Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 13790
  • Návštěvy: 243/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3343
    Týden:
    243
    Dnes:
    30
    On-line:
    1

    1.kolo

    02.08. 20:00 Zwolle - Tilburg 1:3 (1:1)
    So 03.08. 18:30 Emmen - Groningen 0:1 (0:0)
    So 03.08. 18:30 Arnheim - Ajax 2:2 (1:1)
    So 03.08. 20:45 Twente - PSV Eindhoven 1:1 (1:0)
    So 03.08. 20:45 Venlo - Waalwijk 3:1 (0:1)
    Ne 04.08. 12:15 Heracles - Heerenveen 0:4 (0:3)
    Ne 04.08. 14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2:2 (0:0)
    Ne 04.08. 16:45 Den Haag - Utrecht 2:4 (2:2)
    Ne 04.08. 20:00 Alkmaar - Sittard 4:0 (0:0)

    2.kolo

    09.08. 20:00 Sparta Rotterdam - Venlo 4:1 (0:1)
    So 10.08. 18:30 Groningen - Twente 1:3 (0:0)
    So 10.08. 19:45 Ajax - Emmen 5:0 (1:0)
    So 10.08. 20:45 Tilburg - Arnheim 0:2 (0:0)
    Ne 11.08. 12:15 Sittard - Heracles 1:1 (0:0)
    Ne 11.08. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1:1 (0:1)
    Ne 11.08. 14:30 Waalwijk - Alkmaar 0:2 (0:2)
    Ne 11.08. 16:45 Utrecht - Zwolle 3:1 (0:1)
    Ne 11.08. 20:00 PSV Eindhoven - Den Haag 3:1 (1:1)

    3.kolo

    16.08. 20:00 Arnheim - Zwolle 3:0 (0:0)
    So 17.08. 18:30 Den Haag - Sparta Rotterdam 1:2 (0:2)
    So 17.08. 18:30 Venlo - Ajax 1:4 (0:1)
    So 17.08. 20:45 Emmen - Heerenveen 2:0 (2:0)
    Ne 18.08. 12:15 Sittard - Tilburg 2:3 (1:3)
    Ne 18.08. 14:30 Twente - Waalwijk 3:3 (0:1)
    Ne 18.08. 16:45 Feyenoord - Utrecht 1:1 (0:1)
    Ne 18.08. 16:45 Alkmaar - Groningen 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 20:00 Heracles - PSV Eindhoven 0:2 (0:1)

    5.kolo

    30.08. 20:00 Emmen - Zwolle 1:3 (1:3)
    So 31.08. 18:30 Heerenveen - Sittard 1:1 (1:1)
    So 31.08. 19:45 Groningen - Heracles 1:2 (0:1)
    So 31.08. 20:45 Den Haag - Venlo 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 12:15 Twente - Utrecht 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1:4 (0:2)
    Ne 01.09. 16:45 Tilburg - Feyenoord 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:45 Arnheim - Alkmaar 2:1 (1:1)
    Ne 01.09. 20:00 Waalwijk - PSV Eindhoven 1:3 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 18:30 Alkmaar - Sparta Rotterdam 5:1 (4:1)
    So 14.09. 18:30 Ajax - Heerenveen 4:1 (2:1)
    So 14.09. 19:45 Venlo - Groningen 2:1 (1:1)
    So 14.09. 20:45 PSV Eindhoven - Arnheim 5:0 (2:0)
    So 14.09. 20:45 Utrecht - Emmen 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 12:15 Zwolle - Waalwijk 6:2 (1:2)
    Ne 15.09. 14:30 Feyenoord - Den Haag 3:2 (3:0)
    Ne 15.09. 14:30 Heracles - Tilburg 4:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:45 Sittard - Twente 2:3 (0:2)

    7.kolo

    20.09. 20:00 Twente - Heracles 2:3 (1:2)
    So 21.09. 18:30 Sparta Rotterdam - Waalwijk 4:0 (2:0)
    So 21.09. 19:45 Groningen - Zwolle 2:0 (1:0)
    So 21.09. 19:45 Tilburg - Venlo 1:0 (1:0)
    So 21.09. 20:45 Arnheim - Sittard 4:2 (0:1)
    Ne 22.09. 12:15 Heerenveen - Utrecht 1:1 (1:1)
    Ne 22.09. 14:30 Emmen - Feyenoord 3:3 (2:2)
    Ne 22.09. 16:45 Den Haag - Alkmaar 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:45 PSV Eindhoven - Ajax 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 18:30 Tilburg - Emmen 2:1 (1:0)
    So 24.08. 19:45 Heracles - Arnheim 1:1 (0:0)
    So 24.08. 20:45 Heerenveen - Twente 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 12:15 Waalwijk - Den Haag 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 14:30 Utrecht - Venlo 1:2 (0:2)
    Ne 25.08. 16:45 Zwolle - Sparta Rotterdam 2:2 (1:1)
    St 25.09. 18:30 PSV Eindhoven - Groningen 3:1 (2:0)
    St 25.09. 20:45 Ajax - Sittard 5:0 (0:0)
    Čt 26.09. 20:00 Feyenoord - Alkmaar 0:3 (0:1)

    8.kolo

    27.09. 20:00 Emmen - Den Haag 3:0 (1:0)
    So 28.09. 18:30 Venlo - Heerenveen 0:3 (0:2)
    So 28.09. 19:45 Ajax - Groningen 2:0 (0:0)
    So 28.09. 20:45 Sittard - Sparta Rotterdam 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 12:15 Waalwijk - Arnheim 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 14:30 Zwolle - PSV Eindhoven 0:4 (0:1)
    Ne 29.09. 14:30 Utrecht - Tilburg 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:45 Alkmaar - Heracles 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:45 Feyenoord - Twente 5:1 (2:1)

    9.kolo

    04.10. 20:00 Groningen - Waalwijk 3:0 (2:0)
    So 05.10. 18:30 Heracles - Emmen 2:0 (1:0)
    So 05.10. 19:45 Sparta Rotterdam - Twente 2:1 (0:0)
    So 05.10. 19:45 Arnheim - Utrecht 2:1 (1:1)
    So 05.10. 20:45 Heerenveen - Zwolle 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 12:15 Den Haag - Ajax 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 14:30 Sittard - Feyenoord 4:2 (3:1)
    Ne 06.10. 16:45 PSV Eindhoven - Venlo 4:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:45 Tilburg - Alkmaar 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 19.10. 18:30 Alkmaar - Heerenveen 2:4 (1:3)
    So 19.10. 18:30 Waalwijk - Ajax 1:2 (0:0)
    So 19.10. 19:45 Twente - Tilburg 0:1 (0:1)
    So 19.10. 20:45 Utrecht - PSV Eindhoven 3:0 (0:0)
    So 19.10. 20:45 Venlo - Arnheim 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 12:15 Zwolle - Den Haag 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Emmen - Sittard 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Groningen - Sparta Rotterdam 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 16:45 Feyenoord - Heracles 1:1 (1:0)

    11.kolo

    25.10. 20:00 Twente - Emmen 4:1 (3:0)
    So 26.10. 18:30 Tilburg - Waalwijk 2:1 (2:1)
    So 26.10. 19:45 Arnheim - Den Haag 0:2 (0:2)
    So 26.10. 20:15 Sittard - Venlo 4:1 (2:0)
    So 26.10. 20:45 Heracles - Zwolle 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:15 Heerenveen - Groningen 1:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 PSV Eindhoven - Alkmaar 0:4 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Sparta Rotterdam - Utrecht 1:2 (1:2)
    Ne 27.10. 16:45 Ajax - Feyenoord 4:0 (4:0)

    12.kolo

    01.11. 20:00 Zwolle - Ajax 2:4 (1:3)
    So 02.11. 18:30 Waalwijk - Heracles 2:0 (1:0)
    So 02.11. 19:45 Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2:2 (1:0)
    So 02.11. 20:45 Alkmaar - Twente 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 12:15 Emmen - Arnheim 2:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:30 Utrecht - Sittard 6:0 (3:0)
    Ne 03.11. 14:30 Venlo - Feyenoord 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 14:30 Groningen - Tilburg 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 16:45 Den Haag - Heerenveen 1:1 (0:0)

    13.kolo

    08.11. 20:00 Arnheim - Groningen 1:2 (0:2)
    So 09.11. 18:30 Heerenveen - Sparta Rotterdam 2:1 (0:1)
    So 09.11. 19:45 Sittard - Den Haag 1:0 (1:0)
    So 09.11. 20:45 Heracles - Venlo 6:1 (2:0)
    Ne 10.11. 12:15 Ajax - Utrecht 4:0 (3:0)
    Ne 10.11. 14:30 Tilburg - PSV Eindhoven 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:30 Twente - Zwolle 2:1 (2:0)
    Ne 10.11. 16:45 Feyenoord - Waalwijk 3:2 (2:2)
    Ne 10.11. 20:00 Alkmaar - Emmen 3:0 (2:0)

    14.kolo

    So 23.11. 18:30 Utrecht - Alkmaar 0:3 (0:2)
    So 23.11. 19:45 Zwolle - Sittard 3:1 (1:0)
    So 23.11. 19:45 Ajax - Heracles 4:1 (1:0)
    So 23.11. 20:45 Den Haag - Tilburg 3:3 (0:2)
    Ne 24.11. 12:15 Groningen - Feyenoord 1:1 (0:1)
    Ne 24.11. 14:30 PSV Eindhoven - Heerenveen 2:1 (2:0)
    Ne 24.11. 14:30 Waalwijk - Emmen 1:1 (0:1)
    Ne 24.11. 16:45 Venlo - Twente 2:1 (2:1)
    Ne 24.11. 16:45 Sparta Rotterdam - Arnheim 2:0 (1:0)

    15.kolo

    29.11. 20:00 Heerenveen - Arnheim 3:2 (1:2)
    So 30.11. 18:30 Tilburg - Sparta Rotterdam 4:0 (3:0)
    So 30.11. 19:45 Sittard - Groningen 1:0 (0:0)
    So 30.11. 20:45 Heracles - Den Haag 4:0 (2:0)
    Ne 01.12. 12:15 Twente - Ajax 2:5 (2:1)
    Ne 01.12. 14:30 Utrecht - Waalwijk 0:1 (0:0)
    Ne 01.12. 16:45 Feyenoord - Zwolle 1:0 (1:0)
    Ne 01.12. 16:45 Alkmaar - Venlo 1:0 (1:0)
    Ne 01.12. 20:00 Emmen - PSV Eindhoven 1:1 (0:1)

    16.kolo

    06.12. 20:15 Ajax - Tilburg 0:2 (0:1)
    So 07.12. 18:30 Den Haag - Twente 0:0 (0:0)
    So 07.12. 19:45 PSV Eindhoven - Sittard 5:0 (3:0)
    So 07.12. 19:45 Venlo - Emmen 2:0 (1:0)
    So 07.12. 20:45 Zwolle - Alkmaar 0:3 (0:2)
    Ne 08.12. 12:15 Arnheim - Feyenoord 0:0 (0:0)
    Ne 08.12. 14:30 Groningen - Utrecht 0:1 (0:0)
    Ne 08.12. 14:30 Waalwijk - Heerenveen 1:3 (0:1)
    Ne 08.12. 16:45 Sparta Rotterdam - Heracles 0:0 (0:0)

    17.kolo

    13.12. 20:00 Heerenveen - Tilburg 1:2 (1:2)
    So 14.12. 18:30 Den Haag - Groningen 1:1 (1:1)
    So 14.12. 19:45 Sittard - Waalwijk 3:2 (2:2)
    So 14.12. 19:45 Venlo - Zwolle 1:2 (0:2)
    So 14.12. 20:45 Twente - Arnheim 0:3 (0:0)
    Ne 15.12. 12:15 Emmen - Sparta Rotterdam 2:0 (2:0)
    Ne 15.12. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 3:1 (2:0)
    Ne 15.12. 16:45 Alkmaar - Ajax 1:0 (0:0)
    Ne 15.12. 16:45 Heracles - Utrecht 1:3 (1:0)

    18.kolo

    20.12. 20:00 Waalwijk - Twente 3:0 (1:0)
    So 21.12. 18:30 Heerenveen - Heracles 1:1 (0:0)
    So 21.12. 19:45 PSV Eindhoven - Zwolle 4:1 (2:1)
    So 21.12. 19:45 Sparta Rotterdam - Alkmaar 3:0 (2:0)
    So 21.12. 20:45 Tilburg - Sittard 0:0 (0:0)
    Ne 22.12. 12:15 Ajax - Den Haag 6:1 (4:0)
    Ne 22.12. 14:30 Groningen - Emmen 2:0 (0:0)
    Ne 22.12. 14:30 Utrecht - Feyenoord 1:2 (1:1)
    Ne 22.12. 16:45 Arnheim - Venlo 3:0 (2:0)

    19.kolo

    17.01. 20:00 Zwolle - Utrecht 3:3 (1:1)
    So 18.01. 18:30 Sittard - Arnheim 1:3 (0:2)
    So 18.01. 19:45 Feyenoord - Heerenveen 3:1 (3:1)
    So 18.01. 19:45 Twente - Groningen 0:0 (0:0)
    So 18.01. 20:45 Alkmaar - Tilburg 1:3 (1:0)
    Ne 19.01. 12:15 Venlo - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)
    Ne 19.01. 14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 2:1 (1:0)
    Ne 19.01. 14:30 Emmen - Heracles 1:0 (1:0)
    Ne 19.01. 16:45 Den Haag - Waalwijk 2:0 (1:0)

    20.kolo

    24.01. 20:00 Utrecht - Den Haag 4:0 (1:0)
    So 25.01. 18:30 Heerenveen - Alkmaar 1:2 (0:1)
    So 25.01. 19:45 Heracles - Feyenoord 2:3 (1:0)
    So 25.01. 19:45 Waalwijk - Venlo 1:2 (1:0)
    So 25.01. 20:45 Sparta Rotterdam - Sittard 1:1 (0:1)
    Ne 26.01. 12:15 Arnheim - Emmen 1:1 (1:0)
    Ne 26.01. 14:30 Groningen - Ajax 2:1 (1:0)
    Ne 26.01. 14:30 Tilburg - Zwolle 0:0 (0:0)
    Ne 26.01. 16:45 PSV Eindhoven - Twente 1:1 (0:0)

    21.kolo

    31.01. 20:00 Alkmaar - Waalwijk 4:0 (2:0)
    So 01.02. 18:30 Den Haag - Arnheim 0:0 (0:0)
    So 01.02. 19:45 Feyenoord - Emmen 3:0 (1:0)
    So 01.02. 19:45 Twente - Sparta Rotterdam 2:0 (0:0)
    So 01.02. 20:45 Zwolle - Groningen 1:0 (1:0)
    Ne 02.02. 12:15 Tilburg - Heracles 1:0 (1:0)
    Ne 02.02. 14:30 Sittard - Heerenveen 2:1 (1:1)
    Ne 02.02. 14:30 Venlo - Utrecht 1:1 (0:0)
    Ne 02.02. 16:45 Ajax - PSV Eindhoven 1:0 (1:0)

    22.kolo

    07.02. 20:00 Heracles - Sittard 2:0 (1:0)
    So 08.02. 18:30 Groningen - Arnheim 1:0 (1:0)
    So 08.02. 19:45 Heerenveen - Venlo 1:1 (0:0)
    So 08.02. 19:45 PSV Eindhoven - Tilburg 3:0 (1:0)
    So 08.02. 20:45 Waalwijk - Zwolle 0:0 (0:0)
    Út 11.02. 18:30 Emmen - Twente 2:0 (1:0)
    Út 11.02. 20:45 Sparta Rotterdam - Den Haag 4:2 (3:1)
    Ne 31.05. 00:00 Utrecht - Ajax
    Ne 31.05. 00:00 Alkmaar - Feyenoord

    23.kolo

    14.02. 20:45 Venlo - Heracles 1:0 (1:0)
    So 15.02. 18:30 Twente - Alkmaar 2:0 (2:0)
    So 15.02. 19:45 Den Haag - PSV Eindhoven 0:3 (0:1)
    So 15.02. 20:45 Sittard - Emmen 0:0 (0:0)
    Ne 16.02. 12:15 Arnheim - Heerenveen 4:2 (2:2)
    Ne 16.02. 14:30 Ajax - Waalwijk 3:0 (1:0)
    Ne 16.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Groningen 1:2 (0:2)
    Ne 16.02. 16:45 Tilburg - Utrecht 1:1 (0:1)
    Ne 16.02. 16:45 Zwolle - Feyenoord 3:4 (2:1)

    24.kolo

    21.02. 20:00 Waalwijk - Sparta Rotterdam 0:1 (0:1)
    So 22.02. 18:30 Emmen - Tilburg
    So 22.02. 19:45 Feyenoord - Sittard
    So 22.02. 19:45 Heerenveen - Den Haag
    So 22.02. 20:45 Groningen - Venlo
    Ne 23.02. 12:15 Utrecht - Twente
    Ne 23.02. 14:30 Alkmaar - Zwolle
    Ne 23.02. 14:30 Arnheim - PSV Eindhoven
    Ne 23.02. 16:45 Heracles - Ajax

    25.kolo

    28.02. 20:00 Tilburg - Groningen
    So 29.02. 18:30 Den Haag - Heracles
    So 29.02. 19:45 Venlo - Sittard
    So 29.02. 19:45 Zwolle - Arnheim
    So 29.02. 20:45 Twente - Heerenveen
    Ne 01.03. 12:15 Waalwijk - Utrecht
    Ne 01.03. 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord
    Ne 01.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Emmen
    Ne 01.03. 20:00 Ajax - Alkmaar

    26.kolo

    06.03. 20:00 Sittard - Zwolle
    So 07.03. 18:30 Alkmaar - Den Haag
    So 07.03. 19:45 Emmen - Venlo
    So 07.03. 19:45 Arnheim - Twente
    So 07.03. 20:45 Heerenveen - Ajax
    Ne 08.03. 12:15 Utrecht - Sparta Rotterdam
    Ne 08.03. 14:30 Feyenoord - Tilburg
    Ne 08.03. 14:30 Heracles - Waalwijk
    Ne 08.03. 16:45 Groningen - PSV Eindhoven

    27.kolo

    13.03. 20:00 Den Haag - Sittard
    So 14.03. 18:30 Tilburg - Heerenveen
    So 14.03. 19:45 PSV Eindhoven - Emmen
    So 14.03. 19:45 Zwolle - Heracles
    So 14.03. 20:45 Utrecht - Arnheim
    Ne 15.03. 12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord
    Ne 15.03. 14:30 Waalwijk - Groningen
    Ne 15.03. 16:45 Venlo - Alkmaar
    Ne 15.03. 20:00 Ajax - Twente

    28.kolo

    20.03. 20:00 Heracles - Sparta Rotterdam
    So 21.03. 18:30 Twente - Den Haag
    So 21.03. 19:45 Arnheim - Tilburg
    So 21.03. 19:45 Zwolle - Venlo
    So 21.03. 20:45 Heerenveen - Waalwijk
    Ne 22.03. 12:15 Sittard - PSV Eindhoven
    Ne 22.03. 14:30 Emmen - Utrecht
    Ne 22.03. 14:30 Feyenoord - Ajax
    Ne 22.03. 16:45 Groningen - Alkmaar

    29.kolo

    So 04.04. 18:30 PSV Eindhoven - Heracles
    So 04.04. 18:30 Sparta Rotterdam - Heerenveen
    So 04.04. 19:45 Venlo - Tilburg
    So 04.04. 20:45 Alkmaar - Arnheim
    So 04.04. 20:45 Utrecht - Groningen
    Ne 05.04. 12:15 Waalwijk - Feyenoord
    Ne 05.04. 14:30 Ajax - Zwolle
    Ne 05.04. 14:30 Den Haag - Emmen
    Ne 05.04. 16:45 Twente - Sittard

    30.kolo

    10.04. 20:00 Groningen - Heerenveen
    So 11.04. 18:30 Arnheim - Waalwijk
    So 11.04. 19:45 Feyenoord - Venlo
    So 11.04. 19:45 Heracles - Alkmaar
    So 11.04. 20:45 Tilburg - Den Haag
    Ne 12.04. 12:15 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
    Ne 12.04. 14:30 Emmen - Ajax
    Ne 12.04. 14:30 Sittard - Utrecht
    Ne 12.04. 16:45 Zwolle - Twente

    31.kolo

    Út 21.04. 18:30 Alkmaar - PSV Eindhoven
    Út 21.04. 20:45 Sparta Rotterdam - Zwolle
    St 22.04. 18:30 Den Haag - Feyenoord
    St 22.04. 18:30 Waalwijk - Tilburg
    St 22.04. 19:45 Groningen - Sittard
    St 22.04. 20:45 Heerenveen - Emmen
    St 22.04. 20:45 Utrecht - Heracles
    Čt 23.04. 18:30 Ajax - Arnheim
    Čt 23.04. 20:45 Twente - Venlo

    32.kolo

    So 25.04. 18:30 PSV Eindhoven - Utrecht
    So 25.04. 18:30 Sittard - Alkmaar
    So 25.04. 19:45 Emmen - Waalwijk
    So 25.04. 20:45 Feyenoord - Groningen
    So 25.04. 20:45 Zwolle - Heerenveen
    Ne 26.04. 12:15 Heracles - Twente
    Ne 26.04. 14:30 Venlo - Den Haag
    Ne 26.04. 14:30 Tilburg - Ajax
    Ne 26.04. 16:45 Arnheim - Sparta Rotterdam

    33.kolo

    Ne 03.05. 14:30 Ajax - Venlo
    Ne 03.05. 14:30 Alkmaar - Utrecht
    Ne 03.05. 14:30 Groningen - Den Haag
    Ne 03.05. 14:30 Heerenveen - PSV Eindhoven
    Ne 03.05. 14:30 Sparta Rotterdam - Tilburg
    Ne 03.05. 14:30 Twente - Feyenoord
    Ne 03.05. 14:30 Arnheim - Heracles
    Ne 03.05. 14:30 Waalwijk - Sittard
    Ne 03.05. 14:30 Zwolle - Emmen

    34.kolo

    Ne 10.05. 14:30 Den Haag - Zwolle
    Ne 10.05. 14:30 Emmen - Alkmaar
    Ne 10.05. 14:30 Feyenoord - Arnheim
    Ne 10.05. 14:30 Heracles - Groningen
    Ne 10.05. 14:30 PSV Eindhoven - Waalwijk
    Ne 10.05. 14:30 Sittard - Ajax
    Ne 10.05. 14:30 Utrecht - Heerenveen
    Ne 10.05. 14:30 Venlo - Sparta Rotterdam
    Ne 10.05. 14:30 Tilburg - Twente
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 2 3 65:19 53
    2. 22 15 2 5 46:17 47
    3. 22 12 7 3 45:33 43
    4. 23 12 6 5 50:26 42
    5. 23 12 5 6 32:27 41
    6. 23 11 5 7 40:29 38
    7. 22 10 5 7 42:30 35
    8. 23 10 5 8 26:21 35
    9. 24 8 6 10 35:39 30
    10. 23 8 5 10 35:32 29
    11. 23 7 8 8 35:34 29
    12. 23 7 6 10 31:40 27
    13. 23 7 5 11 24:38 26
    14. 23 6 6 11 27:49 24
    15. 23 7 3 13 23:48 24
    16. 23 6 4 13 32:49 22
    17. 23 4 5 14 23:48 17
    18. 24 3 3 18 23:55 12