Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. července 2020
svátek má Nora.
Hlavní menu
  • ID: 13784
  • Návštěvy: 104/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2079
    Týden:
    104
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 28.07. 13:00 Poltava - Zarja Luhansk 0:1 (0:1)
    Út 30.07. 18:00 Desna - FK Lvov 1:2 (1:0)
    Út 30.07. 18:00 Kolos - Mariupol 2:1 (1:1)
    St 31.07. 18:00 Dnipro-1 - Olimpik Doněck 2:0 (2:0)
    St 31.07. 18:00 Oleksandrija - Šachtar Doněck 1:3 (1:0)
    St 31.07. 18:30 Karpaty Lvov - Dynamo Kyjev 0:2 (0:2)

    2.kolo

    So 03.08. 16:00 Mariupol - Oleksandrija 2:1 (0:0)
    So 03.08. 18:30 FK Lvov - Dynamo Kyjev 0:3 (0:2)
    So 03.08. 18:30 Desna - Poltava 2:0 (1:0)
    Ne 04.08. 16:00 Olimpik Doněck - Kolos 0:1 (0:0)
    Ne 04.08. 18:30 Šachtar Doněck - Karpaty Lvov 3:0 (2:0)
    Ne 04.08. 18:30 Zarja Luhansk - Dnipro-1 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 10.08. 16:00 Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck 1:2 (1:1)
    So 10.08. 18:30 Poltava - FK Lvov 3:2 (2:1)
    So 10.08. 18:30 Oleksandrija - Olimpik Doněck 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 16:00 Dnipro-1 - Desna 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 16:00 Kolos - Zarja Luhansk 1:3 (1:2)
    Ne 11.08. 18:30 Karpaty Lvov - Mariupol 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 24.08. 13:00 Kolos - Poltava 0:3 (0:1)
    So 24.08. 16:00 Oleksandrija - Desna 0:3 (0:0)
    So 24.08. 18:30 Dynamo Kyjev - Olimpik Doněck 1:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:00 Karpaty Lvov - Zarja Luhansk 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 18:30 Šachtar Doněck - Mariupol 5:1 (3:0)
    Po 26.08. 18:00 Dnipro-1 - FK Lvov 2:3 (0:1)

    6.kolo

    30.08. 18:00 Desna - Karpaty Lvov 0:0 (0:0)
    So 31.08. 16:00 Poltava - Oleksandrija 0:1 (0:1)
    So 31.08. 16:00 Dnipro-1 - Kolos 2:1 (0:1)
    So 31.08. 18:30 FK Lvov - Mariupol 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Olimpik Doněck - Šachtar Doněck 0:4 (0:2)
    Ne 01.09. 18:30 Zarja Luhansk - Dynamo Kyjev 2:2 (1:2)

    7.kolo

    So 14.09. 13:00 Oleksandrija - Dnipro-1 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Karpaty Lvov - Poltava 2:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Šachtar Doněck - Zarja Luhansk 4:3 (1:2)
    Ne 15.09. 13:00 Mariupol - Olimpik Doněck 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Dynamo Kyjev - Desna 1:2 (0:1)
    Ne 15.09. 18:30 Kolos - FK Lvov 1:0 (0:0)

    8.kolo

    20.09. 18:00 Dnipro-1 - Karpaty Lvov 2:0 (1:0)
    So 21.09. 13:00 FK Lvov - Olimpik Doněck 0:1 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Zarja Luhansk - Mariupol 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 13:00 Desna - Šachtar Doněck 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Poltava - Dynamo Kyjev 0:5 (0:3)
    Ne 22.09. 18:30 Kolos - Oleksandrija 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 17.08. 13:00 Poltava - Dnipro-1 1:1 (0:0)
    So 17.08. 16:00 Desna - Kolos 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:00 Olimpik Doněck - Karpaty Lvov 1:3 (0:2)
    Ne 18.08. 18:30 FK Lvov - Šachtar Doněck 0:2 (0:2)
    Ne 18.08. 18:30 Zarja Luhansk - Oleksandrija 1:2 (0:0)
    St 25.09. 16:00 Mariupol - Dynamo Kyjev 0:1 (0:0)

    9.kolo

    27.09. 18:00 Šachtar Doněck - Poltava 4:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Karpaty Lvov - Kolos 1:2 (1:2)
    So 28.09. 18:30 Oleksandrija - FK Lvov 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Mariupol - Desna 0:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Dynamo Kyjev - Dnipro-1 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 18:30 Olimpik Doněck - Zarja Luhansk 0:5 (0:1)

    10.kolo

    So 05.10. 13:00 Poltava - Mariupol 1:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Desna - Olimpik Doněck 1:0 (0:0)
    So 05.10. 18:30 FK Lvov - Zarja Luhansk 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 13:00 Dnipro-1 - Šachtar Doněck 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Kolos - Dynamo Kyjev 0:4 (0:0)
    Ne 06.10. 18:30 Oleksandrija - Karpaty Lvov 2:1 (0:0)

    11.kolo

    18.10. 18:00 Šachtar Doněck - Kolos 6:0 (5:0)
    So 19.10. 13:00 Karpaty Lvov - FK Lvov 0:0 (0:0)
    So 19.10. 16:00 Zarja Luhansk - Desna 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 13:00 Mariupol - Dnipro-1 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 16:00 Dynamo Kyjev - Oleksandrija 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 18:30 Olimpik Doněck - Poltava 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 13:00 Mariupol - Kolos 2:0 (1:0)
    So 26.10. 16:00 Zarja Luhansk - Poltava 4:0 (2:0)
    So 26.10. 16:00 Olimpik Doněck - Dnipro-1 3:2 (1:1)
    Ne 27.10. 13:00 FK Lvov - Desna 1:4 (0:3)
    Ne 27.10. 16:00 Šachtar Doněck - Oleksandrija 0:0 (0:0)
    Ne 27.10. 16:00 Dynamo Kyjev - Karpaty Lvov 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 13:00 Karpaty Lvov - Šachtar Doněck 0:3 (0:1)
    So 02.11. 13:00 Poltava - Desna 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 13:00 Oleksandrija - Mariupol 3:1 (0:0)
    Ne 03.11. 13:00 Dnipro-1 - Zarja Luhansk 1:4 (0:2)
    Ne 03.11. 16:00 Dynamo Kyjev - FK Lvov 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 18:30 Kolos - Olimpik Doněck 1:2 (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 13:00 Desna - Dnipro-1 1:1 (0:1)
    So 09.11. 13:00 Mariupol - Karpaty Lvov 2:2 (1:0)
    So 09.11. 16:00 FK Lvov - Poltava 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 13:00 Zarja Luhansk - Kolos 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 16:00 Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 18:30 Olimpik Doněck - Oleksandrija 0:0 (0:0)

    15.kolo

    22.11. 18:00 Šachtar Doněck - FK Lvov 4:1 (1:1)
    So 23.11. 13:00 Oleksandrija - Zarja Luhansk 1:0 (0:0)
    So 23.11. 16:00 Dnipro-1 - Poltava 1:0 (0:0)
    Ne 24.11. 13:00 Karpaty Lvov - Olimpik Doněck 1:2 (1:2)
    Ne 24.11. 13:00 Kolos - Desna 2:0 (1:0)
    Ne 24.11. 16:00 Dynamo Kyjev - Mariupol 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 30.11. 13:00 FK Lvov - Dnipro-1 0:2 (0:1)
    So 30.11. 13:00 Zarja Luhansk - Karpaty Lvov 2:0 (0:0)
    So 30.11. 16:00 Poltava - Kolos 1:0 (1:0)
    Ne 01.12. 13:00 Desna - Oleksandrija 2:0 (0:0)
    Ne 01.12. 13:00 Mariupol - Šachtar Doněck 1:1 (0:1)
    Ne 01.12. 18:30 Olimpik Doněck - Dynamo Kyjev 1:3 (1:1)

    17.kolo

    06.12. 18:00 Šachtar Doněck - Olimpik Doněck 3:0 (1:0)
    So 07.12. 13:00 Oleksandrija - Poltava 3:0 (0:0)
    So 07.12. 16:00 Kolos - Dnipro-1 4:0 (1:0)
    Ne 08.12. 13:00 Mariupol - FK Lvov 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 13:00 Karpaty Lvov - Desna 2:6 (1:2)
    Ne 08.12. 16:00 Dynamo Kyjev - Zarja Luhansk 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 14.12. 13:00 FK Lvov - Kolos 3:2 (2:1)
    So 14.12. 16:00 Zarja Luhansk - Šachtar Doněck 1:2 (0:0)
    So 14.12. 18:30 Olimpik Doněck - Mariupol 1:2 (0:0)
    Ne 15.12. 13:00 Poltava - Karpaty Lvov 2:1 (2:1)
    Ne 15.12. 13:00 Desna - Dynamo Kyjev 0:1 (0:1)
    Ne 15.12. 16:00 Dnipro-1 - Oleksandrija 1:2 (0:0)

    19.kolo

    So 22.02. 13:00 Mariupol - Zarja Luhansk 1:2 (0:0)
    So 22.02. 16:00 Dynamo Kyjev - Poltava 2:1 (0:0)
    Ne 23.02. 13:00 Karpaty Lvov - Dnipro-1 1:1 (1:1)
    Ne 23.02. 13:00 Oleksandrija - Kolos 1:2 (0:0)
    Ne 23.02. 16:00 Šachtar Doněck - Desna 1:0 (0:0)
    Ne 23.02. 18:30 Olimpik Doněck - FK Lvov 0:1 (0:0)

    20.kolo

    28.02. 18:00 Dnipro-1 - Dynamo Kyjev 3:1 (0:1)
    So 29.02. 13:00 FK Lvov - Oleksandrija 1:1 (0:1)
    So 29.02. 13:00 Desna - Mariupol 4:0 (2:0)
    So 29.02. 16:00 Kolos - Karpaty Lvov 2:1 (2:0)
    Ne 01.03. 13:00 Zarja Luhansk - Olimpik Doněck 1:0 (0:0)
    Ne 01.03. 16:00 Poltava - Šachtar Doněck 1:0 (1:0)

    21.kolo

    Út 03.03. 18:30 Dynamo Kyjev - Kolos 2:0 (1:0)
    St 04.03. 13:00 Mariupol - Poltava 3:0 (1:0)
    St 04.03. 16:00 Zarja Luhansk - FK Lvov 2:0 (0:0)
    St 04.03. 16:00 Olimpik Doněck - Desna 1:2 (1:1)
    St 04.03. 18:00 Šachtar Doněck - Dnipro-1 4:1 (4:0)
    St 04.03. 18:30 Karpaty Lvov - Oleksandrija 0:4 (0:1)

    22.kolo

    So 07.03. 13:00 Poltava - Olimpik Doněck 1:0 (0:0)
    So 07.03. 13:00 Desna - Zarja Luhansk 1:0 (1:0)
    So 07.03. 16:00 Oleksandrija - Dynamo Kyjev 1:3 (0:1)
    Ne 08.03. 13:00 FK Lvov - Karpaty Lvov 0:0 (0:0)
    Ne 08.03. 16:00 Kolos - Šachtar Doněck 3:4 (1:2)
    Ne 08.03. 16:00 Dnipro-1 - Mariupol 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 14.03. 13:00 FK Lvov - Karpaty Lvov 1:1 (0:1)
    So 14.03. 16:00 Oleksandrija - Kolos 4:2 (1:1)
    So 14.03. 16:00 Dnipro-1 - Mariupol 2:0 (0:0)
    Ne 15.03. 13:00 Zarja Luhansk - Šachtar Doněck 1:0 (0:0)
    Ne 15.03. 16:00 Dynamo Kyjev - Desna 1:1 (0:0)
    Ne 15.03. 18:30 Olimpik Doněck - Poltava 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 30.05. 13:00 Kolos - Desna 0:2 (0:0)
    So 30.05. 16:00 Oleksandrija - Zarja Luhansk 1:0 (0:0)
    So 30.05. 16:00 Dnipro-1 - Olimpik Doněck 3:1 (1:0)
    Ne 31.05. 13:00 Poltava - FK Lvov 1:1 (1:0)
    Ne 31.05. 16:00 Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 3:1 (1:1)

    25.kolo

    So 06.06. 16:00 Šachtar Doněck - Desna 3:2 (2:1)
    So 06.06. 16:00 Zarja Luhansk - Kolos 1:0 (1:0)
    Ne 07.06. 13:00 Olimpik Doněck - Mariupol 2:2 (1:1)
    Ne 07.06. 16:00 Dynamo Kyjev - Oleksandrija 5:1 (2:1)
    Ne 07.06. 18:30 FK Lvov - Dnipro-1 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 13.06. 13:00 Mariupol - Poltava 1:1 (0:0)
    So 13.06. 16:25 Zarja Luhansk - Dynamo Kyjev 1:3 (0:0)
    So 13.06. 18:30 Olimpik Doněck - FK Lvov 2:0 (0:0)
    Ne 14.06. 16:00 Kolos - Šachtar Doněck 0:1 (0:0)
    Ne 14.06. 18:30 Oleksandrija - Desna 1:5 (0:2)

    27.kolo

    19.06. 16:00 Mariupol - FK Lvov 3:0 (2:0)
    19.06. 18:00 Poltava - Dnipro-1 2:0 (1:0)
    So 20.06. 18:30 Šachtar Doněck - Oleksandrija 3:2 (1:0)
    Ne 21.06. 18:30 Desna - Zarja Luhansk 1:2 (0:1)
    Po 22.06. 18:30 Dynamo Kyjev - Kolos 2:1 (0:0)

    28.kolo

    So 27.06. 16:00 Kolos - Oleksandrija 2:1 (2:0)
    So 27.06. 16:00 Karpaty Lvov - FK Lvov 1:1 (0:1)
    So 27.06. 18:30 Šachtar Doněck - Zarja Luhansk 0:0 (0:0)
    Ne 28.06. 16:00 Mariupol - Dnipro-1 2:1 (2:0)
    Ne 28.06. 18:30 Desna - Dynamo Kyjev 3:2 (2:1)
    Ne 28.06. 18:30 Poltava - Olimpik Doněck 0:0 (0:0)

    29.kolo

    03.07. 18:00 FK Lvov - Poltava 2:2 (0:1)
    So 04.07. 18:30 Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck 2:3 (0:2)
    Ne 05.07. 16:00 Desna - Kolos 5:1 (2:0)
    Ne 05.07. 18:30 Zarja Luhansk - Oleksandrija 2:2 (1:1)
    Ne 05.07. 18:30 Olimpik Doněck - Dnipro-1 0:2 (0:1)

    30.kolo

    So 11.07. 16:00 Šachtar Doněck - Desna
    So 11.07. 16:00 Oleksandrija - Dynamo Kyjev
    So 11.07. 16:00 Kolos - Zarja Luhansk
    So 11.07. 16:00 Dnipro-1 - FK Lvov
    So 11.07. 16:00 Mariupol - Olimpik Doněck

    31.kolo

    St 15.07. 16:00 Šachtar Doněck - Kolos
    St 15.07. 16:00 Desna - Oleksandrija
    St 15.07. 16:00 Dynamo Kyjev - Zarja Luhansk
    St 15.07. 16:00 Poltava - Mariupol
    St 15.07. 16:00 FK Lvov - Olimpik Doněck

    32.kolo

    Ne 19.07. 16:00 Zarja Luhansk - Desna
    Ne 19.07. 16:00 Kolos - Dynamo Kyjev
    Ne 19.07. 16:00 Oleksandrija - Šachtar Doněck
    Ne 19.07. 16:00 Mariupol - FK Lvov
    Ne 19.07. 16:00 Dnipro-1 - Poltava
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 29 24 3 2 72:22 75
    2. 29 17 4 8 55:25 55
    3. 29 17 4 8 60:30 55
    4. 29 16 6 7 46:25 54
    5. 29 13 5 11 42:42 44
    6. 28 11 4 13 36:40 37
    7. 27 8 9 10 29:41 33
    8. 29 9 2 18 31:55 29
    9. 28 7 7 14 22:43 28
    10. 28 6 6 16 23:45 24
    11. 29 5 9 15 22:47 24
    12. 24 2 9 13 19:42 15