Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 13793
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1535
Týden:
22
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

19.07. 19:00 Osijek - Slaven Belupo 2:0 (1:0)
19.07. 21:00 Din. Zagreb - Lok. Zagreb 3:0 (2:0)
So 20.07. 19:00 Rijeka - Varaždin 2:1 (1:1)
So 20.07. 21:00 Gorica - Zaprešič 1:1 (1:0)
Ne 21.07. 20:00 Hajduk Split - Istra 1961 2:0 (1:0)

2.kolo

26.07. 20:00 Zaprešič - Istra 1961 0:2 (0:0)
So 27.07. 19:00 Slaven Belupo - Din. Zagreb 0:3 (0:2)
So 27.07. 21:00 Lok. Zagreb - Rijeka 0:1 (0:0)
Ne 28.07. 18:00 Gorica - Osijek 3:1 (1:0)
Ne 28.07. 20:00 Varaždin - Hajduk Split 0:3 (0:0)

3.kolo

02.08. 20:00 Din. Zagreb - Gorica 3:1 (1:0)
So 03.08. 19:00 Istra 1961 - Varaždin 3:1 (1:0)
So 03.08. 21:00 Rijeka - Slaven Belupo 3:1 (2:0)
Ne 04.08. 18:00 Hajduk Split - Lok. Zagreb 3:0 (2:0)
Ne 04.08. 20:00 Osijek - Zaprešič 3:1 (0:1)

4.kolo

09.08. 20:00 Osijek - Din. Zagreb 0:0 (0:0)
So 10.08. 19:00 Zaprešič - Varaždin 2:2 (2:1)
So 10.08. 21:00 Lok. Zagreb - Istra 1961 4:1 (2:0)
Ne 11.08. 18:00 Slaven Belupo - Hajduk Split 2:1 (1:0)
Ne 11.08. 20:00 Gorica - Rijeka 2:0 (1:0)

5.kolo

16.08. 20:00 Zaprešič - Din. Zagreb 1:2 (1:1)
So 17.08. 19:00 Varaždin - Lok. Zagreb 1:1 (1:0)
So 17.08. 21:00 Istra 1961 - Slaven Belupo 2:3 (2:2)
Ne 18.08. 18:00 Hajduk Split - Gorica 3:0 (1:0)
Ne 18.08. 20:00 Rijeka - Osijek 1:1 (1:0)

7.kolo

30.08. 20:00 Lok. Zagreb - Slaven Belupo 6:1 (2:0)
So 31.08. 18:30 Hajduk Split - Din. Zagreb 1:0 (0:0)
So 31.08. 21:00 Istra 1961 - Osijek 0:0 (0:0)
Ne 01.09. 18:00 Varaždin - Gorica 1:3 (1:1)
Ne 01.09. 20:00 Rijeka - Zaprešič 1:1 (1:1)

8.kolo

13.09. 18:00 Din. Zagreb - Istra 1961 1:0 (0:0)
So 14.09. 16:30 Zaprešič - Slaven Belupo 3:1 (0:0)
So 14.09. 19:00 Gorica - Lok. Zagreb 0:0 (0:0)
Ne 15.09. 16:30 Osijek - Varaždin 2:2 (2:0)
Ne 15.09. 19:00 Rijeka - Hajduk Split 1:1 (1:0)

9.kolo

20.09. 18:00 Lok. Zagreb - Osijek 2:1 (1:1)
So 21.09. 16:30 Slaven Belupo - Gorica 2:0 (1:0)
So 21.09. 19:00 Varaždin - Din. Zagreb 1:0 (0:0)
Ne 22.09. 16:30 Hajduk Split - Zaprešič 3:1 (1:0)
Ne 22.09. 19:00 Istra 1961 - Rijeka 0:3 (0:2)

10.kolo

27.09. 18:00 Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0:4 (0:1)
So 28.09. 16:30 Varaždin - Rijeka 0:2 (0:2)
So 28.09. 19:00 Slaven Belupo - Osijek 0:4 (0:3)
Ne 29.09. 15:30 Zaprešič - Gorica 0:2 (0:1)
Ne 29.09. 19:00 Istra 1961 - Hajduk Split 1:1 (0:1)

11.kolo

04.10. 18:00 Istra 1961 - Zaprešič 2:2 (0:1)
So 05.10. 15:00 Hajduk Split - Varaždin 2:0 (1:0)
So 05.10. 17:00 Din. Zagreb - Slaven Belupo 1:0 (1:0)
So 05.10. 19:00 Osijek - Gorica 2:1 (0:0)
Ne 06.10. 19:00 Rijeka - Lok. Zagreb 1:1 (1:0)

12.kolo

18.10. 18:00 Gorica - Din. Zagreb 2:4 (0:2)
So 19.10. 15:00 Varaždin - Istra 1961 1:0 (0:0)
So 19.10. 17:30 Slaven Belupo - Rijeka 1:2 (1:0)
Ne 20.10. 15:00 Zaprešič - Osijek 3:3 (2:1)
Ne 20.10. 17:30 Lok. Zagreb - Hajduk Split 0:0 (0:0)

13.kolo

25.10. 18:00 Varaždin - Zaprešič 0:1 (0:1)
So 26.10. 15:00 Hajduk Split - Slaven Belupo 2:0 (1:0)
So 26.10. 17:30 Rijeka - Gorica 1:2 (0:0)
Ne 27.10. 15:00 Istra 1961 - Lok. Zagreb 0:2 (0:0)
Ne 27.10. 17:30 Din. Zagreb - Osijek 1:0 (1:0)

14.kolo

So 02.11. 15:00 Din. Zagreb - Zaprešič 1:0 (0:0)
So 02.11. 17:30 Gorica - Hajduk Split 2:1 (1:1)
Ne 03.11. 15:00 Slaven Belupo - Istra 1961 0:0 (0:0)
Ne 03.11. 17:30 Osijek - Rijeka 3:2 (0:0)
Po 04.11. 18:00 Lok. Zagreb - Varaždin 2:1 (1:1)

15.kolo

08.11. 18:00 Istra 1961 - Gorica 2:2 (1:1)
So 09.11. 15:00 Lok. Zagreb - Zaprešič 3:1 (1:0)
So 09.11. 17:30 Varaždin - Slaven Belupo 0:0 (0:0)
Ne 10.11. 15:00 Hajduk Split - Osijek 3:2 (2:1)
Ne 10.11. 17:30 Rijeka - Din. Zagreb 0:5 (0:4)

16.kolo

22.11. 18:00 Din. Zagreb - Hajduk Split 1:1 (1:1)
So 23.11. 15:00 Gorica - Varaždin 1:0 (0:0)
So 23.11. 17:30 Slaven Belupo - Lok. Zagreb 1:0 (1:0)
Ne 24.11. 15:00 Osijek - Istra 1961 1:0 (0:0)
Ne 24.11. 17:30 Zaprešič - Rijeka 1:4 (0:4)

17.kolo

29.11. 17:00 Slaven Belupo - Zaprešič 3:0 (2:0)
29.11. 19:00 Lok. Zagreb - Gorica 4:0 (2:0)
So 30.11. 15:00 Varaždin - Osijek 1:1 (0:1)
So 30.11. 17:30 Istra 1961 - Din. Zagreb 1:2 (0:1)
Ne 01.12. 17:30 Hajduk Split - Rijeka 0:4 (0:1)

18.kolo

06.12. 18:00 Din. Zagreb - Varaždin 1:0 (0:0)
So 07.12. 15:00 Gorica - Slaven Belupo 2:0 (2:0)
So 07.12. 17:30 Zaprešič - Hajduk Split 1:1 (1:1)
Ne 08.12. 15:00 Osijek - Lok. Zagreb 4:0 (0:0)
Ne 08.12. 17:30 Rijeka - Istra 1961 2:0 (2:0)

19.kolo

13.12. 18:00 Gorica - Zaprešič 1:1 (1:0)
So 14.12. 15:00 Rijeka - Varaždin 3:1 (1:0)
So 14.12. 17:30 Din. Zagreb - Lok. Zagreb 1:0 (0:0)
Ne 15.12. 15:00 Osijek - Slaven Belupo 3:2 (1:0)
Ne 15.12. 17:30 Hajduk Split - Istra 1961 2:1 (0:1)

6.kolo

So 24.08. 19:00 Slaven Belupo - Varaždin 1:1 (0:0)
Ne 25.08. 16:00 Zaprešič - Lok. Zagreb 1:2 (0:1)
Ne 25.08. 18:00 Gorica - Istra 1961 1:1 (0:1)
Ne 25.08. 20:00 Osijek - Hajduk Split 1:0 (1:0)
St 18.12. 18:00 Din. Zagreb - Rijeka 3:0 (2:0)

20.kolo

31.01. 18:00 Zaprešič - Istra 1961 2:0 (2:0)
So 01.02. 15:00 Lok. Zagreb - Rijeka 2:1 (1:0)
So 01.02. 17:30 Slaven Belupo - Din. Zagreb 0:2 (0:1)
Ne 02.02. 15:00 Varaždin - Hajduk Split 0:3 (0:1)
Ne 02.02. 17:30 Gorica - Osijek 0:0 (0:0)

21.kolo

07.02. 18:00 Istra 1961 - Varaždin 1:0 (1:0)
So 08.02. 15:00 Osijek - Zaprešič 1:1 (1:1)
So 08.02. 17:30 Hajduk Split - Lok. Zagreb 1:0 (1:0)
Ne 09.02. 15:00 Rijeka - Slaven Belupo 1:0 (1:0)
Ne 09.02. 17:30 Din. Zagreb - Gorica 2:0 (0:0)

22.kolo

14.02. 18:00 Lok. Zagreb - Istra 1961 2:0 (0:0)
So 15.02. 15:00 Zaprešič - Varaždin 1:2 (1:0)
So 15.02. 17:30 Slaven Belupo - Hajduk Split 2:1 (1:1)
Ne 16.02. 15:00 Osijek - Din. Zagreb 1:0 (0:0)
Ne 16.02. 17:30 Gorica - Rijeka 0:0 (0:0)

23.kolo

21.02. 18:00 Varaždin - Lok. Zagreb 0:2 (0:2)
So 22.02. 15:00 Hajduk Split - Gorica 6:0 (3:0)
So 22.02. 17:30 Rijeka - Osijek 1:0 (1:0)
Ne 23.02. 15:00 Din. Zagreb - Zaprešič 3:2 (1:1)
Ne 23.02. 17:30 Istra 1961 - Slaven Belupo 1:1 (1:1)

24.kolo

Čt 27.02. 16:30 Zaprešič - Lok. Zagreb 0:2 (0:1)
28.02. 17:00 Slaven Belupo - Varaždin 0:0 (0:0)
28.02. 19:00 Gorica - Istra 1961 3:0 (0:0)
So 29.02. 15:00 Osijek - Hajduk Split 0:0 (0:0)
So 29.02. 17:30 Din. Zagreb - Rijeka 4:0 (1:0)

25.kolo

Út 03.03. 17:00 Lok. Zagreb - Slaven Belupo 3:0 (0:0)
Út 03.03. 19:00 Rijeka - Zaprešič 4:1 (2:0)
St 04.03. 15:00 Istra 1961 - Osijek 1:0 (1:0)
St 04.03. 17:00 Varaždin - Gorica 2:2 (2:0)
St 04.03. 19:00 Hajduk Split - Din. Zagreb 0:2 (0:0)

26.kolo

So 07.03. 15:00 Zaprešič - Slaven Belupo 0:2 (0:2)
So 07.03. 17:30 Osijek - Varaždin 2:0 (2:0)
Ne 08.03. 15:00 Din. Zagreb - Istra 1961 2:0 (1:0)
Ne 08.03. 17:30 Rijeka - Hajduk Split 2:0 (0:0)
Po 09.03. 18:00 Gorica - Lok. Zagreb 1:3 (0:0)

28.kolo

So 21.03. 00:00 Zaprešič - Gorica odloženo
So 21.03. 00:00 Slaven Belupo - Osijek odloženo
So 21.03. 00:00 Lok. Zagreb - Din. Zagreb odloženo
So 21.03. 00:00 Varaždin - Rijeka odloženo
So 21.03. 00:00 Istra 1961 - Hajduk Split odloženo

29.kolo

So 04.04. 00:00 Istra 1961 - Zaprešič odloženo
So 04.04. 00:00 Hajduk Split - Varaždin odloženo
So 04.04. 00:00 Rijeka - Lok. Zagreb odloženo
So 04.04. 00:00 Din. Zagreb - Slaven Belupo odloženo
So 04.04. 00:00 Osijek - Gorica odloženo

30.kolo

So 11.04. 00:00 Zaprešič - Osijek
So 11.04. 00:00 Gorica - Din. Zagreb
So 11.04. 00:00 Slaven Belupo - Rijeka
So 11.04. 00:00 Lok. Zagreb - Hajduk Split
So 11.04. 00:00 Varaždin - Istra 1961

31.kolo

So 18.04. 00:00 Varaždin - Zaprešič
So 18.04. 00:00 Istra 1961 - Lok. Zagreb
So 18.04. 00:00 Hajduk Split - Slaven Belupo
So 18.04. 00:00 Rijeka - Gorica
So 18.04. 00:00 Din. Zagreb - Osijek

32.kolo

St 22.04. 00:00 Din. Zagreb - Zaprešič
St 22.04. 00:00 Osijek - Rijeka
St 22.04. 00:00 Gorica - Hajduk Split
St 22.04. 00:00 Slaven Belupo - Istra 1961
St 22.04. 00:00 Lok. Zagreb - Varaždin

33.kolo

So 25.04. 00:00 Lok. Zagreb - Zaprešič
So 25.04. 00:00 Varaždin - Slaven Belupo
So 25.04. 00:00 Istra 1961 - Gorica
So 25.04. 00:00 Hajduk Split - Osijek
So 25.04. 00:00 Rijeka - Din. Zagreb

34.kolo

So 02.05. 00:00 Zaprešič - Rijeka
So 02.05. 00:00 Din. Zagreb - Hajduk Split
So 02.05. 00:00 Osijek - Istra 1961
So 02.05. 00:00 Gorica - Varaždin
So 02.05. 00:00 Slaven Belupo - Lok. Zagreb

35.kolo

So 09.05. 00:00 Slaven Belupo - Zaprešič
So 09.05. 00:00 Lok. Zagreb - Gorica
So 09.05. 00:00 Varaždin - Osijek
So 09.05. 00:00 Istra 1961 - Din. Zagreb
So 09.05. 00:00 Hajduk Split - Rijeka

36.kolo

Ne 17.05. 00:00 Zaprešič - Hajduk Split
Ne 17.05. 00:00 Rijeka - Istra 1961
Ne 17.05. 00:00 Din. Zagreb - Varaždin
Ne 17.05. 00:00 Osijek - Lok. Zagreb
Ne 17.05. 00:00 Gorica - Slaven Belupo

27.kolo

Po 01.06. 15:00 Hajduk Split - Zaprešič
Po 01.06. 15:00 Slaven Belupo - Gorica
Po 01.06. 17:30 Istra 1961 - Rijeka
Po 01.06. 17:30 Varaždin - Din. Zagreb
Po 01.06. 18:00 Lok. Zagreb - Osijek
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 21 2 3 51:11 65
2. 26 14 5 7 42:31 47
3. 26 14 4 8 41:28 46
4. 26 13 6 7 41:23 45
5. 26 11 9 6 38:25 42
6. 26 9 8 9 32:40 35
7. 26 7 5 14 23:43 26
8. 26 4 7 15 19:40 19
9. 26 3 8 15 18:41 17
10. 26 3 8 15 28:51 17