Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 13781
  • Návštěvy: 94/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2967
    Týden:
    94
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.07. 19:00 Tula - Dinamo M. 1:1 (0:1)
    So 13.07. 15:30 Ural - Ufa 3:2 (1:0)
    So 13.07. 18:00 Spartak M. - Soči 1:0 (0:0)
    So 13.07. 20:30 Rostov - Orenburg 2:1 (2:0)
    Ne 14.07. 15:30 Samara - CSKA M. 2:0 (0:0)
    Ne 14.07. 18:00 Petrohrad - Tambov 2:1 (0:0)
    Ne 14.07. 20:30 Groznyj - Krasnodar 1:0 (1:0)
    Po 15.07. 19:00 Lokomotiv M. - Kazaň 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 20.07. 13:00 Ufa - Krasnodar 2:3 (2:0)
    So 20.07. 15:30 Samara - Tula 2:3 (1:2)
    So 20.07. 18:00 CSKA M. - Orenburg 2:1 (2:1)
    So 20.07. 20:30 Rostov - Spartak M. 2:2 (1:1)
    Ne 21.07. 13:00 Ural - Groznyj 3:0 (1:0)
    Ne 21.07. 15:30 Lokomotiv M. - Tambov 2:1 (2:1)
    Ne 21.07. 18:00 Dinamo M. - Kazaň 0:1 (0:0)
    Ne 21.07. 20:30 Soči - Petrohrad 0:2 (0:1)

    3.kolo

    26.07. 19:00 Dinamo M. - Ural 2:0 (2:0)
    So 27.07. 13:00 Ufa - Samara 2:1 (2:1)
    So 27.07. 15:30 Tambov - Spartak M. 2:0 (1:0)
    So 27.07. 18:00 Krasnodar - Soči 3:0 (2:0)
    Ne 28.07. 13:00 Orenburg - Petrohrad 0:2 (0:1)
    Ne 28.07. 15:30 Tula - Rostov 2:3 (0:1)
    Ne 28.07. 18:00 CSKA M. - Lokomotiv M. 1:0 (1:0)
    Po 29.07. 19:00 Kazaň - Groznyj 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 03.08. 13:00 Ural - Rostov 2:2 (1:0)
    So 03.08. 15:30 Samara - Lokomotiv M. 1:2 (0:1)
    So 03.08. 18:00 Spartak M. - Dinamo M. 0:0 (0:0)
    So 03.08. 20:30 Petrohrad - Krasnodar 1:1 (0:0)
    Ne 04.08. 15:30 Tambov - Tula 0:1 (0:1)
    Ne 04.08. 18:00 Kazaň - CSKA M. 0:1 (0:1)
    Ne 04.08. 20:30 Soči - Ufa 0:0 (0:0)
    Po 05.08. 19:00 Groznyj - Orenburg 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 10.08. 13:00 Orenburg - Tambov 2:2 (0:1)
    So 10.08. 18:00 Dinamo M. - Petrohrad 0:2 (0:1)
    So 10.08. 18:00 Krasnodar - Kazaň 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 13:00 Tula - Ufa 1:0 (1:0)
    Ne 11.08. 15:30 Lokomotiv M. - Ural 4:0 (2:0)
    Ne 11.08. 18:00 CSKA M. - Soči 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 20:30 Groznyj - Spartak M. 1:3 (0:2)
    Po 12.08. 19:00 Rostov - Samara 1:0 (1:0)

    6.kolo

    16.08. 17:00 Orenburg - Soči 1:1 (0:0)
    So 17.08. 13:00 Ural - Samara 1:3 (0:1)
    So 17.08. 15:30 Tambov - Krasnodar 0:2 (0:1)
    So 17.08. 18:00 Petrohrad - Groznyj 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 13:00 Kazaň - Tula 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 15:30 Ufa - Rostov 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 18:00 Dinamo M. - Lokomotiv M. 1:2 (1:1)
    Po 19.08. 19:00 Spartak M. - CSKA M. 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 24.08. 13:00 Tambov - Dinamo M. 0:2 (0:1)
    So 24.08. 15:30 Ufa - Petrohrad 1:0 (0:0)
    So 24.08. 18:00 Krasnodar - Lokomotiv M. 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 15:30 CSKA M. - Groznyj 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 18:00 Rostov - Kazaň 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 18:00 Samara - Spartak M. 1:2 (1:0)
    Ne 25.08. 20:30 Tula - Orenburg 2:1 (1:0)
    Po 26.08. 17:00 Ural - Soči 3:1 (1:1)

    8.kolo

    30.08. 19:00 Samara - Dinamo M. 0:0 (0:0)
    So 31.08. 10:30 Ufa - Orenburg 1:2 (0:1)
    So 31.08. 13:00 Kazaň - Soči 0:3 (0:1)
    So 31.08. 15:30 Lokomotiv M. - Rostov 1:2 (0:1)
    So 31.08. 18:00 Groznyj - Tambov 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 13:00 Ural - Krasnodar 2:4 (1:2)
    Ne 01.09. 15:30 Tula - CSKA M. 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 18:00 Spartak M. - Petrohrad 0:1 (0:1)

    9.kolo

    13.09. 19:00 Petrohrad - Tula 3:1 (1:0)
    So 14.09. 15:30 Spartak M. - Ural 1:2 (1:0)
    So 14.09. 18:00 Soči - Lokomotiv M. 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 13:00 Orenburg - Kazaň 2:1 (0:0)
    Ne 15.09. 15:30 Tambov - CSKA M. 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 18:00 Krasnodar - Samara 4:2 (1:1)
    Po 16.09. 19:00 Dinamo M. - Ufa 0:0 (0:0)
    Po 16.09. 19:30 Rostov - Groznyj 2:1 (0:1)

    10.kolo

    20.09. 16:30 Ufa - Spartak M. 1:0 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Groznyj - Samara 1:1 (1:0)
    So 21.09. 18:00 Tambov - Rostov 2:1 (1:1)
    So 21.09. 18:00 Petrohrad - Kazaň 5:0 (0:0)
    Ne 22.09. 10:30 Orenburg - Lokomotiv M. 2:3 (0:1)
    Ne 22.09. 13:00 Dinamo M. - Soči 2:3 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Tula - Ural 1:1 (1:0)
    Ne 22.09. 18:00 CSKA M. - Krasnodar 3:2 (3:0)

    11.kolo

    So 28.09. 13:00 Samara - Tambov 2:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Rostov - Dinamo M. 3:0 (2:0)
    So 28.09. 18:00 Lokomotiv M. - Petrohrad 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 Ural - CSKA M. 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 13:00 Kazaň - Ufa 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Spartak M. - Orenburg 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 18:00 Krasnodar - Tula 2:0 (1:0)
    Po 30.09. 18:30 Soči - Groznyj 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 05.10. 10:30 Ufa - Groznyj 0:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Orenburg - Dinamo M. 2:0 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Kazaň - Tambov 2:1 (2:0)
    So 05.10. 18:00 Soči - Samara 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 10:30 Ural - Petrohrad 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 13:00 Lokomotiv M. - Tula 2:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:30 CSKA M. - Rostov 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 18:00 Krasnodar - Spartak M. 2:1 (2:1)

    13.kolo

    18.10. 18:30 Groznyj - Lokomotiv M. 0:2 (0:1)
    So 19.10. 13:00 Tambov - Ural 1:2 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Spartak M. - Kazaň 0:0 (0:0)
    So 19.10. 18:00 Petrohrad - Rostov 6:1 (3:0)
    Ne 20.10. 10:30 Orenburg - Samara 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 13:00 Ufa - CSKA M. 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Tula - Soči 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 18:00 Dinamo M. - Krasnodar 1:1 (1:1)

    14.kolo

    25.10. 18:30 Kazaň - Ural 0:0 (0:0)
    So 26.10. 13:00 Tambov - Ufa 3:0 (1:0)
    So 26.10. 15:30 Groznyj - Tula 1:1 (1:0)
    So 26.10. 18:00 Rostov - Soči 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Samara - Petrohrad 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 CSKA M. - Dinamo M. 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Lokomotiv M. - Spartak M. 0:3 (0:0)
    Ne 27.10. 17:00 Krasnodar - Orenburg 1:1 (1:1)

    15.kolo

    So 02.11. 12:00 Dinamo M. - Groznyj 1:1 (0:1)
    So 02.11. 12:00 Ufa - Lokomotiv M. 1:1 (0:0)
    So 02.11. 14:30 Soči - Tambov 1:2 (1:1)
    So 02.11. 17:00 Petrohrad - CSKA M. 1:1 (0:1)
    Ne 03.11. 14:30 Krasnodar - Rostov 2:2 (0:2)
    Po 04.11. 12:00 Ural - Orenburg 1:2 (0:2)
    Po 04.11. 14:30 Samara - Kazaň 0:0 (0:0)
    Po 04.11. 17:00 Spartak M. - Tula 0:1 (0:1)

    16.kolo

    08.11. 17:30 Groznyj - Ural 0:0 (0:0)
    So 09.11. 12:00 Kazaň - Dinamo M. 0:1 (0:1)
    So 09.11. 14:30 Rostov - Tambov 1:2 (1:0)
    So 09.11. 17:00 Spartak M. - Samara 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 09:30 Orenburg - Ufa 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 12:00 Tula - Petrohrad 0:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:30 Soči - CSKA M. 2:3 (2:1)
    Ne 10.11. 17:00 Lokomotiv M. - Krasnodar 1:1 (1:1)

    17.kolo

    22.11. 17:30 Tambov - Lokomotiv M. 2:3 (1:2)
    So 23.11. 09:30 Orenburg - Groznyj 1:2 (0:1)
    So 23.11. 12:00 Kazaň - Petrohrad 1:2 (0:1)
    So 23.11. 14:30 Dinamo M. - Rostov 2:1 (1:1)
    Ne 24.11. 09:30 Ufa - Soči 1:1 (0:1)
    Ne 24.11. 12:00 Ural - Spartak M. 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 14:30 Tula - Krasnodar 1:2 (1:2)
    Ne 24.11. 17:00 CSKA M. - Samara 1:0 (0:0)

    19.kolo

    06.12. 17:30 Tula - Lokomotiv M. 4:0 (0:0)
    06.12. 17:30 Petrohrad - Dinamo M. 3:0 (3:0)
    So 07.12. 12:00 Tambov - Orenburg 3:0 (0:0)
    So 07.12. 14:30 Krasnodar - CSKA M. 1:1 (0:1)
    So 07.12. 17:00 Groznyj - Ufa 0:1 (0:1)
    Ne 08.12. 12:00 Samara - Ural 2:3 (1:1)
    Ne 08.12. 14:30 Soči - Kazaň 1:1 (1:0)
    Ne 08.12. 17:00 Spartak M. - Rostov 1:4 (0:1)

    20.kolo

    28.02. 16:30 Samara - Orenburg 1:1 (1:0)
    So 29.02. 12:00 CSKA M. - Ural 1:1 (0:0)
    So 29.02. 14:30 Dinamo M. - Spartak M. 0:2 (0:1)
    So 29.02. 17:00 Groznyj - Rostov 1:1 (0:1)
    So 29.02. 17:00 Petrohrad - Lokomotiv M. 0:0 (0:0)
    Ne 01.03. 12:00 Tambov - Kazaň 0:0 (0:0)
    Ne 01.03. 14:30 Krasnodar - Ufa 2:0 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 Soči - Tula 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 07.03. 12:00 Orenburg - Tula 2:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Dinamo M. - Tambov 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 12:00 Kazaň - Samara 0:1 (0:1)
    Ne 08.03. 14:30 Soči - Ural 2:0 (1:0)
    Ne 08.03. 17:00 Lokomotiv M. - Groznyj 1:0 (1:0)
    Po 09.03. 12:00 Rostov - CSKA M. 3:2 (1:1)
    Po 09.03. 14:30 Spartak M. - Krasnodar 0:1 (0:0)
    Po 09.03. 17:00 Petrohrad - Ufa 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 30.11. 12:00 Samara - Ufa 0:1 (0:1)
    So 30.11. 14:30 Rostov - Ural 0:0 (0:0)
    So 30.11. 17:00 Groznyj - Kazaň 1:1 (1:0)
    Ne 01.12. 14:30 Lokomotiv M. - Dinamo M. 1:2 (1:1)
    Ne 01.12. 17:00 Petrohrad - Spartak M. 1:0 (1:0)
    Po 02.12. 17:30 CSKA M. - Tula 0:1 (0:0)
    Po 02.12. 17:30 Krasnodar - Tambov 0:0 (0:0)
    St 11.03. 17:30 Soči - Orenburg 5:1 (2:0)

    22.kolo

    13.03. 17:30 Groznyj - Dinamo M. 2:3 (1:1)
    So 14.03. 12:00 Orenburg - Spartak M. 1:3 (1:1)
    So 14.03. 14:30 Petrohrad - Ural 7:1 (4:0)
    So 14.03. 17:00 Tula - Kazaň 0:1 (0:1)
    Ne 15.03. 12:00 Soči - Krasnodar 2:0 (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 CSKA M. - Ufa 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Rostov - Lokomotiv M. 1:3 (0:3)
    Po 16.03. 17:30 Tambov - Samara 3:0 (1:0)

    23.kolo

    Ne 21.06. 15:00 Soči - Rostov
    Ne 21.06. 15:00 Ural - Kazaň
    Ne 21.06. 15:00 Tula - Spartak M.
    Ne 21.06. 15:00 Lokomotiv M. - Orenburg
    Ne 21.06. 15:00 Krasnodar - Dinamo M.
    Ne 21.06. 15:00 Samara - Groznyj
    Ne 21.06. 15:00 Ufa - Tambov
    Ne 21.06. 15:00 CSKA M. - Petrohrad

    24.kolo

    Ne 28.06. 15:00 Groznyj - Soči
    Ne 28.06. 15:00 Dinamo M. - CSKA M.
    Ne 28.06. 15:00 Rostov - Tula
    Ne 28.06. 15:00 Kazaň - Lokomotiv M.
    Ne 28.06. 15:00 Orenburg - Krasnodar
    Ne 28.06. 15:00 Spartak M. - Ufa
    Ne 28.06. 15:00 Ural - Tambov
    Ne 28.06. 15:00 Petrohrad - Samara

    25.kolo

    St 01.07. 15:00 Tula - Groznyj
    St 01.07. 15:00 CSKA M. - Spartak M.
    St 01.07. 15:00 Rostov - Krasnodar
    St 01.07. 15:00 Lokomotiv M. - Samara
    St 01.07. 15:00 Orenburg - Ural
    St 01.07. 15:00 Soči - Dinamo M.
    St 01.07. 15:00 Tambov - Petrohrad
    St 01.07. 15:00 Ufa - Kazaň

    26.kolo

    Ne 05.07. 15:00 Groznyj - CSKA M.
    Ne 05.07. 15:00 Dinamo M. - Tula
    Ne 05.07. 15:00 Kazaň - Orenburg
    Ne 05.07. 15:00 Krasnodar - Petrohrad
    Ne 05.07. 15:00 Lokomotiv M. - Soči
    Ne 05.07. 15:00 Samara - Rostov
    Ne 05.07. 15:00 Spartak M. - Tambov
    Ne 05.07. 15:00 Ufa - Ural

    27.kolo

    St 08.07. 15:00 Tula - Samara
    St 08.07. 15:00 Rostov - Ufa
    St 08.07. 15:00 Kazaň - Krasnodar
    St 08.07. 15:00 Orenburg - CSKA M.
    St 08.07. 15:00 Spartak M. - Lokomotiv M.
    St 08.07. 15:00 Tambov - Groznyj
    St 08.07. 15:00 Ural - Dinamo M.
    St 08.07. 15:00 Petrohrad - Soči

    28.kolo

    Ne 12.07. 15:00 Groznyj - Petrohrad
    Ne 12.07. 15:00 Tula - Tambov
    Ne 12.07. 15:00 CSKA M. - Kazaň
    Ne 12.07. 15:00 Dinamo M. - Samara
    Ne 12.07. 15:00 Krasnodar - Ural
    Ne 12.07. 15:00 Lokomotiv M. - Ufa
    Ne 12.07. 15:00 Orenburg - Rostov
    Ne 12.07. 15:00 Soči - Spartak M.

    29.kolo

    St 15.07. 15:00 Kazaň - Rostov
    St 15.07. 15:00 Lokomotiv M. - CSKA M.
    St 15.07. 15:00 Samara - Krasnodar
    St 15.07. 15:00 Spartak M. - Groznyj
    St 15.07. 15:00 Tambov - Soči
    St 15.07. 15:00 Ufa - Dinamo M.
    St 15.07. 15:00 Ural - Tula
    St 15.07. 15:00 Petrohrad - Orenburg

    30.kolo

    St 22.07. 13:00 CSKA M. - Tambov
    St 22.07. 13:00 Dinamo M. - Orenburg
    St 22.07. 13:00 Rostov - Petrohrad
    St 22.07. 13:00 Kazaň - Spartak M.
    St 22.07. 13:00 Krasnodar - Groznyj
    St 22.07. 13:00 Samara - Soči
    St 22.07. 13:00 Ufa - Tula
    St 22.07. 13:00 Ural - Lokomotiv M.
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 5 2 44:10 50
    2. 22 11 8 3 36:22 41
    3. 22 12 5 5 32:25 41
    4. 22 11 5 6 39:34 38
    5. 22 10 6 6 29:22 36
    6. 22 8 6 8 20:25 30
    7. 22 8 4 10 24:23 28
    8. 22 8 4 10 25:27 28
    9.
     Ufa
    22 6 9 7 16:19 27
    10. 22 7 4 11 26:27 25
    11. 22 6 7 9 26:41 25
    12. 22 6 6 10 26:28 24
    13. 22 6 5 11 26:36 23
    14. 22 5 8 9 12:22 23
    15. 22 6 4 12 22:29 22
    16. 22 4 8 10 16:29 20