vltavín - Viktoria Plzeň B 2:4 (1:2)
    So 07.09. 10:15 Benešov - Slavia Praha B 4:2 (0:1)
    So 07.09. 10:15 Motorlet Praha - Táborsko 2:1 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Domažlice - Admira Praha 4:2 (3:2)
    Ne 08.09. 10:30 Karlovy Vary - Sparta Praha B 2:1 np (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Hostouň - Písek 0:1 (0:0)

    6.kolo

    13.09. 18:00 Písek - Karlovy Vary 3:0 (3:0)
    So 14.09. 09:30 Slavia Praha B - Hostouň 4:0 (4:0)
    So 14.09. 10:15 Vltavín - Domažlice 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 Sparta Praha B - 1.FK Příbram B 2:0 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 Viktoria Plzeň B - Táborsko 1:2 np (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Štěchovice - Motorlet Praha 3:1 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 SK Rakovník - Benešov 1:3 (1:1)

    7.kolo

    20.09. 17:00 Králův Dvůr - Vltavín 2:0 (2:0)
    So 21.09. 10:15 Benešov - Admira Praha 2:3 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Motorlet Praha - Sparta Praha B 2:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Domažlice - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 1.FK Příbram B - Písek 2:3 np (2:2)
    Ne 22.09. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha B 1:2 (1:0)
    Ne 22.09. 13:30 Táborsko - Štěchovice 3:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Hostouň - SK Rakovník 4:0 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Písek - Motorlet Praha 3:0 (2:0)
    So 28.09. 10:15 Vltavín - Benešov 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 2:1 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Domažlice - Králův Dvůr 4:2 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Sparta Praha B - Táborsko 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 10:15 Admira Praha - Hostouň 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:30 Viktoria Plzeň B - Štěchovice 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 SK Rakovník - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Benešov - Domažlice 2:1 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Motorlet Praha - Slavia Praha B 2:1 (1:1)
    So 05.10. 10:30 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 1:0 np (0:0)
    Ne 06.10. 10:00 1.FK Příbram B - SK Rakovník 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:30 Karlovy Vary - Admira Praha 4:3 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Hostouň - Vltavín 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Táborsko - Písek 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Štěchovice - Sparta Praha B 0:3 (0:1)

    10.kolo

    11.10. 17:30 Písek - Štěchovice 1:0 (0:0)
    So 12.10. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary 3:0 (2:0)
    So 12.10. 10:30 Králův Dvůr - Benešov 4:1 (1:1)
    So 12.10. 13:00 SK Rakovník - Motorlet Praha 0:4 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Domažlice - Hostouň 3:2 (2:1)
    Ne 13.10. 10:15 Slavia Praha B - Táborsko 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Admira Praha - 1.FK Příbram B 2:1 (0:1)
    St 06.11. 14:00 Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 1.FK Příbram B - Vltavín 0:1 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Benešov - Viktoria Plzeň B 3:2 (2:2)
    So 19.10. 10:15 Motorlet Praha - Admira Praha 1:0 (1:0)
    So 19.10. 11:00 Štěchovice - Slavia Praha B 1:3 (1:1)
    Ne 20.10. 10:15 Sparta Praha B - Písek 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 10:30 Karlovy Vary - Domažlice 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Hostouň - Králův Dvůr 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Táborsko - SK Rakovník 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Vltavín - Motorlet Praha 2:1 (0:0)
    So 26.10. 10:15 Benešov - Hostouň 0:2 (0:2)
    So 26.10. 10:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Domažlice - 1.FK Příbram B 2:3 (0:1)
    Ne 27.10. 10:15 Slavia Praha B - Sparta Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 10:30 Viktoria Plzeň B - Písek 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 SK Rakovník - Štěchovice 1:6 (0:4)
    Po 28.10. 10:15 Admira Praha - Táborsko 0:1 (0:1)

    13.kolo

    01.11. 17:00 1.FK Příbram B - Králův Dvůr 0:1 (0:1)
    01.11. 18:00 Písek - Slavia Praha B 1:0 (1:0)
    So 02.11. 10:15 Motorlet Praha - Domažlice 3:2 np (2:2)
    Ne 03.11. 10:15 Sparta Praha B - SK Rakovník 3:0 (3:0)
    Ne 03.11. 10:30 Karlovy Vary - Benešov 3:2 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Hostouň - Viktoria Plzeň B 1:3 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Táborsko - Vltavín 6:1 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Štěchovice - Admira Praha 1:0 np (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Vltavín - Štěchovice 1:0 (0:0)
    So 09.11. 10:15 Benešov - 1.FK Příbram B 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 10:30 Králův Dvůr - Motorlet Praha 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Domažlice - Táborsko 1:2 (1:2)
    Ne 10.11. 10:15 Admira Praha - Sparta Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 10.11. 10:30 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 3:2 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 SK Rakovník - Písek 1:3 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Hostouň - Karlovy Vary 1:2 np (1:1)

    15.kolo

    So 16.11. 10:00 1.FK Příbram B - Hostouň 0:1 (0:0)
    So 16.11. 10:15 Motorlet Praha - Benešov 2:3 np (2:2)
    So 16.11. 10:15 Štěchovice - Domažlice 0:3 (0:0)
    So 16.11. 10:15 Písek - Admira Praha 2:1 np (1:1)
    So 16.11. 13:30 Táborsko - Králův Dvůr 3:2 np (2:2)
    Ne 17.11. 10:15 Sparta Praha B - Vltavín 4:1 (1:1)
    Ne 17.11. 10:15 Slavia Praha B - SK Rakovník 4:2 (2:1)
    Ne 17.11. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 2:3 (1:2)

    16.kolo

    So 07.03. 10:15 Písek - Vltavín
    So 07.03. 10:15 Motorlet Praha - Hostouň
    Ne 08.03. 10:00 1.FK Příbram B - Karlovy Vary
    Ne 08.03. 10:15 Slavia Praha B - Admira Praha
    Ne 08.03. 10:15 Sparta Praha B - Domažlice
    Ne 08.03. 10:30 Viktoria Plzeň B - SK Rakovník
    Ne 08.03. 14:30 Štěchovice - Králův Dvůr
    Ne 08.03. 14:30 Táborsko - Benešov

    17.kolo

    So 14.03. 00:00 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B
    So 14.03. 00:00 Karlovy Vary - Motorlet Praha
    So 14.03. 00:00 Hostouň - Táborsko
    So 14.03. 00:00 Benešov - Štěchovice
    So 14.03. 00:00 Králův Dvůr - Sparta Praha B
    So 14.03. 00:00 Domažlice - Písek
    So 14.03. 00:00 Vltavín - Slavia Praha B
    So 14.03. 00:00 Admira Praha - SK Rakovník

    18.kolo

    So 21.03. 00:00 Viktoria Plzeň B - Admira Praha
    So 21.03. 00:00 SK Rakovník - Vltavín
    So 21.03. 00:00 Slavia Praha B - Domažlice
    So 21.03. 00:00 Písek - Králův Dvůr
    So 21.03. 00:00 Sparta Praha B - Benešov
    So 21.03. 00:00 Štěchovice - Hostouň
    So 21.03. 00:00 Táborsko - Karlovy Vary
    So 21.03. 00:00 Motorlet Praha - 1.FK Příbram B

    19.kolo

    So 28.03. 00:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B
    So 28.03. 00:00 1.FK Příbram B - Táborsko
    So 28.03. 00:00 Karlovy Vary - Štěchovice
    So 28.03. 00:00 Hostouň - Sparta Praha B
    So 28.03. 00:00 Benešov - Písek
    So 28.03. 00:00 Králův Dvůr - Slavia Praha B
    So 28.03. 00:00 Domažlice - SK Rakovník
    So 28.03. 00:00 Vltavín - Admira Praha

    20.kolo

    So 04.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Vltavín
    So 04.04. 00:00 Admira Praha - Domažlice
    So 04.04. 00:00 SK Rakovník - Králův Dvůr
    So 04.04. 00:00 Slavia Praha B - Benešov
    So 04.04. 00:00 Písek - Hostouň
    So 04.04. 00:00 Sparta Praha B - Karlovy Vary
    So 04.04. 00:00 Štěchovice - 1.FK Příbram B
    So 04.04. 00:00 Táborsko - Motorlet Praha

    21.kolo

    So 11.04. 00:00 Táborsko - Viktoria Plzeň B
    So 11.04. 00:00 Motorlet Praha - Štěchovice
    So 11.04. 00:00 1.FK Příbram B - Sparta Praha B
    So 11.04. 00:00 Karlovy Vary - Písek
    So 11.04. 00:00 Hostouň - Slavia Praha B
    So 11.04. 00:00 Benešov - SK Rakovník
    So 11.04. 00:00 Králův Dvůr - Admira Praha
    So 11.04. 00:00 Domažlice - Vltavín

    22.kolo

    So 18.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Domažlice
    So 18.04. 00:00 Vltavín - Králův Dvůr
    So 18.04. 00:00 Admira Praha - Benešov
    So 18.04. 00:00 SK Rakovník - Hostouň
    So 18.04. 00:00 Slavia Praha B - Karlovy Vary
    So 18.04. 00:00 Písek - 1.FK Příbram B
    So 18.04. 00:00 Sparta Praha B - Motorlet Praha
    So 18.04. 00:00 Štěchovice - Táborsko

    23.kolo

    So 25.04. 00:00 Štěchovice - Viktoria Plzeň B
    So 25.04. 00:00 Táborsko - Sparta Praha B
    So 25.04. 00:00 Motorlet Praha - Písek
    So 25.04. 00:00 1.FK Příbram B - Slavia Praha B
    So 25.04. 00:00 Karlovy Vary - SK Rakovník
    So 25.04. 00:00 Hostouň - Admira Praha
    So 25.04. 00:00 Benešov - Vltavín
    So 25.04. 00:00 Králův Dvůr - Domažlice

    24.kolo

    So 02.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr
    So 02.05. 00:00 Domažlice - Benešov
    So 02.05. 00:00 Vltavín - Hostouň
    So 02.05. 00:00 Admira Praha - Karlovy Vary
    So 02.05. 00:00 SK Rakovník - 1.FK Příbram B
    So 02.05. 00:00 Slavia Praha B - Motorlet Praha
    So 02.05. 00:00 Písek - Táborsko
    So 02.05. 00:00 Sparta Praha B - Štěchovice

    25.kolo

    So 09.05. 00:00 Sparta Praha B - Viktoria Plzeň B
    So 09.05. 00:00 Štěchovice - Písek
    So 09.05. 00:00 Táborsko - Slavia Praha B
    So 09.05. 00:00 Motorlet Praha - SK Rakovník
    So 09.05. 00:00 1.FK Příbram B - Admira Praha
    So 09.05. 00:00 Karlovy Vary - Vltavín
    So 09.05. 00:00 Hostouň - Domažlice
    So 09.05. 00:00 Benešov - Králův Dvůr

    26.kolo

    So 16.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Benešov
    So 16.05. 00:00 Králův Dvůr - Hostouň
    So 16.05. 00:00 Domažlice - Karlovy Vary
    So 16.05. 00:00 Vltavín - 1.FK Příbram B
    So 16.05. 00:00 Admira Praha - Motorlet Praha
    So 16.05. 00:00 SK Rakovník - Táborsko
    So 16.05. 00:00 Slavia Praha B - Štěchovice
    So 16.05. 00:00 Písek - Sparta Praha B

    27.kolo

    So 23.05. 00:00 Písek - Viktoria Plzeň B
    So 23.05. 00:00 Sparta Praha B - Slavia Praha B
    So 23.05. 00:00 Štěchovice - SK Rakovník
    So 23.05. 00:00 Táborsko - Admira Praha
    So 23.05. 00:00 Motorlet Praha - Vltavín
    So 23.05. 00:00 1.FK Příbram B - Domažlice
    So 23.05. 00:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr
    So 23.05. 00:00 Hostouň - Benešov

    28.kolo

    So 30.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Hostouň
    So 30.05. 00:00 Benešov - Karlovy Vary
    So 30.05. 00:00 Králův Dvůr - 1.FK Příbram B
    So 30.05. 00:00 Domažlice - Motorlet Praha
    So 30.05. 00:00 Vltavín - Táborsko
    So 30.05. 00:00 Admira Praha - Štěchovice
    So 30.05. 00:00 SK Rakovník - Sparta Praha B
    So 30.05. 00:00 Slavia Praha B - Písek

    29.kolo

    So 06.06. 00:00 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B
    So 06.06. 00:00 Písek - SK Rakovník
    So 06.06. 00:00 Sparta Praha B - Admira Praha
    So 06.06. 00:00 Štěchovice - Vltavín
    So 06.06. 00:00 Táborsko - Domažlice
    So 06.06. 00:00 Motorlet Praha - Králův Dvůr
    So 06.06. 00:00 1.FK Příbram B - Benešov
    So 06.06. 00:00 Karlovy Vary - Hostouň

    30.kolo

    So 13.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary
    So 13.06. 00:00 Hostouň - 1.FK Příbram B
    So 13.06. 00:00 Benešov - Motorlet Praha
    So 13.06. 00:00 Králův Dvůr - Táborsko
    So 13.06. 00:00 Domažlice - Štěchovice
    So 13.06. 00:00 Vltavín - Sparta Praha B
    So 13.06. 00:00 Admira Praha - Písek
    So 13.06. 00:00 SK Rakovník - Slavia Praha B
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 11 2 1 1 40:12 38
    2. 15 11 1 1 2 35:12 36
    3. 15 8 2 1 4 21:15 29
    4. 15 8 0 4 3 23:16 28
    5. 15 8 1 2 4 26:20 28
    6. 15 8 1 0 6 24:25 26
    7. 15 8 0 0 7 37:26 24
    8. 15 5 4 1 5 21:21 24
    9. 15 7 0 1 7 30:26 22
    10. 15 5 2 0 8 22:25 19
    11. 15 5 1 2 7 21:27 19
    12. 15 4 1 2 8 21:22 16
    13. 15 4 1 2 8 21:29 16
    14. 15 4 0 2 9 16:30 14
    15. 15 2 4 0 9 19:35 14
    16. 15 2 0 1 12 11:47 7