Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13764
  • Návštěvy: 2124/9
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    43199
    Týden:
    2124
    Dnes:
    536
    On-line:
    9

    1.kolo

    12.07. 18:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 13.07. 17:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:2 (1:0)
    So 13.07. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (1:0)
    So 13.07. 19:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 3:1 (1:1)
    Ne 14.07. 16:30 Mladá Boleslav - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 14.07. 16:30 České Budějovice - Opava 0:1 (0:1)
    Ne 14.07. 19:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 0:2 (0:2)
    Po 15.07. 18:00 Zlín - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    2.kolo

    19.07. 18:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    So 20.07. 17:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 20.07. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:0 (0:0)
    So 20.07. 17:00 Opava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 20.07. 19:30 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
    Ne 21.07. 16:30 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 3:0 (3:0)
    Ne 21.07. 19:00 Teplice - Slavia Praha 1:5 (0:3)
    Po 22.07. 18:00 Karviná - Baník Ostrava 1:2 (0:1)

    3.kolo

    26.07. 18:30 Baník Ostrava - Teplice 0:1 (0:1)
    So 27.07. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:2 (1:0)
    So 27.07. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    So 27.07. 19:30 Viktoria Plzeň - Karviná 3:2 (1:0)
    Ne 28.07. 16:30 Mladá Boleslav - Opava 4:1 (2:1)
    Ne 28.07. 16:30 Jablonec - 1.FC Slovácko 6:0 (1:0)
    Ne 28.07. 19:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    Po 29.07. 18:00 České Budějovice - Sparta Praha 2:2 (2:0)

    4.kolo

    02.08. 18:00 Opava - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 03.08. 17:00 1.FC Slovácko - Zlín 1:0 (1:0)
    So 03.08. 19:30 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 04.08. 16:30 České Budějovice - Jablonec 1:1 (0:1)
    Ne 04.08. 16:30 Karviná - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 04.08. 19:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    St 18.09. 18:00 Teplice - Mladá Boleslav 2:0 (2:0)

    5.kolo

    09.08. 18:00 Zlín - Teplice 1:0 (0:0)
    So 10.08. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 4:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Sigma Olomouc - Karviná 1:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 1.FK Příbram - České Budějovice 2:0 (2:0)
    So 10.08. 19:30 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 16:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 Jablonec - Opava 2:1 (0:0)
    Ne 11.08. 19:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 4:3 (2:1)

    6.kolo

    16.08. 18:00 České Budějovice - Slavia Praha 0:3 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Opava - Zlín 0:3 (0:1)
    So 17.08. 17:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 17.08. 19:30 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 3:2 (0:1)
    Ne 18.08. 15:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Jablonec - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Karviná - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 19:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)

    7.kolo

    23.08. 18:00 Sigma Olomouc - Teplice 2:0 (1:0)
    23.08. 18:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 3:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 4:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Zlín - Karviná 1:4 (0:1)
    So 24.08. 19:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Viktoria Plzeň - Opava 4:0 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Mladá Boleslav - České Budějovice 4:2 (2:2)
    Ne 25.08. 19:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 31.08. 15:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    So 31.08. 19:30 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 České Budějovice - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Jablonec - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Opava - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Teplice - Karviná 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 19:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 3:3 (1:2)

    9.kolo

    13.09. 18:00 Sigma Olomouc - Opava 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0)
    So 14.09. 16:30 Slovan Liberec - Teplice 1:1 (1:1)
    So 14.09. 19:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 15:00 Karviná - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 15:00 Zlín - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    Ne 15.09. 17:00 Baník Ostrava - České Budějovice 2:1 (1:0)
    Po 16.09. 18:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 3:2 (1:1)

    10.kolo

    20.09. 18:00 Bohemians 1905 - Zlín 2:2 (1:2)
    So 21.09. 16:30 1.FK Příbram - Karviná 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Opava - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 21.09. 16:30 1.FC Slovácko - Teplice 1:1 (1:1)
    So 21.09. 19:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    Ne 22.09. 15:30 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    Po 23.09. 18:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)

    11.kolo

    27.09. 18:00 Teplice - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:2 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Zlín - Jablonec 0:1 (0:1)
    So 28.09. 19:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Karviná - Opava 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 18:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Po 30.09. 18:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 3:0 (3:0)
    Po 30.09. 18:00 Slovan Liberec - České Budějovice 4:2 (2:2)

    12.kolo

    04.10. 18:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 3:1 (2:1)
    So 05.10. 16:30 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 05.10. 16:30 Baník Ostrava - Zlín 4:0 (4:0)
    So 05.10. 16:30 Opava - Teplice 0:1 (0:0)
    So 05.10. 19:00 Sparta Praha - Karviná 4:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 České Budějovice - Bohemians 1905 3:2 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 18:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 19.10. 14:30 Slovan Liberec - Jablonec 2:2 (0:1)
    So 19.10. 16:30 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:3 (0:1)
    So 19.10. 16:30 Zlín - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    So 19.10. 19:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 3:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Bohemians 1905 - Opava 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Karviná - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 18:00 Teplice - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    14.kolo

    25.10. 18:00 Jablonec - Teplice 4:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 1.FK Příbram - Zlín 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 1.FC Slovácko - Opava 4:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:2 (2:1)
    So 26.10. 17:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 České Budějovice - Karviná 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:3 (0:1)
    Ne 27.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1 (0:1)

    15.kolo

    01.11. 18:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:30 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 2:2 (1:0)
    So 02.11. 17:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:30 Teplice - České Budějovice 1:3 (0:3)
    Ne 03.11. 14:30 Karviná - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:30 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 3:2 (2:1)
    Ne 03.11. 17:00 Opava - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Po 04.11. 18:00 Zlín - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)

    16.kolo

    08.11. 18:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    08.11. 18:00 Baník Ostrava - Karviná 3:0 (1:0)
    So 09.11. 14:30 Zlín - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 09.11. 14:30 1.FK Příbram - Opava 0:0 (0:0)
    So 09.11. 17:00 Jablonec - Sparta Praha 2:2 (0:2)
    Ne 10.11. 14:30 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 14:30 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 4:1 (2:1)
    Ne 10.11. 17:00 Slavia Praha - Teplice 3:0 (1:0)

    17.kolo

    22.11. 18:00 Sparta Praha - České Budějovice 3:3 (1:2)
    So 23.11. 14:30 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 23.11. 14:30 Opava - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 23.11. 14:30 Slovan Liberec - Zlín 5:0 (3:0)
    So 23.11. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 14:30 Teplice - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Ne 24.11. 17:00 Karviná - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    Po 25.11. 18:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (1:1)

    18.kolo

    29.11. 18:00 Baník Ostrava - Opava 0:0 (0:0)
    So 30.11. 14:30 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 30.11. 14:30 Zlín - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    So 30.11. 17:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Ne 01.12. 14:30 Jablonec - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 01.12. 14:30 Mladá Boleslav - Teplice 3:1 (0:0)
    Ne 01.12. 14:30 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Ne 01.12. 17:00 Slavia Praha - Karviná 2:0 (0:0)

    19.kolo

    06.12. 17:30 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    06.12. 19:30 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    So 07.12. 14:30 Opava - Jablonec 1:2 (0:0)
    So 07.12. 14:30 Teplice - Zlín 2:1 (0:0)
    So 07.12. 17:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    Ne 08.12. 14:30 Karviná - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Ne 08.12. 14:30 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    Ne 08.12. 17:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 5:2 (2:1)

    20.kolo

    13.12. 18:00 Mladá Boleslav - Jablonec 2:3 (1:3)
    So 14.12. 14:30 Slovan Liberec - Karviná 3:0 (0:0)
    So 14.12. 14:30 Zlín - Opava 2:0 (0:0)
    So 14.12. 14:30 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:4 (0:3)
    So 14.12. 14:30 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    So 14.12. 17:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 15.12. 14:30 Viktoria Plzeň - Teplice
    Ne 15.12. 17:00 Slavia Praha - České Budějovice

    21.kolo

    So 15.02. 17:00 Teplice - Sigma Olomouc
    So 15.02. 17:00 Opava - Viktoria Plzeň
    So 15.02. 17:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava
    So 15.02. 17:00 České Budějovice - Mladá Boleslav
    So 15.02. 17:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha
    So 15.02. 17:00 Sparta Praha - Slovan Liberec
    So 15.02. 17:00 Jablonec - 1.FK Příbram
    So 15.02. 17:00 Karviná - Zlín

    22.kolo

    So 22.02. 17:00 Zlín - České Budějovice
    So 22.02. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram
    So 22.02. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec
    So 22.02. 17:00 Slavia Praha - Opava
    So 22.02. 17:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha
    So 22.02. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko
    So 22.02. 17:00 Karviná - Teplice
    So 22.02. 17:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905

    23.kolo

    So 29.02. 17:00 Opava - Sigma Olomouc
    So 29.02. 17:00 Jablonec - Viktoria Plzeň
    So 29.02. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav
    So 29.02. 17:00 České Budějovice - Baník Ostrava
    So 29.02. 17:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha
    So 29.02. 17:00 Bohemians 1905 - Karviná
    So 29.02. 17:00 Teplice - Slovan Liberec
    So 29.02. 17:00 Sparta Praha - Zlín

    24.kolo

    So 07.03. 17:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice
    So 07.03. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec
    So 07.03. 17:00 Karviná - 1.FK Příbram
    So 07.03. 17:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav
    So 07.03. 17:00 Slovan Liberec - Opava
    So 07.03. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko
    So 07.03. 17:00 Slavia Praha - Sparta Praha
    So 07.03. 17:00 Zlín - Bohemians 1905

    25.kolo

    So 14.03. 17:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc
    So 14.03. 17:00 Bohemians 1905 - Teplice
    So 14.03. 17:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň
    So 14.03. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava
    So 14.03. 17:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha
    So 14.03. 17:00 Opava - Karviná
    So 14.03. 17:00 České Budějovice - Slovan Liberec
    So 14.03. 17:00 Jablonec - Zlín

    26.kolo

    So 21.03. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram
    So 21.03. 17:00 Bohemians 1905 - České Budějovice
    So 21.03. 17:00 Slavia Praha - Jablonec
    So 21.03. 17:00 Karviná - Sparta Praha
    So 21.03. 17:00 Zlín - Baník Ostrava
    So 21.03. 17:00 Teplice - Opava
    So 21.03. 17:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav
    So 21.03. 17:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko

    27.kolo

    So 04.04. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň
    So 04.04. 17:00 Sparta Praha - Teplice
    So 04.04. 17:00 České Budějovice - Sigma Olomouc
    So 04.04. 17:00 Opava - Bohemians 1905
    So 04.04. 17:00 1.FK Příbram - Slavia Praha
    So 04.04. 17:00 1.FC Slovácko - Karviná
    So 04.04. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec
    So 04.04. 17:00 Mladá Boleslav - Zlín

    28.kolo

    So 11.04. 17:00 Karviná - České Budějovice
    So 11.04. 17:00 Zlín - 1.FK Příbram
    So 11.04. 17:00 Teplice - Jablonec
    So 11.04. 17:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha
    So 11.04. 17:00 Opava - 1.FC Slovácko
    So 11.04. 17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava
    So 11.04. 17:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav
    So 11.04. 17:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň

    29.kolo

    So 18.04. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905
    So 18.04. 17:00 České Budějovice - Teplice
    So 18.04. 17:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
    So 18.04. 17:00 Sparta Praha - Opava
    So 18.04. 17:00 Jablonec - Karviná
    So 18.04. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec
    So 18.04. 17:00 Baník Ostrava - Slavia Praha
    So 18.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Zlín

    30.kolo

    So 25.04. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec
    So 25.04. 17:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava
    So 25.04. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram
    So 25.04. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
    So 25.04. 17:00 Karviná - Mladá Boleslav
    So 25.04. 17:00 Opava - České Budějovice
    So 25.04. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha
    So 25.04. 17:00 Slavia Praha - Zlín
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 19 16 3 0 41:3 51
    2. 19 11 4 4 34:18 37
    3. 20 10 5 5 35:27 35
    4. 20 9 6 5 39:26 33
    5. 20 10 2 8 39:32 32
    6. 20 9 5 6 28:26 32
    7. 20 9 4 7 30:23 31
    8. 19 9 3 7 32:29 30
    9. 20 8 3 9 33:30 27
    10. 20 5 10 5 25:25 25
    11. 19 5 7 7 17:28 22
    12. 20 6 3 11 16:30 21
    13. 20 5 5 10 20:32 20
    14. 20 3 5 12 9:31 14
    15. 20 2 7 11 13:30 13
    16. 20 3 4 13 15:36 13