Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 13772
  • Návštěvy: 72/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16629
    Týden:
    72
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 12.09. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 7:6 pp
    13.09. 17:00 Třinec - Kladno 6:2
    13.09. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 2:1
    13.09. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 4:1
    13.09. 17:30 Vítkovice - Olomouc 1:2 pp
    13.09. 17:30 Karlovy Vary - Zlín 2:1
    So 14.09. 15:00 Mountfield HK - Liberec 3:6

    2.kolo

    Ne 15.09. 16:00 Liberec - Sparta Praha 8:7 pp
    Ne 15.09. 16:00 Kladno - Mountfield HK 2:5
    Ne 15.09. 16:30 Plzeň - Litvínov 2:0
    Ne 15.09. 17:00 Kometa Brno - Třinec 2:1 np
    Ne 15.09. 17:00 Olomouc - Mladá Boleslav 1:2 pp
    Ne 15.09. 17:00 Zlín - Vítkovice 2:3
    Ne 15.09. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 2:5

    3.kolo

    Čt 19.09. 18:30 Sparta Praha - Třinec 4:2
    20.09. 17:30 Karlovy Vary - Kladno 7:4
    20.09. 17:30 Litvínov - Pardubice 1:2
    20.09. 17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 3:2 pp
    20.09. 17:30 Zlín - Olomouc 1:4
    20.09. 17:30 Vítkovice - Liberec 4:5 np
    20.09. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 6:5

    4.kolo

    Ne 22.09. 15:00 Třinec - Litvínov 3:2
    Ne 22.09. 16:00 Liberec - Mladá Boleslav 4:3
    Ne 22.09. 16:00 Kladno - Vítkovice 2:3 pp
    Ne 22.09. 16:30 Plzeň - Zlín 5:4
    Ne 22.09. 17:00 Olomouc - Karlovy Vary 3:2
    Ne 22.09. 17:00 Kometa Brno - Sparta Praha 2:0
    Ne 22.09. 17:00 Pardubice - Mountfield HK 1:2

    5.kolo

    27.09. 17:30 Litvínov - Liberec 4:5
    27.09. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 4:3
    27.09. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 0:3
    27.09. 17:30 Zlín - Kladno 1:2
    27.09. 18:00 Mountfield HK - Sparta Praha 4:2
    27.09. 18:00 Olomouc - Pardubice 3:1
    So 28.09. 15:00 Karlovy Vary - Plzeň 0:3

    6.kolo

    Ne 29.09. 15:00 Třinec - Mountfield HK 4:0
    Ne 29.09. 15:00 Plzeň - Mladá Boleslav 1:4
    Ne 29.09. 16:00 Kladno - Olomouc 4:3 pp
    Ne 29.09. 16:00 Liberec - Zlín 6:4
    Ne 29.09. 17:00 Pardubice - Vítkovice 2:3
    Út 01.10. 17:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 3:4
    Út 15.10. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 5:4 pp

    7.kolo

    Čt 03.10. 17:30 Vítkovice - Třinec 4:6
    04.10. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 5:1
    04.10. 17:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 2:5
    04.10. 17:30 Zlín - Pardubice 4:3
    04.10. 18:00 Olomouc - Plzeň 0:4
    04.10. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 2:3
    So 05.10. 15:00 Kladno - Liberec 5:3

    8.kolo

    Ne 06.10. 15:00 Třinec - Karlovy Vary 4:3 pp
    Ne 06.10. 16:00 Liberec - Olomouc 2:0
    Ne 06.10. 16:30 Plzeň - Vítkovice 4:1
    Ne 06.10. 17:00 Kometa Brno - Zlín 0:7
    Ne 06.10. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 6:5
    Ne 06.10. 18:00 Pardubice - Kladno 3:2
    Ne 06.10. 18:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:2 pp

    9.kolo

    St 09.10. 17:30 Karlovy Vary - Litvínov 4:3 pp
    11.10. 17:30 Vítkovice - Sparta Praha 1:5
    11.10. 17:30 Zlín - Třinec 2:5
    11.10. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 2:0
    11.10. 18:00 Kladno - Plzeň 7:5
    11.10. 18:00 Pardubice - Liberec 3:2
    So 12.10. 15:00 Olomouc - Kometa Brno 1:3

    10.kolo

    Út 24.09. 18:00 Třinec - Olomouc 7:3
    Ne 13.10. 16:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 5:3
    Ne 13.10. 16:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 1:3
    Ne 13.10. 16:30 Plzeň - Pardubice 5:3
    Ne 13.10. 17:30 Kometa Brno - Liberec 7:4
    Ne 13.10. 17:30 Litvínov - Zlín 5:1
    St 13.11. 18:30 Sparta Praha - Kladno 6:2

    11.kolo

    Út 08.10. 17:30 Zlín - Sparta Praha 1:6
    18.10. 17:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 5:3
    18.10. 17:30 Vítkovice - Litvínov 2:0
    18.10. 18:00 Pardubice - Třinec 5:2
    18.10. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 0:2
    Út 22.10. 17:30 Kladno - Kometa Brno 2:3
    Út 25.02. 18:00 Liberec - Plzeň 4:1

    12.kolo

    So 19.10. 17:00 Kometa Brno - Plzeň 3:1
    Ne 20.10. 15:30 Karlovy Vary - Vítkovice 4:1
    Ne 20.10. 16:00 Sparta Praha - Pardubice 2:1 pp
    Ne 20.10. 16:00 Mladá Boleslav - Kladno 6:3
    Ne 20.10. 17:20 Třinec - Liberec 5:2
    Ne 20.10. 17:20 Mountfield HK - Zlín 5:6
    Ne 20.10. 17:30 Litvínov - Olomouc 3:4

    13.kolo

    25.10. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 4:0
    25.10. 17:30 Vítkovice - Mountfield HK 3:2 np
    25.10. 18:00 Kladno - Litvínov 2:3 pp
    25.10. 18:00 Olomouc - Sparta Praha 0:4
    25.10. 18:00 Liberec - Karlovy Vary 0:4
    25.10. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 5:1
    So 26.10. 15:00 Plzeň - Třinec 6:1

    14.kolo

    Ne 27.10. 13:00 Plzeň - Sparta Praha 2:3 np
    Ne 27.10. 15:30 Zlín - Karlovy Vary 1:4
    Ne 27.10. 16:00 Liberec - Mountfield HK 2:3
    Ne 27.10. 17:00 Kometa Brno - Litvínov 4:3 np
    Ne 27.10. 17:00 Olomouc - Vítkovice 3:4 pp
    Ne 27.10. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 1:2
    Ne 27.10. 18:00 Kladno - Třinec 1:7

    15.kolo

    Út 29.10. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 5:1
    Út 29.10. 17:30 Vítkovice - Zlín 4:3 np
    Út 29.10. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:3
    Út 29.10. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 8:0
    Út 29.10. 18:00 Mountfield HK - Kladno 2:1 pp
    Út 29.10. 18:30 Sparta Praha - Liberec 0:2
    Út 19.11. 17:00 Třinec - Kometa Brno 6:3

    16.kolo

    01.11. 17:00 Třinec - Sparta Praha 2:3
    01.11. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 4:1
    01.11. 18:00 Kladno - Karlovy Vary 4:2
    01.11. 18:00 Pardubice - Litvínov 3:4
    01.11. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 0:3
    01.11. 18:00 Olomouc - Zlín 3:5
    01.11. 18:00 Liberec - Vítkovice 3:2

    17.kolo

    So 02.11. 17:00 Třinec - Litvínov 2:0
    So 02.11. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 1:2
    Ne 03.11. 15:30 Karlovy Vary - Olomouc 2:3
    Ne 03.11. 15:30 Zlín - Plzeň 1:2
    Ne 03.11. 16:00 Sparta Praha - Kometa Brno 5:4
    Ne 03.11. 18:00 Mountfield HK - Pardubice 2:5
    Ne 03.11. 18:00 Vítkovice - Kladno 3:4 pp

    18.kolo

    15.11. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 3:0
    15.11. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 4:3 np
    15.11. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 4:3
    15.11. 18:00 Pardubice - Olomouc 1:2 pp
    15.11. 18:00 Liberec - Litvínov 6:1
    15.11. 18:00 Kladno - Zlín 1:0
    15.11. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 2:1

    19.kolo

    Ne 17.11. 14:20 Mountfield HK - Třinec 1:4
    Ne 17.11. 15:30 Litvínov - Sparta Praha 3:4 pp
    Ne 17.11. 15:30 Zlín - Liberec 3:4
    Ne 17.11. 15:30 Kometa Brno - Karlovy Vary 2:7
    Ne 17.11. 16:00 Vítkovice - Pardubice 3:2 np
    Ne 17.11. 16:00 Mladá Boleslav - Plzeň 4:3 pp
    Ne 17.11. 17:00 Olomouc - Kladno 1:3

    20.kolo

    St 23.10. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 5:1
    Čt 21.11. 18:00 Třinec - Vítkovice 2:1
    22.11. 17:30 Plzeň - Olomouc 0:3
    22.11. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 2:5
    22.11. 18:00 Liberec - Kladno 2:1
    22.11. 18:00 Pardubice - Zlín 0:2
    22.11. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 3:2 pp

    21.kolo

    St 13.11. 17:30 Zlín - Kometa Brno 5:4
    Ne 24.11. 14:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:1 np
    Ne 24.11. 15:30 Třinec - Karlovy Vary 1:6
    Ne 24.11. 16:00 Kladno - Pardubice 3:2
    Ne 24.11. 16:00 Vítkovice - Plzeň 0:5
    Ne 24.11. 16:00 Mountfield HK - Litvínov 6:2
    Ne 24.11. 17:00 Olomouc - Liberec 1:3

    22.kolo

    Út 26.11. 17:00 Třinec - Zlín 4:5 np
    Út 26.11. 17:20 Plzeň - Kladno 3:1
    Út 26.11. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 1:0
    Út 26.11. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 2:1
    Út 26.11. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 4:3
    Út 26.11. 18:00 Liberec - Pardubice 3:2 np
    St 27.11. 17:30 Vítkovice - Sparta Praha 1:3

    23.kolo

    Čt 28.11. 17:30 Vítkovice - Mladá Boleslav 3:7
    Čt 28.11. 18:00 Liberec - Kometa Brno 3:2
    29.11. 17:30 Zlín - Litvínov 3:1
    29.11. 17:30 Karlovy Vary - Mountfield HK 2:3 pp
    29.11. 18:00 Kladno - Sparta Praha 2:4
    29.11. 18:00 Pardubice - Plzeň 4:3 pp
    29.11. 18:00 Olomouc - Třinec 3:1

    24.kolo

    Ne 01.12. 15:00 Třinec - Pardubice 7:0
    Ne 01.12. 15:30 Litvínov - Vítkovice 6:2
    Ne 01.12. 16:00 Sparta Praha - Zlín 2:1 pp
    Ne 01.12. 16:00 Mountfield HK - Olomouc 2:1
    Ne 01.12. 17:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 4:2
    Ne 01.12. 17:20 Kometa Brno - Kladno 4:1
    Út 14.01. 17:30 Plzeň - Liberec 3:2

    25.kolo

    06.12. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 4:2
    06.12. 17:30 Zlín - Mountfield HK 0:4
    06.12. 17:30 Karlovy Vary - Vítkovice 9:1
    06.12. 18:00 Liberec - Třinec 5:0
    06.12. 18:00 Olomouc - Litvínov 3:1
    06.12. 18:00 Kladno - Mladá Boleslav 3:1
    So 07.12. 15:00 Pardubice - Sparta Praha 4:3

    26.kolo

    Ne 08.12. 15:00 Třinec - Plzeň 5:2
    Ne 08.12. 15:30 Litvínov - Kladno 4:1
    Ne 08.12. 16:00 Sparta Praha - Olomouc 1:2
    Ne 08.12. 16:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:6
    Ne 08.12. 16:00 Mountfield HK - Vítkovice 0:2
    Ne 08.12. 16:20 Karlovy Vary - Liberec 3:2 np
    Ne 08.12. 17:00 Pardubice - Kometa Brno 6:2

    27.kolo

    Út 17.12. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 4:1
    St 18.12. 17:00 Třinec - Kladno 2:1 np
    St 18.12. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 5:2
    St 18.12. 17:30 Vítkovice - Olomouc 5:3
    St 18.12. 17:30 Karlovy Vary - Zlín 3:2 np
    St 18.12. 18:00 Mountfield HK - Liberec 2:3 np
    St 18.12. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 2:1 pp

    28.kolo

    Po 16.12. 17:00 Třinec - Kometa Brno 1:4
    20.12. 17:30 Zlín - Vítkovice 3:2 pp
    20.12. 17:30 Plzeň - Litvínov 6:2
    20.12. 17:30 Kladno - Mountfield HK 3:1
    20.12. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 3:2 np
    20.12. 18:00 Liberec - Sparta Praha 4:1
    20.12. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 5:6 pp

    29.kolo

    Ne 22.12. 15:30 Karlovy Vary - Kladno 3:1
    Ne 22.12. 15:30 Litvínov - Pardubice 4:3 np
    Ne 22.12. 15:30 Zlín - Olomouc 8:6
    Ne 22.12. 16:00 Sparta Praha - Třinec 3:2
    Ne 22.12. 16:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno 5:4 pp
    Ne 22.12. 17:20 Mountfield HK - Plzeň 0:3
    Út 21.01. 17:30 Vítkovice - Liberec 3:7

    30.kolo

    Čt 26.12. 16:00 Liberec - Mladá Boleslav 2:0
    Čt 26.12. 16:30 Plzeň - Zlín 2:4
    Čt 26.12. 17:00 Olomouc - Karlovy Vary 4:2
    Čt 26.12. 17:00 Pardubice - Mountfield HK 1:4
    Čt 26.12. 17:30 Kometa Brno - Sparta Praha 5:3
    Čt 26.12. 18:00 Kladno - Vítkovice 2:1
    St 19.02. 17:30 Litvínov - Třinec 5:2

    31.kolo

    So 28.12. 15:00 Kometa Brno - Vítkovice 3:1
    So 28.12. 15:30 Litvínov - Liberec 3:4
    So 28.12. 15:30 Zlín - Kladno 6:0
    So 28.12. 15:30 Karlovy Vary - Plzeň 4:3 pp
    So 28.12. 16:00 Mountfield HK - Sparta Praha 5:2
    So 28.12. 17:00 Olomouc - Pardubice 1:2
    St 22.01. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 1:2

    32.kolo

    Út 22.10. 18:00 Mountfield HK - Třinec 1:0 np
    Po 30.12. 17:00 Plzeň - Mladá Boleslav 3:2 np
    Po 30.12. 18:00 Kladno - Olomouc 3:4 pp
    Po 30.12. 18:00 Liberec - Zlín 2:1
    Po 30.12. 18:00 Pardubice - Vítkovice 2:4
    Po 30.12. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 9:1
    Po 30.12. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 8:4

    33.kolo

    Út 17.09. 17:30 Vítkovice - Třinec 4:3
    Út 03.12. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 4:6
    Čt 02.01. 17:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 3:5
    03.01. 17:30 Zlín - Pardubice 4:1
    03.01. 18:00 Kladno - Liberec 2:0
    03.01. 18:00 Olomouc - Plzeň 2:3 np
    03.01. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 2:1 pp

    34.kolo

    Ne 05.01. 15:00 Kometa Brno - Zlín 2:3 np
    Ne 05.01. 15:30 Karlovy Vary - Třinec 1:2 pp
    Ne 05.01. 16:00 Liberec - Olomouc 4:1
    Ne 05.01. 16:30 Plzeň - Vítkovice 6:4
    Ne 05.01. 17:00 Pardubice - Kladno 3:4 pp
    Út 07.01. 18:30 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:2 np
    Út 25.02. 17:00 Litvínov - Mountfield HK 2:3

    35.kolo

    10.01. 17:30 Karlovy Vary - Litvínov 3:2 pp
    10.01. 17:30 Sparta Praha - Vítkovice 5:3
    10.01. 17:30 Zlín - Třinec 2:4
    10.01. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 2:3 pp
    10.01. 18:00 Olomouc - Kometa Brno 1:2
    10.01. 18:00 Kladno - Plzeň 1:3
    10.01. 18:00 Liberec - Pardubice 5:2

    36.kolo

    So 11.01. 16:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 6:3
    Ne 12.01. 15:00 Třinec - Olomouc 2:3 np
    Ne 12.01. 15:30 Litvínov - Zlín 2:6
    Ne 12.01. 16:00 Sparta Praha - Kladno 4:8
    Ne 12.01. 16:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 5:0
    Ne 12.01. 16:20 Liberec - Kometa Brno 5:0
    Ne 12.01. 16:30 Plzeň - Pardubice 5:0

    37.kolo

    17.01. 17:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 2:4
    17.01. 17:30 Vítkovice - Litvínov 5:3
    17.01. 18:00 Pardubice - Třinec 2:3
    17.01. 18:00 Liberec - Plzeň 7:1
    17.01. 18:00 Kladno - Kometa Brno 5:1
    17.01. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 2:0
    So 18.01. 15:00 Zlín - Sparta Praha 4:1

    38.kolo

    Ne 19.01. 15:00 Třinec - Liberec 4:3
    Ne 19.01. 15:00 Kometa Brno - Plzeň 5:2
    Ne 19.01. 15:30 Litvínov - Olomouc 1:3
    Ne 19.01. 16:00 Sparta Praha - Pardubice 2:1 pp
    Ne 19.01. 16:00 Mountfield HK - Zlín 4:2
    Ne 19.01. 16:00 Vítkovice - Karlovy Vary 0:3
    Ne 19.01. 17:20 Mladá Boleslav - Kladno 5:2

    39.kolo

    24.01. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 4:1
    24.01. 17:30 Plzeň - Třinec 5:2
    24.01. 17:30 Vítkovice - Mountfield HK 1:4
    24.01. 18:00 Kladno - Litvínov 3:5
    24.01. 18:00 Olomouc - Sparta Praha 4:1
    24.01. 18:00 Liberec - Karlovy Vary 2:3
    24.01. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 4:2

    40.kolo

    Ne 26.01. 15:00 Kometa Brno - Litvínov 4:3 np
    Ne 26.01. 15:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:3 pp
    Ne 26.01. 16:00 Liberec - Mountfield HK 5:1
    Ne 26.01. 16:00 Kladno - Třinec 1:2
    Ne 26.01. 16:30 Plzeň - Sparta Praha 6:3
    Ne 26.01. 17:00 Olomouc - Vítkovice 4:5 np
    Ne 26.01. 17:20 Zlín - Karlovy Vary 5:6 pp

    41.kolo

    Út 28.01. 17:20 Litvínov - Plzeň 5:1
    Út 28.01. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 3:0
    Út 28.01. 17:30 Vítkovice - Zlín 1:0
    Út 28.01. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 2:3 np
    Út 28.01. 18:00 Kometa Brno - Třinec 1:0
    Út 28.01. 18:00 Mountfield HK - Kladno 4:1
    St 29.01. 18:30 Sparta Praha - Liberec 2:6

    42.kolo

    31.01. 17:00 Třinec - Sparta Praha 5:1
    31.01. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 2:3 np
    31.01. 18:00 Kladno - Karlovy Vary 4:5 pp
    31.01. 18:00 Pardubice - Litvínov 1:2
    31.01. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 2:1 np
    31.01. 18:00 Olomouc - Zlín 3:1
    31.01. 18:00 Liberec - Vítkovice 1:2 np

    43.kolo

    Ne 02.02. 15:00 Mountfield HK - Pardubice 3:4
    Ne 02.02. 15:30 Karlovy Vary - Olomouc 2:4
    Ne 02.02. 15:30 Zlín - Plzeň 4:0
    Ne 02.02. 15:30 Litvínov - Třinec 2:3
    Ne 02.02. 16:00 Sparta Praha - Kometa Brno 4:3 pp
    Ne 02.02. 16:00 Vítkovice - Kladno 3:0
    Ne 02.02. 16:30 Mladá Boleslav - Liberec 4:1

    44.kolo

    Út 14.01. 18:00 Pardubice - Olomouc 3:2 np
    Út 11.02. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 3:1
    St 12.02. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 4:6
    St 12.02. 17:20 Kladno - Zlín 2:3
    St 12.02. 18:00 Liberec - Litvínov 5:4 pp
    St 12.02. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 2:5
    St 12.02. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 2:3

    45.kolo

    So 04.01. 20:00 Litvínov - Sparta Praha 2:3
    14.02. 17:00 Třinec - Mountfield HK 6:0
    14.02. 17:30 Zlín - Liberec 2:4
    14.02. 17:30 Vítkovice - Pardubice 3:5
    14.02. 17:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 9:1
    14.02. 18:00 Olomouc - Kladno 4:0
    So 15.02. 15:00 Mladá Boleslav - Plzeň 3:1

    46.kolo

    Ne 16.02. 15:00 Třinec - Vítkovice 2:3
    Ne 16.02. 15:30 Litvínov - Mladá Boleslav 2:3 np
    Ne 16.02. 16:00 Liberec - Kladno 5:4
    Ne 16.02. 16:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 6:3
    Ne 16.02. 16:30 Plzeň - Olomouc 3:0
    Ne 16.02. 16:30 Pardubice - Zlín 3:2
    Út 18.02. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 2:1

    47.kolo

    Út 18.02. 18:30 Sparta Praha - Mladá Boleslav 6:2
    21.02. 17:30 Vítkovice - Plzeň 3:1
    21.02. 17:30 Karlovy Vary - Třinec 2:6
    21.02. 18:00 Kladno - Pardubice 2:5
    21.02. 18:00 Olomouc - Liberec 2:1
    21.02. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 4:5 np
    So 22.02. 15:00 Zlín - Kometa Brno 3:5

    48.kolo

    Út 04.02. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 4:2
    Ne 23.02. 15:30 Litvínov - Karlovy Vary 6:4
    Ne 23.02. 16:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK 3:2 np
    Ne 23.02. 16:30 Plzeň - Kladno 8:5
    Ne 23.02. 17:00 Kometa Brno - Olomouc 2:4
    Ne 23.02. 17:30 Pardubice - Liberec 1:4
    Út 25.02. 17:00 Třinec - Zlín 2:1 np

    49.kolo

    Čt 27.02. 18:00 Kladno - Sparta Praha 4:2
    28.02. 17:30 Zlín - Litvínov 4:3 pp
    28.02. 17:30 Vítkovice - Mladá Boleslav 2:3 np
    28.02. 17:30 Karlovy Vary - Mountfield HK 4:3 np
    28.02. 18:00 Kometa Brno - Liberec 3:2
    28.02. 18:00 Pardubice - Plzeň 3:1
    28.02. 18:00 Olomouc - Třinec 1:2

    50.kolo

    Ne 01.03. 15:00 Třinec - Pardubice 2:3
    Ne 01.03. 15:00 Kometa Brno - Kladno 1:2
    Ne 01.03. 15:30 Litvínov - Vítkovice 4:0
    Ne 01.03. 16:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 4:3 pp
    Ne 01.03. 16:00 Sparta Praha - Zlín 5:1
    Ne 01.03. 16:00 Mountfield HK - Olomouc 0:4
    Ne 01.03. 16:30 Plzeň - Liberec 4:2

    51.kolo

    Út 03.03. 17:30 Liberec - Třinec 0:4
    Út 03.03. 17:30 Pardubice - Sparta Praha 1:2 pp
    Út 03.03. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 3:2
    Út 03.03. 17:30 Olomouc - Litvínov 3:1
    Út 03.03. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 3:2
    Út 03.03. 17:30 Zlín - Mountfield HK 3:2
    Út 03.03. 17:30 Vítkovice - Karlovy Vary 8:2

    52.kolo

    06.03. 18:00 Litvínov - Kladno 6:2
    06.03. 18:00 Sparta Praha - Olomouc 3:2 np
    06.03. 18:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:0
    06.03. 18:00 Karlovy Vary - Liberec 3:5
    06.03. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 0:2
    06.03. 18:00 Třinec - Plzeň 3:0
    06.03. 18:00 Mountfield HK - Vítkovice 5:2
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 30 5 2 15 179:131 102
    2. 52 27 4 4 17 163:125 93
    3. 52 21 14 1 16 174:145 92
    4. 52 22 10 6 14 155:124 92
    5. 52 27 2 7 16 162:142 92
    6. 52 21 5 6 20 143:156 79
    7. 52 20 5 7 20 123:129 77
    8. 52 19 5 7 21 130:136 74
    9. 52 16 9 5 22 174:168 71
    10. 52 19 4 5 24 151:151 70
    11. 52 16 3 10 23 121:160 64
    12. 52 16 3 9 24 153:173 63
    13. 52 14 8 5 25 134:175 63
    14. 52 16 3 6 27 130:177 60