Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 13799
  • Návštěvy: 117/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2317
    Týden:
    117
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    1.kolo

    26.07. 20:45 Rapid Vídeň - Salzburg 0:2 (0:1)
    So 27.07. 17:00 Admira - Wolfsberger 0:3 (0:1)
    So 27.07. 17:00 Tirol - Austria Vídeň 3:1 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 LASK Linz - Altach 2:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Mattersburg - Hartberg 2:1 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Sturm Graz - St. Pölten 3:0 (2:0)

    2.kolo

    So 03.08. 17:00 Altach - Tirol 3:2 (2:2)
    So 03.08. 17:00 Austria Vídeň - LASK Linz 0:3 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Hartberg - Admira 4:1 (2:0)
    Ne 04.08. 17:00 Wolfsberger - Sturm Graz 0:1 (0:1)
    Ne 04.08. 17:00 Salzburg - Mattersburg 4:1 (3:0)
    Ne 04.08. 17:00 St. Pölten - Rapid Vídeň 2:2 (1:1)

    3.kolo

    So 10.08. 17:00 Admira - LASK Linz 0:1 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Rapid Vídeň - Altach 2:1 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Salzburg - Wolfsberger 5:2 (2:1)
    Ne 11.08. 17:00 Hartberg - Sturm Graz 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Mattersburg - Austria Vídeň 1:5 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Tirol - St. Pölten 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 17.08. 17:00 Wolfsberger - Mattersburg 5:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 LASK Linz - Tirol 1:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 St. Pölten - Salzburg 0:6 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Altach - Hartberg 3:3 (0:3)
    Ne 18.08. 17:00 Austria Vídeň - Admira 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Sturm Graz - Rapid Vídeň 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 24.08. 17:00 Wolfsberger - Altach 5:2 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Mattersburg - St. Pölten 0:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Rapid Vídeň - LASK Linz 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Hartberg - Austria Vídeň 2:2 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Salzburg - Admira 5:0 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Sturm Graz - Tirol 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 31.08. 17:00 Admira - Mattersburg 1:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 LASK Linz - Wolfsberger 0:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Tirol - Salzburg 1:5 (0:3)
    Ne 01.09. 17:00 Altach - Sturm Graz 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 St. Pölten - Hartberg 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 17:00 Mattersburg - Tirol 0:2 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Salzburg - Hartberg 7:2 (2:1)
    So 14.09. 17:00 Sturm Graz - LASK Linz 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 14:30 Altach - St. Pölten 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 14:30 Rapid Vídeň - Admira 5:0 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Wolfsberger - Austria Vídeň 3:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 17:00 Admira - St. Pölten 1:1 (1:0)
    So 21.09. 17:00 Mattersburg - Sturm Graz 3:3 (1:2)
    So 21.09. 17:00 Tirol - Rapid Vídeň 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 14:30 Austria Vídeň - Altach 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 14:30 Hartberg - Wolfsberger 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 17:00 LASK Linz - Salzburg 2:2 (2:1)

    9.kolo

    So 28.09. 17:00 Wolfsberger - Tirol 2:2 (0:0)
    So 28.09. 17:00 Salzburg - Austria Vídeň 4:1 (2:1)
    So 28.09. 17:00 St. Pölten - LASK Linz 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 14:30 Altach - Mattersburg 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 14:30 Sturm Graz - Admira 4:1 (1:0)
    Ne 29.09. 17:00 Rapid Vídeň - Hartberg 3:3 (1:1)

    10.kolo

    So 05.10. 17:00 Admira - Tirol 3:1 (3:1)
    So 05.10. 17:00 Mattersburg - Rapid Vídeň 2:3 (1:1)
    So 05.10. 17:00 Salzburg - Altach 6:0 (3:0)
    Ne 06.10. 14:30 Wolfsberger - St. Pölten 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 14:30 Hartberg - LASK Linz 1:2 (0:0)
    Ne 06.10. 17:00 Austria Vídeň - Sturm Graz 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 19.10. 17:00 Altach - Admira 1:4 (0:3)
    So 19.10. 17:00 LASK Linz - Mattersburg 7:2 (3:2)
    So 19.10. 17:00 Sturm Graz - Salzburg 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 St. Pölten - Austria Vídeň 2:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Tirol - Hartberg 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 17:00 Rapid Vídeň - Wolfsberger 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 26.10. 17:00 Austria Vídeň - Tirol 2:3 (0:2)
    So 26.10. 17:00 Hartberg - Mattersburg 3:1 (1:0)
    So 26.10. 17:00 St. Pölten - Sturm Graz 0:4 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Wolfsberger - Admira 2:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Altach - LASK Linz 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 17:00 Salzburg - Rapid Vídeň 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 02.11. 17:00 Sturm Graz - Wolfsberger 0:4 (0:3)
    So 02.11. 17:00 Mattersburg - Salzburg 0:3 (0:2)
    So 02.11. 17:00 Rapid Vídeň - St. Pölten 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:30 Tirol - Altach 0:4 (0:1)
    Ne 03.11. 14:30 Admira - Hartberg 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 17:00 LASK Linz - Austria Vídeň 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 17:00 Altach - Rapid Vídeň 0:3 (0:3)
    So 09.11. 17:00 Sturm Graz - Hartberg 3:1 (0:0)
    So 09.11. 17:00 St. Pölten - Tirol 5:1 (3:1)
    Ne 10.11. 14:30 LASK Linz - Admira 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 14:30 Austria Vídeň - Mattersburg 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 17:00 Wolfsberger - Salzburg 0:3 (0:1)

    15.kolo

    So 23.11. 17:00 Mattersburg - Wolfsberger 1:4 (0:2)
    So 23.11. 17:00 Tirol - LASK Linz 0:2 (0:0)
    So 23.11. 17:00 Salzburg - St. Pölten 2:2 (2:1)
    Ne 24.11. 14:30 Hartberg - Altach 2:1 (1:1)
    Ne 24.11. 14:30 Admira - Austria Vídeň 0:0 (0:0)
    Ne 24.11. 17:00 Rapid Vídeň - Sturm Graz 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 30.11. 17:00 St. Pölten - Mattersburg 0:0 (0:0)
    So 30.11. 17:00 Austria Vídeň - Hartberg 5:0 (3:0)
    So 30.11. 17:00 Tirol - Sturm Graz 1:5 (0:2)
    Ne 01.12. 14:30 Altach - Wolfsberger 2:1 (2:0)
    Ne 01.12. 14:30 Admira - Salzburg 1:1 (1:0)
    Ne 01.12. 17:00 LASK Linz - Rapid Vídeň 0:4 (0:1)

    17.kolo

    So 07.12. 17:00 Wolfsberger - LASK Linz 1:3 (0:2)
    So 07.12. 17:00 Salzburg - Tirol 5:1 (3:0)
    So 07.12. 17:00 Hartberg - St. Pölten 3:2 (2:0)
    Ne 08.12. 14:30 Mattersburg - Admira 1:2 (0:0)
    Ne 08.12. 14:30 Sturm Graz - Altach 1:2 (1:0)
    Ne 08.12. 17:00 Rapid Vídeň - Austria Vídeň 2:2 (1:2)

    18.kolo

    So 14.12. 17:00 St. Pölten - Altach 0:3 (0:0)
    So 14.12. 17:00 Admira - Rapid Vídeň 0:3 (0:2)
    So 14.12. 17:00 Hartberg - Salzburg 2:2 (1:1)
    Ne 15.12. 14:30 Austria Vídeň - Wolfsberger 1:1 (1:0)
    Ne 15.12. 14:30 Tirol - Mattersburg 1:3 (0:1)
    Ne 15.12. 17:00 LASK Linz - Sturm Graz 3:3 (2:3)

    19.kolo

    14.02. 19:00 Salzburg - LASK Linz 2:3 (1:2)
    So 15.02. 17:00 Altach - Austria Vídeň 2:2 (2:1)
    So 15.02. 17:00 Wolfsberger - Hartberg 3:0 (0:0)
    Ne 16.02. 14:30 St. Pölten - Admira 2:2 (0:0)
    Ne 16.02. 14:30 Sturm Graz - Mattersburg 1:2 (0:2)
    Ne 16.02. 17:00 Rapid Vídeň - Tirol 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 22.02. 17:00 Tirol - Wolfsberger 2:0 (2:0)
    So 22.02. 17:00 Mattersburg - Altach 0:0 (0:0)
    So 22.02. 17:00 Admira - Sturm Graz 0:2 (0:1)
    Ne 23.02. 14:30 Hartberg - Rapid Vídeň 2:2 (1:1)
    Ne 23.02. 14:30 LASK Linz - St. Pölten 4:1 (3:1)
    Ne 23.02. 17:00 Austria Vídeň - Salzburg 2:2 (0:1)

    21.kolo

    Ne 01.03. 17:00 St. Pölten - Wolfsberger 0:4 (0:1)
    Ne 01.03. 17:00 Tirol - Admira 1:1 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 Sturm Graz - Austria Vídeň 1:1 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 LASK Linz - Hartberg 5:1 (0:1)
    Ne 01.03. 17:00 Rapid Vídeň - Mattersburg 3:1 (1:1)
    Po 02.03. 19:00 Altach - Salzburg 3:2 (1:0)

    22.kolo

    So 07.03. 17:00 Admira - Altach 2:0 (0:0)
    So 07.03. 17:00 Wolfsberger - Rapid Vídeň 2:2 (1:1)
    So 07.03. 17:00 Austria Vídeň - St. Pölten 0:0 (0:0)
    So 07.03. 17:00 Hartberg - Tirol 0:3 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Mattersburg - LASK Linz 0:1 (0:1)
    Ne 08.03. 14:30 Salzburg - Sturm Graz 2:0 (0:0)

    23.kolo

    Út 02.06. 18:30 Mattersburg - Altach 1:1 (1:1)
    Út 02.06. 18:30 Tirol - St. Pölten 0:5 (0:3)
    Út 02.06. 20:30 Austria Vídeň - Admira 1:0 (0:0)
    St 03.06. 18:30 LASK Linz - Hartberg 1:2 (1:1)
    St 03.06. 18:30 Sturm Graz - Wolfsberger 1:2 (0:1)
    St 03.06. 20:30 Salzburg - Rapid Vídeň 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 06.06. 17:00 Admira - Mattersburg
    So 06.06. 17:00 Altach - Tirol
    So 06.06. 17:00 St. Pölten - Austria Vídeň
    Ne 07.06. 17:00 Hartberg - Salzburg
    Ne 07.06. 17:00 Wolfsberger - LASK Linz
    Ne 07.06. 19:30 Rapid Vídeň - Sturm Graz

    25.kolo

    Út 09.06. 17:00 Austria Vídeň - Altach
    Út 09.06. 17:00 St. Pölten - Admira
    Út 09.06. 17:00 Tirol - Mattersburg
    St 10.06. 17:00 LASK Linz - Rapid Vídeň
    St 10.06. 17:00 Sturm Graz - Salzburg
    St 10.06. 17:00 Wolfsberger - Hartberg

    26.kolo

    So 13.06. 17:00 Admira - Tirol
    So 13.06. 17:00 Altach - St. Pölten
    So 13.06. 17:00 Mattersburg - Austria Vídeň
    Ne 14.06. 17:00 Salzburg - LASK Linz
    Ne 14.06. 17:00 Hartberg - Sturm Graz
    Ne 14.06. 17:00 Rapid Vídeň - Wolfsberger

    27.kolo

    Út 16.06. 17:00 Admira - Altach
    Út 16.06. 17:00 Austria Vídeň - Tirol
    Út 16.06. 17:00 St. Pölten - Mattersburg
    St 17.06. 17:00 LASK Linz - Sturm Graz
    St 17.06. 17:00 Hartberg - Rapid Vídeň
    St 17.06. 17:00 Wolfsberger - Salzburg

    28.kolo

    So 20.06. 17:00 Altach - Admira
    So 20.06. 17:00 Tirol - Austria Vídeň
    So 20.06. 17:00 Mattersburg - St. Pölten
    Ne 21.06. 17:00 Sturm Graz - LASK Linz
    Ne 21.06. 17:00 Rapid Vídeň - Hartberg
    Ne 21.06. 17:00 Salzburg - Wolfsberger

    29.kolo

    Út 23.06. 17:00 Admira - Austria Vídeň
    Út 23.06. 17:00 Altach - Mattersburg
    Út 23.06. 17:00 St. Pölten - Tirol
    St 24.06. 17:00 Rapid Vídeň - Salzburg
    St 24.06. 17:00 Hartberg - LASK Linz
    St 24.06. 17:00 Wolfsberger - Sturm Graz

    30.kolo

    So 27.06. 17:00 Mattersburg - Admira
    So 27.06. 17:00 Tirol - Altach
    So 27.06. 17:00 Austria Vídeň - St. Pölten
    Ne 28.06. 17:00 Sturm Graz - Rapid Vídeň
    Ne 28.06. 17:00 Salzburg - Hartberg
    Ne 28.06. 17:00 LASK Linz - Wolfsberger

    31.kolo

    Út 30.06. 17:00 Altach - Austria Vídeň
    Út 30.06. 17:00 Admira - St. Pölten
    Út 30.06. 17:00 Mattersburg - Tirol
    St 01.07. 17:00 Rapid Vídeň - LASK Linz
    St 01.07. 17:00 Salzburg - Sturm Graz
    St 01.07. 17:00 Hartberg - Wolfsberger

    32.kolo

    So 04.07. 17:00 Tirol - Admira
    So 04.07. 17:00 St. Pölten - Altach
    So 04.07. 17:00 Austria Vídeň - Mattersburg
    Ne 05.07. 17:00 LASK Linz - Salzburg
    Ne 05.07. 17:00 Sturm Graz - Hartberg
    Ne 05.07. 17:00 Wolfsberger - Rapid Vídeň
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 23 15 6 2 76:26 27
    2. 23 12 5 6 52:28 22
    3. 23 17 3 3 51:22 21
    4. 23 11 7 5 47:28 20
    5. 23 9 5 9 38:51 17
    6. 23 9 5 9 38:30 16
    7. 23 6 10 7 34:36 15
    8. 23 7 4 12 35:45 13
    9. 23 4 8 11 26:54 11
    10. 23 5 4 14 27:53 10
    11. 23 4 7 12 22:44 9
    12. 23 5 4 14 26:55 9