Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 13797
  • Návštěvy: 704/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24110
    Týden:
    704
    Dnes:
    119
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:15 Jihlava B - Slavoj Polná 3:1 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Start Brno - Ždírec n.D. 4:1 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Žďár n.Sázavou - Stará Říše 0:3 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Tasovice - Zbrojovka Brno B 1:5 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Lanžhot - Havlíčkův Brod 9:0 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Humpolec - Bystřice n.P. 1:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav 3:1 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 10:15 Havlíčkův Brod - Humpolec 3:4 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Břeclav - Start Brno 0:6 (0:4)
    So 17.08. 16:30 Bystřice n.P. - Velká Bíteš 1:3 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Stará Říše - Tasovice 7:1 (5:0)
    Ne 18.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Lanžhot 1:3 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Ždírec n.D. - Jihlava B 1:2 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:15 Jihlava B - Břeclav 5:0 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Start Brno - Bystřice n.P. 0:4 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Tasovice 3:4 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Lanžhot - Stará Říše 4:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Humpolec - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Slavoj Polná - Ždírec n.D. 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 31.08. 10:15 Havlíčkův Brod - Start Brno 1:6 (0:3)
    So 31.08. 16:00 Břeclav - Slavoj Polná 1:4 (0:2)
    So 31.08. 16:00 Bystřice n.P. - Jihlava B 0:6 (0:3)
    Ne 01.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Velká Bíteš 5:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:00 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Stará Říše - Humpolec 3:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:00 Tasovice - Lanžhot 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 07.09. 10:15 Jihlava B - Havlíčkův Brod 3:0 (1:0)
    So 07.09. 15:00 Velká Bíteš - Stará Říše 0:1 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Lanžhot 0:5 (0:3)
    So 07.09. 16:00 Slavoj Polná - Bystřice n.P. 2:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Humpolec - Tasovice 3:4 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Ždírec n.D. - Břeclav 4:0 (3:0)
    St 18.09. 16:30 Start Brno - Zbrojovka Brno B 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 10:15 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 5:1 (2:0)
    So 14.09. 13:30 Bystřice n.P. - Ždírec n.D. 2:3 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Břeclav - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 10:30 Lanžhot - Humpolec 4:0 (4:0)
    Ne 15.09. 16:00 Stará Říše - Start Brno 5:3 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Tasovice - Velká Bíteš 6:0 (4:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:15 Jihlava B - Stará Říše 4:2 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Start Brno - Tasovice 1:3 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Břeclav - Bystřice n.P. 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Žďár n.Sázavou - Humpolec 3:4 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Velká Bíteš - Lanžhot 1:1 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Slavoj Polná - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:15 Havlíčkův Brod - Břeclav 4:3 (4:1)
    So 28.09. 15:30 Bystřice n.P. - Žďár n.Sázavou 2:2 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Ždírec n.D. 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Stará Říše - Slavoj Polná 5:1 (3:1)
    Ne 29.09. 15:30 Tasovice - Jihlava B 3:3 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Lanžhot - Start Brno 6:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Humpolec - Velká Bíteš 0:3 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:15 Jihlava B - Lanžhot 2:1 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Start Brno - Humpolec 5:4 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Břeclav - Zbrojovka Brno B 1:3 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Bystřice n.P. - Havlíčkův Brod 3:0 (3:0)
    So 05.10. 15:30 Ždírec n.D. - Stará Říše 4:1 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Velká Bíteš 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Slavoj Polná - Tasovice 1:5 (0:2)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Bystřice n.P. 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Stará Říše - Břeclav 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Tasovice - Ždírec n.D. 2:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Lanžhot - Slavoj Polná 6:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Humpolec - Jihlava B 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velká Bíteš - Start Brno 1:2 (0:2)

    12.kolo

    So 19.10. 10:15 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno B 1:4 (0:2)
    So 19.10. 14:30 Břeclav - Tasovice 0:3 (0:2)
    So 19.10. 14:30 Bystřice n.P. - Stará Říše 5:2 (3:1)
    Ne 20.10. 10:15 Jihlava B - Velká Bíteš 9:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Start Brno 1:6 (1:4)
    Ne 20.10. 14:30 Slavoj Polná - Humpolec 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Ždírec n.D. - Lanžhot 0:4 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Start Brno - Jihlava B 1:3 (1:1)
    Ne 27.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Žďár n.Sázavou 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Stará Říše - Havlíčkův Brod 4:2 (3:2)
    Ne 27.10. 14:30 Tasovice - Bystřice n.P. 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Lanžhot - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Humpolec - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Velká Bíteš - Slavoj Polná 0:0 (0:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:15 Havlíčkův Brod - Tasovice 3:5 (2:4)
    So 02.11. 14:00 Břeclav - Humpolec 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Bystřice n.P. - Lanžhot 0:5 (0:2)
    Ne 03.11. 10:15 Jihlava B - Žďár n.Sázavou 3:2 (2:2)
    Ne 03.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Stará Říše 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Slavoj Polná - Start Brno 0:4 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Ždírec n.D. - Velká Bíteš 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 1 0 46:12 37
    2. 13 11 0 2 43:9 33
    3. 13 10 1 2 50:7 31
    4. 13 8 3 2 41:30 27
    5. 13 8 0 5 37:27 24
    6. 13 7 1 5 25:22 22
    7. 13 7 0 6 38:33 22
    8. 13 4 4 5 22:28 16
    9. 13 4 0 9 22:34 12
    10. 13 3 2 8 18:34 11
    11. 13 3 2 8 12:31 11
    12. 13 3 0 10 21:46 9
    13. 13 2 2 9 12:42 8
    14. 13 0 2 11 8:40 2