Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 13782
  • Návštěvy: 143/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1585
    Týden:
    143
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    19.07. 18:00 Arka Gdynia - Jagiellonia 0:3 (0:2)
    19.07. 20:30 LKS Lodž - Lechia Gdansk 0:0 (0:0)
    So 20.07. 15:00 KS Rakow - Korona Kielce 0:1 (0:0)
    So 20.07. 17:30 Wisła Kraków - Slask Wroclaw 0:1 (0:0)
    So 20.07. 20:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:1 (1:0)
    Ne 21.07. 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1 (1:1)
    Ne 21.07. 17:30 Legia Varšava - Pogoń Szczecin 1:2 (0:0)
    Po 22.07. 18:00 Plock - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)

    2.kolo

    26.07. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
    26.07. 20:30 Lech Poznań - Plock 4:0 (1:0)
    So 27.07. 17:30 Cracovia - LKS Lodž 1:2 (0:1)
    So 27.07. 20:00 Jagiellonia - KS Rakow 0:1 (0:0)
    Ne 28.07. 15:00 Korona Kielce - Legia Varšava 1:2 (1:1)
    Ne 28.07. 17:30 Slask Wroclaw - Piast Gliwice 2:1 (0:1)
    Ne 28.07. 17:30 Lechia Gdansk - Wisła Kraków 0:0 (0:0)
    Po 29.07. 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2:0 (0:0)

    3.kolo

    02.08. 18:00 Arka Gdynia - Korona Kielce 1:1 (0:1)
    02.08. 20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia 2:2 (0:1)
    So 03.08. 17:30 KS Rakow - Cracovia 1:3 (1:2)
    So 03.08. 20:00 LKS Lodž - Lech Poznań 1:2 (1:2)
    Ne 04.08. 15:00 Plock - Lechia Gdansk 1:2 (0:1)
    Ne 04.08. 17:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)
    Ne 04.08. 17:30 Legia Varšava - Slask Wroclaw 0:0 (0:0)
    Po 05.08. 18:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)

    5.kolo

    16.08. 20:30 Wisła Kraków - LKS Lodž 4:0 (2:0)
    So 17.08. 15:00 Slask Wroclaw - Cracovia 2:1 (1:0)
    So 17.08. 17:30 Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0 (0:0)
    So 17.08. 20:00 Jagiellonia - Górnik Zabrze 3:1 (2:0)
    Ne 18.08. 15:00 Piast Gliwice - Plock 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:30 Legia Varšava - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:30 KS Rakow - Lechia Gdansk 2:1 (1:0)
    Po 19.08. 18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)

    6.kolo

    23.08. 20:30 Jagiellonia - Wisła Kraków 3:2 (2:1)
    So 24.08. 15:00 Cracovia - Arka Gdynia 3:1 (2:0)
    So 24.08. 17:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 1:1 (0:1)
    So 24.08. 20:00 KS Rakow - Lech Poznań 2:3 (0:2)
    Ne 25.08. 15:00 Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 17:30 LKS Lodž - Legia Varšava 2:3 (1:0)
    Po 26.08. 18:00 Pogoń Szczecin - Plock 1:2 (1:1)

    7.kolo

    30.08. 18:00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
    30.08. 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia 0:2 (0:1)
    So 31.08. 15:00 Plock - LKS Lodž 2:1 (1:1)
    So 31.08. 17:30 Piast Gliwice - Lechia Gdansk 1:2 (0:0)
    So 31.08. 20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 4:2 (2:2)
    Ne 01.09. 15:00 Slask Wroclaw - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)
    Ne 01.09. 17:30 Lech Poznań - Cracovia 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 20:00 Legia Varšava - KS Rakow 3:1 (2:0)

    8.kolo

    13.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Plock 5:0 (3:0)
    13.09. 20:30 Jagiellonia - Legia Varšava 0:0 (0:0)
    So 14.09. 15:00 KS Rakow - Arka Gdynia 2:0 (1:0)
    So 14.09. 17:30 Lechia Gdansk - Lech Poznań 2:1 (2:1)
    So 14.09. 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1:1 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Pogoń Szczecin - LKS Lodž 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 17:30 Górnik Zabrze - Slask Wroclaw 0:0 (0:0)
    Po 16.09. 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 2:0 (1:0)

    4.kolo

    09.08. 20:30 Lech Poznań - Slask Wroclaw 1:3 (1:3)
    So 10.08. 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
    So 10.08. 17:30 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2:0 (1:0)
    So 10.08. 20:00 Górnik Zabrze - KS Rakow 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 15:00 LKS Lodž - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 17:30 Cracovia - Korona Kielce 1:0 (1:0)
    Po 12.08. 18:00 Lechia Gdansk - Jagiellonia 1:1 (1:0)
    St 18.09. 18:00 Plock - Legia Varšava 1:0 (1:0)

    9.kolo

    20.09. 18:00 Piast Gliwice - KS Rakow 2:1 (0:1)
    20.09. 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia 1:1 (1:1)
    So 21.09. 15:00 LKS Lodž - Arka Gdynia 1:4 (0:2)
    So 21.09. 17:30 Lechia Gdansk - Korona Kielce 2:0 (1:0)
    So 21.09. 20:00 Slask Wroclaw - Zagłębie Lubin 4:4 (2:2)
    Ne 22.09. 12:30 Plock - Wisła Kraków 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
    Ne 22.09. 17:30 Cracovia - Legia Varšava 1:2 (0:1)

    10.kolo

    27.09. 20:30 Korona Kielce - Slask Wroclaw 1:0 (0:0)
    So 28.09. 15:00 KS Rakow - Plock 1:2 (1:0)
    So 28.09. 17:30 Legia Varšava - Lechia Gdansk 1:2 (1:1)
    So 28.09. 20:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:3 (1:2)
    Ne 29.09. 12:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:00 Jagiellonia - Pogoń Szczecin 2:3 (1:0)
    Ne 29.09. 17:30 Wisła Kraków - Cracovia 0:1 (0:0)
    Po 30.09. 18:00 Zagłębie Lubin - LKS Lodž 3:1 (2:0)

    11.kolo

    04.10. 18:00 Plock - Arka Gdynia 4:1 (2:0)
    04.10. 20:30 Slask Wroclaw - Jagiellonia 1:1 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Pogoń Szczecin - KS Rakow 1:2 (1:2)
    So 05.10. 17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 4:0 (1:0)
    So 05.10. 20:00 Lechia Gdansk - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 12:30 LKS Lodž - Korona Kielce 4:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Cracovia - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 17:30 Piast Gliwice - Legia Varšava 2:0 (0:0)

    12.kolo

    18.10. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
    18.10. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:2 (0:1)
    So 19.10. 15:00 Korona Kielce - Plock 0:1 (0:1)
    So 19.10. 17:30 Legia Varšava - Lech Poznań 2:1 (0:0)
    So 19.10. 20:00 Jagiellonia - Cracovia 3:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdansk 2:2 (0:0)
    Ne 20.10. 17:30 Górnik Zabrze - LKS Lodž 1:1 (0:0)
    Po 21.10. 18:00 KS Rakow - Slask Wroclaw 1:0 (0:0)

    13.kolo

    25.10. 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
    25.10. 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
    So 26.10. 15:00 LKS Lodž - KS Rakow 2:0 (2:0)
    So 26.10. 17:30 Piast Gliwice - Korona Kielce 1:0 (0:0)
    So 26.10. 20:00 Lechia Gdansk - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
    Ne 27.10. 12:30 Plock - Jagiellonia 3:1 (1:0)
    Ne 27.10. 15:00 Slask Wroclaw - Arka Gdynia 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 17:30 Legia Varšava - Wisła Kraków 7:0 (3:0)

    14.kolo

    So 02.11. 15:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
    So 02.11. 17:30 Cracovia - Lechia Gdansk 1:0 (0:0)
    So 02.11. 20:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1 (1:0)
    Ne 03.11. 12:30 Jagiellonia - LKS Lodž 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 15:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 17:30 Arka Gdynia - Legia Varšava 0:1 (0:0)
    Po 04.11. 18:00 Slask Wroclaw - Plock 3:1 (2:0)
    Po 04.11. 20:30 KS Rakow - Wisła Kraków 1:0 (0:0)

    15.kolo

    08.11. 18:00 LKS Lodž - Slask Wroclaw 0:1 (0:1)
    08.11. 20:30 Piast Gliwice - Jagiellonia 3:1 (2:0)
    So 09.11. 15:00 Plock - Cracovia 0:0 (0:0)
    So 09.11. 17:30 Legia Varšava - Górnik Zabrze 5:1 (1:0)
    So 09.11. 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia 0:1 (0:0)
    Ne 10.11. 12:30 Zagłębie Lubin - KS Rakow 2:2 (2:1)
    Ne 10.11. 15:00 Lech Poznań - Korona Kielce 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 17:30 Lechia Gdansk - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 23.11. 00:00 Jagiellonia - Arka Gdynia
    So 23.11. 00:00 Lechia Gdansk - LKS Lodž
    So 23.11. 00:00 Korona Kielce - KS Rakow
    So 23.11. 00:00 Slask Wroclaw - Wisła Kraków
    So 23.11. 00:00 Lech Poznań - Piast Gliwice
    So 23.11. 00:00 Cracovia - Zagłębie Lubin
    So 23.11. 00:00 Pogoń Szczecin - Legia Varšava
    So 23.11. 00:00 Górnik Zabrze - Plock

    17.kolo

    So 30.11. 00:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
    So 30.11. 00:00 Plock - Lech Poznań
    So 30.11. 00:00 Piast Gliwice - Slask Wroclaw
    So 30.11. 00:00 KS Rakow - Jagiellonia
    So 30.11. 00:00 Legia Varšava - Korona Kielce
    So 30.11. 00:00 LKS Lodž - Cracovia
    So 30.11. 00:00 Wisła Kraków - Lechia Gdansk
    So 30.11. 00:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

    18.kolo

    So 07.12. 00:00 Korona Kielce - Arka Gdynia
    So 07.12. 00:00 Jagiellonia - Zagłębie Lubin
    So 07.12. 00:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
    So 07.12. 00:00 Lech Poznań - LKS Lodž
    So 07.12. 00:00 Lechia Gdansk - Plock
    So 07.12. 00:00 Slask Wroclaw - Legia Varšava
    So 07.12. 00:00 Cracovia - KS Rakow
    So 07.12. 00:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków

    19.kolo

    So 14.12. 00:00 KS Rakow - Górnik Zabrze
    So 14.12. 00:00 Slask Wroclaw - Lech Poznań
    So 14.12. 00:00 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
    So 14.12. 00:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
    So 14.12. 00:00 Piast Gliwice - LKS Lodž
    So 14.12. 00:00 Korona Kielce - Cracovia
    So 14.12. 00:00 Legia Varšava - Plock
    So 14.12. 00:00 Jagiellonia - Lechia Gdansk

    20.kolo

    So 21.12. 00:00 Lech Poznań - Arka Gdynia
    So 21.12. 00:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia
    So 21.12. 00:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
    So 21.12. 00:00 Plock - Piast Gliwice
    So 21.12. 00:00 LKS Lodž - Wisła Kraków
    So 21.12. 00:00 Zagłębie Lubin - Legia Varšava
    So 21.12. 00:00 Lechia Gdansk - KS Rakow
    So 21.12. 00:00 Cracovia - Slask Wroclaw
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 9 2 4 28:14 29
    2. 15 8 4 3 19:11 28
    3. 15 8 4 3 17:12 28
    4. 15 8 3 4 22:14 27
    5. 15 7 6 2 21:14 27
    6. 15 8 2 5 20:22 26
    7. 15 6 5 4 25:20 23
    8. 15 5 6 4 17:15 21
    9. 15 5 5 5 24:18 20
    10. 15 5 4 6 25:23 19
    11. 15 6 1 8 17:21 19
    12. 15 3 7 5 14:19 16
    13. 15 3 4 8 12:23 13
    14. 15 3 3 9 7:19 12
    15. 15 3 2 10 15:26 11
    16. 15 3 2 10 14:26 11