Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 13777
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3796
Týden:
49
Dnes:
5
On-line:
1

1.kolo

Ne 11.08. 10:00 OHK Kratonohy - Admira Praha 0:12 (0:3)
Ne 11.08. 10:00 Sparta Praha B - Pardubice B 3:5 (2:4)
Ne 11.08. 12:30 Chrudim - Dukla Praha 2:3 (0:3)
Ne 11.08. 12:30 FŠ Litvínov - Meteor B 1:2 (1:0)
Ne 11.08. 12:45 Teplice - Neratovice 8:0 (5:0)
Ne 11.08. 13:15 Mladá Boleslav B - Ústí n/L 2:4 (1:3)
Ne 11.08. 14:15 Tempo - Jablonec 0:3 (0:2)
Ne 11.08. 14:30 FC Liberec-mládež - Hradec Králové B 4:2 (2:1)

2.kolo

16.08. 12:15 Ústí n/L - Dukla Praha 1:5 (0:3)
Ne 18.08. 12:15 Hradec Králové B - Pardubice B 2:0 (2:0)
Ne 18.08. 12:15 Meteor B - Sparta Praha B 1:6 (0:1)
Ne 18.08. 12:15 Admira Praha - FŠ Litvínov 3:1 (2:1)
Ne 18.08. 12:15 Neratovice - Mladá Boleslav B 1:4 (0:3)
Ne 18.08. 12:30 Chrudim - OHK Kratonohy 1:2 (0:1)
Ne 18.08. 12:30 Jablonec - Teplice 3:4 np (2:3)
Ne 18.08. 14:30 FC Liberec-mládež - Tempo 9:2 (3:1)

3.kolo

Čt 22.08. 13:15 OHK Kratonohy - Ústí n/L 0:4 (0:2)
Ne 25.08. 10:00 Sparta Praha B - Admira Praha 4:2 (4:0)
Ne 25.08. 12:15 Tempo - Hradec Králové B 3:6 (2:2)
Ne 25.08. 12:30 Dukla Praha - Neratovice 4:2 (2:2)
Ne 25.08. 12:30 FŠ Litvínov - Chrudim 2:3 np (2:1)
Ne 25.08. 12:30 Pardubice B - Meteor B 2:0 (1:0)
Ne 25.08. 12:45 Teplice - FC Liberec-mládež 2:1 (2:0)
Ne 25.08. 13:15 Mladá Boleslav B - Jablonec 0:1 (0:0)

4.kolo

Ne 01.09. 10:15 Chrudim - Sparta Praha B 1:4 (1:2)
Ne 01.09. 12:15 Hradec Králové B - Meteor B 6:0 (2:0)
Ne 01.09. 12:15 Admira Praha - Pardubice B 1:4 (1:4)
Ne 01.09. 12:15 Ústí n/L - FŠ Litvínov 3:4 (2:2)
Ne 01.09. 12:15 Neratovice - OHK Kratonohy 1:2 (0:1)
Ne 01.09. 12:15 Tempo - Teplice 2:7 (2:5)
Ne 01.09. 12:30 Jablonec - Dukla Praha 0:2 (0:1)
Ne 01.09. 14:30 FC Liberec-mládež - Mladá Boleslav B 5:1 (3:0)

5.kolo

Ne 08.09. 10:00 OHK Kratonohy - Jablonec 0:8 (0:2)
Ne 08.09. 10:00 Sparta Praha B - Ústí n/L 10:0 (5:0)
Ne 08.09. 12:15 Meteor B - Admira Praha 1:3 (0:0)
Ne 08.09. 12:30 Dukla Praha - FC Liberec-mládež 6:0 (4:0)
Ne 08.09. 12:30 FŠ Litvínov - Neratovice 3:0 (1:0)
Ne 08.09. 12:30 Pardubice B - Chrudim 3:2 (2:2)
Ne 08.09. 12:45 Teplice - Hradec Králové B 5:3 (3:3)
Ne 08.09. 13:15 Mladá Boleslav B - Tempo 3:0 (2:0)

6.kolo

13.09. 12:45 Teplice - Mladá Boleslav B 2:1 (1:1)
Ne 15.09. 12:15 Hradec Králové B - Admira Praha 1:2 (1:0)
Ne 15.09. 12:15 Neratovice - Sparta Praha B 1:10 (0:6)
Ne 15.09. 12:30 Chrudim - Meteor B 3:2 np (2:0)
Ne 15.09. 12:30 Jablonec - FŠ Litvínov 9:0 (3:0)
Ne 15.09. 13:15 Ústí n/L - Pardubice B 2:0 (2:0)
Ne 15.09. 14:00 Tempo - Dukla Praha 1:5 (1:4)
Ne 15.09. 14:30 FC Liberec-mládež - OHK Kratonohy 11:0 (6:0)

7.kolo

St 18.09. 12:15 Meteor B - Ústí n/L 0:5 (0:4)
Ne 22.09. 10:00 OHK Kratonohy - Tempo 0:4 (0:0)
Ne 22.09. 10:00 Sparta Praha B - Jablonec 0:2 (0:1)
Ne 22.09. 12:15 FŠ Litvínov - FC Liberec-mládež 0:7 (0:4)
Ne 22.09. 12:15 Admira Praha - Chrudim 2:0 (1:0)
Ne 22.09. 12:30 Dukla Praha - Teplice 0:3 (0:2)
Ne 22.09. 12:30 Pardubice B - Neratovice 6:0 (3:0)
Ne 22.09. 13:15 Mladá Boleslav B - Hradec Králové B 1:0 np (0:0)

8.kolo

Út 27.08. 13:15 Ústí n/L - Admira Praha 3:1 (2:1)
St 18.09. 13:15 FC Liberec-mládež - Sparta Praha B 5:2 (1:1)
So 28.09. 13:45 Teplice - OHK Kratonohy 12:2 (5:1)
Ne 29.09. 12:15 Hradec Králové B - Chrudim 0:5 (0:2)
Ne 29.09. 12:15 Neratovice - Meteor B 2:7 (1:2)
Ne 29.09. 12:30 Jablonec - Pardubice B 3:5 (2:3)
Ne 29.09. 13:15 Mladá Boleslav B - Dukla Praha 1:4 (0:0)
Ne 29.09. 13:30 Tempo - FŠ Litvínov 3:2 (2:0)

9.kolo

Ne 06.10. 10:00 OHK Kratonohy - Mladá Boleslav B 0:2 (0:0)
Ne 06.10. 10:00 Sparta Praha B - Tempo 7:3 (0:0)
Ne 06.10. 12:15 Admira Praha - Neratovice 7:3 (3:1)
Ne 06.10. 12:30 Dukla Praha - Hradec Králové B 3:2 (2:0)
Ne 06.10. 12:30 FŠ Litvínov - Teplice 1:6 (1:3)
Ne 06.10. 12:30 Pardubice B - FC Liberec-mládež 2:3 (1:2)
Ne 06.10. 13:30 Chrudim - Ústí n/L 5:2 (1:0)
Ne 06.10. 13:45 Meteor B - Jablonec 1:9 (0:5)

10.kolo

St 09.10. 13:15 Hradec Králové B - Ústí n/L 1:0 np (0:0)
Ne 13.10. 12:15 Neratovice - Chrudim 0:7 (0:4)
Ne 13.10. 12:30 Jablonec - Admira Praha 4:0
Ne 13.10. 12:30 Dukla Praha - OHK Kratonohy 3:2
Ne 13.10. 12:45 Teplice - Sparta Praha B 3:2
Ne 13.10. 13:00 Tempo - Pardubice B 2:1 pp
Ne 13.10. 13:15 Mladá Boleslav B - FŠ Litvínov 4:1
Ne 13.10. 14:30 FC Liberec-mládež - Meteor B 2:1 (0:0)

11.kolo

St 16.10. 15:15 OHK Kratonohy - Hradec Králové B 1:3 (1:1)
Ne 20.10. 12:15 Admira Praha - FC Liberec-mládež 3:2 (2:0)
Ne 20.10. 12:15 Ústí n/L - Neratovice 9:1 (5:0)
Ne 20.10. 12:30 FŠ Litvínov - Dukla Praha 0:1 (0:1)
Ne 20.10. 12:30 Pardubice B - Teplice 2:3 np (1:2)
Ne 20.10. 13:00 Sparta Praha B - Mladá Boleslav B 11:4 (7:4)
Ne 20.10. 13:30 Meteor B - Tempo 0:1 (0:0)
Ne 20.10. 13:30 Chrudim - Jablonec 2:1 (1:1)

12.kolo

25.10. 12:30 Jablonec - Ústí n/L 2:3 np (0:1)
Ne 27.10. 10:00 OHK Kratonohy - FŠ Litvínov 2:3 (1:1)
Ne 27.10. 12:15 Hradec Králové B - Neratovice 7:0 (3:0)
Ne 27.10. 12:15 Tempo - Admira Praha 4:3 np (2:2)
Ne 27.10. 12:30 Sparta Praha B - Dukla Praha 1:0 (0:0)
Ne 27.10. 12:45 Teplice - Meteor B 2:0 (0:0)
Ne 27.10. 13:15 Mladá Boleslav B - Pardubice B 1:2 (0:1)
Ne 27.10. 14:30 FC Liberec-mládež - Chrudim 3:1 (2:0)

13.kolo

Čt 31.10. 13:15 Ústí n/L - FC Liberec-mládež 2:5 (1:0)
Ne 03.11. 12:15 Meteor B - Mladá Boleslav B 0:2 (0:1)
Ne 03.11. 12:15 Admira Praha - Teplice 2:5 (1:2)
Ne 03.11. 12:15 Neratovice - Jablonec 0:2 (0:1)
Ne 03.11. 12:30 FŠ Litvínov - Hradec Králové B 1:4 (1:1)
Ne 03.11. 12:30 Pardubice B - Dukla Praha 2:1 np (1:0)
Ne 03.11. 12:30 Chrudim - Tempo 1:0 (1:0)
Ne 03.11. 13:00 Sparta Praha B - OHK Kratonohy 15:0 (9:0)

15.kolo

St 13.11. 12:15 Ústí n/L - Teplice 5:4 np (1:1)
Ne 17.11. 12:15 Admira Praha - Dukla Praha 2:6 (1:2)
Ne 17.11. 12:15 Neratovice - Tempo 1:3 (0:2)
Ne 17.11. 12:30 Pardubice B - FŠ Litvínov 7:1 (3:0)
Ne 17.11. 12:30 Jablonec - FC Liberec-mládež 1:5 (1:2)
Ne 17.11. 13:00 Sparta Praha B - Hradec Králové B 4:1 (3:0)
Ne 17.11. 13:30 Chrudim - Mladá Boleslav B 5:0 (0:0)
Ne 17.11. 14:45 Meteor B - OHK Kratonohy 4:2 (1:0)

14.kolo

08.11. 13:15 Hradec Králové B - Jablonec 4:0 (2:0)
Ne 10.11. 10:00 OHK Kratonohy - Pardubice B 0:3 (0:0)
Ne 10.11. 12:15 Tempo - Ústí n/L 1:4 (0:1)
Ne 10.11. 12:30 Dukla Praha - Meteor B 5:0 (0:0)
Ne 10.11. 12:45 Teplice - Chrudim 3:4 np (2:2)
Ne 10.11. 13:15 Mladá Boleslav B - Admira Praha 1:2 np (0:1)
Ne 10.11. 14:30 FC Liberec-mládež - Neratovice 8:0 (2:0)
Út 19.11. 14:15 FŠ Litvínov - Sparta Praha B 0:1 (0:0)

16. kolo - soutěž ukončena

06.03. 12:15 Hradec Králové B - FC Liberec-mládež 3:4 np (3:0)
Ne 08.03. 12:15 Neratovice - Teplice 1:6 (1:3)
Ne 08.03. 12:15 Ústí n/L - Mladá Boleslav B 0:5 (0:1)
Ne 08.03. 12:15 Admira Praha - OHK Kratonohy 8:0 (3:0)
Ne 08.03. 12:15 Pardubice B - Sparta Praha B 1:5 (1:3)
Ne 08.03. 12:30 Jablonec - Tempo 4:1 (2:1)
Ne 08.03. 12:30 Dukla Praha - Chrudim 4:2 (2:0)
Ne 08.03. 15:30 Meteor B - FŠ Litvínov 1:3 (1:0)
Správce soutěže: Milan Másílko

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 12 2 2 0 73:27 42
2. 16 13 0 1 2 52:20 40
3. 16 12 1 0 3 73:28 38
4. 16 12 0 0 4 85:29 36
5. 16 9 1 2 4 44:27 31
6. 16 9 0 2 5 52:25 29
7. 16 8 1 1 6 52:38 27
8. 16 7 2 1 6 45:45 26
9. 16 7 1 2 6 44:31 25
10. 16 6 3 0 7 41:31 24
11. 16 6 1 1 8 31:37 21
12. 16 4 2 0 10 28:56 16
13. 16 4 0 1 11 23:55 13
14. 16 3 0 1 12 20:53 10
15. 16 2 0 0 14 13:94 6
16. 16 0 0 0 16 13:93 0