Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 13763
  • Návštěvy: 663/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34955
    Týden:
    663
    Dnes:
    76
    On-line:
    1

    1.kolo

    19.07. 17:00 Vítkovice - Chrudim 0:1 (0:0)
    19.07. 18:00 Vlašim - Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)
    So 20.07. 10:15 Dukla Praha - Třinec 2:3 (1:2)
    So 20.07. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 20.07. 10:15 Pardubice - Viktoria Žižkov 2:1 (2:0)
    So 20.07. 17:00 Líšeň - Varnsdorf 2:2 (2:1)
    So 20.07. 17:00 Prostějov - Vyšehrad 1:0 (1:0)
    Po 22.07. 17:00 Ústí n/L - Jihlava 0:0 (0:0)

    2.kolo

    26.07. 19:00 Zbrojovka Brno - Pardubice 1:1 (1:1)
    So 27.07. 10:15 Chrudim - Líšeň 1:3 (1:0)
    So 27.07. 17:00 Prostějov - Vlašim 0:1 (0:0)
    So 27.07. 19:00 Jihlava - Vítkovice 3:0 (0:0)
    Ne 28.07. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:1 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Varnsdorf - Třinec 2:2 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Vyšehrad - Ústí n/L 4:1 (1:0)
    Po 29.07. 17:00 Hradec Králové - Dukla Praha 0:2 (0:0)

    3.kolo

    02.08. 17:00 Vítkovice - Vyšehrad 4:2 (1:2)
    02.08. 18:00 Ústí n/L - Prostějov 3:1 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Třinec - Jihlava 0:1 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Sokolov - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Pardubice - Vlašim 1:0 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Líšeň - Hradec Králové 3:3 (1:1)
    Ne 04.08. 10:15 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    Ne 04.08. 17:00 Varnsdorf - Chrudim 3:3 (1:0)

    4.kolo

    09.08. 18:00 Jihlava - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    09.08. 18:00 Hradec Králové - Varnsdorf 8:0 (4:0)
    09.08. 19:00 Zbrojovka Brno - Ústí n/L 2:2 (1:1)
    So 10.08. 10:15 Vyšehrad - Sokolov 2:1 (0:0)
    So 10.08. 10:15 Chrudim - Třinec 1:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Prostějov - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Vítkovice 2:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Vlašim - Líšeň 1:2 (1:1)

    5.kolo

    16.08. 18:00 Ústí n/L - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 17.08. 10:15 Třinec - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 17.08. 10:15 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 17.08. 10:15 Sokolov - Vlašim 2:1 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Chrudim - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Líšeň - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Vítkovice - Prostějov 2:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Varnsdorf - Jihlava 2:1 (0:0)

    6.kolo

    23.08. 18:00 Jihlava - Líšeň 3:2 (1:0)
    23.08. 18:00 Hradec Králové - Chrudim 2:0 (2:0)
    23.08. 19:00 Zbrojovka Brno - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 24.08. 10:15 Pardubice - Sokolov 4:0 (2:0)
    So 24.08. 10:15 Vyšehrad - Dukla Praha 1:3 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Prostějov - Třinec 2:2 (0:1)
    Ne 25.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Vlašim - Ústí n/L 0:1 (0:0)

    7.kolo

    30.08. 17:00 Vítkovice - Pardubice 1:3 (1:3)
    30.08. 18:00 Hradec Králové - Jihlava 4:2 (1:1)
    So 31.08. 10:15 Třinec - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 31.08. 10:15 Dukla Praha - Vlašim 4:0 (2:0)
    So 31.08. 10:15 Sokolov - Prostějov 1:1 (0:1)
    So 31.08. 10:15 Chrudim - Vyšehrad 3:2 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Líšeň - Viktoria Žižkov 3:3 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Varnsdorf - Ústí n/L 0:3 (0:2)

    8.kolo

    13.09. 18:00 Ústí n/L - Sokolov 2:2 (1:1)
    13.09. 18:00 Jihlava - Chrudim 4:2 (2:2)
    So 14.09. 10:15 Pardubice - Dukla Praha 3:1 (2:1)
    So 14.09. 10:15 Vyšehrad - Třinec 1:2 (1:0)
    So 14.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Líšeň 2:0 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Prostějov - Varnsdorf 3:2 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 17:00 Vlašim - Vítkovice 2:1 (1:0)

    9.kolo

    20.09. 17:00 Vítkovice - Sokolov 4:0 (2:0)
    20.09. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 3:2 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Chrudim - Vlašim 1:1 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Dukla Praha - Ústí n/L 3:2 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Třinec - Viktoria Žižkov 4:2 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Líšeň - Prostějov 3:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Varnsdorf - Pardubice 1:2 (1:1)
    So 21.09. 17:00 Hradec Králové - Vyšehrad 1:0 (1:0)

    10.kolo

    27.09. 18:00 Ústí n/L - Vítkovice 1:1 (0:1)
    So 28.09. 10:15 Vyšehrad - Varnsdorf 3:1 (2:1)
    So 28.09. 10:15 Sokolov - Dukla Praha 2:3 (0:1)
    So 28.09. 10:15 Pardubice - Líšeň 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Prostějov - Chrudim 1:1 (1:0)
    So 28.09. 18:30 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Jihlava 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Vlašim - Třinec 0:2 (0:1)

    11.kolo

    04.10. 18:00 Jihlava - Sokolov 3:1 (1:1)
    So 05.10. 10:15 Chrudim - Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
    So 05.10. 10:15 Dukla Praha - Prostějov 1:0 (1:0)
    So 05.10. 10:15 Třinec - Vítkovice 3:2 (2:1)
    So 05.10. 13:10 Hradec Králové - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Líšeň - Ústí n/L 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Vyšehrad 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Varnsdorf - Vlašim 2:1 (0:1)

    12.kolo

    18.10. 17:00 Vítkovice - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    18.10. 18:00 Ústí n/L - Chrudim 2:0 (0:0)
    18.10. 19:00 Zbrojovka Brno - Varnsdorf 4:1 (3:0)
    So 19.10. 10:15 Sokolov - Líšeň 1:2 (1:0)
    So 19.10. 10:15 Vyšehrad - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Pardubice - Třinec 1:0 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Prostějov - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Vlašim - Hradec Králové 0:2 (0:0)

    13.kolo

    25.10. 18:00 Jihlava - Pardubice 3:2 (3:0)
    So 26.10. 10:15 Vyšehrad - Vlašim 2:1 (1:0)
    So 26.10. 10:15 Chrudim - Dukla Praha 3:2 (1:2)
    So 26.10. 10:15 Třinec - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 26.10. 13:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Líšeň - Vítkovice 5:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Varnsdorf - Sokolov 3:0 (0:0)
    Ne 27.10. 15:00 Hradec Králové - Prostějov 1:2 (0:1)

    14.kolo

    01.11. 17:00 Vítkovice - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    01.11. 18:00 Ústí n/L - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    01.11. 19:00 Zbrojovka Brno - Vyšehrad 4:1 (3:0)
    So 02.11. 10:15 Sokolov - Třinec 2:2 (0:1)
    So 02.11. 10:15 Dukla Praha - Líšeň 4:2 (2:0)
    So 02.11. 10:15 Pardubice - Chrudim 4:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Prostějov - Jihlava 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Vlašim - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)

    15.kolo

    08.11. 18:00 Jihlava - Vlašim 4:1 (2:0)
    08.11. 19:00 Zbrojovka Brno - Prostějov 5:0 (1:0)
    So 09.11. 10:15 Vyšehrad - Pardubice 0:2 (0:1)
    So 09.11. 10:15 Třinec - Líšeň 1:1 (1:0)
    So 09.11. 10:15 Chrudim - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Varnsdorf - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    Ne 10.11. 15:00 Hradec Králové - Vítkovice 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 16.11. 13:30 Líšeň - Chrudim 2:0 (1:0)
    22.11. 17:00 Vítkovice - Jihlava 1:1 (1:1)
    22.11. 18:00 Ústí n/L - Vyšehrad 1:2 (0:1)
    So 23.11. 10:15 Třinec - Varnsdorf 1:1 (0:1)
    So 23.11. 10:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
    So 23.11. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)
    So 23.11. 10:15 Dukla Praha - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    Ne 24.11. 13:30 Vlašim - Prostějov 2:0 (1:0)

    17.kolo

    06.03. 18:00 Jihlava - Třinec
    So 07.03. 10:15 Chrudim - Varnsdorf
    So 07.03. 10:15 Vyšehrad - Vítkovice
    So 07.03. 14:30 Hradec Králové - Líšeň
    So 07.03. 14:30 Viktoria Žižkov - Dukla Praha
    So 07.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Sokolov
    So 07.03. 14:30 Prostějov - Ústí n/L
    So 07.03. 14:30 Vlašim - Pardubice

    18.kolo

    13.03. 17:00 Vítkovice - Viktoria Žižkov
    13.03. 18:00 Ústí n/L - Zbrojovka Brno
    So 14.03. 14:30 Líšeň - Vlašim
    So 14.03. 14:30 Pardubice - Prostějov
    So 14.03. 14:30 Sokolov - Vyšehrad
    So 14.03. 14:30 Dukla Praha - Jihlava
    So 14.03. 14:30 Varnsdorf - Hradec Králové
    So 14.03. 14:30 Třinec - Chrudim

    19.kolo

    20.03. 18:00 Jihlava - Varnsdorf
    So 21.03. 10:15 Vyšehrad - Líšeň
    So 21.03. 15:00 Hradec Králové - Třinec
    So 21.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha
    So 21.03. 15:00 Prostějov - Vítkovice
    So 21.03. 15:00 Vlašim - Sokolov
    So 21.03. 15:00 Pardubice - Ústí n/L
    So 21.03. 15:00 Viktoria Žižkov - Chrudim

    20.kolo

    03.04. 18:00 Ústí n/L - Vlašim
    So 04.04. 10:15 Chrudim - Hradec Králové
    So 04.04. 16:30 Sokolov - Pardubice
    So 04.04. 16:30 Třinec - Prostějov
    So 04.04. 16:30 Vítkovice - Zbrojovka Brno
    So 04.04. 16:30 Dukla Praha - Vyšehrad
    So 04.04. 16:30 Varnsdorf - Viktoria Žižkov
    So 04.04. 16:30 Líšeň - Jihlava

    21.kolo

    10.04. 18:00 Ústí n/L - Varnsdorf
    10.04. 18:00 Jihlava - Hradec Králové
    So 11.04. 10:15 Vyšehrad - Chrudim
    So 11.04. 16:30 Zbrojovka Brno - Třinec
    So 11.04. 16:30 Viktoria Žižkov - Líšeň
    So 11.04. 16:30 Vlašim - Dukla Praha
    So 11.04. 16:30 Pardubice - Vítkovice
    So 11.04. 16:30 Prostějov - Sokolov

    22.kolo

    St 15.04. 17:00 Sokolov - Ústí n/L
    St 15.04. 17:00 Dukla Praha - Pardubice
    St 15.04. 17:00 Vítkovice - Vlašim
    St 15.04. 17:00 Varnsdorf - Prostějov
    St 15.04. 17:00 Líšeň - Zbrojovka Brno
    St 15.04. 17:00 Třinec - Vyšehrad
    St 15.04. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov
    St 15.04. 17:00 Chrudim - Jihlava

    23.kolo

    17.04. 18:00 Ústí n/L - Dukla Praha
    So 18.04. 10:15 Vyšehrad - Hradec Králové
    So 18.04. 17:00 Sokolov - Vítkovice
    So 18.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Jihlava
    So 18.04. 17:00 Vlašim - Chrudim
    So 18.04. 17:00 Viktoria Žižkov - Třinec
    So 18.04. 17:00 Prostějov - Líšeň
    So 18.04. 17:00 Pardubice - Varnsdorf

    24.kolo

    24.04. 18:00 Jihlava - Viktoria Žižkov
    So 25.04. 10:15 Chrudim - Prostějov
    So 25.04. 17:00 Vítkovice - Ústí n/L
    So 25.04. 17:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno
    So 25.04. 17:00 Varnsdorf - Vyšehrad
    So 25.04. 17:00 Dukla Praha - Sokolov
    So 25.04. 17:00 Líšeň - Pardubice
    So 25.04. 17:00 Třinec - Vlašim

    25.kolo

    St 29.04. 10:15 Vyšehrad - Viktoria Žižkov
    St 29.04. 17:00 Sokolov - Jihlava
    St 29.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Chrudim
    St 29.04. 17:00 Prostějov - Dukla Praha
    St 29.04. 17:00 Vítkovice - Třinec
    St 29.04. 17:00 Vlašim - Varnsdorf
    St 29.04. 17:00 Pardubice - Hradec Králové
    St 29.04. 18:00 Ústí n/L - Líšeň

    26.kolo

    01.05. 18:00 Jihlava - Vyšehrad
    So 02.05. 10:15 Chrudim - Ústí n/L
    So 02.05. 17:00 Dukla Praha - Vítkovice
    So 02.05. 17:00 Varnsdorf - Zbrojovka Brno
    So 02.05. 17:00 Líšeň - Sokolov
    So 02.05. 17:00 Třinec - Pardubice
    So 02.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Prostějov
    So 02.05. 17:00 Hradec Králové - Vlašim

    27.kolo

    08.05. 18:00 Ústí n/L - Třinec
    So 09.05. 17:00 Pardubice - Jihlava
    So 09.05. 17:00 Vlašim - Vyšehrad
    So 09.05. 17:00 Dukla Praha - Chrudim
    So 09.05. 17:00 Vítkovice - Líšeň
    So 09.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov
    So 09.05. 17:00 Sokolov - Varnsdorf
    So 09.05. 17:00 Prostějov - Hradec Králové

    28.kolo

    St 13.05. 10:15 Vyšehrad - Zbrojovka Brno
    St 13.05. 17:00 Varnsdorf - Vítkovice
    St 13.05. 17:00 Hradec Králové - Ústí n/L
    St 13.05. 17:00 Třinec - Sokolov
    St 13.05. 17:00 Líšeň - Dukla Praha
    St 13.05. 17:00 Chrudim - Pardubice
    St 13.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Vlašim
    St 13.05. 18:00 Jihlava - Prostějov

    29.kolo

    15.05. 18:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov
    So 16.05. 17:00 Vlašim - Jihlava
    So 16.05. 17:00 Prostějov - Zbrojovka Brno
    So 16.05. 17:00 Pardubice - Vyšehrad
    So 16.05. 17:00 Líšeň - Třinec
    So 16.05. 17:00 Sokolov - Chrudim
    So 16.05. 17:00 Dukla Praha - Varnsdorf
    So 16.05. 17:00 Vítkovice - Hradec Králové

    30.kolo

    22.05. 18:00 Jihlava - Ústí n/L
    So 23.05. 10:15 Chrudim - Vítkovice
    So 23.05. 10:15 Vyšehrad - Prostějov
    So 23.05. 17:00 Varnsdorf - Líšeň
    So 23.05. 17:00 Třinec - Dukla Praha
    So 23.05. 17:00 Hradec Králové - Sokolov
    So 23.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Pardubice
    So 23.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Vlašim
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 11 2 3 29:11 35
    2. 16 9 5 2 32:20 32
    3. 16 9 4 3 35:17 31
    4. 16 10 1 5 34:21 31
    5. 16 9 3 4 31:16 30
    6. 16 8 2 6 26:21 26
    7. 16 7 4 5 25:19 25
    8. 16 6 5 5 31:27 23
    9. 16 5 7 4 24:21 22
    10. 16 4 6 6 16:26 18
    11. 16 5 3 8 18:33 18
    12. 16 5 2 9 21:27 17
    13. 16 3 6 7 21:37 15
    14. 16 4 2 10 15:27 14
    15. 16 2 4 10 17:32 10
    16. 16 1 4 11 14:34 7